Hlavní obsah stránky

Pěstování a řez malých ovocných dřevin: Zakrslé dřeviny pro malé zahrady a terasy - Joachim Mayer (2021, brožovaná)

  • kniha Pěstování a řez malých ovocných dřevin: Zakrslé dřeviny pro malé zahrady a terasy - Joachim Mayer (2021, brožovaná)
kniha Pěstování a řez malých ovocných dřevin: Zakrslé dřeviny pro malé zahrady a terasy - Joachim Mayer (2021, brožovaná)

Tradiční ovocný strom, který ve dvou metrech nad zemí vytváří bohatou korunu, zabírá na zahradě plochu až 80 m2, proto se stále větší oblibě těší nejrůznější typy zakrslých, miniaturních a sloupovitých stromků, které se dají pěstovat dokonce i v nádobách na terase nebo na balkoně. Jejich plody jsou často stejně velké jako u mohutných stromů, ale můžeme se z nich radovat už po dvou až třech letech od výsadby.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuNakladatelství Esence

Popis

Tradiční ovocný strom, který ve dvou metrech nad zemí vytváří bohatou korunu, zabírá na zahradě plochu až 80 m2, proto se stále větší oblibě těší nejrůznější typy zakrslých, miniaturních a sloupovitých stromků, které se dají pěstovat dokonce i v nádobách na terase nebo na balkoně. Jejich plody jsou často stejně velké jako u mohutných stromů,

Parametry

Jazykčeština
Rok vydání2021
Produktové číslo978-80-242-7005-0
Počet stran96
Vazbabrožovaná / lepená

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Domov a zahrada Nakladatelství Esence

Všechny domov a zahrada Nakladatelství Esence