Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Literární cestopisy

Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Literární cestopis Spaziergang durch Paris, 1 Audio-CD - Kober, Reinhard

Spaziergang durch Paris, 1 Audio-CD - Kober, Reinhard

Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
221 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Zikmund, Hanzelka - Světadíl pod Himálajem

Zikmund, Hanzelka - Světadíl pod Himálajem

  • Rok vydání 1969

ilustrace František Přikryl, nakl. Svoboda, 1969, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 376 stran, bohatý fotografický…

80 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Milfaitová Blanka - Příběh opravdové vášně

Milfaitová Blanka - Příběh opravdové vášně

  • Rok vydání 2014

Recepisný cestopis z roční expedice marmeládové královny, nakl. Mladá fronta, 2014, 1. vydání, vázaná, 328 stran,…

80 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Kerekes György - Revolúcia a kontrarevolúcia v Latinskej Amerike

Kerekes György - Revolúcia a kontrarevolúcia v Latinskej Amerike

  • Rok vydání 1976

Od Kuby po Chile, nakl. Pravda, 1976, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 430 stran, ve slovesnkém jazyce, pěkný stav…

80 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Umělecké památky Čech P/Š sv. 3

Umělecké památky Čech P/Š sv. 3

nakl. Academia 1980, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 540 stran, fotografický doprovod, nákresy, pěkný stav…

80 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Nejkrásnější místa světa

Nejkrásnější místa světa

  • Rok vydání 2005

Průvodce turistickými památkami, nakl. Slovart, 2005, vázaná, lamino, 416 stran, bohatý obrazový doprovod, výborný stav…

80 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Památky České republiky: Zámky

Památky České republiky: Zámky

  • Rok vydání 2001

nakl. Altair, 2001, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 128 stran, bohatý fotografický doprovod, pěkný stav…

89 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Fiala Luděk - Safari po afrických a asijských městech

Fiala Luděk - Safari po afrických a asijských městech

  • Rok vydání 2006

nakl. Mladá fronta, 2006, 1. vydání, vázaná, lamino, s obálkou, 204 stran textu, 32 stran barevných příloh, velmi dobrý stav…

89 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Broda, Schönfeld - Využití radioaktivity v technice

Broda, Schönfeld - Využití radioaktivity v technice

  • Rok vydání 1959

nakl. SNTL, 1959, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 316 stran, 22 obrázků, 7 tabulek, pěkný stav knihy, obálka po…

90 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Triffst du Buddha, töte ihn! - Altmann, Andreas

Triffst du Buddha, töte ihn! - Altmann, Andreas

Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
221 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Frühstück mit Kängurus - Bill Bryson

Frühstück mit Kängurus - Bill Bryson

Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
221 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Eine Reise durch Irland, 1 Audio-CD - Steiner, Johanna

Eine Reise durch Irland, 1 Audio-CD - Steiner, Johanna

Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
221 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis From Moscow to the North Cape by bycicle - Schulz, Uta

From Moscow to the North Cape by bycicle - Schulz, Uta

Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
221 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Mit dem Kühlschrank durch Irland - Hawks, Tony

Mit dem Kühlschrank durch Irland - Hawks, Tony

Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
221 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Koalaland - Scheppert, Mark

Koalaland - Scheppert, Mark

Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
221 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis The Bridge Between Worlds - Francis, Gavin [EN] (2025, Brožovaná, Canongate Books Ltd.)

The Bridge Between Worlds - Francis, Gavin [EN] (2025, Brožovaná, Canongate Books…

  • Rok vydání 2025
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
221 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Reif für die Insel - Bill Bryson

Reif für die Insel - Bill Bryson

Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
221 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Čech, Jasný, Kachyňa - Byli jsme v zemi květů

Čech, Jasný, Kachyňa - Byli jsme v zemi květů

  • Rok vydání 1954

nakl. Naše vojsko, 1954, 1. vydání, celoplátěná vazba, 160 stran, fotografický doprovod, pěkný stav, obálka mírně zašlá,…

90 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Horwitz Tony - Modré poledníky

Horwitz Tony - Modré poledníky

Odvážná výprava po stopách kapitána Cooka, nakl. BB art, 2005, první vydání, vázaná, s obálkou, 462 stran, velmi pěkný stav…

90 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Pechoč Vladimír - Vyhodnocování měření a početní metody v chemickém inženýrství

Pechoč Vladimír - Vyhodnocování měření a početní metody v chemickém inženýrství

  • Rok vydání 1961

nakl. SNTL, 1961, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 216 stran, 81 obrázků, 26 tabulek, pěkný stav knihy, obálka mírně…

90 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Bednarz Klaus - Na východ od slunce

Bednarz Klaus - Na východ od slunce

  • Rok vydání 2004

Od Bajkalu na Aljašku, nakl. BB art, 2004, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 268 stran, mapky, pěkný stav…

90 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Svoboda Jiří - Autostopem kolem světa 1. díl - Evropa

Svoboda Jiří - Autostopem kolem světa 1. díl - Evropa

  • Rok vydání 1990

nakl. Vokno, 1990, brožovaná, 348 stran, pěkný stav…

90 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Sobota Emil - Amerika a evropský divák (Výhledy 5)

Sobota Emil - Amerika a evropský divák (Výhledy 5)

  • Rok vydání 1930

nakl. Melantrich, 1930, brožovaná, 224 stran, dobrý stav…

90 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Messner Reinhold - Lidé z hor (Obrazy a setkání)

Messner Reinhold - Lidé z hor (Obrazy a setkání)

  • Rok vydání 2002

nakl. Mladá fronta, 2002, 1. vydání, vázaná, lamino, 224 stran, bohatý fotografický doprovod, velmi dobrý stav v knize, na…

90 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Hrady, zámky a tvrze v Čechách na Moravě a ve Slezsku: Severní Morava

Hrady, zámky a tvrze v Čechách na Moravě a ve Slezsku: Severní Morava

  • Rok vydání 1983

(II) Severní Morava, nakl. Svoboda, 1983, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 358 stran, bohatý fotografický doprovod,…

90 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Overnight - Richards, Dan

Overnight - Richards, Dan

Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
221 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Auf dem Jakobsweg - Paulo Coelho [DE] (1999, Brožovaná, Diogenes)

Auf dem Jakobsweg - Paulo Coelho [DE] (1999, Brožovaná, Diogenes)

  • Rok vydání 1999
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
221 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Esel - Wanderungen im Limousin - Soedher, Jakob Maria

Esel - Wanderungen im Limousin - Soedher, Jakob Maria

Esel haben ein ganz seltsames Image. Sie gelten als dumm, starrköpfig und faul, zugleich als geduldig, gelassen und…

221 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Ein Coffee to go in Togo - Weber, Markus

Ein Coffee to go in Togo - Weber, Markus

Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
221 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Frühstück mit Elefanten - Neitzel, Gesa

Frühstück mit Elefanten - Neitzel, Gesa

Diese Frau traut sich was. Gesa Neitzel - eine sehr besondere Frau mit einer sehr ungewöhnlichen Geschichte!, DAS!,…

221 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Im Reich von Isis und Osiris - Carmen Rohrbach

Im Reich von Isis und Osiris - Carmen Rohrbach

Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
221 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Bez motoru Atlantikem - Petr Macourek

Bez motoru Atlantikem - Petr Macourek

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 188
  • Rok vydání 2018

Anotace: Jak náramně se malá plachetnice zmítá na oceánu, jak neuvěřitelně dokáže taková cesta změnit život, jak bojovat…

od 222 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Literární cestopis Eine Reise durch Kreta, 1 Audio-CD - Koutoulas, Dimitris

Eine Reise durch Kreta, 1 Audio-CD - Koutoulas, Dimitris

Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
222 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Němec Vilém - Po stopách a na lovu lvů

Němec Vilém - Po stopách a na lovu lvů

nakl. L. Mazač, nedatováno, poloplátěná vazba, 191 stran, obrazový doprovod, dobrý stav, desky, hrany a růžky na deskách…

90 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Milota Zdirad Polák - Cesta do Itálie

Milota Zdirad Polák - Cesta do Itálie

  • Rok vydání 1979

Živá díla minulosti sv. 88, nakl. Odeon, 1979, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 400 stran, velmi dobrý stav knihy,…

90 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Zwaan, Groeneveld - 100 hradů a zámků

Zwaan, Groeneveld - 100 hradů a zámků

  • Rok vydání 2018

nakl. Rebo, 2018, 1. vydání, vázaná, 144 stran, bohatý fotografický doprovod, výborný stav…

90 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Mykiskovi Barbora a Martin - Pět měsíců v Himálaji

Mykiskovi Barbora a Martin - Pět měsíců v Himálaji

  • Rok vydání 2004

aneb Ladak očima české rodiny, nakl. MTM, 2004, vázaná, lamino, 204 stran, fotografický doprovod, velmi dobrý stav…

90 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Hrady, zámky a tvrze v Čechách na Moravě a ve Slezsku: Jižní Čechy

Hrady, zámky a tvrze v Čechách na Moravě a ve Slezsku: Jižní Čechy

  • Rok vydání 1986

(V) Jižní Čechy, nakl. Svoboda, 1986, 1 vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 295 stran, bohatý obrazový a fotografický…

90 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Dzuik Radomír - To nejlepší z USA českýma očima

Dzuik Radomír - To nejlepší z USA českýma očima

  • Počet stran 268
  • Rok vydání 2001

aneb cestovní příručka pro turisty se studentským rozpočtem, nakl. Mirago, 2001, 1. vydání, brožovaná, 268 stran, bohatý…

od 90 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Literární cestopis Významné parky Jihomoravského kraje

Významné parky Jihomoravského kraje

  • Rok vydání 1978

nakl. Blok, 1978, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 624 stran, fotografický doprovod, pěkný stav knihy, obálka zašlá…

90 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Stingl Miloslav - Indiání zlatého slunce

Stingl Miloslav - Indiání zlatého slunce

  • Rok vydání 2003

Život, zázraky a záhady říše Inků, nakl. Knižní klub, 2003, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 268 stran, fotografické přílohy,…

99 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Kosmas distribuce cestopis V zemi Mínótaura (Otakar Štěpánek)

Kosmas distribuce cestopis V zemi Mínótaura (Otakar Štěpánek)

  • Rok vydání 2016

Vzpomínky předního českého přírodovědce a prvního ředitele Přírodovědeckého muzea Národního muzea Otakara Štěpánka na jeho…

od 223 Kč

v 9 obchodech

Porovnat ceny
Literární cestopis Irán/Persie - Zemí Boha a slunce / Putování napříč Íránem

Irán/Persie - Zemí Boha a slunce / Putování napříč Íránem

  • Brožovaná
  • Počet stran 184
  • Čeština
  • Rok vydání 2014

Poodhrňme temný závoj a nechte se překvapit přívětivými lidmi, pouštní krajinou, zemí opěvovanou skvělými básníky a plné…

od 226 Kč

v 7 obchodech

Porovnat ceny
Literární cestopis Verfluchte Berge - Dauscher, Jörg

Verfluchte Berge - Dauscher, Jörg

Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
226 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis K2 Chogori - Reinhold Messner

K2 Chogori - Reinhold Messner

Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
227 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Za oponou války

Za oponou války

  • Brožovaná
  • Počet stran 260
  • Čeština
  • Rok vydání 2018

Za oponou války je prvotina z pera válečného reportéra a zpravodaje České televize na Blízkém východě. Jakub Szántó v knize…

od 227 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Literární cestopis Great Railway Bazaar - Theroux, Paul

Great Railway Bazaar - Theroux, Paul

Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
227 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Sri Lanka - Freiwilligendienst in Südasien - Thompson, Nelly

Sri Lanka - Freiwilligendienst in Südasien - Thompson, Nelly

Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
228 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie