
Starkell Don - Pádlem k Amazonce
- Rok vydání 1996
vydala Tiskárna Pasler, 1996, 1. vydání, vázaná, lamino, 320 stran, fotografické přílohy, pěkný stav, drobně naražené spodní…
Antikvariát u kostela

vydala Tiskárna Pasler, 1996, 1. vydání, vázaná, lamino, 320 stran, fotografické přílohy, pěkný stav, drobně naražené spodní…
Antikvariát u kostela
![Literární cestopis Broadway statt Jakobsweg - Ebert, Vince [DE] (2020, Brožovaná, dtv Verlagsgesellschaft)](/img/image-placeholder.png)
MEGAKNIHY.cz

nakl. Knižní klub, 1999, 1. vydání, vázaná, lamino, 120 stran, 64 stran barevné fotografické přílohy, velmi dobrý stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Orbis, 1977, celoplátěná vazba, s obálkou, 256 stran, fotografické přílohy, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

Výlet s Bohy na kanoi, nakl. BB art, 2002, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 277 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

Netradiční cestopis o Ostrově svobody, kde zavládala Perestrojka. Najdete zde karibskou poetiku, údiv, reminiscenci na naši…
v 8 obchodech

MEGAKNIHY.cz

\nAmeryka Środkowa w najdzikszym wydaniu\nJak złapać stopa w Salwadorze, zachowując przy tym wszystkie organy? Czy można nie…
MEGAKNIHY.cz

\nZapnij plecak i na przekór popularności greckich wysp, hiszpańskich wybrzeży oraz tureckich kompleksów all inclusive,…
MEGAKNIHY.cz

MEGAKNIHY.cz

\nPoznaj piękno południowych Indii oczami młodej Europejki!\nDla Dominiki właśnie zaczyna się najbardziej egzotyczna…
MEGAKNIHY.cz

MEGAKNIHY.cz

nakl. Svoboda, 1976, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 520 stran, bohatý fotografický doprovod, pěkný stav, obálka…
Antikvariát u kostela

vydalo Plzákovo nakl., 1946, poloplátěná vazba, 300 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Laguna, 2001, první vydání, vázaná, 198 stran, množství barevných fotografií, velmi pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Mladá fronta, 1955, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 280 stran, fotografický doprovod, pěkný stav knihy,…
Antikvariát u kostela

nakl. Jos. R. Vilímek, 1948, 1. vydání, celoplátěná vazba, 161 stran, dobrý stav, bez obálky…
Antikvariát u kostela

Knihy dalekých obzorů: Sbírka ilustrovaných cestopisů a monografií, řada II, svazek VI, nakl. Fr. Borový, 1941, celoplátěná…
Antikvariát u kostela

nakl. 65. pole, 2013, 1. vydání, vázaná, 334 stran, fotografický doprovod, pěkný stav, razítka - vyřazeno z knihovny…
Antikvariát u kostela

nakl. Družstevní práce, 1941, celoplátěná vazba, 310 stran, obrazový doprovod, mapka, dobrý stav, desky mírně zašlé, bez…
Antikvariát u kostela

MEGAKNIHY.cz
![Literární cestopis The Amur River - Colin Thubron [EN] (2022, Brožovaná, Random House UK Ltd)](/img/image-placeholder.png)
MEGAKNIHY.cz

MEGAKNIHY.cz
![Literární cestopis Deutschland, eine Reise - Büscher, Wolfgang [DE] (2007, Brožovaná, Rowohlt TB.)](/img/image-placeholder.png)
MEGAKNIHY.cz
![Literární cestopis Couchsurfing in Saudi-Arabien - Orth, Stephan [DE] (2025, Brožovaná, Piper Verlag GmbH)](/img/image-placeholder.png)
MEGAKNIHY.cz
![Literární cestopis Tietjen auf Tour - Tietjen, Bettina [DE] (2021, Brožovaná, Piper Verlag GmbH)](/img/image-placeholder.png)
MEGAKNIHY.cz

MEGAKNIHY.cz

MEGAKNIHY.cz

nakl. Barrister & Principal, 1996, 1. vydání, vázaná, lamino, 56 stran, obrazový doprovod, dobrý stav, mírně zažloutlé…
Antikvariát u kostela

nakl. Ikar, 2004, vázaná, lamino, 80 stran, bohatý obrazový doprovod, šablony, dobrý stav, titulní list na spodní straně…
Antikvariát u kostela

vydal Rudolf Škeřík, 1947, poloplátěná vazba, s obálkou, 276 stran, pěkný stav knihy, obálka otřepená, natržená a podlepená…
Antikvariát u kostela

nakl. Svoboda, 1984, celoplátěná vazba, s obálkou, 516 stran, fotografické přílohy pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. RO-TO-M, 1999, 1. vydání, brožovaná, 135 stran, dobrý stav, na první a poslední stránce drobné flíčky…
Antikvariát u kostela

nakl. Panorama, 1990, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 272 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

Tipy na výlety, nakl. Fragment, 2004, brožovaná, 128 stran, fotografický doprovod, mapky, velmi dobrý stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Knižní klub, 1999, vázaná, lamino, 168 stran, obrazový doprovod, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

MEGAKNIHY.cz
![Literární cestopis Funde am Ostseestrand - Reinicke, Rolf [DE] (2025, Brožovaná, Demmler Verlag GmbH)](/img/image-placeholder.png)
MEGAKNIHY.cz
![Literární cestopis Out there - Hermes, Julia [DE] (2025, Brožovaná, Malik)](/img/image-placeholder.png)
Auf der Suche nach einer grüneren Welt\nDie Schwestern Julia und Lisa Hermes sind auf der Suche nach einer nachhaltigeren,…
MEGAKNIHY.cz

MEGAKNIHY.cz

MEGAKNIHY.cz
![Literární cestopis Afghanische Reise - Willemsen, Roger [DE] (2007, Brožovaná, FISCHER Taschenbuch)](/img/image-placeholder.png)
MEGAKNIHY.cz

MEGAKNIHY.cz
![Literární cestopis Die 21 - Mosebach, Martin [DE] (2021, Brožovaná, Rowohlt Taschenbuch)](/img/image-placeholder.png)
MEGAKNIHY.cz

vydavatelstvo Družstevní práce, 1941, celoplátěná vazba, s obálkou, 285 stran, 417 kreseb, 26 fotografií, 1 mapka, dobrý…
Antikvariát u kostela

Z Mallorky až po Ayres Rock, nakl. Knižní klub, 2000, 1. vydání, vázaná, 376 stran, fotografický doprovod, velmi dobrý stav…
Antikvariát u kostela

Dobrodružné putování po všech koutech světa, nakl. Metafora, 2001, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 304 stran, velmi dobrý stav…
v 2 obchodech

nakl. Euromedia Group, 2005, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 240 stran + 32 stran fotografické přílohy, velmi dobrý stav…
Antikvariát u kostela