Recenze VENIRA Péče o vlasy, nehty a pleť

Recenze VENIRA Péče o vlasy, nehty a pleť

Pro růst, objem a kvalitu vlasů, silné a nelámající se nehty a nádhernou pleť, to je Venira! Již od svého uvedení na trh roku 2017 si Venira získala tisíce spokojených zákaznic, kterým přesně s výše uvedenými věcmi pomohla. Podívejte se dál, proč je tomu tak. Klíčové vlastnosti - lepší vzhled - komplex 3 aminokyselin - složení z 18 složek Venira Péče o vlasy, nehty a pleť Tento preparát se díky pečlivě propracované receptuře vyznačuje vysokou komplexností v působení na pojivové tkáně, což se přímo projevuje na stavu a vzhledu pokožky, vlasů a nehtů. Zatímco jeden z nejznámějších konkurenčních výrobků obsahuje 16, jiný 10, nebo pouze 6 účinných složek, Venira je složena z 18 složek, z nichž každá hraje nezastupitelnou roli v působení na pojivové tkáně, pokožku, vlasy a nehty.

Registrovaný uživatel9. března 2018

Komplexnost

vyšší cena , ale stojí to za to !

Měl jsem to hlavně kvůli výživě nehtů, díky mé práci se mi začaly třepit. Je fakt, že jako muž jsem se styděl tohle objednat, ale jsem rád že jsem to udělal. U vlasů jsem pocítil zesílení. Děkuji tímto Veniře a budu užívat spokojeně dále

Registrovaný uživatel6. dubna 2022

Vlasy mi padaly po hrstích, pomalu jsem se smiřovala s tím, že může dojít i na paruku. Poslední šance - úprava životního stylu a Venira. Zdraví vlasů, nehtů a kůže je odrazem toho, jak o sebe pečujeme uvnitř. Brala jsem pouze jednu kapsli denně a po 14 dnech byl výsledek viditelný, nejlépe ještě zkombinovat se sérem a šampónem proti padání vlasů. Teď po měsíci vlasy padají minimálně. Veniru doporučuji, ani cena není nikterak závratná oproti jiným preparátům.

Registrovaný uživatel20. března 2022

Tento produkt užívám teprve krátkou dobu - cca 10dní, takže je logické, že nemohu vidět výsledky a ani se o ně podělit. Nicméně oslovil mě nejvíce z řady podobných přípravků skrze spektrum různých výrobců. Proč? Asi proto, že jsem měla 1 referenci v blízkém rodinném kruhu a vlasy té dotyčné byly opravdu ozdravené a kvalitní. Pak taky pro vyvážený poměr jednotlivých "přísad", z nichž obsah některých z nich mě právě zaujal. Tradiční kombinace zinek, selen a něco "třetího" ve známých přípravcích je už nudná a většinou nefungující. Navíc přehnané braní těchto minerálů (kovů) jen zatěžuje a "znečišťuje" tělo. Z toho důvodu se také domnívám, že stačí brát 1 kapsli denně. Výrobce logicky nabádá k úžívání dvou kapslí pro maximální účinek (abyste si zakoupili brzy další balení), já si myslím, že jedna kapsle denně stačí. Jako je tomu u většiny uměle dodávaných vitaminů a minerálů. Vše co je v těle v nadmíře, tělo stejně bez užitku vyloučí a nebo se právě znečišťuje zbytečným ukládáním toho, co je nadmíru. A také je mi sympatické, že u Veniry jde o český výrobek

Produkt užívám velmi krátce na to, abych nějaké vypozorovala. Snad možná jen lidé, kteří mají problém s polykáním jakýchkoliv kapslí a tablet, by mohli mít pocit, že jsou kapsle poněkud veliké. Mně to nevadí, nemám problém s polknutím.

Registrovaný uživatel7. března 2018

První balení Veniry a vidím značné zlepšení rustů vlasů a zlepšení pokožky, tento výrobek mohu vřele doporučit

Registrovaný uživatel12. června 2023

Vlasy žádná moc změna - možná začli malinko rychleji růst, v kvalitě jsem nezaznamenala žádnou velkou změnu. Nehty - vůbec žádná změna (kupováno kvůli nehtům). - stále stejné problémy pleť stejná - ale i bez vitamínů byla bez větších problémů

již si nekoupím

Registrovaný uživatel7. března 2018

S výrobkem jsem velice spokojen, vlasy porostly, hustota se zlepšila.

Registrovaný uživatel10. ledna 2022

Mám problémy s vypadáváním vlasů a při užívání Veniry se vypadávání zmírní a navíc mám vlasy sinější a pevnější, což mi potvrdila i má kadeřnice.

nic

Registrovaný uživatel7. června 2023

Na zákldě doporučení jiných uživatelů. To nedokžu definovat. Přetože je doporučeno používat dvakrát denně, tak užívám jen jednu tabletu ráno na lačnono. Produkt jsem si vybrala hlavně kvůli vlasům a pleti. Nehty mám velmi dobré a po užívání tedy ještě lepší.

Žádné.

Spokojenost s daným produktem.

Registrovaný uživatel10. srpna 2022

Vitamíny sou super zachránil mi vlasy určitě 100% doporucuji

Registrovaný uživatel18. září 2022

Tento produkt vypadá dobře, beru již několik dnů a mám dojem, že se cítím lépe a nehty, jsou pevnější, dost se mi předtím lámaly.U vlasů to ještě nemohu posoudit, to až za ten měsíc či dva.

Registrovaný uživatel7. srpna 2022

Méně padání vlasů a zpevněné konečky. Já jsem s tímhle produktem spokojená.

Registrovaný uživatel14. června 2022

nepatrné zlepšení u vlasů i nehtů

nevím

Registrovaný uživatel21. července 2021

Tento produkt jsem si vybrala na doporučení příbuzné, která je s ním velmi spokojená a tvrdí, že se dostavil i slibovaný efekt, vlasy mají lepší kvalitu a houstnou - dorůstají. Já zatím hodnotit nemohu, jsem asi v polovině užívání. Užívám dle doporučení až na výjimku, kdy večer zapomenu či jdu na noční, 2x denně.

Registrovaný uživatel16. dubna 2021

Vlasy začali růst, přestali padat a postupně se spravují.

Nemám

Registrovaný uživatel7. dubna 2021

Nejlepší účinky

Žádné

mamca.kleckova4. dubna 2024

Vlasy rostou

jana.klodova22. ledna 2024

Je to produkt po kterém jdou vidět zmeny

Jana6. října 2023

Tabletky beru 2x za rok a funguje.

Registrovaný uživatel26. května 2023

Po měsíci vidím výsledky

Registrovaný uživatel16. ledna 2023

Po měsíci užívání se zlepšuje stav nehtů a vlasů.

Nevím o žádných.