Balzámy na vlasy
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Subrina Care Colour Conditioner keratinový balzám pro barvené vlasy 1 l
od 415 Kč
- Balzám
- Barvené vlasy
- Hydratační
- S keratinem
- 1000 ml
Subrina Care Colour Conditioner zajišťuje dlouhodobou stabilitu barev, vyživuje vlasy a obnovuje jejich pružnost a lesk. Kondicionér je určen pro všechny typy vlasů, které prošly barvícím nebo…
Syoss Repair vlasový kondicionér 250 ml
od 95 Kč
- Balzám
- Poškozené vlasy
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
- Hydratační
Syoss Repair je intenzivní balzám pro hladké zdravě vypadající vlasy, které jsou po použití 20x pevnější a odolnější vůči poškození. Složení kombinuje koncentrovanou aminokyselinu a řasu Wakame. …
Divination Simone de Luxe Botox Like Hair Therapy Balsam 5.2.1 150 ml
900 Kč
- Balzám
- Poškozené vlasy
- Bezoplachový
- Proti vypadávání vlasů
- Na rozčesávání
Divination Simone de Luxe Botox Like Hair Therapy Balsam 5.2.1 150 ml Balzám 5.2.1 Hair Therapy de Luxe je určen pro poskytování restrukturalizační péče, která udržuje hydrataci vlasů a…
Vivaco Vivapharm balzám na vlasy s kozím mlékem, 200 ml
od 49 Kč
- Balzám
- Poškozené vlasy
- Dámský
- Na rozčesávání
- Hydratační
Regenerační balzám na vlasy s komplexem složek z kozího mléka slouží pro šetrné ošetření vlasů a snadné rozčesávání. Přírodní extrakty a provitamin B5 pomáhají obnovovat narušenou strukturu…
Sanotint revitalizační balzám 200 ml
od 299 Kč
1 495 Kč/l- 200 ml
Sanotint revitalizační balzám je obohacen o cenné látky, jako je zlaté proso bohaté na kyselinu křemičitou, a proto je důležitý pro ochranu vlasů. Je ideální pro křehké a barvené vlasy. Může být…
La'dor Wonder Balm hydratační balzám na vlasy 200 ml
od 289 Kč
- Poškozené vlasy
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Přírodní
- Revitalizační
Hydratační balzám na vlasy s objemem 200 mililitrů je určen pro intenzivní péči o všechny typy vlasů, zejména pak pro suché, poškozené či chemicky zatěžované. Obsahuje kombinaci účinných látek, …
Natura Siberica Rakytníkový balzám pro poškozené vlasy 400 ml
od 169 Kč
422 Kč/l- Poškozené vlasy
- 400 ml
Tento balzám obsahující výtažky z rakytníku obnovuje a revitalizuje poškozenou strukturu vlasů a obnovuje jejich přirozenou ochrannou bariéru.Zaceluje povrch vlasů,činí vlasy silnější a hustší a…
KERASILK Restorative Balm regenerační a posilující balzám 75 ml
od 397 Kč
- Balzám
- Unisex
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Bezoplachový
- Hydratační
Regenerační balzám Kerasilk Restorative Balm je určen pro péči o poškozené a suché vlasy, kterým dodává potřebnou výživu a hydrataci. Obsahuje biomimetické hedvábí a Hyaluveil, které opravují a…
Garnier Fructis Banana Hair Food vyživující kondicionér pro suché vlasy 350 ml
od 85 Kč
- Balzám
- Suché vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
Popis produktu: Garnier Fructis Banana Hair Food vyživující kondicionér pro suché vlasy 350 ml Garnier Fructis Banana Hair Food je vyživující kondicionér určený k péči o suché vlasy. Je k…
Alcina barevný balzám zlatá blond 150 ml
od 286 Kč
1 907 Kč/l- Balzám
- Pro blond a zesvětlované vlasy
- 150 ml
Rozjasněte barvu vlasů inovativními color balzámy. Jedinečná kombinace barevných pigmentů, pěsticího balzámu a pH korektoru dodá barveným vlasům zdravý a hebký lesk. Ideální pro oživení barvy…
