rychle jednání :) usměvavé slečny.
Bohužel při objednání králíka hned 4 hovory během 10 minut, že je pouze rezervován hodinu přes svátky 24 prosince. I přesto, že to na internetu psali jsem informaci pochopila, a hned do 10 minut tam dorazila. Velký chaos v tel domluvě :/. Po zaplacení 4000 kč zhruba opět po chvilce hovor, zda bych byla laskavá a vrátila se, že slečna zapomněla zaúčtovat klec. Řekla bych, že ze strany superzoo během 20 minut co jsem nakupovala bylo dost velkých chyb a ani poděkovaní, že jsem se vrátila zpět doplatit částku 1200 Kč za klec kterou jsi nenaúčtovaly lehce zamrzelo. Ani žádná sleva navíc nebo dáreček k nákupu jako omluvu.
Zobrazit reakci obchodu Superzoo.cz