Zklamala mě kvalita zboží, zakoupený botník není vůbec stabilní, je příliš lehký, nejlépe, když se dá do rohu, aby se opřel o dvě stěny a vůbec stál a nehýbal se po každé, když se použije.Jedinou výhodou je jeho nastavitelnost.
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
komunikace, rychlost
rychlost dodání
Způsob komunikace
Doprava, reklamační řád.
Doba dodání neodpovídá realitě
Top profi pan řidič dopravy
e meilová komunikace, sledovanost na e meilu
Komunikaci s obchodem
Nepřesnost vrtaných děr, nekvalitně odvedená práce a nutnost si výrobek doladit.
Rychlost
okamžitá informace o doručených penězích
mohlo být doručeno dříve
Zajímavá cena za objednaný produkt. Dodržení termínu.
Kvalita zboží a přístup obchodu k vrácení zboží/kompenzaci.
Rychlé doručení
Perfektně zabaleno
Škoda ,že opěrky nejsou taky látkové
slušný přístup, zboží
Rychlost doruceni. Stolek je perfektni
rychlá dodávka
při dopravě se rozbila plastová kolečka, zavolala jsem do obchodu a hned mi poslali kolečka nová :o)
trochu barva - na fotce byla sedačka ve světlejší barvě, ale nevadí, i tak je krásná
Čekam na zboží 30 dnu
Dobré ceny, celkem rychlý dovoz.
snaha o rychlé dodání, zboží došlo nerozbité
Zboží nedorazilo na termín, který byl avizován, že v odpoledních hodinách mi zboží doručí. Protože měli poruchu auta, tak nikdo v odpoledních hodinách nedojel, musela jsem si volat až teprve po zavolání a několikátem urgování mi dali číslo na řidiče, který mě informoval, že zboží mi doručí nejdřív 9 hodin večer. Proto jsem si zboží nechala zaslat o 2 dny později. Termín doručení byl stanoven po obědě. Opět nikdo nedojel a zase jsem urgovala, bylo mi dáno číslo na řidiče, který řekl, že mě bude hodinu před příjezdem informovat, volal mi až byl na místě. Přístup a jednání tohoto obchodu jsem ještě nezažila, levá ruka neví co dělá pravá. Operátorkám je vše jedno. Nebyla jsem spokojená a za tak drahou dopravu bych čekala lepší služby.
Velká spokojenost, nemám nic k vytknutí
