Balzámy na vlasy
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Herbal Essences Rose Scent Petal Soft kondicionér pro suché a poškozené vlasy, 250 ml
od 99 Kč
- Balzám
- Suché vlasy
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
Kondicionér určený pro péči o suché a poškozené vlasy nabízí objem 250 mililitrů a hmotnost 275 gramů. Jeho složení je založeno na přírodních ingrediencích, které zajišťují hydrataci, …
Fagron Capillan Original vlasový balzám 200 ml
od 154 Kč
- Balzám
- Suché vlasy
- Typ pokožky hlavy citlivá pokožka
- Proti vypadávání vlasů
- Na rozčesávání
**Fagron Capillan Original vlasový balzám 200 ml** Fagron Capillan Original vlasový balzám je určen pro následnou péči po umytí vlasů šamponem Capillan Original. Tento balzám obsahuje komplex…
Schwarzkopf Schauma 7 Herbs balzám, 250 ml
od 55 Kč
- Balzám
- Dámský
- Na rozčesávání
- Ekologický
- Vegan
Přírodní silou hned 7 svěžích bylinek láká vlasový kondicionér Schwarzkopf Schauma 7 Herbs. Neváhejte a vyzkoušejte moderní hydratační přípravek, který vaše vlasy zanechá nádherně hebké, snadno…
Pantene 3 Minute Miracle Hydration Recharge intenzivní kondicionér pro velmi suché…
od 85 Kč
- Poškozené vlasy
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Revitalizační
Pantene 3 Minute Miracle Hydration Recharge je intenzivní kondicionér určený pro velmi suché vlasy. Tento produkt o objemu 220 ml je navržen tak, aby vlasům poskytoval potřebnou výživu a…
L'Oréal Elseve Full Resist Animexil Strengthening Balm 200 ml
od 60 Kč
299 Kč/l- Poškozené vlasy
- 200 ml
Toužíte po zdravých, krásných a silných vlasech? Zabraňte jejich lámavosti a padání pomocí balzámu L'Oréal Elseve Full Resist Animexil Strengthening Balm. Složení obohacené o posilující a…
Subrina Professional Care Hydro Conditioner 250 ml
od 149 Kč
596 Kč/l- Balzám
- Poškozené vlasy
- Na rozčesávání
- Hydratační
- 250 ml
Hydratační kondicionér, který zadržuje vlhkost, pomáhá rozmotávat vlasy, zvyšuje pružnost a nezatěžuje je. Aktivní ingredience: Kyselina hyaluronová Typ vlasů: Normální až suché. Řada CARE…
Garnier Fructis Keratin Sleek kondicionér pro suché a křehké vlasy 200 ml
od 116 Kč
- Suché vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
- Hydratační
Garnier Fructis Keratin Sleek kondicionér je navržen pro potřeby suchých a krepatých vlasů. Balení obsahuje 200 ml produktu, což dává dostatek kondicionéru pro několik aplikací. Kondicionér je…
tianDe Krém - balzám na padající vlasy 500 g
od 399 Kč
- Proti vypadávání vlasů
Krém - balzám na padající vlasy podporující přirozenou obnovu růstu vlasů Účinky: podporuje přirozenou obnovu růstu vlasů. Zvyšuje aktivitu vlasové fulikulya napomáhá zvýšení jejich množství. …
Pantene Pro-V Aqua Light Conditioner 275 ml
od 65 Kč
- Balzám
- Jemné vlasy
- Unisex
- Typ pokožky hlavy mastná pokožka
- Proti vypadávání vlasů
Kondicionér určený pro každodenní péči o jemné a barvené vlasy, který zajišťuje potřebnou hydrataci a výživu bez zbytečného zatížení. Obsahuje jedinečnou směs PRO-V, která kombinuje provitamin…
L'Oréal Paris Elseve Extraordinary Oil Nourishing Balm 300 ml
od 65 Kč
- Balzám
- Suché vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
L'Oréal Paris Elseve Extraordinary Oil Nourishing Balm je určen pro péči o suché vlasy, které potřebují dodatečnou výživu a hydrataci. Tento balzám o objemu 300 ml je obohacen o marulový a…
Cemio Rozmarýn balzám na vlasy, 250 ml
od 197 Kč
- Balzám
