Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Levné kuchařky a nápoje

Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Giersch - Tolnai, Martina

Giersch - Tolnai, Martina

- Vorwort - Steckbrief - Einleitung - Vorkommen - Beschreibung - Verwendungsmöglichkeiten - Das Sammeln von Kräutern -…

69 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Lavendel - Löffler, Margot

Lavendel - Löffler, Margot

Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
69 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Sladce bez lepku - Kristina Čechalová

Sladce bez lepku - Kristina Čechalová

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 128
  • Rok vydání 2024

Anotace: Kniha je určena primárně pro celiaky, avšak může podle ní vařit a péci úplně každý. Kuchařka se skládá ze sladkých…

od 69 Kč

v 15 obchodech

Porovnat ceny
Linde - Tolnai, Martina

Linde - Tolnai, Martina

Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
69 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Löwenzahn - Tolnai, Martina

Löwenzahn - Tolnai, Martina

- Vorwort - Steckbrief - Einleitung - Vorkommen - Beschreibung - Verwendungsmöglichkeiten - Das Sammeln von Löwenzahn -…

69 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Gundermann - Tolnai, Martina

Gundermann - Tolnai, Martina

Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
69 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Rosen - Löffler, Margot

Rosen - Löffler, Margot

Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
69 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Podroužek Jaroslav - Houbařská kuchařka, úprava hub v době jejich sběru

Podroužek Jaroslav - Houbařská kuchařka, úprava hub v době jejich sběru

  • Rok vydání 2003

200 receptů, nakl. GEN, 2003, první vydání, tvrdá vazba, 224 stran, fotografické přílohy, ilustrace, pěkný stav,…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Nejlepší recepty s chutí - Ottovo nakl. (2010, vázaná, lamino, 167 stran, bohatý obrazový doprovod, velmi dobrý stav)

Nejlepší recepty s chutí - Ottovo nakl. (2010, vázaná, lamino, 167 stran, bohatý…

  • Rok vydání 2010

vydalo Ottovo nakl., 2010, vázaná, lamino, 167 stran, bohatý obrazový doprovod, velmi dobrý stav…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Rychlá kuchařka

Rychlá kuchařka

  • Rok vydání 2003

300 rychlých a chutných receptů, vydal Readers Digest, 2003, 1. vydání, vázaná, lamino, 320 stran, velmi dobrý stav…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Runštuk Jaroslav - Pivní hlad aneb speciality z piva a k pivu

Runštuk Jaroslav - Pivní hlad aneb speciality z piva a k pivu

  • Rok vydání 1992

ilustrace Vladimír Jiránek, nakl. Country Plus, 1992, brožovaná, 128 stran, pěkný stav…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Kejřová Anuše - Úsporná kuchařka

Kejřová Anuše - Úsporná kuchařka

  • Rok vydání 1990

Zlatá kniha malé domácnosti, nakl. Paseka, 1990, brožovaná, s obálkou, 335 stran, pěkný stav…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
von Cramm Dagmar - Vaříme pro celou rodinu

von Cramm Dagmar - Vaříme pro celou rodinu

  • Rok vydání 2007

nakl. Ikar, 2007, 1. vydání, vázaná, 240 stran, bohatý obrazový doprovod, velmi dobrý stav…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Koblihová Stanislava - Kuchařka: Houby na všechny způsoby

Koblihová Stanislava - Kuchařka: Houby na všechny způsoby

  • Rok vydání 2001

nakl. Dona, 2001, brožovaná, 128 stran, fotografické přílohy, pěkný stav…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Kuchárska kniha. Kozľacie, jahňacie a teľacie mäso - Lucia Jesenská-Horecká

Kuchárska kniha. Kozľacie, jahňacie a teľacie mäso - Lucia Jesenská-Horecká

Knižka receptov na vynikajúce jedlá z jahňaciny, kozľaciny a teľaciny. Kozľacie mäso je jedno z najdelikátnejších a…

70 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Zinnkraut - Ehrlich, Andreas

Zinnkraut - Ehrlich, Andreas

Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
70 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Frisch gepresste Säfte - Pyter, Diana

Frisch gepresste Säfte - Pyter, Diana

Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
70 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
MAREK LEBKOWSKI - Čínská kuchyně - svazek č. 1 (Čínská kuchyně - svazek č. 1)

MAREK LEBKOWSKI - Čínská kuchyně - svazek č. 1 (Čínská kuchyně - svazek č. 1)

  • Počet stran 93
  • Rok vydání 1991

Knihu s názvem Čínská kuchyně - svazek č. 1 napsal autor MAREK LEBKOWSKI. Kniha Čínská kuchyně - svazek č. 1 vyšla v…

