Hlavička stránky
Logo obchodu Superzoo.cz

Superzoo.cz

95 % spokojených zákazníků

5 291 hodnocení za 2 roky
Obchod má celkem 5 366 hodnocení.
Spokojenost v posledních 6 měsících
pro.led.úno.bře.dub.kvě.0 %100 %

Hodnocení obchodu

Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.

Michaela Hrubešovápřed 4 lety
Nedoporučuji obchod

Dne 4.5.2022 jsem vytvořila objednávku č. 1651647194, kterou jsem si měla vyzvednout a zaplatit na prodejně a do dnešního dne (18.5.2022) nic... Po přihlášení na svůj profil v SUPERZOO je stav objednávky stále ,,na cestě na prodejnu". Přiložila bych screenshot, ale bohužel to nejde. Objednala bych na adresu, ale šlo pouze vyzvednutí na prodejně (další velké mínus). Už to nebudu zkoušet a budu objednávat raději jinde, kde to pošlou přímo na adresu.

Superzoo.czZobrazit reakci obchodu Superzoo.cz

Dobrý den, Vaše objednávka byla přijata dne 4.5., tentýž den byla vyexpedována pod číslem zásilky: 13955056521722 a následující den byla doručena na prodejnu. Nyní je objednávka připravena k odběru na prodejně. Pokud máte jakýkoliv dotaz, neváhejte se obrátit na naší infolinku 321 000 180, nebo na náš email e-shop@superzoo.cz, kde Vám rádi poradíme. Děkujeme a přejeme Vám pěkný den. S pozdravem tým Super zoo.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Šárka Wiesnerovápřed 4 lety
Nedoporučuji obchod

Bohužel pochválit se nedá nic.

Zklamalo nás, že inzerují středeční slevu 15%, která bohužel ani po zadání kódu, nebyla ve finále odečtena. Což samo o sobě by nebyl takový problém, ale neochota zákaznického “centra” je fascinující. Vždy se dá najít nějaké řešení, nebo popřípadě dát slevu na další nákup, ale ne tady. Jsem zvědavá, zda dorazí objednané zboží, či nikoliv. Takže za nás velké zklamání..

Superzoo.czZobrazit reakci obchodu Superzoo.cz

Dobrý den, děkujeme za Váš komentář. Vaše zklamání nás mrzí, bohužel slevové kódy nelze do objednávek zadat dodatečně. Vaše objednávka po vašem kontaktování na infolinku byla již expedována a s takovými objednávkami bohužel není možné dále pracovat a měnit je. Zásilka je již na cestě od 22.4.2022 a je uložena u přepravce. Objednávky nebyla vyzvednuta: S pozdravem Super zoo

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Patrik David 6 Apřed 4 lety
Nedoporučuji obchod

Tragédie, zboží píše dostupne na prodejně nakonec nebylo ani na jedné, kde mělo být, po rezervaci ještě přišlo že není ani na centrálním skladu, přitom hlásí dostupnost na 42 prodejnách, obsluha nepříjemná, člověk chce poradit, a jakoby otravoval.

Superzoo.czZobrazit reakci obchodu Superzoo.cz

Dobrý den, velmi nás to mrzí, ale zboží bylo rezervováno do jiné objednávky a proto si jej nechala prodejna zaslat z centrálního skladu. Bohužel však zboží po ověření nebylo dostupné ani na centrálním skladě. Zásoby byly samozřejmě prověřeny a upraveny. Při objednávání doporučujeme na konkrétní prodejnu zavolat a kolegové Vám na prodejně zboží fyzicky rádi ověří. Děkujeme a omlouváme se za způsobené komplikace. S přáním pěkného dne tým Super zoo.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Andrea.Kardovapřed 4 lety
Nedoporučuji obchod

Po objednání zboží, které mělo být v 17ks na eshopu, objednávka stornována z důvodu, že zboží není skladem. Objednáno přes prodejnu, kde mělo být skladem. Opět stornovano. Dodací termín u nejprodávanější granuli 4 týdny...

Superzoo.czZobrazit reakci obchodu Superzoo.cz

Dobrý den, velice se omlouváme, ale dané zboží bylo rezervováno do více objednávek a než se náš web aktualizoval, tak došlo k vyprodání zásob na centrálním skladě. Skladová zásoba se nám na prodejnách odečítá až po vyzvednutí objednávky. Je bohužel možné, že se ukazovalo skladem zboží, které měl jiný zákazník již rezervováno. Děkujeme za pochopení a za nepříjemnosti se omlouváme. S pozdravem, tým Super zoo.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Eva V.před 5 lety
Doporučuji obchod, ale...

U objednávky s osobním vyzvednutím, pro kterou si jedete 20km, zjistíte až po příjezdu na prodejnu, že byla z části stornována, aniž by prodejce o tom informoval, přitom odesílají SMS i email, že je zboží připraveno. Poté bohužel při výběru jiného náhradního zboží na prodejně téměř žádný sortiment k dispozici.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatelpřed 5 lety
Doporučuji obchod, ale...

Rychlost dodání

Výkal na krabici (nejspíše ze skladu od myší/krys)

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Miroslav Štouračpřed 5 lety
Nedoporučuji obchod

Mou objednávku tvořilo akvárium a krmení pro ryby. U akvária bylo na e-shopu uvedeno dodání do 4 pracovních dnů, krmivo mělo být skladem. Tři dny po zadání objednávky jsem byl ze strany tohoto obchodu informován, že krmivo skladem není a k naskladnění možná dojde až následující týden. Věc jsem se snažil vyřešit tím, že jsem byl ochoten zajet na jejich pobočku, kde opět dle webových stránek měli mít obě položky skladem. Na infolince jsem chtěl ověřit, zda si zboží objednané na e-shopu můžu vyzvednout na pobočce a zda je skutečně zboží skladem na dané pobočce. Dočkal jsem se pouze odpovědi, že si mám na danou pobočku zavolat. Po telefonátu na dvě pobočky mi u obou bylo sděleno, že ačkoliv mají na stránkách zboží vedené jako skladem, ve skutečnosti je nemají... Vzhledem k tomu, že výše uvedené zboží mělo být dárkem a opravdu jsem nemohl čekat více jak týden na doručení, zakoupil jsem zboží u konkurence, kde vše proběhlo naprosto bez problémů. Já osobně se tomuto obchodu příště vyhnu velikým obloukem, absolutně nechápu, že takto velký řetězec si něco obdobného může dovolit vůči zákazníkům a tímto způsobem je "tahat za nos". Rovněž e-mailová komunikace s obchodem byla na neskutečná, až primitivní. Pokud chcete zažít adrenalinový zážitek můžu obchod doporučit, tlak vám zcela jistě vyroste do závratných výšek.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Cistytesakpřed 5 lety
Nedoporučuji obchod

Zboží na e-shopu vykazují, že mají a dodají. Uskutečnite objednávku a za tři hodiny zavolají, že zboží nemají. Nemluvím o ochotě a slusnem jednani, ktere chybi. Stejně jako zde jiní, nehodlám u takto nesolidního obchodu již něco dalšího objednávat.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Lord Totenkoppřed 5 lety
Nedoporučuji obchod

Chlubit se byt vyhradnim dopravcem jedne znacek granuli a pak je nemaji na prodejne skoro nikde a na prodejnu se nedaji ani objednat ze skladu pres eshop Kdyz chci mit “ exkluzivku” tak to musim umet..

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Štěpánka Kolářovápřed 5 lety
Doporučuji obchod

Ochota, vždycky mi dobře poradily při nákupu, rychlost dodání zboží vše bylo vždycky v pořádku, ceny i kvalita zboží

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ve K před 5 lety
Nedoporučuji obchod

- Termín dodání - 14 dní (hrůza, ze Zoohitu za dva dny mám zboží doma) - chybějící zboží - po telefonické dohodě nám bylo sděleno, že máme poslat email a že nám chybějící zboží pošlou ... Avšak odpověď na můj email.."zboží tam bylo v balíku". - zboží v balíku opravdu nebylo, 30 cm provazů bychom si asi těžko nevšimli - no nic, hádat se s nimi nebudu, příště nakoupím raději někde jinde

Nahlásit
Nahlásit recenzi
LPpřed 5 lety
Nedoporučuji obchod

zboží přišlo rychle

Eshop mi stále nabízel, ať ještě něco přikoupím, že dostanu dárek - objednala jsem tedy navíc ještě konzervy pro psa. Den po objednávce mi z eshopu psali, že jednu z hraček, co jsem objednala, nemají. Řekla jsem tedy, ať pošlou zásilku bez ní, protože jsem ji potřebovala co nejrychleji. Evidentně tedy dárek zase vyndali ;)

Nahlásit
Nahlásit recenzi
eda .před 5 lety
Doporučuji obchod

Dve hodiny po objednavce mi zvonil kuryr u dveri a pomohl mi vse odnest....neuveritelne

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatelpřed 5 lety
Nedoporučuji obchod

neochota personálu, vadné zboží

Nahlásit
Nahlásit recenzi
martin janůpřed 5 lety
Nedoporučuji obchod

zásilka nedošla celá :-(

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatelpřed 5 lety
Doporučuji obchod, ale...

Velky vyber zbozi

Objednali jsme postroj - bylo nam receno, ze uz bylo predano prepravci - cekali jsme 2 dny, kdyz jsme zavolali, tak nam rekli, ze ten balik jeste neni predany - bylo nam receno, ze balik je na prodejne (primo nase objednavka) a tak jsme jeli na prodejnu si jej vyzvednout, kdyz doprava selhala - zjistili jsme, ze si prodavacky spletly jmeno, takze jsme jely hodinu na prodejnu pro nic - objednavka nezvestna

Nahlásit
Nahlásit recenzi
zdenka sidlovápřed 5 lety
Doporučuji obchod, ale...

výběr zboží

e shop katastrofa, než vyřídí objednávku, asi by zvíře umřelo hlady, komunikace hrozná, při zrušení objednávek otálí i s vrácením platby

Nahlásit
Nahlásit recenzi
4 N 0 Nym 0 Uspřed 5 lety
Nedoporučuji obchod

na e-shop nelze napsat vubec zadne pozitivum!

e-shop = katastrofa! zbozi objednano a vychystano 3.1. s dorucenim na.prodejnu (placena sluzba). Dle statusu objednavky 5.1. pry odeslano na prodejnu. 7.1. kontakt s infolinkou, kde mne zdelili, ze moje zbozi bylo expedovano az dnes. Objednavku jsem zrusil, protoze nepredpokladam jeji doruceni. A to je placena sluzba! Absolutne nedoporucuji!

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Natalie Benesova 0205před 5 lety
Nedoporučuji obchod

Jediné co mohu pochválit, je velký výběr zboží, ale to platí jen pro psi, kočky a ryby ..ostatní zvířátka už bída ..

Co mě zklamalo? Zařizujeme pro mojí vodní želvu nové bydlení, se vším všudy a tak jsem se rozhodla objednat želvárium, kamínky, různé doplňky, rostlinky a jiné věci i pro mojí milovanou kočičku. Objednala jsem na e-shopu s tím, že jsem si připlatila 290Kč za dopravu až domů a automaticky mi to tam uvedlo s garancí doručení do 30.12., v tom mi psala slečna, že nemají jedny dobroty od Ontaria a že mi ho vymění za mnou zvolený produkt, to by nebyl problém, ale pak už napsala jen nahrazeno ani ne čím nebo jakou značkou, atd. To, ale pořad nic nebylo, pak přišlo 30.12., kdy už jsem byla opravdu vytočená tak jsem několikrát opakovaně volala, slečna předpokládala, že jsem naštvaná a tak telefon nikdo nenapsal a pak mě kontaktovala na e-mail s tím, že se omlouvají, ale nestihnou poslat objednávku a nabídla mi kupon ani ne v hodnotě dopravy, s tím, že tu dopravu stejně musím zaplatit .. Nešlo mi o těch 40 korun, ale o ten přístup a o to, že by se měli více snažit o spokojenost zákazníků a aby toho nebylo málo, napsala, že v pondělí už na 100% budou expedovat, včera 4.1., jsem volala její kolegyni na infolinka, která mi sdělila, že objednávka ještě expedovaná nebyla, o žádné dopravě nevěděla a navíc mi řekla, že další věc nemají a to nějakou z těch rostlinek.. Tak jsem to položila a psala zpětně další e-mail, už vytočená do vesmíru, že objednávku ruším, že žádný kupon nechci, že už u nich nakupovat nebudu a na to mi přišla zpětná vazba, ale ovšem až po mém naštvaném telefonátu o tom, že chybí rostlinka, jestli si přeju nahradit, nebo poslat bez toho, to už jsem si říkala jestli si ze mě dělá někdo srandu nebo o co jako jde, když jsem napsala, že objednávku ruším. A úplně na konečné vytočení mi přišel tento e-mail: Pravděpodobně jste si objednali zboží, se kterým už utekl zákazník před vámi nebo jste v objednávce uvedli neexistující údaje. Také se mohlo stát, že jsme se s vámi nemohli spojit, abychom dořešili objednávku společně. Tudíž se snaží ještě svalit vinu na zákazníka, když jsem jim volala ani nespočítám kolikrát a vzali mi to za celou dobu jednou a nikdo mi nepodal žádné poradně vysvětlení, omluvu, ani informace. Takže to by bylo k Super zoo a snad vám to pomůže při rozhodování do jakého zverimexu rozhodně nechodit !!!

Nahlásit
Nahlásit recenzi
David před 6 lety
Nedoporučuji obchod

Možnost online nákupu, ale bohužel to pokazí přístup zaměstnanců na prodejně.

V obchodě jsem nakupoval pravidelně, přešel jsem na online nákup, první proběhnul v naprostém pořádku, u druhého byl již problém. Problém nastal při vyzvednutí zboží, kdy zboží nebylo kompletní, na to byla nabídnuta sleva 10% za nekompletní balení, s čímž jsem souhlasil a poté to nastalo. Předložil jsem slečně slevovou kartičku, kterou jsem měl za nákup v prodejně, najednou slečna prodavačka začala couvat, že nemůže tuto slevu uplatnit a objednávku mi sama zrušila. Na můj dotaz jak si může dovolit zrušit mojí objednávku jen arogantně odpověděla, že jsem o to požádal. Dále mi bylo naznačeno, že jsem úplný vůl a arogantně odešla. Starší paní prodavačka se snažila celou věc zachránit, ale to bylo již pozdě. V dnešní době si eshop musí uvědomit co za "materiál" zaměstnává na kamenné prodejně a též že je velká konkurence a nemůže se podivovat nad tím, když zákazník se superzoo vyhne obloukem. Je to smutná realita.

Nahlásit
Nahlásit recenzi

Platba

Online platby (PayU)Platba kartou (Maestro, Master Card, VISA, VISA Electron)Bankovní převodHotověDobírka

Doprava

Česká poštaDPD CZGLSPPL

Výdejní místa

Vlastní místaZásilkovna

Kontaktní údaje