Hlavička stránky
Logo obchodu ELETUR

ELETUR

94 % spokojených zákazníků

160 hodnocení za 2 roky
Obchod má celkem 647 hodnocení.
Spokojenost v posledních 6 měsících
pro.led.úno.bře.dub.kvě.0 %100 %

Hodnocení obchodu

Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.

dcautomaobjednavkypřed rokem
Doporučuji obchod, ale...

rýchlosť dodania

požadovaný tovar bol potvrdený na objednanie, ale nakoniec nebol skladom. Z 10 dodaných kompatibilných čipov fungovala len polovica

ELETURZobrazit reakci obchodu ELETUR

Dobrý den, všechny čipy byly kompatibilní, jedná se o MIFARE čipy 13,56MHz. Nelze však klávesnici kombinovat s čipy na frekvenci 125kHz, protože klávesnice je číst neumí. Objednával jste 5+5ks (EM+MF). Doporučuje tedy odbornou obsluhu na Vaší straně a doplnění znalostí. ELETUR s.r.o.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
jan.sramekpřed rokem
Doporučuji obchod

Rychlost dodávky, kvalita zboží, výborná komunikace obchodu

Nahlásit
Nahlásit recenzi
jiribenespřed rokem
Doporučuji obchod

rychlé vyřízení

Nahlásit
Nahlásit recenzi
fred2000před 2 lety
Nedoporučuji obchod

Část boží jsem vrátil do týdne od objednávky dle § 1829 odst. 1, avšak od doručení obchodníkovi již uplynulo přibližně 6 týdnů a nemám ani zboží ani své 2000,-. Při snaze o telefonní kontakt obchodníka mě vždy odkáže na e- mail, který následně úspěšně ignoruje. Děsím se okamžiku, kdy budu muset řešit nějakou jinou reklamaci u zbývajícího zakoupeného zboží.

ELETURZobrazit reakci obchodu ELETUR

Vážený pane, je dobře, že znáte svá práva a dohledáte si i paragrafy, ale neznáte své povinnosti a i ty další paragrafy. Vaše jednání je bohužel vysoce nefér a neseriózní. Kdyby jste se choval slušně a nevyužíval pouze svá práva k cílenému obtěžování a obohacení o nejen o naši práci a čas techniků, možná by jste se nemusel děsit jak s Vámi bude ten samý subjekt řešit reklamace, ke které třeba někdy může dojít ... sám jste vycítil, že to celé přeháníte, a tedy vlastně moc dobře víte, co děláte.... Jen asi neznáte přísloví, že jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá... . Ale pravděpodobně to neděláte poprvé, tak máte zkušenost i jinde a asi máte zkušenosti jinde, kde jste se choval podobně... a divíte se tomu ? Každý svého štěstí strůjce... Dyrka, ELETUR s.r.o.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
miloslav.plevapřed 2 lety
Doporučuji obchod

přehlednost stránek

Dlouhá čekací doba

ELETURZobrazit reakci obchodu ELETUR

Dobrý den, o delší době dodání jsme Vás předem férově informovali a varovali... . Volal jste před nákupem... ELETUR s.r.o.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
officepřed 2 lety
Doporučuji obchod

rychlost vyřízení objednávky a dodávky na adresu odběrného místa

Nahlásit
Nahlásit recenzi
mallina.11před 2 lety
Doporučuji obchod, ale...

Dochvilnost

Špatná komunikace mezi prodejcem a zásilkovnou

ELETURZobrazit reakci obchodu ELETUR

Dobrý den, komunikace je vynikající a přehledná. Bohužel je nutné číst SMS, případně zvedat telefon a balíčky vyzvedávat na výdejních místech. Pokud by jste využivala aplikaci zásilkovny, měla by jste vše přehledně na jednom místě. Bohužel prodejce za Vás vyzvedávat balíčky v místě bydliště nemůže \-o-/ ELETUR s.r.o.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
demljanpcpřed 2 lety
Nedoporučuji obchod

do dnešního dne zásilku nedoručili

ELETURZobrazit reakci obchodu ELETUR

Dobrý den, zasilka byla odesílaná a předaná k expedici. Mrzí nás, že viníte a hodnotíte naši stranu, nejsme za "nedoručení včas" odpovědni. Je potřeba zboží vyzvednout a to jste učinil na výdejním místě až poslední možný den. Ing. Václav Turek