Natava Bio balzám s kopřivou 250 ml
od 114 Kč
- Pro všechny typy vlasů
- Unisex
- Proti vypadávání vlasů
- Na rozčesávání
- Hydratační
Složení balzámů a šamponů Natava Bio jemně pečuje o vlasovou pokožku a vaše vlasy, a umožňují tak každodenní použití. Kopřiva podporuje přirozenou rovnováhu vlasové pokožky. Extrakt z kopřivy…
Wella Professional Nutricurls Curlixir Balm výživný balzám pro kudrnaté vlasy 150 ml
od 430 Kč
2 867 Kč/l- Balzám
- Suché vlasy
- Bezoplachový
- Hydratační
- 150 ml
Vyživující bezoplachový balzám pro dokonalou definici a hravost vln. Nourish-In Komplex se stará o každou vlnu a loknu zvlášť v závislosti na jejích potřebách. Čím jsou vlasy vlnitější a…
Syoss Oleo Intense Conditioner 440 ml
od 78 Kč
177 Kč/l- Suché vlasy
- Vegan
- 440 ml
Pokud jsou vaše vlasy suché a mají nedostatek lesku, je tento kondicionér pro vás to pravé. Díky směsi čtyř japonských olejů dodá vašim vlasům až 2x více lesku a obnoví jejich hebkost bez…
Gestil Pantesalmina balzám na vlasy 300 ml
od 264 Kč
880 Kč/l- 300 ml
Vynikající hydratační a regenerační vlasový balzám obohacený o čistý Pantenol. Jeho vyjímečné složení se doporučuje pro vlasy poškozené trvalými, chemickým barvením, smogem a na vlasy křehké se…
Garnier Botanic Therapy Oat Delicacy zklidňující balzám na vlasy 200 ml
od 48 Kč
- Balzám
- Poškozené vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy citlivá pokožka
- Na rozčesávání
Balzám na vlasy Garnier Botanic Therapy Oat Delicacy je určen ženám se citlivou pokožkou hlavy a jemnými vlasy, které vyžadují jemnou péči a hydrataci. Tento balzám v objemu 200 ml poskytuje…
Glisskur Serum Deep Repair balzám 200 ml
od 65 Kč
325 Kč/l- Poškozené vlasy
- Na rozčesávání
- 200 ml
Regenerační balzám na vlasy Total Repair dodá vašim vlasům intenzivní péči. Posiluje vlasovou strukturu od kořínků až ke konečkům a dodává jim potřebnou pružnost. Aktivní komplex 19 obsažených…
Oribe Hair Alchemy Resilience Styling Serum stylingový balzám 150 ml
od 1 108 Kč
7 387 Kč/l- Balzám
- Pro všechny typy vlasů
- 150 ml
Oribe Hair Alchemy Resilience Styling Serum je stylingový balzám určený k posílení, ochraně a vyživení vlasů. Tento produkt v objemu 150 ml je navržen tak, aby proměňoval křehké prameny na…
Garnier Fructis Coconut Water Conditioner 200 ml
od 70 Kč
- Balzám
- Poškozené vlasy
- Typ pokožky hlavy mastná pokožka
- Na rozčesávání
- Hydratační
Garnier Fructis Coconut Water Conditioner je ideální pro vlasy, které jsou mastné u kořínků, ale mají suché konečky. Obsahuje složky, které vlasy čistí a zároveň vyživují konečky – pomáhá…
Klorane Balzám chinin a Bio protěž alpská 200 ml
od 312 Kč
- Balzám
- Poškozené vlasy
- Proti vypadávání vlasů
- Na rozčesávání
- Přírodní
Balzám Klorane s chininem a Bio protěží alpskou usnadňuje rozčesávání dlouhých vlasů. Při pravidelném používání jsou vlasy posílené v celé jejich délce včetně konečků. Přípravek je vhodný pro…
Matrix Biolage Color Balm Color Conditioner 250 ml Lavender
375 Kč
- Balzám
- Pro všechny typy vlasů
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Hydratační
- Vegan
Tónující balzám Biolage Color Balm kombinuje hydratační balzám s barevnými pigmenty. Díky snadné aplikaci se již po 5 minutách můžete radovat z proměny. Vaše vlasy budou navíc optimálně zvlhčené…
British M Hydrate Hair Butter, 250 g
750 Kč
- Balzám
- Poškozené vlasy
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Revitalizační
Hydratační vlasové máslo značky British M je určeno k okamžitému vylepšení vzhledu a kvality vlasů. Produkt dodává lesk a hebkost, což ocení především majitelé křehkých a poškozených vlasů. …
Matrix Biolage Color Balm Color Depositing Conditioner 250 ml Cinnamon
od 375 Kč
- Pro všechny typy vlasů
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Hydratační
- Vegan
Díky tónujícímu balzámu Matrix Biolage Color Balm Color Depositing Conditioner můžete oživit, zvýraznit či změnit barvu svých vlasů bez závazků či obav z poškození. Balzám vznikl spojením vysoce…
Schwarzkopf Gliss Aqua Revive bezoplachový balzám 200 ml
od 94 Kč
- Balzám
- Jemné vlasy
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
- Hydratační
Je pro vás podstatné, aby vaše vlasy vypadaly zdravě a bezchybně? Potom jistě oceníte kondicionér Schwarzkopf Gliss Aqua Revive o objemu 200 ml, tento pomocník bude vyhovovat všem, kteří mají…
Garnier Fructis Hair Food Cocoa Butter Smoothing Conditioner 350 ml
od 86 Kč
- Balzám
- Poškozené vlasy
- Unisex
- Na rozčesávání
- Hydratační
Garnier Fructis Hair Food Cocoa Butter Smoothing Conditioner je ideální volbou pro všechny, kdo hledají způsob, jak zkrotit nepoddajné a krepaté vlasy. Tento kondicionér o objemu 350 ml obsahuje…
Natura Siberica Rakytníkový balzám pro normální a suché vlasy 400 ml
od 169 Kč
422 Kč/l- Suché vlasy
- 400 ml
Intenzivně hydratuje a vyživuje vlasy, chrání je před termickým poškozením při tepelné úpravě účesu. Proniká hluboce do struktury vlasů, nasycuje je životní vlhkostí a potřebnými výživnými…
KERASILK Taming Balm 75 ml
od 420 Kč
- Balzám
- Pro všechny typy vlasů
- Bezoplachový
- Bez parabenů
- Bez silikonů
Bezoplachový balzám KERASILK Taming Balm bohatý na biomimetické hedvábí a bambucký olej zajišťuje okamžité vyhlazení a zjemnění nepoddajných, krepatých a hrubých vlasů nebo vlasů kudrnatých a…
Kallos Professional Repair Conditioner 500 ml
od 70 Kč
- Balzám
- Suché vlasy
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Revitalizační
Kondicionér představuje záchranu pro vaše vlasy. Perfektně je regeneruje a poskytuje jim hloubkovou výživu. Zabraňuje jejich předčasnému lámání a dodává jim perfektní vzhled.
Alcina Pastell Ice-Blond 100 ml
od 214 Kč
- Balzám
- Pro blond a zesvětlované vlasy
- Dámský
- Na rozčesávání
- Hydratační
Pastell balzám Ice-Blond pěstí a osvěžuje blond vlasy. Oživuje blond barvu, dodává lesk a usnadňuje rozčesávání. Balzám vytváří v barvených, melírovaných a zesvětlených vlasech efekt trendy…
Davines Authentic Moisturizing Balm 150 ml
od 509 Kč
- Balzám
- Suché vlasy
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Přírodní
Jemný kondicionér na olejové bázi s výjimečně jemnými a hydratačními účinky. Je vhodný pro jemné odličování make-upu, hloubkovou péči vlasů a extra hydrataci pokožky těla. Hlavní aktivní složky:…
PALACIO Herbal Therapy konopný vlasový balzám 500 ml
od 89 Kč
178 Kč/l- Na rozčesávání
- 500 ml
Vlasový balzám s kvalitním olejem ze semen konopí (Cannabis Sativa L.,Angiospermae). Pro ošetření vlasů po umytí, pro snadné rozčesávání a vyšší lesk.
Alcina Color Conditioning Shot tónovací balzám Cold Brown 150 ml
od 284 Kč
1 893 Kč/l- Balzám
- Pro blond a zesvětlované vlasy
- 150 ml
Vysoce účinné pigmenty tónovacího balzámu Alcina Color Conditioning Shot obalí vlas a zajistí intenzivní oživení barvy. Lehká pěsticí emulze chrání vlasy a propůjčuje jim jedinečnou hebkost. …
Schwarzkopf Gliss Winter Repair balzám 200 ml
od 94 Kč
470 Kč/l- Na rozčesávání
- 200 ml
Během zimních měsíců jsou naše vlasy neustále namáhány. Suchý teplý vzduch z topení, nošení zimních čepic a šálů, mráz i silný vítr je neustále poškozují. Proto bychom se o ně měli starat a…
Alcina Color 150 ml Silver
od 297 Kč
1 980 Kč/l- Balzám
- Pro blond a zesvětlované vlasy
- Dámský
- 150 ml
Balzámy Alcina Color Conditioning Shots vrací intenzitu a lesk barveným vlasům. Zapomeňte na matnou a blednoucí barvu. Dopřejte svým vlasům jedinečnou péči v podobě pečujícího balzámu. Obsahuje…
Matrix Biolage Strength Recovery kondicionér pro poškozené vlasy 200 ml
od 306 Kč
- Poškozené vlasy
- Dámský
- Hydratační
- Přírodní
- BIO
Matrix Biolage Strength Recovery kondicionér pro poškozené vlasy 200 ml je určen pro zákazníky, kteří hledají účinnou péči pro oslabené a křehké vlasy. Tento kondicionér je obohacen o aktivní…
Alcina barevný balzám červený 150 ml
od 297 Kč
1 980 Kč/l- Balzám
- Barvené vlasy
- 150 ml
Alcina barevný balzám je ideální jak pro výrazné červené odstíny, tak pro odstíny s červeným nádechem. Jedinečná kombinace barevných pigmentů, pěsticího balzámu a pH korektoru dodá barveným…
TRESemmé Rich Moisture hydratační kondicionér s vitaminem E 400 ml
od 85 Kč
- Poškozené vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
- Hydratační
TRESemmé Rich Moisture hydratační kondicionér s vitaminem E 400 ml Hydratační kondicionér TRESemmé Rich Moisture s vitaminem E je navržený pro každodenní péči o vaše vlasy. Tento produkt je…
lterna My Hair My Canvas Easy Does It Air-Dry Balm 101 ml
od 735 Kč
7 277 Kč/l- Balzám
- Hydratační
- Vegan
- 101 ml
Nová veganská řada Alterna Haircare My Hair My Canvas obsahuje novou klíčovou složku - veganský rostlinný kaviár, který má omlazující účinky, hloubkově vlasy hydratuje, zvyšuje lesk a navrací…
Alcina Color Conditioning Shot Kondicionér pro barvené vlasy měděný 150 ml
od 342 Kč
2 280 Kč/l- Balzám
- Barvené vlasy
- Hydratační
- Revitalizační
- 150 ml
Barevný dotek pro pěstěné vlasy Vysoce účinné pigmenty obalí vlas a zajistí intenzivní oživení barvy. Lehká pěsticí emulze chrání vlasy a propůjčuje jim jedinečnou hebkost - viditelně…
Bes Hergen G3 Intenzivní bezoplachový balzám 1 l
od 706 Kč
- Balzám
- Poškozené vlasy
- Bezoplachový
- 1000 ml
Bezoplachový balzám je vhodný pro výživu vlasů suchých a bez života. Díky svému složení bohatému na proteiny a hydrofilní látky zaručuje rovnováhu lipidů zadržováním živin s cílem podpořit…
