Dnes jsem navštívila super zoo ve Velké Bíteši a už nikdy více !!! stála jsem tam 5 minut a čekala kdo si mě z prodavaček všimne.... Potřebovala jsem poradit s postroji na psa. Stáli v hloučku a drbali a drbali ok ... Nákup žádný... Podobné je to i ve Žďáru nad Sázavou Kde je tedy jedna prodavačka a dost protivná Takže když tam je nejdu tam... Šílený
Zobrazit reakci obchodu Superzoo.cz