Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Literární cestopisy

Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Literární cestopis Transsilvanien Express - Schenkel, Elmar

Transsilvanien Express - Schenkel, Elmar

Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
219 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Vídeň: Metropole světa

Vídeň: Metropole světa

  • Počet stran 72
  • Rok vydání 2003

nakl. Slovart, 2003, 1. vydání, vázaná, lamino, 72 stran, fotografický doprovod, velmi dobrý stav…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Řím: Metropole světa

Řím: Metropole světa

  • Rok vydání 2003

nakl. Slovart, 2003, 1. vydání, vázaná, lamino, 72 stran, fotografický doprovod, velmi dobrý stav…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Rybář Jan - Historky z konce světa

Rybář Jan - Historky z konce světa

  • Rok vydání 2005

50 novinářských historek a 150 fotografií z podivuhodných míst, nakl. Knižní klub, 2005, vázaná, s obálkou, 208 stran,…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Beneš Jan - Zelenou nahoru

Beneš Jan - Zelenou nahoru

  • Rok vydání 2001

nakl. Knižní klub, 2001, vázaná, s obálkou, 320 stran, výborný stav…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Cestománie IV.

Cestománie IV.

Autor: kolektiv autorů Počet stran: 224 Vazba: vázaná Rozměr: 17 x 24 cm Každá kapitola je ilustrována mnoha fotografiemi a…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Nezkusil Jiří - Československá kriminologie

Nezkusil Jiří - Československá kriminologie

  • Rok vydání 1978

nakl. Panorama, 1978, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 270 stran, dobrý stav…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Janovský František, Marcolová Renata - Islandské prázdniny aneb papírové video

Janovský František, Marcolová Renata - Islandské prázdniny aneb papírové video

  • Rok vydání 2005

nakl. Dialog, 2005, vázaná, lamino, 192 stran, fotografický doproovd, velmi dobrý stav…

70 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Schneider Dušan - Za modré obzory

Schneider Dušan - Za modré obzory

  • Rok vydání 2000

nakl. Moraviapres, 2000, 1. vydání vázaná, 159 stran, bohatý fotografický doprovod, 100% stav…

70 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Schlangenritual - Warburg, Aby M.

Schlangenritual - Warburg, Aby M.

Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
219 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Mit dem Rad nach Rom - Reichert, Johannes

Mit dem Rad nach Rom - Reichert, Johannes

Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
219 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Der nächste Aufstieg kommt bestimmt - Wohlgenannt, Jennifer

Der nächste Aufstieg kommt bestimmt - Wohlgenannt, Jennifer

Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
219 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Motorradlust PUR - Reisen - Motorrad & Reisen Verlag GmbH

Motorradlust PUR - Reisen - Motorrad & Reisen Verlag GmbH

Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
219 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Unter dem Halbmond - Caprivi, Leo Graf von

Unter dem Halbmond - Caprivi, Leo Graf von

Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
219 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis The Last Overland - Bescoby, Alex

The Last Overland - Bescoby, Alex

  • Rok vydání 1956

The Last Overland is the remarkable story of filmmaker and historian Alex Bescoby’s journey to recreate the iconic First…

od 219 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Literární cestopis Über Grenzen - Flügel-Anhalt, Margot [DE] (2026, Brožovaná, Dumont Reise Vlg GmbH + C)

Über Grenzen - Flügel-Anhalt, Margot [DE] (2026, Brožovaná, Dumont Reise Vlg GmbH +…

  • Rok vydání 2026
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
220 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Auf acht Metern um die Welt - Pieters, Sebastian

Auf acht Metern um die Welt - Pieters, Sebastian

Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
220 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Janáček Leoš - Fejetony z Lidových novin

Janáček Leoš - Fejetony z Lidových novin

  • Rok vydání 1958

vydalo Krajské nakladatelství v Brně, 1958, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 416 stran, pěkný stav knihy, obálka…

70 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Elstner F. A. - S kamerou a za volantem třemi díly světa

Elstner F. A. - S kamerou a za volantem třemi díly světa

  • Rok vydání 1957

ilustrace Erik Kaizr, mapky v textu, hlubotiskové fotografie, nakl. SNDK, 1957, 1. vydání, vázaná, lamino, 326 stran, pěkný…

70 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Drábek Karel - Naučné stezky a trasy II

Drábek Karel - Naučné stezky a trasy II

  • Rok vydání 2007

Jihočeský kraj, nakl. Dokořán, 2007, 1. vydání, vázaná, lamino, 304 stran, fotografický doprovod, mapky, velmi dobrý stav…

70 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Sinclair Upton - Konec světa 1. a 2. díl

Sinclair Upton - Konec světa 1. a 2. díl

nakl. Erika, 1992, 1. vydání, vázaná, lamino, 387 a 381 stran, pěkný stav…

70 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Muzea na Moravě a ve Slezsku

Muzea na Moravě a ve Slezsku

  • Rok vydání 1988

nakl. Profil, 1988, 1. vydání, vázaná, lamino, 341 stran, bohatý fotografický doprovod, dobrý stav…

70 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Pertoldová Anna - S pokraje Indie

Pertoldová Anna - S pokraje Indie

Hrst vzpomínek z Bombaye a s cest do vnitrozemí, nákladem Pražské akciové tiskárny, 1926, poloplátěná vazba, 158 stran,…

70 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Petr Tomislav - Krajiny včerejška

Petr Tomislav - Krajiny včerejška

  • Rok vydání 2010

V horách, pouštích a oázách Střední Asie, nakl. Gasset, 2010, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 232 stran, fotografický…

70 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Steffens Dirk - Koala nikdy nepadá daleko od stromu

Steffens Dirk - Koala nikdy nepadá daleko od stromu

  • Rok vydání 2010

Za zvířaty kolem světa, nakl. Knižní klub, 2010, 1. vydání, vázaná, lamino, 192 stran, bohatý fotografický doprovod, velmi…

75 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Gasherbrum - Messner, Reinhold

Gasherbrum - Messner, Reinhold

Messners legendäre Gasherbrum-Expeditionen mit Peter Habeler und Hans Kammerlander in einem Band.…

220 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Endlich ist wieder Mallorca! - Mayer, Jürgen

Endlich ist wieder Mallorca! - Mayer, Jürgen

Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
220 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Überland - Winn, Raynor [DE] (2025, Brožovaná, Dumont Reise Vlg GmbH + C)

Überland - Winn, Raynor [DE] (2025, Brožovaná, Dumont Reise Vlg GmbH + C)

  • Rok vydání 2025
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
220 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Der Buchladen am Ende der Welt - Bradshaw, Jonathan; Garnham, Alison; Lister, Ruth; Shaw, Mike [DE] (2025, Brožovaná, Dumont Reise Vlg GmbH + C)

Der Buchladen am Ende der Welt - Bradshaw, Jonathan; Garnham, Alison; Lister, Ruth;…

  • Rok vydání 2025
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
220 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Made in Sachsen - vom Dorf, Kristina

Made in Sachsen - vom Dorf, Kristina

Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
220 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Zwischen Geistern und Gigabytes - Abenteuer Alltag in Taiwan - Schneider, Ilka

Zwischen Geistern und Gigabytes - Abenteuer Alltag in Taiwan - Schneider, Ilka

Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
220 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Diamanten im Staub - mit Sue Smethurst, Frauke Bolten-Boshammer

Diamanten im Staub - mit Sue Smethurst, Frauke Bolten-Boshammer

Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
220 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Eine Frau erlebt die Polarnacht - Ritter, Christiane

Eine Frau erlebt die Polarnacht - Ritter, Christiane

Der Klassiker der Abenteuerliteratur…

221 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Přikryl František - Z Říma

Přikryl František - Z Říma

Črty a dojmy, nákladem Českoslovanské akciové tiskárny, 1927, brožovaná, 225 stran, obrazové přílohy, pěkný stav…

79 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Pausaniás - Cesta po Řecku II

Pausaniás - Cesta po Řecku II

  • Rok vydání 1974

Antická knihovna sv. 23, nakl. Svoboda, 1974, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 428 stran, pěkný stav knihy, obálka v…

79 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Bartoloměj Paprocký z Hlohol - O válce turecké a jiné příběhy

Bartoloměj Paprocký z Hlohol - O válce turecké a jiné příběhy

  • Rok vydání 1982

Výbor z Diadochu, nakl. Odeon, 1982, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 486 stran, pěkný stav knihy, obálka mírně…

80 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Umělecké památky Čech K/O sv. 2

Umělecké památky Čech K/O sv. 2

nakl. Academia 1978, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 578 stran, fotografický doprovod, nákresy, pěkný stav knihy,…

80 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Hrady, zámky a tvrze v Čechách na Moravě a ve Slezsku: Severní Čechy

Hrady, zámky a tvrze v Čechách na Moravě a ve Slezsku: Severní Čechy

(III) Severní Čechy, nakl. Svoboda, 1984, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 662 stran, bohatý fotografický doprovod,…

80 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Hedin Sven - Na velké cestě

Hedin Sven - Na velké cestě

  • Rok vydání 1930

Cestopisná knihovna, svazek II, Moje výprava se švědy, němci a číňany pouští Gobi, nakl. J. Elstner, 1930, celoplátěná…

80 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Fiala Václav - V Indii jen tak

Fiala Václav - V Indii jen tak

  • Rok vydání 1994

nakl. Kovalam, 1994, vázaná, s obálkou, 193 stran + obrazová příloha, pěkný stav…

80 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Landor Henry S. - Na cestách zakázaných

Landor Henry S. - Na cestách zakázaných

  • Čeština

Cesty dobrodružné v Tibetě, nakl. F. Šimáček, 1904, poloplátěná vazba, 324 stran, dobrý stav…

80 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Mit 50 Euro um die Welt - Wie ich mit wenig in der Tasche loszog und als reicher Mensch zurückkam - Schacht, Christopher

Mit 50 Euro um die Welt - Wie ich mit wenig in der Tasche loszog und als reicher…

Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
221 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Der Salzpfad - Winn, Raynor [DE] (2025, Brožovaná, Goldmann TB)

Der Salzpfad - Winn, Raynor [DE] (2025, Brožovaná, Goldmann TB)

  • Rok vydání 2025
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
221 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Lissabonner Requiem - Antonio Tabucchi

Lissabonner Requiem - Antonio Tabucchi

Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
221 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Palermo ist eine Zwiebel - Alajmo, Roberto

Palermo ist eine Zwiebel - Alajmo, Roberto

Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
221 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Pedal the World - Starck, Felix [DE] (2022, Brožovaná, Ullstein Taschenbuchvlg.)

Pedal the World - Starck, Felix [DE] (2022, Brožovaná, Ullstein Taschenbuchvlg.)

  • Rok vydání 2022
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
221 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Die Spaghetti-vongole-Tagebücher - Maiwald, Stefan [DE] (2026, Brožovaná, Piper)

Die Spaghetti-vongole-Tagebücher - Maiwald, Stefan [DE] (2026, Brožovaná, Piper)

  • Rok vydání 2026

Stefan Maiwald entführt uns in »Die Spaghetti-vongole-Tagebücher« auf eine genussvolle Reise von Venedig bis zu den sonnigen…

221 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Slovensko 1:200T/mapa(ZoomSystem)MD

Slovensko 1:200T/mapa(ZoomSystem)MD

Hauptkarte im Maßstab 1:200 000/ Übersichtskarte zum Ausklappen/ Entfernungstabelle/ Index: mehrsprachige Legende (SK, D,…

od 221 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie