Hlavní obsah stránky

Merendy v zástěře: Úsporná kuchařka pro dceru: 230 receptů, jak vařit s rozumem - Jana Florentýna Zatloukalová (2021, pevná)

  • kniha Merendy v zástěře: Úsporná kuchařka pro dceru: 230 receptů, jak vařit s rozumem - Jana Florentýna Zatloukalová (2021, pevná)
kniha Merendy v zástěře: Úsporná kuchařka pro dceru: 230 receptů, jak vařit s rozumem - Jana Florentýna Zatloukalová (2021, pevná)

Jak vařit úsporně, skromně a hospodárně? Jak se vyhnout plýtvání a jak využít vše, co je zrovna k mání? Jak nakupovat potraviny, aby všeho bylo akorát? Jak naplánovat smysluplný jídelníček? Kuchařka Merendy v zástěře vám pomůže spotřebovat načatá balení, nevyhazovat potraviny, které prošvihly svůj nejlepší okamžik, uchránit ovoce a zeleninu před zkázou a nezapomenout na zbytky včerejšího jídla. Naučí vás plánovat jídelníček tak, aby jídla na sebe účelně navazovala a šetřila vám čas i práci.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuDITIPO

Popis

Jak vařit úsporně, skromně a hospodárně? Jak se vyhnout plýtvání a jak využít vše, co je zrovna k mání? Jak nakupovat potraviny, aby všeho bylo akorát? Jak naplánovat smysluplný jídelníček? Kuchařka Merendy v zástěře vám pomůže spotřebovat načatá balení, nevyhazovat potraviny, které prošvihly svůj nejlepší okamžik, uchránit ovoce a zeleninu před zkázou a nezapomenout na zbytky včerejšího jídla. Naučí vás plánovat jídelníček tak, aby jídla na sebe

Parametry

Jazykčeština
Rok vydání2021
Druh kuchařkydomácí kuchařky
Počet stran488
Vazbapevná / vázaná
Produktové číslo978-80-905806-5-7

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky