Hlavička stránky
Logo obchodu Superzoo.cz

Superzoo.cz

95 % spokojených zákazníků

5 291 hodnocení za 2 roky
Obchod má celkem 5 366 hodnocení.
Spokojenost v posledních 6 měsících
pro.led.úno.bře.dub.kvě.0 %100 %

Hodnocení obchodu

Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.

Renata Kpřed rokem
Doporučuji obchod, ale...

Pobočka v Hk je naprosto hrozná. Ráda jsem zde nakupovala, ale už nikdy víc. 23.listopadu jsme si šli koupit morče. Chtěli jsme jedno, ale prodavačka nám vnucovala abysme si koupili obě co tam měli. Údajně to byli samci, a že kdybysme koupili jen jedno, tomu druhýmu bude smutno...Nakonec nám řekla že jedno nám prostě nedá. Kdyby tam nebyla moje dcera, šla bych ke konkurenci, ale dcera smutná že morče chce, tak jsme tedy koupili obě. A dnes, 2.2.se tomu údajnému samci narodila morčátka. Myslela jsem si, že v obchodě pracují profesionálové, kteří teda ví, co prodávají. Ale evidentně ne.

Superzoo.czZobrazit reakci obchodu Superzoo.cz
Nahlásit
Nahlásit recenzi
Neznamy Pavelpřed rokem
Doporučuji obchod, ale...

Dnešní tedy 29.1.zkušenost na prodejně Zličín katastrofální. Totální neochota a arogance především ze strany slečny(paní) menší postavy v brýlích. Popravdě vždy kdy vidím ji mám chuť se otočit a odejít pokud by nebylo nutné pořídit něco akutně. Rozhodně se nakupuje lépe ,když tam tato osoba není včetně spolku kolem ní, kde je dáván najevo nezájem o zákazníka a spíše si člověk připadá na obtíž. Dle mého názoru těmto lidem jde spíše o to se srocovat a diskutovat. Po několika zkušenostech včetně dneška, už nikdy víc a raději si počkám, až tam tato zaměstnankyně a spol nebude a nákup nechám na den kdy jsou přítomni jiní lidé, kde je to opět naopak tam se aspoň zákazníkům věnují a poradí i z celou výbavou pro jakékoliv zvíře

Superzoo.czZobrazit reakci obchodu Superzoo.cz
Nahlásit
Nahlásit recenzi
Lenka Hoškovápřed rokem
Doporučuji obchod, ale...

Eshop je neskutečně zasekaný a pomalý, někdy se absolutně nenačítá A když už se po 10 min načte tak vám z košíku smaže slevový kód který byl celým důvodem nákupu

Superzoo.czZobrazit reakci obchodu Superzoo.cz
Nahlásit
Nahlásit recenzi
Barbora Pilařovápřed rokem
Nedoporučuji obchod

Cca měsíc zpět při koupi rybiček nám paní prodavačka řekla, ze 100l aqarium nestačí pro 2 rybičky. Následně se šla zeptat vedoucí a když přišla tak naznačila, ze je budeme týrat, ale, ze jestli chceme tak nám je prodá obě. Načež já jsem se ptala proč tedy oni mají aqarium o cca 80l a je tam 20 rybiček. Bez odezvy. To jsem ale nečekala, co nastane. Rybičky jsou nemocné. Vzaly jsme je k pánovi, co rybičky chová a už jsme rybičky přeléčily z exophthalmie (vyboulené oči), následně nám druhá pošla na infekci v těle díky níž se nafoukla. Teď léčíme na podezření na žábrohlístě. V aqariu máme i “cucáka” z jiné prodejny rybiček, který teď bojuje o život, protože léky, které jsou na zaléčení rybičky mohou být pro “cucáky” fatální. Je to smutné. Už nikdy víc. Prodejna Teplice

Superzoo.czZobrazit reakci obchodu Superzoo.cz
Nahlásit
Nahlásit recenzi
Marie Hajdankovápřed rokem
Nedoporučuji obchod

Prodejna vypadá hezky.

Zakoupila sem si rybičky 8.12 s krupičkou vymřelo mi celé akvárium takže sem škodná 3000kč..Vše muselo pryč.. Rybičky jsou navíc docela s přirážkou..Dost mě to mrzí,protože mít hezké akvárium je piplačka teď abych začala znovu..

Superzoo.czZobrazit reakci obchodu Superzoo.cz
Nahlásit
Nahlásit recenzi
Lucie Kosinovápřed rokem
Nedoporučuji obchod

Prodavačky, které neumí ani odpovědět na pozdrav a ochota raději ani nemluvit. Navíc jsem doma zjistila, že mi navíc prodali ryby s krupičkou. Nikdy víc.

Superzoo.czZobrazit reakci obchodu Superzoo.cz
Nahlásit
Nahlásit recenzi
Jana Sramkova 2před 2 lety
Nedoporučuji obchod

Rezervovala jsme si zboží na prodejně,kde bylo skladem. Druhý den mi přišel e-mail, že je má objednávka stornována. Když jsem si vybrala jiné, tomu podobné a dražší zboží a chtěla ho odeslat na prodejnu, která je v mé dojezdové vzdálenosti, nebo odeslat na adresu, tak to možné není. Ochota sama opravdu. Kdyby stály o zákazníky, tak v tomto problém nebude, protože mě osobně to jako problém nepřipadá a jiné obchody/e-shopy s tímto problém nemají!

Superzoo.czZobrazit reakci obchodu Superzoo.cz
Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatelpřed 2 lety
Nedoporučuji obchod

Velikost prodejny

Již nikdy více. Cena za korelu je tak vysoká, jako by byla ze zlata. To se týká i jiných zvířat. U chovatele je koupite za tretinove ceny a ještě si sami vyberete. Neznalost a neochota prodejců , aby někdo vydával samce za 100%samici to se jen tak nevidí.

Superzoo.czZobrazit reakci obchodu Superzoo.cz
Nahlásit
Nahlásit recenzi
Jan Šerákpřed 2 lety
Nedoporučuji obchod

dva dny čekám doma až zazvoní dopravce aby mi doručil zásilky, dvakrát mi volá zooshop že jsem si zásilku nepřevzal, říkám, že sedím doma nikdo nevolá a nezvoní, paní říká že dopravce tvrdí že zvonil a volal.. no tak už jsem nasranej a ona říká, tak jak to vyřešíme.. a já říkám, že záleží na tom, komu věří.. na to mi řekla že je jí to úplně fuk ... kráva... každopádně nedoporučuju nic.. dřív jsem nakupoval, ale tohle je naposled.. čekám na třetí pokus...

Superzoo.czZobrazit reakci obchodu Superzoo.cz
Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatelpřed 2 lety
Nedoporučuji obchod

Pokud vymýšlíte jak ztratit co nejvíce zákazníků tak se vám to celkem daří. Opravdu by mě zajímalo jakej inteligent vymyslel balení cvrčků po kusech. Do toho balení do sáčků pro přepravu rybiček je naprostý nesmysl. Nikdo v mém blízkém okolí s tím není spokojený, kdyby jste vrátily zpět krabičky ve kterých jste to prodávaly před touhle úplně ,,úžasnou” alternativou udělaly by jste nejlíp. Tohle byl můj poslední nákup v superzoo.

Superzoo.czZobrazit reakci obchodu Superzoo.cz
Nahlásit
Nahlásit recenzi
Zeli Sempřed 2 lety
Nedoporučuji obchod

Určitě nejsem jediná, kdo si pokládá otázku, který inženýr přišel s nápadem prodávat cvrčky po kusech. „Honění“ cvrčků po boxu je nejen komická podívaná pro zákazníky, ale hlavně značně neefektivní proces. Když potřebujete větší množství, spočítání je prakticky nemožné, a i u menších objednávek je výsledek často neuspokojivý: z 20 cvrčků doma napočítáte 18, z toho 3 mrtvé. Za mě je to nejen okrádání zákazníka, ale i zbytečné trápení zvířat. Tímto pro mě nákupy cvrčků v tomto obchodě končí. Tečka

Superzoo.czZobrazit reakci obchodu Superzoo.cz
Nahlásit
Nahlásit recenzi
Petrpřed 2 lety
Nedoporučuji obchod

Dnešním nákupem s uvedeným obchodem definitivně končím. Opomenu negativní komentáře které jsem se tu teď v rychlosti dočetl a u některých absolutně zůstává rozum stát jak se to může stát viz případ se zakrslým králíčkem a podobně. Ale vrcholová hovadina a to nazývám myslím velice jemně je onen prodej cvrčku po kusech a jejich balení do igelitového sáčku a šup zavázat na uzel. Jako vážně? Žadna penetrace pro cirkulaci vzduchu? Žádné místo kde se cvrček může během transportu schovat? Argument aby si zákazník mohl koupit vybraný počet cvrčků je dle me úplně mimo, kdo kupuje cvrčky jako potravu pro tera zvířata rozhodne si nepujde koupit deset cvrčku aby druhy den mihl do obchodu běžet znova … prohlášení firmy ze se jedna o dočasná řešení do doby než zavedou jiny systém … to jako vážně ?! Proc tedy z onoho krabičkového systému nenajedete zrovna na ten váš naplánovaný a vymýšlíte holej nesmysl v podobě dokonalého způsobu jak cvrčkům zbytečně ublížit větší manipulaci špatnými podmínkami pro transport a už ani nemluvím o tom když si zákazník chce koupit třeba 200 cvrčku což není žádné nestandardní množství konkrétně v mem případě pro dvě několikaměsíční agamy je to spotřeba na necelý týden… chudáci zákazníci co čekají za mnou než se toto odpočítá a narve do sáčku … dnes vzorový příklad kdy zákazník za mnou to vzdal vratil zboží do regálu a odešel…nemluvě o množství přidělané práce pro personál oproti tomu vzít krabičku namarkovat a dat zákazníkovi… pokud jim chcete ještě víc zavařit nechte zaměstnance prodávat jeste zvlášť samičky a samečky třeba pro lidi kterým vadí cvakání … další argument ze v tomto systému je menší úhyn cvrčku?? No vzhledem tomu ze dnes po vyklepaní cvrčku ze sáčku doma do boxu jsem 5 kusu vyhodil jelikož bohužel KO tak to asi mic dobře nefunguje tolik jsem jich ani v krabičce nikdy nevyhodil, přirozený úhyn bude vždycky a rozhodne mi toto nepřijde jako řešení … Velká gratulace, tomu kdo vymyslel takovouto hovadinu a přeju s ni mnoho úspěchů, pro mě to od teď znamená ze si radši jednou týdně zajedu o 2km dál kde se cvrčci stale dají nakoupit samostatně ve vhodných krabičkách s úkrytem.

Superzoo.czZobrazit reakci obchodu Superzoo.cz
Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatelpřed 2 lety
Nedoporučuji obchod

Dnes jsem si zakoupila granule ve slevě na prodejně ve Frýdlantě nad Ostravicí. V autě jsem si všimla, že na granulích není ani stopa po datumu výroby či expirace. Šla jsem granule vrátit. Paní vedoucí mi vysvětlila, že jsou čerstvé, že se asi nedopatřením datum ,,nějak,,!!! umazal, že jim už to takhle přišlo ze skladu. Chtěla jsem peníze zpět. Což mi vedoucí prodejny odmítla s tím, že pouze výměna za jiné zboží.Ani po mém naléhání, že další zboží nepotřebuji , mne s úsměvem odmítala. Mám v obchodě praxi a takové jednání je pro mne velmi nepříjemnou novinkou. Od tohoto obchodníka si nekoupím už nikdy NIC! V dnešní době mne opravdu dokáže šokovat styl obchodování typu: ,,Raději vejce hned, než ....,,..Vlastníme v rodině více mazlíčků a nápad nakupovat pro ně krmivo v kamenném obchodě a zejména tedy u této firmy, mne rychle přešla.

Superzoo.czZobrazit reakci obchodu Superzoo.cz
Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatelpřed 2 lety
Doporučuji obchod

Většinou objednávám z internetu jinde, ale když potřebuji třeba krmivo koupit hned, tak ho v prodejně vždy najdu, ať už to, co potřebuji, tak i skvělou náhradu. Děkuji, že tu jste!