70 Kč

modralupa.cz

Zobrazit detail
MAREK LEBKOWSKI - Italská kuchyně - svazek č. 4 (Italská kuchyně - svazek č. 4)

MAREK LEBKOWSKI - Italská kuchyně - svazek č. 4 (Italská kuchyně - svazek č. 4)

  • Počet stran 93
  • Rok vydání 1992

Knihu s názvem Italská kuchyně - svazek č. 4 napsal autor MAREK LEBKOWSKI. Kniha Italská kuchyně - svazek č. 4 vyšla v…

70 Kč

modralupa.cz

Zobrazit detail
Pečeme s láskou 8

Pečeme s láskou 8

  • Počet stran 128

Sladké i slané recepty pro každý sváteční den, nakl. Dr. Oetker, 2012, 1. vydání, vázaná, lamino, 128 stran, bohatý…

70 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Kuchařka Pokrmy z drůbeže - Ladislav Nodl

Kuchařka Pokrmy z drůbeže - Ladislav Nodl

Další z titulů předního odborníka v oblasti gastronomie nabízí širokou paletu receptů, od jednoduchých až po speciality, na…

71 Kč

Antikvariat-karlovyvary.cz

Zobrazit detail
105 nowych pomysłów na tanie obiady - Joanna Zielewska

105 nowych pomysłów na tanie obiady - Joanna Zielewska

105 nowych pomysłów na tanie obiady.\nGotuj pysznie, dbając o domowy budżet.\nJak mądrze planować zakupy i nie marnować…

od 72 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Słownik gastronomiczny polsko-norweski norwesko-polski - Gut Dawid, Petryk Marta

Słownik gastronomiczny polsko-norweski norwesko-polski - Gut Dawid, Petryk Marta

Słownik zawiera zbiór starannie wyselekcjonowanych haseł, obejmując terminy oraz zwroty związane z przygotowaniem posiłków i…

72 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Słownik gastronomiczny polsko-niemiecki niemiecko-polski - Queschning Lisa, Gut Dawid

Słownik gastronomiczny polsko-niemiecki niemiecko-polski - Queschning Lisa, Gut Dawid

Słownik zawiera zbiór starannie wyselekcjonowanych haseł, obejmując terminy oraz zwroty związane z przygotowaniem posiłków i…

72 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Napary z kwiatów i ziół - praca zbiorowa

Napary z kwiatów i ziół - praca zbiorowa

\nW naszym otoczeniu jest wiele ziół, które często mijamy, nie zdając sobie sprawy, że zawierają cenne składniki korzystne…

od 72 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Księga domowych wyrobów - Wielkanoc

Księga domowych wyrobów - Wielkanoc

\nZ coraz większą chęcią podejmujemy się domowej produkcji pieczywa, wędlin, przetworów czy masła i serów.\nTrudno bowiem o…

72 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Potrawy z kasz i mąki - Elżbieta Kiewnarska

Potrawy z kasz i mąki - Elżbieta Kiewnarska

\nReprint broszurki z 1931 roku, zawierający przepisy na dania mączne ( np. klusków, pierogów, makarony), potraw z różnych…

73 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Tanie obiady - praca zbiorowa

Tanie obiady - praca zbiorowa

\nCiepły, domowy obiad to nasza tradycja i najlepsza okazja do spotkań z bliskimi. Dlatego każda pani domu ma swój zestaw…

od 73 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Potrawy pełne witamin - Marlena Krzyżostaniak

Potrawy pełne witamin - Marlena Krzyżostaniak

Jakie owoce zaliczamy do cytrusów? Dlaczego pomarańcze są tak zdrowe? Skusiłbyś się na wołowinę z mandarynkami? Masz czasem…

74 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
MOJE PRZEPISY - opracowanie zbiorowe

MOJE PRZEPISY - opracowanie zbiorowe

0…

75 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Domowe przetwory z owoców i warzyw - Joanna Zielewska

Domowe przetwory z owoców i warzyw - Joanna Zielewska

\n \n \nRobienie przetworów jest nie tylko praktyczne, ale także... modne! Pachnąca konfitura czy kolorowa sałatka w…

75 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Diety - praca zbiorowa

Diety - praca zbiorowa

\nBycie na diecie nie oznacza tylko odchudzania. To sposób odżywiania i myślenia. Jeśli jest właściwy, skutecznie leczy…

75 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Pomazánky saláty doma i na chalupě - Ivanka Abrahamová

