Hlavní obsah stránky

Lavazza Super Crema zrnková

  • káva Lavazza Super Crema zrnková
káva Lavazza Super Crema zrnková

Kávě Super Crema z pražíren rodiny Lavazza v severoitalském Turíně dávají sílu a chuť zrna dvou světadílů - prvotřídní Arabika z vysokohorských lokalit Brazílie a kvalitní Robusta z indonéských plantáží. Oblíbíte si ji hned s prvním douškem, je ideální jako první ranní káva.

Vybrat variantu (2)

Lavazza Super Crema zrnková 1 kg

2 varianty pro
Lavazza Super Crema zrnková

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuLavazza

Popis

Kávě Super Crema z pražíren rodiny Lavazza v severoitalském Turíně dávají sílu a chuť zrna dvou světadílů - prvotřídní Arabika z vysokohorských lokalit Brazílie a kvalitní Robusta z indonéských plantáží. Oblíbíte si ji hned s prvním douškem, je ideální jako první ranní káva. Zkuste ji a uvidíte sami – už po pár dnech s kávou Lavazza Super Crema přestanete používat budík, a to jen proto, že se nebudete moci dočkat okamžiku, kdy před sebe postavíte šálek právě připravené káva Lavazza Super Crema.

Parametry

Typ kávyzrnková
BIOne
Původ kávysměs různého původu
Velikost balení1000 g
Druhy kávysměs

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Káva Lavazza

Všechny káva Lavazza