Hlavní obsah stránky

Atomové návyky: Jak si budovat dobré návyky a zbavovat se těch špatných - James Clear (2020, brožovaná bez přebalu lesklá)

  • kniha Atomové návyky: Jak si budovat dobré návyky a zbavovat se těch špatných - James Clear (2020, brožovaná bez přebalu lesklá)
kniha Atomové návyky: Jak si budovat dobré návyky a zbavovat se těch špatných - James Clear (2020, brožovaná bez přebalu lesklá)

„Malé změny, velké výsledky“ je motto mezinárodního bestselleru, který se stále drží na vrcholu žebříčků. (Protože funguje.) James Clear, jehož blog čte měsíčně milion čtenářů, vás naučí dosáhnout cílů pomocí drobných každodenních kroků – jak sám říká, stačí 1% změna každý den.

Vybrat variantu (2)

Atomové návyky: Jak si budovat dobré návyky a zbavovat se těch špatných - James Clear (2020, brožovaná bez přebalu lesklá) kniha

2 varianty pro
Atomové návyky: Jak si budovat dobré návyky a zbavovat se těch špatných - James Clear (2020, brožovaná bez přebalu lesklá)

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuJan Melvil Publishing

Popis

„Malé změny, velké výsledky“ je motto mezinárodního bestselleru, který se stále drží na vrcholu žebříčků. (Protože funguje.) James Clear, jehož blog čte měsíčně milion čtenářů, vás naučí dosáhnout cílů pomocí drobných každodenních kroků – jak sám říká, stačí 1% změna každý den. Drobné, „atomární” krůčky mají v dlouhodobém horizontu obrovský vliv na dosažení všeho, co si zamanete změnit.

Parametry

Jazykčeština
Rok vydání2020
Počet stran288
Vazbabrožovaná / lepená

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Osobní rozvoj Jan Melvil Publishing

Všechny osobní rozvoj Jan Melvil Publishing