- Poškozené vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Proti vypadávání vlasů
Cemio Rozmarýn balzám na vlasy je určen pro všechny typy vlasů a nabízí komplexní péči po mytí. Tento balzám je obohacen o přírodní složky, jako je rozmarýn lékařský, šalvěj lékařská a zelený…
Natava Balzám na vlasy Burdock BIO 250 ml
od 114 Kč
- Balzám
- Pro všechny typy vlasů
- Unisex
- Proti vypadávání vlasů
- Na rozčesávání
Balzám na vlasy Natava poskytuje vlasům hloubkovou péči. Obsahuje bylinné výtažky v bio kvalitě a další přírodní složky z kontrolovaného ekologického zemědělství. Natava Burdock vlasy…
Garnier Curls Method Conditioner 200 ml
od 99 Kč
- Balzám
- Kudrnaté a vlnité vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
Kondicionér určený pro péči o kudrnaté a vlnité vlasy, které mají specifickou spirálovou strukturu propouštějící vlhkost. Pomáhá intenzivně hydratovat vlasy po dobu až 100 hodin díky obsahu…
Schwarzkopf Gliss Split Ends Miracle Sealing Conditioner 200 ml
od 65 Kč
325 Kč/l- Poškozené vlasy
- Dámský
- Na rozčesávání
- Hydratační
- 200 ml
Balzám vyrovnává strukturální rozdíly od kořínků až po konečky, pojí a trvale těsní roztřepené vlasy. Při pravidelném používání budou vlasová vlákna vyrovnávána a bez poškozených konečků.
Schwarzkopf Schauma Silver Reflex Conditioner, 250 ml
od 59 Kč
236 Kč/l- Pro blond a zesvětlované vlasy
- 250 ml
Balzám Schwarzkopf Schauma Silver Reflex neutralizuje nežádoucí žluté tóny na šedivých nebo blond zesvětlených vlasech. Jeho unikátní receptura se studenými fialovými pigmenty působí proti…
Plantur39 Anti-Grey tónovací balzám 150 ml
od 368 Kč
- Balzám
- Barvené vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Proti vypadávání vlasů
Plantur39 Tónovací balzám s Anti-Grey efektem 150 ml od značky Plantur39 je vhodný pro ženy s hnědými až tmavými vlasy, které chtějí postupně a přirozeně zakrýt první šediny. Tento balzám účinně…
Monday Volume kondicionér na vlasy 350 ml
od 156 Kč
- Balzám
- Jemné vlasy
- Unisex
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
Kondicionér Monday Volume je navržen pro péči o jemné a zplihlé vlasy, kterým chybí objem. Balení o objemu 350 ml poskytne dostatek produktu pro pravidelné použití. Kondicionér obsahuje výtažek…
L'Oréal Paris Elseve Extraordinary Oil 200 ml
od 89 Kč
445 Kč/l- Suché vlasy
- 200 ml
Suché vlasy postrádají výživu, což je zanechává hrubé, matné, bez života. Hýčkejte své vlasy vzácnými oleji z 6 květů, které vlasy vyživí, ale zároveň nezatíží. Vaše vlasy budou jako proměněné…
Subrina Professional Care Hydro Conditioner, 1 l
od 435 Kč
- Balzám
- Poškozené vlasy
- Na rozčesávání
- Hydratační
- 1000 ml
Subrina Professional Care Hydro Conditioner je hydratační kondicionér určený pro normální až suché vlasy. Jeho hlavním úkolem je udržet správnou hydrataci ve vlasech, usnadnit jejich rozčesávání…
Alcina Hyaluron 2.0 balzám na suché vlasy 200 ml
od 273 Kč
- Poškozené vlasy
- Dámský
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Revitalizační
Balzám na vlasy Alcina Hyaluron 2.0 obsahuje kyselinu hyaluronovou a extrakt z opuncie. Tyto látky dodávají vlasům hydrataci a zároveň v nich pomáhají vlhkost udržet. Anti-Heat faktor jim pak…
Bloom Robbins Growth & Nourish kondicionér pro výživu a lesk 250 ml
od 319 Kč
- Poškozené vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Proti vypadávání vlasů
- Na rozčesávání
Bloom Robbins vyživující a posilující kondicionér s bohatým krémovým složením proniká do každého pramene vlasů a dodává jim vlhkost, posiluje je a revitalizuje. Hlavní složka, bambucké máslo, …
L'Oréal Elseve Hyaluron Plump 8 Second Wonder Water Balm 200 ml
od 149 Kč
- Balzám
- Poškozené vlasy
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Revitalizační
S lamelárním kondicionérem L'Oréal Elseve Hyaluron Plump 8 Second Wonder Water bude péče o suché a dehydratované vlasy ještě snadnější. Pouhých 8 sekund stačí k tomu, aby vaše vlasy dostaly…
Schwarzkopf Schauma Repair & Care Coconut balzám 250 ml
od 55 Kč
- Balzám
- Poškozené vlasy
- Dámský
- Na rozčesávání
- Hydratační
Schwarzkopf Schauma Repair & Care Coconut balzám je určen pro poškozené a suché vlasy. Objem balení je 250 ml, což zajišťuje dostatek produktu pro déle trvající používání. Balzám obsahuje…
Natura Siberica Arctic Rose regenerační kondicionér 400 ml
od 156 Kč
- Balzám
- Poškozené vlasy
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Revitalizační
Regenerační balzám Natura Siberica Arctic Rose se pečlivě stará a pečuje o suché a poškozené vlasy, obnovuje jejich přirozenou sílu a krásu. Růže hydratuje vlasy, vyhlazuje je a vlasy se…
tianDe Zlatý zázvor balzám na vlasy 300 ml
od 315 Kč
- Balzám
- Poškozené vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy citlivá pokožka
- Proti vypadávání vlasů
Balzám na vlasy Zlatý zázvor od značky tianDe je určen pro komplexní péči o vlasy. Tento produkt je dostupný v balení o objemu 300 ml, což zajišťuje dostatečné množství pro pravidelné používání. …
WELLA Profesionals Invigo Nutri-Enrich Wonder Balm balzám pro okamžitou hloubkovou…
od 300 Kč
- Balzám
- Poškozené vlasy
- Dámský
- Bezoplachový
- Hydratační
Bezoplachový balzám pro suché a poškozené vlasy Invigo Nutri-Enrich dodá vašim vlasům intenzivní a hloubkovou hydrataci, kterou tak potřebují! Navíc vyhlazuje povrch vlasů, dodává jim jemnost a…
Masil 9 Protein Perfume Silk Balm bezoplachový balzám na vlasy 180 ml
od 225 Kč
- Balzám
- Pro všechny typy vlasů
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Bezoplachový
- Hydratační
Masil 9 Protein Perfume Silk Balm - bezoplachový balzám na vlasy 180 ml Masil 9 Protein Perfume Silk Balm je bezoplachový balzám na vlasy, navržený k intenzivní regeneraci a výživě. Tento…
Bes Beauty & Science Silkat Nutritivo Balsamo N2, 300 ml
od 177 Kč
590 Kč/l- Balzám
- Poškozené vlasy
- Na rozčesávání
- Revitalizační
- 300 ml
Bes profesional - Silkat Nutritivo Balsamo N2 - vyživující balzám na poškozené vlasy 300ml. Vyživující regenerační a mineralizační balzám. Tento vyživující balzám je určený k okamžitému použití…
Syoss Color Intensive Conditioner 250 ml
od 95 Kč
380 Kč/l- Poškozené vlasy
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
- Hydratační
- 250 ml
Balzám na vlasy Syoss Color Intensive Conditioner zajistí vašim vlasům po mytí potřebnou péči, dodá hydrataci a usnadní jejich následnou úpravu. Receptura kombinuje koncentrovanou aminokyselinu…
ENERGY Nutritive Balsam , 180 ml
od 231 Kč
- Balzám
- Poškozené vlasy
- Proti vypadávání vlasů
- Na rozčesávání
- Hydratační
Energy Nutritive Balsam Výživa a hydratace pro vaše vlasy Energy Nutritive Balsam je vlasový balzám, který byl navržen pro cílenou výživu vlasové pokožky a vlasových vláken. Obsahuje přírodní…
Klorane Balzám s bio lnem 200 ml
od 271 Kč
- Balzám
- Jemné vlasy
- Na rozčesávání
- Přírodní
- Ekologický
Tento přírodní balzám usnadňuje rozčesávání vlasů, aniž by je zatěžoval. Vlasům dodává sílu a objem od kořínků. Vlasy jsou okamžitě pružné a plné objemu.
Body Tip Arganový vlasový balzám 250 ml
od 71 Kč
284 Kč/l- Barvené vlasy
- 250 ml
Arganový vlasový balzám Body Tip pro barvené a narušené vlasy. Regenerační balzám s marockým arganovým olejem je vhodný především pro vlasy s poškozenou strukturou.
Elseve Total Repair 200 ml
od 79 Kč
395 Kč/l- 200 ml
Zaceluje a vyhlazuje povrch vlasu, posiluje jej, takže vlas je silný a hladký.
SAELA Pivní vlasový balzám 300 ml
od 155 Kč
517 Kč/l- Balzám
- 300 ml
Pivní vlasový balzám s UV ochrannými vlastnostmi. Vysoký obsah piva s vitaminy skupiny B podporuje stálou regeneraci a normální vývoj vlasových folikulů a mazových žláz. Balení obsahuje 300 ml.
Londa Professional Visible Repair Leave-In-Conditioning Balm kondicionér 250 ml
od 159 Kč
- Balzám
- Poškozené vlasy
- Bezoplachový
- Hydratační
- Revitalizační
Tento bezoplachový kondicionér je určený pro poškozené vlasy. Výrobek chrání poškozené a suché délky vlasů před zacucháváním a následným mechanickým poškozením. Tento bezoplachový kondicionér…
Natura Siberica Rakytníkový balzám pro všechny typy vlasů maximální objem 400 ml
od 169 Kč
422 Kč/l- Poškozené vlasy
- 400 ml
Dodává vlasům maximální objem, lesk a hustotu, chrání je před termickým poškozením při tepelné úpravě účesu. Revitalizuje a nazdvihuje vlasy od kořínků, nezatěžuje je. Usnadňuje rozčesávání. …
Garnier Botanic Therapy Magnetic Charcoal čisticí balzám na vlasy 200 ml
od 70 Kč
- Balzám
- Poškozené vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy mastná pokožka
- Na rozčesávání
Garnier Botanic Therapy Magnetic Charcoal je čisticí balzám na vlasy určený pro ženy. Tento balzám je ideální volbou pro mastné vlasy se suchými konečky, poskytuje potřebnou péči a hydrataci, …
Label.M Anti-Frizz vyhlazující balzám proti krepatění 150 ml
od 422 Kč
- Balzám
- Suché vlasy
- Bezoplachový
- Hydratační
- Vegan
Vyhlaďte a zkroťte své vlasy pomocí tohoto vysoce účinného balzámu s trojím účinkem, který obsahuje směs přírodních olejů včetně oleje ze semen baobabu, který hydratuje, posiluje, chrání vlasy a…
Garnier Botanic Therapy Ricin Oil & Almond balzám 200 ml
od 48 Kč
- Balzám
- Poškozené vlasy
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Proti vypadávání vlasů
- Na rozčesávání
Balzám zajistí vašim vlasům snadné rozčesání a potřebnou výživu, bez čehož se krásné a zdravé vlasy neobejdou. Chrání před negativními dopady vnějšího prostředí. Zlepšuje strukturu vlasů a…
Cotril Volume kondicionér se zázvorem pro jemné vlasy 250 ml
343 Kč
- Balzám
- Jemné vlasy
- Unisex
- Na rozčesávání
- Bez parabenů
