- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Matrix So Silver kondicionér s neutralizačním a hydratačním účinkem 300 ml
od 240 Kč
- Pro blond a zesvětlované vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
- Hydratační
Matrix So Silver je fialový kondicionér určený pro blond a šedé vlasy. Tento produkt je navržen tak, aby neutralizoval nežádoucí žluté tóny, které se mohou objevit v blond a šedých vlasech. …
Pantene Pro-V Active Nutri Plex Hydration Recharge hydratační kondicionér pro suché…
od 168 Kč
- Poškozené vlasy
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
- Hydratační
Pantene Pro-V Active Nutri Plex Hydration Recharge je hydratační kondicionér určený pro suché a poškozené vlasy. Tento produkt, vyrobený známou značkou Pantene, je balen v praktickém objemu 800…
WELLA PROFESSIONAL Kondicionér pro jemné až normální barvené vlasy Brilliance…
od 247 Kč
1 235 Kč/l- Barvené vlasy
- 200 ml
Wella Brilliance Conditioner Normal Hair kondicionér na normální vlasy 200ml Kosmetika Wella Wella Brilliance Conditioner Normal Hair Kondicioner pro normální barvené vlasy. Lehký kondicionér…
Gliss Split Ends Miracle balzám Express Repair 200 ml
od 88 Kč
587 Kč/l- Balzám
- Poškozené vlasy
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
- 150 ml
Přáli byste si, aby vaše vlasy vypadaly zdravě a bezchybně? Potom oceníte Kondicionér SCHWARZKOPF s objemem 200 ml, který se používá na všechny typy vlasů. Složení tohoto produktu poskytuje…
Schwarzkopf Gliss Express Repair Total Repair 19 balzám 200 ml
od 94 Kč
470 Kč/l- Balzám
- Poškozené vlasy
- S keratinem
- 200 ml
Gliss Kur express balzám 19 je určen pro suché a poškozené vlasy. Obsahuje 19 aktivních ingrediencí a Cell Repair Systém. Chrání vlasy před lámáním, usnadňuje rozčesávání a dodává vlasům…
Redken All Soft Conditioner, 300 ml
od 446 Kč
- Poškozené vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
Dopřejte suchým vlasům intenzivní hydrataci s kondicionérem Redken All Soft, který byl speciálně vyvinut pro suché vlasy. Kondicionér má bohatou krémovou konzistenci, která má vynikající…
Dr. Wolff Plantur39 Color Brown balzám 150 ml
od 178 Kč
- Balzám
- Poškozené vlasy
- Dámský
- Proti vypadávání vlasů
- Pro růst vlasů
Plantur 39 Colour Brown barevný kondicionér zvyšuje účinek šamponu, se kterým je barva vlasů ještě zářivější. Dochází k zakrytí prvních šedivých vlasů a odrostlých kořínků vlasů - barva je…
Kérastase Densifique Fondant Densité 200 ml
od 735 Kč
3 675 Kč/l- Poškozené vlasy
- Proti vypadávání vlasů
- 200 ml
Krémová péče obnovující hustotu vlasů. Hydratační a zpevňující péče pro vlasy, které viditelně postrádají hustotu. Lehká krémová textura dodává vlasům plnost, pružnost a texturu. Vlasy budou…
Tomas Arsov Bonfire kondicionér bezoplachový 250 ml
od 104 Kč
- Krém
- Barvené vlasy
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
- Hydratační
Obnovte strukturu vašich vlasů a dodejte jim zdravý lesk pomocí dámského bezoplachového kondicionéru. Luxusní bezoplachový balzám je skvělý a šetrný regenerační pomocník pro vaše vlasy. Je určen…
Wella SP Hydrate Conditioner 200 ml
od 186 Kč
930 Kč/l- 200 ml
Wella SP Hydrate Conditioner, 200 ml : Vyživujíí kondicionér na suché vlasy Hydratační péče pro normální až suché vlasy. Účinně hydratuje vlasy bez zatěžování. Aktivně chrání před vysušováním. …
L'Oréal Expert Resveratrol Vitamino Color kondicionér, 200 ml
od 338 Kč
- Barvené vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
- Hydratační
Profesionální kondicionér pomáhá udržet vaši barvu déle, a to až 8 týdnů. Barva vlasů je jasnější a zářivější. Obsahuje resveratrol, což je silný antioxidant. Barvené vlasy jsou až šestkrát…
Plantur39 Color Silver balzám na vlasy 150 ml
od 179 Kč
1 193 Kč/l- Pro blond a zesvětlované vlasy
- Na rozčesávání
- 150 ml
Balzám Plantur39 Color Silver zvyšuje účinek šamponu a barva vlasů je ještě zářivější. Na povrchu vlasu se hromadí fialové pigmenty a odstraňují nežádoucí žlutý nádech – stříbrný lesk je s…
L’Oréal Paris Elseve Glycolic Gloss balzám pro dlouho trvající lesk, 300 ml
od 65 Kč
- Balzám
- Suché vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
L'Oréal Paris Elseve Glycolic Gloss Balzám, 300 ml Balzám pro dlouhotrvající lesk vlasů od L'Oréal Paris Elseve Glycolic Gloss je určeny pro ženy, které hledají intenzivnější péči o své vlasy. …
Schauma Repair & Care kondicionér ve spreji s provitamínem B5 a výtažkem z kokosu…
od 83 Kč
- Sprej
- Poškozené vlasy
- Unisex
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
Kondicionér ve spreji je určen pro péči o suché, poškozené a namáhané vlasy, které vyžadují jemnou a účinnou péči. Obsahuje pro-vitamin B5 a kokosový extrakt, které pomáhají zlepšit…
Revlon Equave Kids Princess Detangling Conditioner 200 ml
od 176 Kč
880 Kč/l- 200 ml
Dětský bezoplachový kondicionér pro naše nejmenší. Značka Revlon vytvořila hypoalergenní bezoplachový kondicionér pro snadné rozčesání dětských vlásků s nádhernou květinovo-ovocnou vůní pro…
Olaplex Nº.5P Blonde Enhancer Toning Condicioner 250 ml
od 389 Kč
- Pro blond a zesvětlované vlasy
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Revitalizační
Tento kondicionér posiluje, zjemňuje a neutralizuje nežádoucí žluté tóny pro zářivější a lépe upravitelné vlasy. Jeho bezsulfátové a vysoce koncentrované složení umožňuje přizpůsobitelné…
L'Oréal Paris Elseve Color Vive Caring Balsam , 300 ml
od 65 Kč
- Balzám
- Barvené vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
L'Oréal Paris Elseve Color Vive Caring Balsam je balzám určený pro péči o barvené vlasy. Tento produkt je dostupný v objemu 300 ml a je navržen tak, aby poskytoval vlasům potřebnou hydrataci a…
K18 Hair Damage Shield Protective Conditioner 250 ml
od 590 Kč
2 360 Kč/l- Poškozené vlasy
- Na rozčesávání
- Bez silikonů
- 250 ml
Vyživující ochranný kondicionér byl vyvinutý, aby pomáhal chránit vlasové vlákno před každodenním poškozením, udržoval jeho zdraví a v maximální možné míře zlepšoval hladkost a lesk vlasů. …
Schwarzkopf Gliss Full Hair Wonder regenerační balzám pro křehké vlasy 200 ml
od 65 Kč
- Balzám
- Poškozené vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Proti vypadávání vlasů
Balzám Schwarzkopf Gliss Full Hair Wonder je určen pro péči o křehké a slabé vlasy. Tento kondicionér poskytuje vlasům potřebnou výživu a hydrataci, což je klíčové pro jejich zdraví a lesk. Díky…
L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Gold Quinoa + Protein, 500 ml
od 522 Kč
- Krém
- Poškozené vlasy
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
- Hydratační
Kondicionér L’Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Gold Quinoa + Protein zajistí vašim vlasům snadné rozčesání a potřebnou výživu, bez čehož se krásné a zdravé vlasy…
Fanola No Yellow Care Incredible Foam 250 ml
od 228 Kč
912 Kč/l- Pěna
- Pro blond a zesvětlované vlasy
- 250 ml
Pěnový kondicionér Fanola No Yellow Incredible Foam doplňuje řadu pro blond vlasy Fanola No Yellow a zaručuje vlasům skvělý barevný výsledek a intenzivní výživu. Kondicionér má lehoučkou pěnovou…
Weleda Hydrashine hydratační kondicionér 150 ml
od 138 Kč
- Tekutý
- Pro všechny typy vlasů
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
Kondicionér s přírodním složením je určen pro všechny typy vlasů, které potřebují dodat hebkost a jemnost bez zbytečného zatížení. Obsahuje kyselinu hyaluronovou, kokosový olej, jojobový olej a…
Wella Professionals Fusion Intense Repair posilující kondicionér 200 ml
od 295 Kč
1 475 Kč/l- 200 ml
Posilující regenerační kondicionér pro poškozené vlasy. Kondicionér okamžitě zjemňuje povrch vlasů, usnadňuje rozčesávání a intenzivně pečuje o poškozená vlasová vlákna, kterým navrací vitalitu, …
L'Oréal Paris Elseve Hyaluron Pure rehydratační balzám na vlasy, 200 ml
od 60 Kč
- Balzám
- Poškozené vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy mastná pokožka
- Na rozčesávání
L'Oréal Elseve Hyaluron Pure 72H rehydratační balzám je vhodný pro ty, kteří hledají řešení pro rychle se mastící vlasy s mastnými kořínky a suchými délkami. Tento balzám nabízí hydrataci až na…
Wella SP Luxe Oil Conditioner Creme 200 ml
od 208 Kč
1 040 Kč/l- Poškozené vlasy
- 200 ml
Intenzivní kondicionér pro hedvábně hebké vlasy. Krémový kondicionér za pouhých 30 sekund dodá vlasům extra výživu. Vlasy jsou mimořádně lesklé a hedvábně hebké. Napravuje vlasovou strukturu a…
Xpel Keratin Classic kondicionér, 300 ml
od 41 Kč
137 Kč/l- S keratinem
- 300 ml
Kondicionér s keratinem je vhodný pro okamžité uhlazení a výživu vlasů. Bohaté složení pomáhá krotit nepoddajné vlasy. Zároveň dodává vlasům optimální hydrataci a péči.
Ducray Anaphase+ kondicionér proti vypadávání vlasů 200 ml
od 298 Kč
- Poškozené vlasy
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Proti vypadávání vlasů
- Na rozčesávání
- Ekologický
Anaphase+ dodává vlasům potřebné vitamíny a výživu pro udržení jejich zdravého vzhledu a vitality. Vlasy jsou silnější a zářivější již od prvního použití a snadněji se rozčesávají. Je vhodný pro…
Ziaja Oliva regenerační kondicionér na vlasy 200 ml
od 40 Kč
199 Kč/l- Suché vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Hydratační
- 200 ml
Regenerační kondicionér na vlasy Ziaja s olivovým olejem a provitamínem B5 obsahuje další látky, které jsou uznávány jako velmi účinné při péči o pokožku hlavy a vlasy. Přípravek tak poskytuje…
Schwarzkopf Gliss Ultimate Color regenerační expres balzám na vlasy 200 ml
od 94 Kč
470 Kč/l- Barvené vlasy
- 200 ml
Dokonale snadné rozčesávání a dlouhotrvající ochrana pro barvené vlasy. Intenzivní barva a zářivé odlesky. Snadné rozčesávání, dlouhotrvající ochrana barvy a zářivý lesk. Regenerační balzám…
L’Oréal Professionnel Serie Expert Vitamino Color Spectrum kondicionér pro ochranu…
od 404 Kč
2 020 Kč/l- Krém
- Barvené vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- 200 ml
L’Oréal Professionnel Serie Expert Vitamino Color Spectrum kondicionér pro ochranu barvy je určený pro péči o barvené vlasy. Produkt přichází v balení o objemu 200 ml, což je vhodná velikost pro…
Matrix A Curl Can Dream kondicionér na vlnité vlasy, 300 ml
od 232 Kč
- Suché vlasy
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Bez silikonů
Kondicionér Matrix A Curl Can Dream je určen pro péči o vlnité a kudrnaté vlasy. Tento produkt je obohacený o výtažek z manukového medu a růžovou vodu, které poskytují hloubkovou hydrataci a…
Revlon Professional Equave Kids Hypoallergenic Detangling Conditioner 200 ml
od 175 Kč
- Sprej
- Jemné vlasy
- Dětský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Bezoplachový
Dvoufázový kondicionér Equave Kids efektivně usnadňuje rozčesávání jemných dětských vlasů. Obsahuje výtažek z jablka, obilné proteiny a keratin. Přípravek je vhodný pro děti od 3 let. Je…
Redken Extreme regenerační kondicionér pro poškozené vlasy 300 ml
od 446 Kč
- Poškozené vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
Redken Extreme regenerační kondicionér pro poškozené vlasy 300 ml Kondicionér Redken Extreme je určen pro poškozené vlasy, které potřebují hloubkovou regeneraci. Produkt je vhodný zejména pro…
Hairburst For Longer Stronger Hair Avocado & Coconut kondicionér pro delší, silnější…
od 280 Kč
800 Kč/l- Na rozčesávání
- Vegan
- 350 ml
Kondicionér Hairburst For Longer Stronger Hair zajistí vašim vlasům snadné rozčesání a potřebnou výživu, bez čehož se krásné a zdravé vlasy neobejdou. Přípravek posiluje vlasová vlákna, uhlazuje…
Schwarzkopf Gliss Blonde Hair Perfector bezoplachový kondicionér 200 ml
od 94 Kč
- Jemné vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
Schwarzkopf Gliss Blonde Hair Perfector je bezoplachový kondicionér určený pro ženy s blond vlasy. Balení obsahuje 200 ml přípravku, který je navržen tak, aby usnadnil rozčesávání vlasů po umytí…
Redken Extreme Length Conditioner, 300 ml
od 490 Kč
1 633 Kč/l- Poškozené vlasy
- Na rozčesávání
- Revitalizační
- Pro růst vlasů
- 300 ml
Kondicionér je navržen pro křehké a slabé dlouhé vlasy. Výrobek zaceluje roztřepené konečky a obnovuje vnitřní texturu vlasů. Obsahuje biotin, který napomáhá udržet zdravé vlasy i pokožku hlavy, …
Syoss Intense Glaze hloubkový kondicionér 250 ml
od 95 Kč
- Balzám
- Suché vlasy
- Unisex
- Na rozčesávání
- Hydratační
