Hlavní obsah stránky

Zahrádka ve městě: Zeleň v předzahrádkách, vnitroblocích, na balkonech a terasách - Silvia Appelová (2020, brožovaná)

  • kniha Zahrádka ve městě: Zeleň v předzahrádkách, vnitroblocích, na balkonech a terasách - Silvia Appelová (2020, brožovaná)
kniha Zahrádka ve městě: Zeleň v předzahrádkách, vnitroblocích, na balkonech a terasách - Silvia Appelová (2020, brožovaná)

Zahradnická příručka se věnuje moderním trendu zahradničení na malé prostoře. Zaměřuje se na využití volných míst v městské zástavbě, na předzahrádkách, na dvorcích, střešních terasách či ve vnitroblocích a navrhovaná řešení mohou sloužit i jako inspirace na běžné balkony nebo menší zahrádky.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuNakladatelství Esence

Popis

Zahradnická příručka se věnuje moderním trendu zahradničení na malé prostoře. Zaměřuje se na využití volných míst v městské zástavbě, na předzahrádkách, na dvorcích, střešních terasách či ve vnitroblocích a navrhovaná řešení mohou sloužit i jako inspirace na běžné balkony nebo menší zahrádky. Autorka radí, jak v závislosti na daných podmínkách zvolit nejvhodnější formu výsadby (ať už jde o tradiční, nebo netradiční nádoby, zvýšené záhony, vertikální

Parametry

Jazykčeština
Rok vydání2020
Produktové číslo978-80-242-6569-8
Počet stran144
Vazbabrožovaná / lepená

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Domov a zahrada Nakladatelství Esence

Všechny domov a zahrada Nakladatelství Esence