Komunikaci, jednoduchost, vstřícnost
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Zboží nemam, ale verim, že bude ok - podle fotky vypadá krásně a jiné eshopy ho nenabízí - COŽ OCEŇUJI!!
Zboží mi ani po 20ti dnech nedorazilo, i když při objednávce psali, že ho budu mít do 14ti dnů doma. Tento týden mi přišel email, že bude zboží během týdnu naskladněné a za týden dorazí.. Takže objednávka dorazí za měsíc od zaplacení, to je jak aliexpress..
Délka dodání
super přístup pana řidiče
nezklamalo mě nic, ale mohl by být o trochu lepší plánek na složení
dodány špatné dveře ke skříni
Do dnešního dne nebylo objednané zboží doručené, zvažuji zrušení objednávky
Spolehlivost a příkladný přístup řidiče.
V dnešní době, kdy se u jiných e-shopů čeká i 20 týdnů na sedací soupravu, tato firma má mnohé zboží skladem a do 10 dnů zvládají dodat.
Dodání až do bytu
vstřícnost
rychlost,
Dodání zboží bylo rychlé ale bohužel byly špatné dvířka, poslali jste mi dvoje levé dveře. Nechala jsem si je předělat ...
Kvalita za slušnou cenu!
komunikaci a rychlost sosání
Totální ignorace k zákazníkovi,zboží došlo v neúplném stavu a rozbité.Je to podvodná společnost,prý si zboží mám poslat na vlastní náklady pro mě 400km daleko.Nikdy více.Varuji budoucí zákazníky,nevidíte do vnitřku zásillky.Obrátím se na Černé Ovce po skončení nouzového stavu..
Dodání produktu v pořádku.
Nic, dodatečné jednání v pohodě.
Zboží ještě nedorazilo
Snad jen ochota a vstřícnost řidiče přepravy
při rozbalení televizního stolku jsme zjistili,že asi dva díly byly poškrábané a dokonce na jednom dílu byl odštípnutý okraj hrany.Neposlala jsem zpátky,protože stolek nutně potřebuji,ale připadlo mi,že stolek již byl někdy vrácený jako reklamace.Takže kvalita nic moc. Jsem zklamaná.
Velký výběr, množství věcí skladem ihned k odběru. Vybraná sedací souprava byla dodána do několika dnů. Chválím komunikaci obchodu, kvalitu produktu i ceny.
komunikace
ceny
výběr nábytku
rychlost dodání
