Hlavní obsah stránky

Moderní zahrada: Základní dovednosti a projekty pro chutnější a zdravějěí plodiny - Joyce Russellová (2019, polotuhá flexo)

  • kniha Moderní zahrada: Základní dovednosti a projekty pro chutnější a zdravějěí plodiny - Joyce Russellová (2019, polotuhá flexo)
kniha Moderní zahrada: Základní dovednosti a projekty pro chutnější a zdravějěí plodiny - Joyce Russellová (2019, polotuhá flexo)

Každý nový projekt znamená vzrušující výzvu, ale také úkol. Pěstovat vlastní ovoce a zeleninu je nejen praktické a výhodné, ale je to i báječné dobrodružství.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuNakladatelství Esence

Popis

Každý nový projekt znamená vzrušující výzvu, ale také úkol. Pěstovat vlastní ovoce a zeleninu je nejen praktické a výhodné, ale je to i báječné dobrodružství. Kniha obsahuje dvacet tři projektů pro malou i velkou zahradu – od přípravy nového pozemku a posouzení ideálního stanoviště přes nejlepší pěstební postupy až po osvědčené odrůdy a možnosti zpracování.

Parametry

Jazykčeština
Rok vydání2019
Počet stran192
Vazbaflexo / polotuhá

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Domov a zahrada Nakladatelství Esence

Všechny domov a zahrada Nakladatelství Esence