Hlavní obsah stránky

Pleteme pro miminka: 20 kouzelných kousků pro ty nejmenší - Alison Blissová (2019, brožovaná bez přebalu lesklá)

  • kniha Pleteme pro miminka: 20 kouzelných kousků pro ty nejmenší - Alison Blissová (2019, brožovaná bez přebalu lesklá)
kniha Pleteme pro miminka: 20 kouzelných kousků pro ty nejmenší - Alison Blissová (2019, brožovaná bez přebalu lesklá)

Autorka v knize představuje 20 snadných a tradičních kousků v moderním kabátku, které uvítá každý, komu do života vstoupilo miminko. Modely v knize jsou seřazeny podle postupného ovládání pletařského umění – od naprostých základů až po žakárový vzor.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuNakladatelství Esence

Popis

Autorka v knize představuje 20 snadných a tradičních kousků v moderním kabátku, které uvítá každý, komu do života vstoupilo miminko. Modely v knize jsou seřazeny podle postupného ovládání pletařského umění – od naprostých základů až po žakárový vzor. Každá nová technika je popsána krok za krokem, abyste si ji mohli jednoduše osvojit. Modely budou zajímavé nejen pro začátečnice, ale i pro pletařky, které chtějí svou dovednost oprášit, naučit se něco nového nebo prostě jen rády tvoří to, co nikdy nevyjde z módy.

Parametry

Jazykčeština
Rok vydání2019
Počet stran160
Vazbabrožovaná / lepená

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Domov a zahrada Nakladatelství Esence

Všechny domov a zahrada Nakladatelství Esence