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 2 lety
Doporučuji obchod

Komunikace, rychlost dodání

Nahlásit
Nahlásit recenzi
sekretariatpřed 2 lety
Doporučuji obchod

Rychlost a spolehlivost

Nahlásit
Nahlásit recenzi
terkamechurovapřed 2 lety
Doporučuji obchod

doprava zdarma férová a rychlá komunikace

nebyl problém a doporučuji

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 2 lety
Doporučuji obchod

dodací lhůtu

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 2 lety
Doporučuji obchod

Rychlé a bezproblémové vyřízení objednávky, podrobné popisy zboží.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 2 lety
Doporučuji obchod

Rýchle a bezproblémové spracovanie objednávky

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 2 lety
Doporučuji obchod

Rychlost dodani, cena.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 2 lety
Doporučuji obchod

DOPRAVA ZDARMA Objednávám tady často a vždycky jsem spokojený. Když jsem si nevěděl rady, ochotně mě pomohli přes telefon a já tak mohl koupit přesně to co jsem ptořeboval.

s žádným - jsem se nesetkal

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 2 lety
Doporučuji obchod, ale...

Dobrý výběr zboží za přijatelné ceny. Objednávka dodána v pořádku.

Co ale nemůžu vystát je že si účtují přes 200,- kč jako manipulační poplatek navíc k dopravě pro neživnostníky což absolutně nepochopím. To jako chtějí 250 za to že vezmou zboží z regálu a dají jej do krabice? V dnešní době? To jako fakt? Je to trapné jako by si tento malý obchod hrál na nějaký velkosklad. Kdyby si zvedli marži na každém produktu nemuseli by si účtovat takovou to absurditu.

ELETURZobrazit reakci obchodu ELETUR

Vážený pane, děkujeme za Vaši připomínku. Firmy nebo i živnostníci s IČ mají dopravu zdarma, mají nepoměrně méně reklamací způsobených neodbornou montáží relativně složité elektroniky a postavení při jednání jako rovný s rovným. Obyčejní spotřebitelé, neboli neživnostnici mají veškerá práva, drtivá většina neoprávněných reklamací je od nich a ještě jsou v postavení slabší strany smluvního vztahu, tedy veškeré důkazní břemeno leží vždy na prodejci a prodejce musí vše vyřizovat kladně i zboží za tisíce korun i když nárok nemají. Není spravedlivé aby tyto vícenáklady nesly odborné firmy. Mrzí mne, že máte potřebu hodnotit anonymně až po několika měsících objednávku 27647 (my to zde vidíme a vy to možná ani nevíte)...to mi připadá možná ještě více absurdní a trapné než nějaký poplatek...

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 2 lety
Doporučuji obchod, ale...

Okamžité vyřízení objednávky na zboží skladem, kvalitní zásilková služba. Když se neptáte a zboží dorazí nepoškozené a nic dalšího nechcete - doporučuji. Základní dokumentace je na stránkách.

Komunikace s technickou podporou. Zákazník je brán jako potenciální potížista. Chat je neefektivní, na maily ohledně produktu není žádná odpověď.

ELETURZobrazit reakci obchodu ELETUR

Dobý den, bohužel jste nám psal přes chat v noci v 23:10 a odepisovali jsme Vám až další den. Rozporoval jste vadu, že čtečka čte stejná čísla jako jsou uvedená na kartě. Sdělili jsme Vám, že tím je vše naprosto v pořádku a co je tedy jako ten uváděný reklamovaný problém? Dosud jste žádnou skutečnou vadu čipů nesdělil vysvětlit, jen jste celkem arogantně sdělil, že když budete chtít, tak uspějete is reklamací toho, že voda je moc mokrá jako Váš kolega ...tak upřímně nevím co si o Vás mají ostatní myslet... :-) my Vám tedy doporučujeme dostatek tekutin, žádný alkokohol a méně pobytu na sluníčku... možná Vás pak při zmatené komunikaci nikdo nebude považovat za potížistu... :-) Já skutečně nevím, kde je úplně u funkčních RFID 125kHz čipů za 12Kč problém, když žádný problém není....a Vy sám jste to napsal a hrdě přiznal... :-D ...V létě jsou agresivní a zmatené asi nejen vosy... ELETUR s.r.o.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 2 lety
Doporučuji obchod, ale...

Velmi rychle dodanie tovaru.

Manipulačný poplatok pre bežných odberateľov bez IČA.

ELETURZobrazit reakci obchodu ELETUR

Dobrý den, jedná se o příplatek DPD dopravyna Slovensko kdy je doprava z Čech mnohem dražší. Samozřejmě rovněž bez IČ není možné využít dopravu zdarma v ČR. ELETUR.cz

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 2 lety
Doporučuji obchod

Rychlost dodávky, super komunikace

Nahlásit
Nahlásit recenzi

Doprava

GLS

Výdejní místa

Vlastní místaZásilkovnaGLS ParcelShop

Kontaktní údaje