Rok vydání 2018, čeština, počet stran 120, brožovanáCo je to kosmetika? Není jen prevencí proti stárnutí pleti a cestou ke zvýšení půvabu. Je spojencem v posílení sebevědomí ženy.
Informace o Cesta ke kráse aneb nikdy nekončící příběh - Barbora Slavíková Literová, Vlasta Libotovská (2018)
Popis
Co je to kosmetika? Není jen prevencí proti stárnutí pleti a cestou ke zvýšení půvabu. Je spojencem v posílení sebevědomí ženy. Vlasta Libotovská, první česká kosmetička, kterou vyhledávají české osobnosti i hvězdy světového kalibru, vás zve do jejího království.
Chce ve vás probudit chuť o sebe pečovat, rozmazlovat se a zkoušet ověřené receptury, které se osvědčily již u mnoha žen. Krása není trvalá. Proměňuje se spolu s námi. Je odrazem našeho zdraví, psychiky a péče, kterou sobě věnujeme. Péče je alfou a omegou, základní stavební kámen kosmetiky.
Začít se sobě více věnovat, lze kdykoliv. V této knize najdete rady a triky vycházející z letité praxe vyhledávané odbornice. Každodenní rituály zlepší nejen stav vaší pokožky, ale i stav vaší duše.