Recenze Vitatrend Křemelina

Recenze Vitatrend Křemelina

Křemelina je přírodním zdrojem křemíku, který je důležitý pro správnou činnost celého těla. Navíc, tělo celkově očišťuje, obzvlášť žaludek a střeva, a pomáhá při nedostatku energie či oslabené imunitě.

Registrovaný uživatel17. září 2019

jsem brzy vyspalá, když se probudím jsem fit, zbělaly zuby a dásně mám zdravé, pevnější nehty tolik se mi nelámou i když jsem často ve vodě, je lepší to pít v teplé vodě a to mne i zasytí.-- užívám ráno a večer vrchovatou pol lžíci

Varianta 1,2 kg
Registrovaný uživatel6. června 2019

Jediné co pozoruji je,že mám trochu více energie. Mnoho lidí psalo,že po týdnu se jim zlepšily vlasy,přestaly se třepit nehty. To je přece hloupost. Za týden užívání???

Zažívání,ani vyprazdňování se mi rozhodně za měsíc užívání vůbec nezlepšilo.

Za mě nic. Každý je jedinec,někomu pomůže,jinému ne. Bohužel pro mě,nepomohla.

Registrovaný uživatel10. května 2020

Měla jsem stále potíže s trávením s pocity plnosti a špatného vylučování,po užití již prvních dávek, obtíže ustaly. Užívám každé ráno před jídlem.

Jak bych řekla lidově ,mám nyní v bříšku jako v pokojíčku

Registrovaný uživatel22. srpna 2020

netloustnu,čistí střeva a další,použivám každý den

nemá

používám každý den ,5 let, super

Registrovaný uživatel15. května 2020

Užíváme doma denně. Manžela úplně přestala trápit žáha a to na ní trpěl skoro každý den.Určitě doporučuji!

Registrovaný uživatel16. ledna 2023

Několik let používáme pravidelně s doporučenou přestávkou. Kupujeme i členům rodiny. Pročistí střeva, pomáhá s vyprazdňováním, mále lepší vlasy a silnějši nehty.

Musí se hlídat pitný režim. Při nedostatku tekutin je zácpa

Registrovaný uživatel14. prosince 2022

Kremelinu znám a jsem s ní spokojená.

Balení v sáčku namísto dřívější dózy je u tak prašného výrobku šetření na nepravém místě. Kvůli balení hledám jiného dodavatele křemeliny.

Svělý výrobek, nevhodné balení.

Varianta 250 g
Registrovaný uživatel9. července 2021

Ocenila jsem 4 hvězdičkami, dotaz přišel příliš brzy na to, abych pozorovala změny.

Registrovaný uživatel11. března 2021

Nikdy mě nic nebolelo, a i když se důchod blíží stále nic, a to stále aktivně a dost sportuji. Asi na tom něco bude.

Nevím.

Ko.mu to nepomůže, tomu to ani neublíží, o tom jsem přesvědčem

Registrovaný uživatel19. srpna 2020

Výborná na klouby na zažívání čistí zažívací ústrojí Od parazitů.,napomaha k hubnutí, je výborná na pleť užívají ji modelky. Ale je hlavně pro zdraví mají ji užívat stáří lidé, pro energii a dlouhověkost. Jsou po ní nádherné vlasy a pevné nehty.

Neznam

Doporučuji každému kdo chce být zdraví a dlouhá léta vitální.

Registrovaný uživatel11. září 2019

S touto křemelínou máme velmi dobré zkušenosti:-)

Registrovaný uživatel17. července 2019

Produkt mi doporučila známá. Produkt používám dle návodu už několik měsíců.

Na to, jak je popsán, na co všechno působí, tak nepozoruji žádné velké účinky, kromě snížení krevního tlaku. Nevím, ale jestli je to zásluhou křemeliny.

Produkt užívám ráno rozmíchaný ve vodě. Budu v užívání ještě pokračovat, dám tomu ještě šanci.

Registrovaný uživatel15. listopadu 2022

nejchutnejsi kremelina na trhu

Registrovaný uživatel27. srpna 2022

pro mně snadná konzumace

chyběl mi popis, jak ho užívat, já ho tedy užívám na lačno ráno, země původu EU, proč je tajná země původů? je uvedeno, že obsahuje i jiné minerály, mně by i zajímalo jaké

Varianta 250 g
Registrovaný uživatel16. května 2021

Zlepšení pleti již po 14 dnech, nejsem tolik unavená.

Ze začátku mi vadila chuť, ale po pár dnech v pohodě.

Již před několika lety jsem křemelinu užívala, proto jsem se k ní taky vrátila a v budoucnu určitě zase objednám.

Registrovaný uživatel26. října 2020

Velké balení, dobrá cena, křemelina nemá nepříjemnou pachuť, oproti jiným výrobcům.

Žádné

Doporučuji

Varianta 1,2 kg
Registrovaný uživatel7. května 2020

používám dlouhodobě a jsem spokojena , dobré na bolesti kloubů

Registrovaný uživatel15. února 2020

bez vůně a zápachu, snadno rozmíchatelná

Registrovaný uživatel28. srpna 2019

Nepadaji mi vlasy po mesici uzivani.

Zadny

Skvely produkt

Varianta 800 g
Registrovaný uživatel17. října 2019

Pomáhá na lámavost nehtů. Další účinky se jistě projeví při dlouhodobém užívání.