Hlavní obsah stránky

Moderní háčkování od A do Z: Více než 100 současných háčkovacích technik a stehů - Sarah Shrimptonová (2020, brožovaná)

  • kniha Moderní háčkování od A do Z: Více než 100 současných háčkovacích technik a stehů - Sarah Shrimptonová (2020, brožovaná)
kniha Moderní háčkování od A do Z: Více než 100 současných háčkovacích technik a stehů - Sarah Shrimptonová (2020, brožovaná)

Chcete se naučit háčkovat, jako to uměla babička, ale přitom si vyrobit něco, co jde s dobou? K tomu vám skvěle poslouží tato kniha! Najdete v ní 14 projektů na výrobu různých předmětů – od podtácků a prostírání přes polštáře až po tašku, šálu, čepici či deku. Osvojíte si nové metody a zdokonalíte se v těch, které už znáte.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuMETAFORA

Popis

Chcete se naučit háčkovat, jako to uměla babička, ale přitom si vyrobit něco, co jde s dobou? K tomu vám skvěle poslouží tato kniha! Najdete v ní 14 projektů na výrobu různých předmětů – od podtácků a prostírání přes polštáře až po tašku, šálu, čepici či deku. Osvojíte si nové metody a zdokonalíte se v těch, které už znáte. Kniha vás krok za krokem provede moderními háčkovacími technikami jako: - tuniské háčkování - gobelínové háčkování - háčkování z

Parametry

Jazykčeština
Rok vydání2020
Produktové číslo978-80-7625-124-3
Počet stran152
Vazbabrožovaná / lepená

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Všechny podobné

Domov a zahrada METAFORA