nedodržují to co prezentují na svých stránkách , zboží je skladem , termím dodání 7 dní a nic z toho není pravda
Zboží jsem zaplatila 4.3.2021 a ještě ho nemám, na dotaz kdy dorazí? strpení , čekáme na expedici
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
VŠECHNO, hlavně následné jednaní, když jsem chtěla zboží vrátit. Dvakrát odmítnuto převzít od dopravní společnosti a samozřejmě podruhé dva dny před koncem lhůty.
Rychlé dodání,zboží kvalitní a dobře zabalené
Termín nedodani
Rychlost dodání. Doprava zdarma.
Záloha jen 10% z ceny.
Rychlé a seriozní jednání
ještě zboží nemám
rychlé vyřízení objednávky, pohodlí při sezení
Max zboží dorazilo v pořádku, jinak nic vyzdvihnout nemůžu.
Už bych tu nenakupoval, protože prodleva dodání zboží příliš dlouhá, hodně mně to zklamalo. Obědnával jsem skříň ve stejné barvě ze Sconto nábytek, a ti mi zboží dodali mnohem dřív teda.
Paní na infolince a řidiče
Výrobky jsou velmi nekvalitní
Rychlost objednání a výběr zálohy. . . .
Tak v tuto chvíli zatím ještě nic. Uvidíme jestli dodrží lhůtu dodání, těch 80 pracovních dní . . .
Dodací lhůtu
Sedací souprava neodpovídala sed.soupravě z webových stránek, absolutně něco jiného, plus ještě mi chybí dost polstaru. Už cca 3 týdny čekám na vyjádření firmy, která má asi dost jiné zájmy a zákazníci se zaplacenym zbožím je nezajímají.
pochválit můžu komunikaci,dodání a zboží bez závad
Vybrané zboží odpovídá mé představě .
návod v polském jazyce.
Dodání v terminu
Čekám na zboží už měsíc. To samé zboží i za stejnou cenu jsem objednala na jiném serveru a do tří dnů bylo zboží doma. Tady stále čekám. Bohužel jsem si nevšimla, že zboží bude dodáno do 50ti dnů. Kdybych zboží nezaplatila předem, už bych objednávku zrušila....zklamání
Ochotu a rychlost
Rychlost dodání a komunikaci.
Ochota personálu
Doba dodání