Pomazánky saláty doma i na chalupě - Ivanka Abrahamová

123 receptů rychlých a chutných pomazánek a salátů. 96 stran, 14,5 x 20,5 cm…

75 Kč

Antikvariat-karlovyvary.cz

Zobrazit detail
Recepty pro mikrovlnnou troubu - Katarzyna Pospieszyńska

Recepty pro mikrovlnnou troubu - Katarzyna Pospieszyńska

Obsah: Několik rad k mikrovlnnému vaření - Polévky - Jídla z masa - Jídla z vajec - Zeleninová jídla - Jídla z ryb - Omáčky…

75 Kč

Antikvariat-karlovyvary.cz

Zobrazit detail
Farmer's Market Cookbook - Summer, Emma

Farmer's Market Cookbook - Summer, Emma

  • Počet stran 96
  • Rok vydání 2018

Produkt Farmer's Market Cookbook - Summer, Emma zakoupíte na Bookshop.cz od nakladatele Anness Publishing.…

75 Kč

Bookshop.cz

Zobrazit detail
Velká kuchařka

Velká kuchařka

vydalo Ottovo nakl., 2005, vázaná, lamino, 544 stran, fotografický doprovod, pěkný stav…

75 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Ciastko listkowe Filo. Ponad 100 przepisów - Ewa Wieniwska

Ciastko listkowe Filo. Ponad 100 przepisów - Ewa Wieniwska

Ciasto listkowe jest delikatnym arkuszem grubości pergaminu. Po upieczeniu na złoty kolor staje sie doskonałym, chrupiącym…

76 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Pravda o dietách - o redučkních zvláště - Stanislav Holý

Pravda o dietách - o redučkních zvláště - Stanislav Holý

  • Brožovaná
  • Čeština

Publikace čtenáře seznamuje se všeobecnými údaji o potravinách, ale též s jejich složením, způsoby přípravy, uchovávání a…

od 76 Kč

v 13 obchodech

Porovnat ceny
PYSZNOŚCI PROSTO Z BALKONU I TARASU WARZYWA I OWOCE PORADNIK ROŚLINY - JOACHIM MAYER

PYSZNOŚCI PROSTO Z BALKONU I TARASU WARZYWA I OWOCE PORADNIK ROŚLINY - JOACHIM MAYER

0…

76 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Wino w Biblii - Bacchiocchi Samuele

Wino w Biblii - Bacchiocchi Samuele

Użycie napojów alkoholowych stało się wrogiem publicznym numer jeden. Prawdziwa cena, jaką ludzkość płaci za używanie…

76 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Ciasta i ciasteczka - Agnieszka Ćwieląg - Pieculewicz

Ciasta i ciasteczka - Agnieszka Ćwieląg - Pieculewicz

Zbiór wyśmienitych i sprawdzonych przepisów na różnego rodzaju ciasta, babki, placki i ciasteczka. Samodzielne wykonanie…

76 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Wyjątkowe smaki Kujaw - Praca zbiorowa

Wyjątkowe smaki Kujaw - Praca zbiorowa

Książka zawiera przepisy na tradycyjne potrawy kuchni kujawskiej i porady kulinarne, które pomogą osiągnąć wyjątkowy smak…

76 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Craft Beer [DE] (2016, Vázaná, Komet)

Craft Beer [DE] (2016, Vázaná, Komet)

  • Rok vydání 2016
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
77 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Kuchnia miłosna. Afrodyzjaki - Iwona Czarkowska

Kuchnia miłosna. Afrodyzjaki - Iwona Czarkowska

Kuchnie świata obfitują w potrawy z owocami, warzywami i przyprawami, którym od dawien dawna przypisuje się moc…

78 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Insulinooporność. Dieta dla zdrowia wyd.2 - Dorota Drozd

Insulinooporność. Dieta dla zdrowia wyd.2 - Dorota Drozd

Insulinooporność to stan obniżonej wrażliwości organizmu na działanie insuliny. Choroba jest podstępna, ponieważ jej objawy…

78 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Konzervujeme ovocie a zeleninu

Konzervujeme ovocie a zeleninu

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 160
  • Rok vydání 2009

Všetko o konzervování ovocia a zeleninyAko najlepšie využiť ovocie a zeleninu po celý rokSprávne postupy, ako uchovať…

78 Kč

Dobre-knihy.cz

Zobrazit detail
Tajné bleskové recepty - Klára Trnková

Tajné bleskové recepty - Klára Trnková

Bleskové recepty jsou věnovány hospodyňkám, které mají na vaření málo času, a přesto chtějí připravit dobrý rychlý oběd nebo…

78 Kč

Supertip.cz

Zobrazit detail
Jarska kuchnia siostry Anieli - Garecka Aniela

Jarska kuchnia siostry Anieli - Garecka Aniela

Poradnik kulinarny NAJPOPULARNIEJSZEJ siostry zakonnej z zakonu sióstr salwatorianek, s. Anieli. znajdziesz w nim: 1.…

79 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie