objednávka v pořádku,rychlé dodání,sleva na objednané zboží
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
dobrá nabídka
Rychlost, ochota, milý personál
Jsem s nákupy velmi spokojena, speciálně s prodejnou v Žatci, kde jsou ochotné a milé prodavačky, vždy poradí! Ráda a pravidelně zde nakupuji.
Příjemná obsluha a rychlé vyřízení objednávky
Dobré značky- dobrá kvalita
Drahé zboží
pěkný výběr
Kvalitní krmiva a steliva,mnoho slevových kupónů, bezproblémové doručení a platba,skvělá komunikace
Rychlost dodani
Vysoké ceny- vyssi nez ve starem eshopu, slevovy kupon na nic nefunguje
Slečnu na prodejně, snažila se zkompletovat objednávku tak, jak měla být. Byla jsem tam opakovaně a vždy byla usměvavá a milá, ochotná
Opět nebyla objednávka nachystaná správně a nebyla kompletní. Paní “ vedoucí” nebyla příjemná, chtěla to rychle odbýt, arogantní….
rychlé dodání
Vše super ohromné množství zboží člověk neví co koupit dřív pro mazlíčka
Koupili jsme králíčka v Super Zoo Vlašim, bohužel nám po 4 dnech umřel. Najednou se začali přidávat další lidé, kteří si v tomto zverimexu koupili zvířátko a brzy zemřelo.
Zobrazit reakci obchodu Superzoo.czMěla jsem objednáno 8 kusů antiparazitnich obojků a potvrzenou objednávku na prodejnu v galerii Harfa. Když jsem si přišla zboží vyzvednout, bylo tam jen 7 kusů a bylo mně řečeno, že jeden obojek někomu prodali. Vůbec se se mnou nebavili. A jestli chci prý těch 7 nebo ne. Jela jsem si pro zboží 150 km. Velice nepříjemný personál, neochotný. Nedoporučuji.
Zobrazit reakci obchodu Superzoo.czPrvní hodnocení nejspíše společnost smazala. Prodejna na Zličíně jedním slovem katastrofa. Tato největší prodejna by měla být chloubou, ale je tomu naopak. Společnost nejspíš razí heslo, že čím větší prodejna tím víc neschopných lidí.
Zobrazit reakci obchodu Superzoo.czVelice skvělý přístup zákaznické podpory
Prodali nám na Zličíně nemocného křečka. Doma jsme zjistili, že nevidí na jedno oko a ma boule na břichu. Přijde mi to i od těch prodavačů sprosté. Určitě to museli vědět.
Zobrazit reakci obchodu Superzoo.czObchod sice OK po většinu času tam ale vyloženě nic nekoupím. Je vidět, že managmentu vůbec nezáleží na zvířátkách, ale jak nejvíce vydělat. Znechucuje mě to množství nebezpečných věcí co se v těchto obchodech prodává. Nikdy tam nemohu najít ani jedno bezpečné kolečko pro křečka či správnou klec či schovky s bezpečného dřeva. Pro psy jakš takš se vzdycky objednáme ale pro ty menší zvířata jako křečci, morčata atd. je nabídka opravdu otřesná . A byť by se člověk někoho zeptal na nějaké info o zvířátku co tam prodávají tak prodavači většinou vůbec neví o čem mluví.
Zobrazit reakci obchodu Superzoo.czVždy, když jsem kupovala něco pro mazlíčky bylo všechno v pořádku až dodnes.
Kupovala jsem v kamenné prodejně seno 2,5 kg od značky Plaček.
Dnes jsem ho dala králíkovi a našla jsem tam mrtvou myš.
Myslela jsem si, že kupuji kvalitní produkt a ne abych se teď bála, že když koupím seno, tak se budu bát co tam najdu.
Nepřijde mi to úplně v pořádku.
Prodejna Uherské Hradiště
Zobrazit reakci obchodu Superzoo.czKoupila jsem malého zakrslého králíka beránka na pobočce ve Slavkově. Bylo mi ji chuděrky líto když byla za sklem v 60cm na pilinách. Holčička je kříženec, beránek ale s čím, to nevím. Jsou jí asi 4 měsíce, ani to přesně na pobočce nevěděli. Vzhledem k tomu že stála 1300,- tak byla docela drahá. Nedali mi žádný průkaz ani doklad o nějáké kontrole od vet. Dali mi ji do pidi krabičky která byla velká přesně jak ona, nemohla se v ní ani otočit. Za takovou malou krabičku si ale nechali zaplatit 79 korun, komedie. Kdyby mi to prodavačka řekla tak bych si donesla vlastní přepravku zadarmo a dostatečně velkou! Od doby co jsme dojeli domů se hrozně drbe a pořád kýchá takže nevěřím že byla nedávno kontrolovaná na vet jak mi řekli na prodejně. A co je největší bomba ze všeho je to, že je to kluk. Ve Zvěrokruhu jsem koupila už 2 zk, byli levnější a i s očkovacím průkazem, rozjetým očkováním a přesným datumem narození! Takže Superzoo je hrůza a jedno velké zklamání co se týče zvířat. Věřila bych tomu že minimálně králíky berou z množíren. Pokud chcete zvířátko kupte si ho v jiném zverimexu.
Zobrazit reakci obchodu Superzoo.cz