Hlavní obsah stránky

Zeleninová zahrádka: Od A do Z (z pořadu) polopatě a ještě něco navíc - Roman Pavela (2021, pevná)

  • kniha Zeleninová zahrádka: Od A do Z (z pořadu) polopatě a ještě něco navíc - Roman Pavela (2021, pevná)
kniha Zeleninová zahrádka: Od A do Z (z pořadu) polopatě a ještě něco navíc - Roman Pavela (2021, pevná)

Vždy jste chtěli svá vypěstovaná rajčata, ale nevíte, jak na to? Anebo nějaké záhonky máte, ale květák neroste, cukety od květu zahnívají a brambory jsou flekaté? A možná už pár let pěstujete i hrdě konzumujete vlastní zeleninu, ale stejně byste se chtěli leccos přiučit. Pro všechny zmíněné případy je tu kniha Zeleninová zahrádka polopatě, která vás od A do Z provede vším potřebným.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuČeská televize

Popis

Vždy jste chtěli svá vypěstovaná rajčata, ale nevíte, jak na to? Anebo nějaké záhonky máte, ale květák neroste, cukety od květu zahnívají a brambory jsou flekaté? A možná už pár let pěstujete i hrdě konzumujete vlastní zeleninu, ale stejně byste se chtěli leccos přiučit. Pro všechny zmíněné případy je tu kniha Zeleninová zahrádka polopatě, která vás od A do Z provede vším potřebným. Naučíte se zakládat záhony, sázet zeleninu, udržovat kompost,

Parametry

Jazykčeština
Rok vydání2021
Produktové číslo978-80-7404-350-5
Počet stran208
Vazbapevná / vázaná

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Všechny podobné