Recenze Revalid Hair Complex

Recenze Revalid Hair Complex

Revalid Hair Complex je moderní kombinace aktivních složek pro péči o vlasy a nehty. Obsahuje vitaminy, minerály, aminokyseliny a rostlinné extrakty pro podporu růstu vlasů. Obsahuje aminokyseliny DL-methionin a L-cystin, které jsou klíčové při vzniku keratinu. Keratin je základním stavebním kamenem vlasů a nehtů.

Registrovaný uživatel12. února 2021

Tabletky, které mi zachránily vlasy. Užívám už po několikáté na doporučení od kožní. Tabletky obsahují hlavně methionin a spoustu dalších vitamínů jako B, D, Zinek atd. Takže i jejich vyšší cenu vidím jako oprávněnou, protože koupit si toto vše zvlášť, tak člověk zaplatí ještě víc. Opravdu jsem velmi spokojena a můžu všem jen doporučit. Samozřejmě neúčinkuje hned, zabralo mi to tak cca po měsíci.

Registrovaný uživatel5. října 2021

Opravdu fungule

Po nemoci mi hrozně padaly vlasy, mám druhé balení, vlasy vůbec nepadají a roste spousta malých vlásků

Registrovaný uživatel25. prosince 2020

Vyzkoušela jsem téměř všechny vitamíny proti vypadavání vlasů, zabral až Revalid.

Registrovaný uživatel5. září 2021

Opravdu funguje. Přestaly nadměrně padat vlasy a začaly houstnout.

Určitě doporučuji.

Registrovaný uživatel12. prosince 2020

zatím nepozoruji žádné klady a to přesto, že vlasové sérum Revalid ašampon používám jíž tři měsíce a tyto tablety měsíc..

po 3 měsících užívání jsem výrobky Revalid-šmapon, vlasové sérumid a oplněk stravy velmi zklamaná.Ani těch 8procent není dodrženo.

Registrovaný uživatel18. listopadu 2020

Opravdu funguje, přestaly mi padat vlasy cca o 50% už po 14 dnech a zpevnily se mi i nehty.

Chuť po kvasnicích, ale nic hroznýho :-)

Registrovaný uživatel6. ledna 2023

Funguje, s revalidem mám jen pozitivní zkušenosti, chce to ale delší kúru, chvilku (tak měsíc) to trvá, než se objeví zlepšení, vždycky tak 3 měsíce beru, 3 měsíce vysadím. Ideální pro šedivé, ale barvené vlasy:-)

Registrovaný uživatel24. srpna 2021

zabral

spoko

Registrovaný uživatel16. března 2021

Super

Registrovaný uživatel14. března 2021

Super a pomáhá.

Registrovaný uživatel18. února 2023

Jediný výrobek který opravdu zabere. Maximální spokojenost . Po porodu jsem přišla i o řasy, zkusila jsem vše a jen REVALID zabral.

Registrovaný uživatel15. května 2022

Po kovidu mi vypadávaly vlasy a po doporučení kožní lékařky užívámtyto vitamíny. Stav vlasů ze viditelně zlepšil.

Registrovaný uživatel4. května 2021

Zdá se, že se mi vlasy zahustily.

Žádné.

Spokojenost.

Registrovaný uživatel27. února 2021

Cca po třech měsících užívání výrazné zlepšení kvality vlasů,rychlejší růst a vlasy tolik nepadají

Registrovaný uživatel18. dubna 2023

Přípravek účinkuje , asi po týdnu užívání přestaly vlasy padat a v kombinaci s kofeinovým šamponem Alpecin jsou výrazně pevnější. Rozhodně to taky zkuste.

Registrovaný uživatel2. ledna 2023

Tato kůra opravdu pomáhá sice trvá déle ale přítel má na hlavě ples a po těchto tobolkach opravdu rostou vlasy

Registrovaný uživatel12. dubna 2021

Drahe , velke davkovani. Mela jsem celkem 180 tablet. Bohuzel zadna zmena .

Registrovaný uživatel1. července 2023

Produkt jsem si vybrala dle recenzí, vlasy po něm přestávají padat a začínají růst nové

nevím

Vlasy jsou vyživené, přestávají padat a rostou nové

Registrovaný uživatel1. července 2023

Je dobrý používám už 6 let s přestávkama.

Registrovaný uživatel29. prosince 2022

Po měsíci užívání mohu říct, že zabral.Dcera už vyzkoušela několik přípravků a k ničemu to nevedlo.Revalid nám doporučili na kožním.

Cena

Konečně výrobek, který pomohl..