Kondicionér jemné vlasy nezatěžuje, ale dodává jim lehkost, plnost a kondici. Usnadňuje rozčesávání vlasů a brání vzniku statické elektřiny. Vlasy jsou po použití balzámu hladké a jemné. Složení…
Klorane Balzám s ovesným mlékem 200 ml
od 244 Kč
- Balzám
- Jemné vlasy
- Typ pokožky hlavy citlivá pokožka
- Na rozčesávání
- Hydratační
Klorane Balzám s ovesným mlékem 200 ml Tento balzám na vlasy s ovesným mlékem je vhodný pro všechny typy vlasů. Díky své lehké a sametové textuře zjemňuje a usnadňuje rozčesávání vlasů, přičemž…
Garnier Fructis Vitamin & Strength Reinforcing Conditioner 200 ml
od 70 Kč
- Poškozené vlasy
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Proti vypadávání vlasů
- Na rozčesávání
- Ekologický
Posilující balzám Balzám Fructis Vitamin & Strength je obohacený o výtažky ze superovoce a účinné aktivní ingredience. Výrobek posiluje vlasy od kořínků po konečky. Je vhodný pro slabé vlasy s…
Kallos Hair Pro-Tox bezoplachový kondicionér na vlasy 250 ml
od 62 Kč
- Balzám
- Poškozené vlasy
- Dámský
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
Bezoplachový kondicionér Kallos Hair Pro-Tox o objemu 250 ml je určen pro ženy, které hledají řešení pro intenzivní hydrataci a výživu vlasů. Tento produkt je vhodný zejména pro suché, slabé a…
Vivaco Vivapharm keratinový balzám na vlasy s kofeinem 200 ml
od 150 Kč
- Balzám
- Poškozené vlasy
- Na rozčesávání
- S keratinem
- Pro růst vlasů
Balzám na vlasy vhodný pro všechny typy vlasů, především pro suché, lámavé nebo poškozené chemickými procesy. Vlasový balzám s keratinem a kofeinem chrání vlasy před vnějšími vlivy. Podporuje…
Sebamed balzám na vlasy 200ml
od 105 Kč
525 Kč/l- 200 ml
SEBAMED Kondicionér na vlasy,200mlPopis:Balzám na vlasy podporuje obnovu přirozeného ochranného pláště kůžehlavy pro zdravé a krásné vlasy. Stabilizuje strukturu vlasů díky pH5,5. Neobsahuje…
Klorane Balzám gelový pivoňka 150 ml
od 254 Kč
1 693 Kč/l- BIO
- 150 ml
Gelový balzám na vlasy byl speciálně vyvinut pro citlivou a podrážděnou vlasovou pokožku. Přináší úlevu od podráždění a pnutí. Gelová textura a fyziologické pH přispívá k optimální rovnováze…
L'Oréal Elseve Extraordinary Oil Coco Conditioner 200 ml
od 79 Kč
395 Kč/l- Suché vlasy
- Unisex
- Na rozčesávání
- Hydratační
- 200 ml
Expertní péče pro normální až suché, nepoddajné vlasy. Tajemství složení obohaceného o kokosový olej pro hloubkovou výživu bez zatížení. Dodává optimální dávku výživy, rozčesává a uhlazuje…
Nobilis Tilia Výživný balzám 500 ml
od 239 Kč
478 Kč/l- Suché vlasy
- 500 ml
Výživný balzám s Arganovým a konopným olejem. Obsahuje řadu bioaktivních látek, které vlasům dodávají výživu, podporují rozčesávání a zabraňují lámavosti. Jojobový olej dodává vlasům pružnost s…