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Dombimipřed 2 lety
Nedoporučuji obchod

Jsem výrazně nespokojena, super zoo nám prodala zakrsleho králíka kterého uváděla jako dvouměsíční mládě. Po návštěvě veterináře kdy na nás veterinář koukal s otevřenou pusou s tím že má byt králíček jeste u matky, jsme zjistili že kralíček má 7 týdnů a ještě kokcidie ( o víkendu vypadalo že zemře a to jsme ho měli týden doma). Za mě otřesné prodávat králíčka který má být ještě u matky. Fakt otřesné chování od super zoo opravdu nedoporučuji. Raději si zajděte do Pet centru.

Superzoo.czZobrazit reakci obchodu Superzoo.cz
Nahlásit
Nahlásit recenzi
Josefpřed 2 lety
Nedoporučuji obchod

Pozor Pozor v Superzoo akce chyt'si svého cvrčka...nevím který exot vymyslel prodej cvrčků na kusy a prodavač vám je musí chytat z krabice a domů si je nesete v igelitovém sáčku..prosím toho kdo to má na svědomí postavit na den klidně jako exota za pult aby zjistil co to obnáší...gratuliji firma na vás musí být hrdá..

Superzoo.czZobrazit reakci obchodu Superzoo.cz
Nahlásit
Nahlásit recenzi
Verunka =)před 2 lety
Doporučuji obchod, ale...

Úžasní prodavači, co vždy poradí a rádi se zasmějou.

Nařízení ohledně zacházení s bezobratlými. Cvrčci mohou být prodáváni pouze v sáčku, který slouží pro převoz rybiček. Ryba a cvrček mají přece úplně odlišné potřeby, tak jak mohou být prodáváni ve stejném sáčku? Cvrčkům to v sáčku extrémně klouže, při každém menším pohybu ruky se přesunou na druhou stranu sáčku, při převozu autem domů zažívají peklo v podobě nekonečného tobogánu. Bez úkrytu, prostě vystresovaný hmyz, kterým mám nakrmit svá terarijní zvířata.. to je naprosto šílené. Proč nemohou být v krabičkách jako doposud?

Superzoo.czZobrazit reakci obchodu Superzoo.cz
Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatelpřed 2 lety
Doporučuji obchod, ale...

Bezvýznamná situace, jsem onkologický pacient, poprosila jsem na pobočce ve FM o jistou laskavost, kdy už jsem byla opravdu ve velké nouzi a na pokraji kolapsu. Vysvětlila jsem slečně svou situaci velmi dobře, tak aby pochopila i jako laik. Bylo fajn sledovat jak se z ochotné až vtíravě servilní prodavačky změnila v něco lhostejně krutého. Sice slušně, ale velmi ponižujícím způsobem mě vykázala z prodejny, s tím, že mám jít do cca 200 m vzdáleného jiného obchodu... Ano zvládla jsem to, díky jejímu neempatickému jednání teď přemýšlím jestli následné zakrvácení byla jen bezvýznamná žilka, nebo došlo k poškození pouchu. A to by byl mega průser. Jak to na mě působí? Zákazníku plať, nezapomeň na chatitu( ano citový nátlak, bo zvířátka v nouzi) a to hezky zdůraznění, pipetky, kapsičky, kočkolity, kokinka a zvířátka budou happy, ale pozor, nikdy nepros o pomoc pro sebe jako pro člověka. Jsi zkrátka jen prostředník jak za patřičné masírky z tebe vydolujem jakýsi groš. Ano, zvířata nad člověka.

Superzoo.czZobrazit reakci obchodu Superzoo.cz
Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatelpřed 2 lety
Nedoporučuji obchod

na prodejně skoro žádná cedulka není v češtině ,každý výrobek musím vzít do ruky a pracně číst malá písmenka z čeho se krmiva skládají,

Superzoo.czZobrazit reakci obchodu Superzoo.cz
Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatelpřed 2 lety
Nedoporučuji obchod

Velký výběr, super ceny

Čekáte než si Vás nějaká prodavačka všimne. Prodavačka Sára- Velmi nepříjemná, už tam nikdy nepujdu. (Super zoo Vysoké Mýto)

Superzoo.czZobrazit reakci obchodu Superzoo.cz
Nahlásit
Nahlásit recenzi

Platba

Online platby (PayU)Platba kartou (Maestro, Master Card, VISA, VISA Electron)Bankovní převodHotověDobírka

Doprava

Česká poštaDPD CZGLSPPL

Výdejní místa

Vlastní místaZásilkovna

Kontaktní údaje