Hlavní obsah stránky

Bible vína: Mistrovský průvodce vínem - Madeline Puckette, Justin Hammack (2023, pevná)

Bible vína: Mistrovský průvodce vínem - Madeline Puckette, Justin Hammack (2023, pevná)

Světový bestseller se speciální kapitolou věnovanou moravským a českým vínům Chcete si zlepšit své vědomosti o víně, ale nevíte, kde začít? Nejste si jistí, že to, co pijete, je vynikající láhev nebo jen marketingový trik? Chcete vědět, jak si správně koupit to nejlepší víno? A blýsknout se svými znalostmi před přáteli? Nebo chcete dát někomu ze svých blízkých originální dárek, který umocní jeho požitek z pití vína? O víně je pořád co se učit. Bible vína je praktický průvodce vaší cesty za vínem.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuNakladatelství Familium

Popis

Světový bestseller se speciální kapitolou věnovanou moravským a českým vínům Chcete si zlepšit své vědomosti o víně, ale nevíte, kde začít? Nejste si jistí, že to, co pijete, je vynikající láhev nebo jen marketingový trik? Chcete vědět, jak si správně koupit to nejlepší víno? A blýsknout se svými znalostmi před přáteli? Nebo chcete dát někomu ze svých blízkých originální dárek, který umocní jeho požitek z pití vína?

Parametry

Jazykčeština
Rok vydání2023
Druh kuchařkynápoje a koktejly
Počet stran344
Vazbapevná / vázaná
Produktové číslo978-80-88333-44-9

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné