Přes eshop jsem pravidelně nakupovala různé konzervy a pamlsky. Zboží bylo vždy dostupné na prodejně, takže jsem ho dostala téměř do hodiny a nebyl s tím žádný problém.
Dne 12.7. jsem ale objednávala zboží, které bylo třeba na prodejnu objednat. Zboží jsme potřebovali rychle, takže jsem si za dodání na prodejnu připlatila. Dodání mělo být do 2 dnů, ale do 17.7. mi stále nic nedorazilo a jelikož jsem zboží potřebovala rychle, kontaktovala jsem je emailem. Tam mi bylo řečeno, že se na mou objednávku zapomělo, společně s dotazem, jestli teda objednávku vůbec chci, což jsem moc nepochopila, protože zeptat se týden po tom, co mi měla být doručena, jestli jí vůbec chci mi přijde dost divné. Nicméně slíbili mi, že zboží odesílají a na začátku nového týdne ho můžu očekávat, dnes je 22.7. a objednávka stále nikde. Psala jsem tedy opět email s dotazem, jak to teda s mou objednávkou bude a bylo mi řečeno, že ještě nebyla ani odeslána. Nezlobte se na mě, ale tohle mi opravdu nepřipadá v pořádku. Když mi napsali, že na mou objednávku zapoměli poprvé, měla jsem ještě pochopení, ale podruhé? Navíc po tom, co mi paní v emailu potvrdila její odeslání? Mám pocit, že tohle není žádný technický problém. Na email mi ani neodpověděli. Nakupovala jsem zde velmi ráda, ale takový přístup se mi opravdu nelibí. Objednávka nikde, takže se po zboží poohlédnu někde jinde a stejně tak učiním i v budoucnu.