Kondicionér určený pro matné a nevýrazné vlasy, který podporuje jejich regeneraci a dodává jim přirozený lesk. Obsahuje 9% silicium komplex, který pomáhá uhladit povrch vlasů a zlepšit jejich…
Wella SP Repair Conditioner 200 ml
od 176 Kč
880 Kč/l- 200 ml
Kondicionér, který rychle obnoví poškozené vlasy do původní krásy. Tento intenzivní kondicionér může být používán denně spolu s šampónem Wella SP Repair k vyživení a k ochraně vlasů. Zlepšuje…
Redken All Soft Mega Curls Conditioner 300 ml
od 451 Kč
- Suché vlasy
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Vegan
Péče Redken All Soft Mega Curls Conditioner je speciálně navržena pro velmi suché vlnité a kudrnaté vlasy. Složení péče je obohacené o Aloe vera, výtažky z květů kaktusu a také o olej Inca…
Revalid Bond Repair Balm 100 ml
od 327 Kč
- Balzám
- Poškozené vlasy
- Unisex
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
Revalid Bond Repair Balm je bezoplachový balzám určený pro suché a poškozené vlasy. Obsahuje regenerující a ochranný komplex KeraGuard a extrakt z kořene švýcarského hořce. Tento balzám obnovuje…
Tomas Arsov Bonfire Rinse Off Conditioner 1 l
od 579 Kč
- Poškozené vlasy
- Dětský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
- Hydratační
Tomas Arsov Bonfire Rinse Off Conditioner je oplachový kondicionér určený pro suché, kudrnaté a barvené vlasy. Tento kondicionér je navržen tak, aby vlasy hydratoval, regeneroval a vyhlazoval…
Londa Professional Visible Repair Conditioner kondicionér 1 l
od 276 Kč
- Poškozené vlasy
- 1000 ml
Kondicionér pro poškozené vlasy. Obsahuje přírodní hedvábí bohaté na proteiny a mandlový olej. Okamžitě regeneruje a vyživuje poškozené vlasy. Vlasy jsou pevné, lesklé a hebké na dotek. Snadno…
Hairburst Longer Stronger Hair hydratační a vyživující kondicionér pro suché a…
od 269 Kč
769 Kč/l- Poškozené vlasy
- 350 ml
Hairburst Longer Stronger Hair Dry kromě uzavření vlasových vláken zajistí jejich výživu, hydrataci a změkčení, bez čehož se krásné, lesklé a zdravé vlasy neobejdou. Ochrání je před mechanickým…
Matrix InstaCure Build-A-Bond Super Sealing Leave-In Balm obnovující balzám pro…
od 338 Kč
- Balzám
- Poškozené vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Bezoplachový
Bezoplachový balzám Matrix InstaCure Build-A-Bond je určen pro obnovu poškozených vlasů. Obsahuje kyselinu citronovou a skvalan, které pomáhají posilovat a zpevňovat vlasy zevnitř, zatímco…
Fanola Nourishing Leave-In vyživující bezoplachový kondicionér 300 ml
od 117 Kč
390 Kč/l- Bezoplachový
- Hydratační
- 300 ml
Trápí vás mdlé vlasy bez lesku a vitality? Vsaďte na vyživující bezoplachový kondicionér Fanola Nourishing Leave-In Conditioner, který pomůže suchým a poškozeným vlasům získat zpět ztracený…
Vichy Dercos Anti-Dandruff kondicionér proti lupům 200 ml
od 345 Kč
- Tekutý
- Barvené vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy citlivá pokožka
- Na rozčesávání
VICHY DERCOS Anti-Dandruff kondicionér proti lupům je dermatologicky vyvinutý produkt, který účinně bojuje proti viditelným lupům a zklidňuje svědění pokožky hlavy. Tento kondicionér je navržen…
Matrix Total Results High Amplify kondicionér pro objem vlasů 300 ml
od 200 Kč
667 Kč/l- 300 ml
Nové složení produktů s ještě účinnějšími ingrediencemi vyhoví individuálním potřebám každé zákaznice. Díky modernímu designu se navíc stanou ozdobou každého salonu či koupelny. Dopřejte svým…
Nivea Hair Milk Natural Shine 200 ml
od 59 Kč
- Poškozené vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
- Hydratační
Kondicionér Nivea Hairmilk Natural Shine zajistí vašim vlasům snadné rozčesání a potřebnou výživu, bez čehož se krásné a zdravé vlasy neobejdou. Poskytuje potřebnou hydrataci, dodává vlasům…