BES PHF Smooth Conditioner uhlazující balzám proti krepatění a třepení 300 ml
od 242 Kč
807 Kč/l- Poškozené vlasy
- Na rozčesávání
- 300 ml
Vlasy se dobře rozčesávají, jsou hedvábné, lépe se kontrolují a neelektrizují se. Balzám prostupuje do struktury vlasu a tím ho posiluje a činí stabilnějším. Působí šetrně na vlasovou pokožku a…
Bes Gelato Hair Balsam Cukrová vata 200 ml
od 207 Kč
1 035 Kč/l- 200 ml
Je určen ke každodennímu použití pro všechny typy vlasů. Napomáhá k lepšímu rozčesání a eliminuje elektrizaci a suchost vlasů. Krém aplikujte do dlaně ruky, rozetřete a naneste po celé délce…
Bes Gelato Pistácie kondicionér pro všechny druhy vlasů 200 ml
od 207 Kč
1 035 Kč/l- Jemné vlasy
- Na rozčesávání
- 200 ml
Balzám na vlasy k častému použití s vůní. Balzám pro každodenní použití doporučený pro všechny typy vlasu. U dlouhých vlasu uvolňuje uzlíky a eliminuje statickou elektřinu a suchost vlasu. …
Natura Siberica Loves Estonia balzám na vlasy obnovující 400 ml
od 138 Kč
345 Kč/l- 400 ml
Obnovující balzám na vlasy Natura Siberica Loves Estonia hydratuje a vyživuje vlasy, pomáhá jim získat jejich přirozený lesk a rozkošný vzhled! Jemný recept balzámu vyživuje vlasy, aniž by je…
Bes Beauty & Science PHF Smooth uhlazující balzám proti krepatění a třepení 1 l
od 509 Kč
- Poškozené vlasy
- Na rozčesávání
- 1000 ml
Vlasy se dobře rozčesávají, jsou hedvábné, lépe se kontrolují a neelektrizují se. Balzám prostupuje do struktury vlasu a tím ho posiluje a činí stabilnějším. Působí šetrně na vlasovou pokožku a…
Plantur39 Kofein Balm Fine Hair 150 ml
od 190 Kč
1 267 Kč/l- Jemné vlasy
- Na rozčesávání
- 150 ml
Balzám na vlasy je vyvinutý pro ženy v menopauze, kterým v důsledku poklesu ženských hormonů začaly řídnout vlasy. Fyto-kofeinový balzám značky Plantur39 zajišťuje regeneraci vlasových folikul a…
Chopa Elastin + kolagen balzám na suché vlasy 1 l
od 51 Kč
- Balzám
- Suché vlasy
- 1000 ml
Elastin + kolagen je balzám na suché a poškozené vlasy od značky Chopa. Je ideální pro snadnou úpravu vlasů. Obnovuje strukturu a elastičnost vlasů. Proteiny z hydrolyzovaného kolagenu a…
RYOR Original Beer Cosmetics pivní vlasový balzám s keratinem 250 ml
od 167 Kč
668 Kč/l- Balzám
- Barvené vlasy
- Na rozčesávání
- Revitalizační
- 250 ml
RYOR Original Beer Cosmetics představuje nenahraditelný krok v rituálu péče o vlasy. Dopřejte jim chvilku regenerace a ony vám to vrátí svojí vitalitou a krásou. Pivní balzám na vlasy regeneruje…
Bes Hergen G3 Intenzivní bezoplachový balzám 400 ml
od 460 Kč
1 150 Kč/l- Balzám
- Poškozené vlasy
- Bezoplachový
- 400 ml
Bezoplachový balzám je vhodný pro výživu vlasů suchých a bez života. Díky svému složení bohatému na proteiny a hydrofilní látky zaručuje rovnováhu lipidů zadržováním živin s cílem podpořit…
