Katastrofa. Chtěl jsem před Vánoci zakoupit postroj pro psa. Na prodejně nebyl, tak si říkám, fajn objednám přes e-shop a vyzvednu. Na mě prodejně k dispozicí do 60 minut. Tak si říkám super. Po objednání cca za půl hodiny první e-mail, že objednávka bude mít opoždění a ta další pul hodiny objednávka zrušena. Takže fakt skvělý. Diky
Zobrazit reakci obchodu Superzoo.cz