Pobočka v Hk je naprosto hrozná. Ráda jsem zde nakupovala, ale už nikdy víc. 23.listopadu jsme si šli koupit morče. Chtěli jsme jedno, ale prodavačka nám vnucovala abysme si koupili obě co tam měli. Údajně to byli samci, a že kdybysme koupili jen jedno, tomu druhýmu bude smutno...Nakonec nám řekla že jedno nám prostě nedá. Kdyby tam nebyla moje dcera, šla bych ke konkurenci, ale dcera smutná že morče chce, tak jsme tedy koupili obě. A dnes, 2.2.se tomu údajnému samci narodila morčátka. Myslela jsem si, že v obchodě pracují profesionálové, kteří teda ví, co prodávají. Ale evidentně ne.
Zobrazit reakci obchodu Superzoo.cz