Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Literární cestopisy

Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Literární cestopis Starkell Don - Pádlem k Amazonce

Starkell Don - Pádlem k Amazonce

  • Rok vydání 1996

vydala Tiskárna Pasler, 1996, 1. vydání, vázaná, lamino, 320 stran, fotografické přílohy, pěkný stav, drobně naražené spodní…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Broadway statt Jakobsweg - Ebert, Vince [DE] (2020, Brožovaná, dtv Verlagsgesellschaft)

Broadway statt Jakobsweg - Ebert, Vince [DE] (2020, Brožovaná, dtv…

  • Rok vydání 2020
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
202 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Mykiska Martin - Pěšky, stopem, lodí: Jižní Amerikou

Mykiska Martin - Pěšky, stopem, lodí: Jižní Amerikou

  • Počet stran 120
  • Rok vydání 1999

nakl. Knižní klub, 1999, 1. vydání, vázaná, lamino, 120 stran, 64 stran barevné fotografické přílohy, velmi dobrý stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Frič A. V. - Indiáni Jižní Ameriky

Frič A. V. - Indiáni Jižní Ameriky

  • Rok vydání 1977

nakl. Orbis, 1977, celoplátěná vazba, s obálkou, 256 stran, fotografické přílohy, pěkný stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Shaw Christopher - Posvátná opičí řeka

Shaw Christopher - Posvátná opičí řeka

  • Čeština
  • Rok vydání 2002

Výlet s Bohy na kanoi, nakl. BB art, 2002, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 277 stran, pěkný stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Cuba semilibre - Vladimír Šrámek

Cuba semilibre - Vladimír Šrámek

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Rok vydání 2018

Netradiční cestopis o Ostrově svobody, kde zavládala Perestrojka. Najdete zde karibskou poetiku, údiv, reminiscenci na naši…

od 203 Kč

v 8 obchodech

Porovnat ceny
Literární cestopis aWay - Jordan, Nic

aWay - Jordan, Nic

Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
203 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Droga Drogo, czyli szlak latino - Zu Perexi

Droga Drogo, czyli szlak latino - Zu Perexi

\nAmeryka Środkowa w najdzikszym wydaniu\nJak złapać stopa w Salwadorze, zachowując przy tym wszystkie organy? Czy można nie…

203 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Trzy Krainy. Bezsenność w Ekwadorze - Joanna Gałach

Trzy Krainy. Bezsenność w Ekwadorze - Joanna Gałach

\nZapnij plecak i na przekór popularności greckich wysp, hiszpańskich wybrzeży oraz tureckich kompleksów all inclusive,…

203 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Fräulein Draußen - Heckmann, Kathrin

Fräulein Draußen - Heckmann, Kathrin

Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
203 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Smaran. Kolory Indii - Aleksandra Prochalska-Stępień, Magdalena Shaw

Smaran. Kolory Indii - Aleksandra Prochalska-Stępień, Magdalena Shaw

\nPoznaj piękno południowych Indii oczami młodej Europejki!\nDla Dominiki właśnie zaczyna się najbardziej egzotyczna…

203 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Mit Hund und Zelt - Cords, Petra

Mit Hund und Zelt - Cords, Petra

Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
203 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Stingl Miloslav - Neznámou Mikronésií

Stingl Miloslav - Neznámou Mikronésií

  • Rok vydání 1976

nakl. Svoboda, 1976, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 520 stran, bohatý fotografický doprovod, pěkný stav, obálka…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Vávra Jaroslav R. - Země zadávená žízní

Vávra Jaroslav R. - Země zadávená žízní

  • Rok vydání 1946

vydalo Plzákovo nakl., 1946, poloplátěná vazba, 300 stran, pěkný stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Chvojka Libor - Severní Amerikou s děravou kapsou

Chvojka Libor - Severní Amerikou s děravou kapsou

  • Rok vydání 2001

nakl. Laguna, 2001, první vydání, vázaná, 198 stran, množství barevných fotografií, velmi pěkný stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Vávra Jaroslav R. - Africké cesty

Vávra Jaroslav R. - Africké cesty

  • Rok vydání 1955

nakl. Mladá fronta, 1955, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 280 stran, fotografický doprovod, pěkný stav knihy,…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Kadlec Josef - Usměvavý drak

Kadlec Josef - Usměvavý drak

  • Rok vydání 1948

nakl. Jos. R. Vilímek, 1948, 1. vydání, celoplátěná vazba, 161 stran, dobrý stav, bez obálky…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Treue W. - Za neznámými světy (Po stopách velkých objevitelů)

Treue W. - Za neznámými světy (Po stopách velkých objevitelů)

  • Rok vydání 1941

Knihy dalekých obzorů: Sbírka ilustrovaných cestopisů a monografií, řada II, svazek VI, nakl. Fr. Borový, 1941, celoplátěná…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Diblíkovi Karel, Jan a Petr - Tři bratři v cizích světech

Diblíkovi Karel, Jan a Petr - Tři bratři v cizích světech

  • Rok vydání 2013

nakl. 65. pole, 2013, 1. vydání, vázaná, 334 stran, fotografický doprovod, pěkný stav, razítka - vyřazeno z knihovny…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Malý J. J. - V roklinách Darvázu

Malý J. J. - V roklinách Darvázu

  • Rok vydání 1941

nakl. Družstevní práce, 1941, celoplátěná vazba, 310 stran, obrazový doprovod, mapka, dobrý stav, desky mírně zašlé, bez…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Verdammtes Land - Altmann, Andreas

Verdammtes Land - Altmann, Andreas

Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
204 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis The Amur River - Colin Thubron [EN] (2022, Brožovaná, Random House UK Ltd)

The Amur River - Colin Thubron [EN] (2022, Brožovaná, Random House UK Ltd)

  • Rok vydání 2022
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
204 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Sommer auf Sylt - Penzoldt, Ernst

Sommer auf Sylt - Penzoldt, Ernst

Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
204 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Deutschland, eine Reise - Büscher, Wolfgang [DE] (2007, Brožovaná, Rowohlt TB.)

Deutschland, eine Reise - Büscher, Wolfgang [DE] (2007, Brožovaná, Rowohlt TB.)

  • Rok vydání 2007
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
204 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Couchsurfing in Saudi-Arabien - Orth, Stephan [DE] (2025, Brožovaná, Piper Verlag GmbH)

Couchsurfing in Saudi-Arabien - Orth, Stephan [DE] (2025, Brožovaná, Piper Verlag…

  • Rok vydání 2025
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
204 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Tietjen auf Tour - Tietjen, Bettina [DE] (2021, Brožovaná, Piper Verlag GmbH)

Tietjen auf Tour - Tietjen, Bettina [DE] (2021, Brožovaná, Piper Verlag GmbH)

  • Rok vydání 2021
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
204 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Bummel durch Deutschland - Mark Twain

Bummel durch Deutschland - Mark Twain

Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
204 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Auswärtsspiel - Reif, Marcel

Auswärtsspiel - Reif, Marcel

Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
204 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Horký Petr, Náplava Miroslav - Dvě cesty za archeologií

Horký Petr, Náplava Miroslav - Dvě cesty za archeologií

  • Rok vydání 1996

nakl. Barrister & Principal, 1996, 1. vydání, vázaná, lamino, 56 stran, obrazový doprovod, dobrý stav, mírně zažloutlé…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Kiskaltová Isolde - Výrobky ze slaného těsta

Kiskaltová Isolde - Výrobky ze slaného těsta

  • Rok vydání 2004

nakl. Ikar, 2004, vázaná, lamino, 80 stran, bohatý obrazový doprovod, šablony, dobrý stav, titulní list na spodní straně…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Byrd Richard E. - Sám a sám v ledových pustinách jižní točny

Byrd Richard E. - Sám a sám v ledových pustinách jižní točny

  • Rok vydání 1947

vydal Rudolf Škeřík, 1947, poloplátěná vazba, s obálkou, 276 stran, pěkný stav knihy, obálka otřepená, natržená a podlepená…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Navrátil Jan - Stručné dějiny USA

Navrátil Jan - Stručné dějiny USA

  • Rok vydání 1984

nakl. Svoboda, 1984, celoplátěná vazba, s obálkou, 516 stran, fotografické přílohy pěkný stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Florencie - kapesní průvodce

Florencie - kapesní průvodce

  • Brožovaná
  • Rok vydání 1999

nakl. RO-TO-M, 1999, 1. vydání, brožovaná, 135 stran, dobrý stav, na první a poslední stránce drobné flíčky…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Krijt Hans, Krijtová Olga - Průvodce dějinami nizozemské literatury

Krijt Hans, Krijtová Olga - Průvodce dějinami nizozemské literatury

  • Rok vydání 1990

nakl. Panorama, 1990, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 272 stran, pěkný stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Jančar Vojtěch - Na lodi křížem krážem po Čechách a Moravě

Jančar Vojtěch - Na lodi křížem krážem po Čechách a Moravě

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2004

Tipy na výlety, nakl. Fragment, 2004, brožovaná, 128 stran, fotografický doprovod, mapky, velmi dobrý stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Ditrych Břetislav - Svět pod barevnými křídly

Ditrych Břetislav - Svět pod barevnými křídly

  • Rok vydání 1999

nakl. Knižní klub, 1999, vázaná, lamino, 168 stran, obrazový doprovod, pěkný stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis In die Wildnis - Jon Krakauer

In die Wildnis - Jon Krakauer

Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
204 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Funde am Ostseestrand - Reinicke, Rolf [DE] (2025, Brožovaná, Demmler Verlag GmbH)

Funde am Ostseestrand - Reinicke, Rolf [DE] (2025, Brožovaná, Demmler Verlag GmbH)

  • Rok vydání 2025
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
204 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Out there - Hermes, Julia [DE] (2025, Brožovaná, Malik)

Out there - Hermes, Julia [DE] (2025, Brožovaná, Malik)

  • Rok vydání 2025

Auf der Suche nach einer grüneren Welt\nDie Schwestern Julia und Lisa Hermes sind auf der Suche nach einer nachhaltigeren,…

204 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Das magische Gefühl, unverwundbar zu sein - Ernesto Che Guevara

Das magische Gefühl, unverwundbar zu sein - Ernesto Che Guevara

Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
204 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Deutschland umsonst - Holzach, Michael

Deutschland umsonst - Holzach, Michael

Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
204 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Afghanische Reise - Willemsen, Roger [DE] (2007, Brožovaná, FISCHER Taschenbuch)

Afghanische Reise - Willemsen, Roger [DE] (2007, Brožovaná, FISCHER Taschenbuch)

  • Rok vydání 2007
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
204 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Wandern. 100 Seiten - Ayerle, Nina

Wandern. 100 Seiten - Ayerle, Nina

Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
204 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Die 21 - Mosebach, Martin [DE] (2021, Brožovaná, Rowohlt Taschenbuch)

Die 21 - Mosebach, Martin [DE] (2021, Brožovaná, Rowohlt Taschenbuch)

  • Rok vydání 2021
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
204 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Mielche Hakon - Cesta na konec světa

Mielche Hakon - Cesta na konec světa

  • Rok vydání 1941

vydavatelstvo Družstevní práce, 1941, celoplátěná vazba, s obálkou, 285 stran, 417 kreseb, 26 fotografií, 1 mapka, dobrý…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Kirchner Gottfried - Terra-X: Výpravy do neznáma

Kirchner Gottfried - Terra-X: Výpravy do neznáma

  • Rok vydání 2000

Z Mallorky až po Ayres Rock, nakl. Knižní klub, 2000, 1. vydání, vázaná, 376 stran, fotografický doprovod, velmi dobrý stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Nelson Craig - Pojďme se ztratit

Nelson Craig - Pojďme se ztratit

  • Rok vydání 2001

Dobrodružné putování po všech koutech světa, nakl. Metafora, 2001, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 304 stran, velmi dobrý stav…

od 50 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Literární cestopis Barfuss Matto - Hledání ráje: Můj život s gepardy

Barfuss Matto - Hledání ráje: Můj život s gepardy

  • Rok vydání 2005

nakl. Euromedia Group, 2005, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 240 stran + 32 stran fotografické přílohy, velmi dobrý stav…

55 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie