Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Literární cestopisy s rokem vydání do 1 969

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Literární cestopis Kolem Česka za 66 dní - Tomáš Lachman (2019, brožovaná)

Kolem Česka za 66 dní - Tomáš Lachman (2019, brožovaná)

7

od 184 Kč

  • Čeština
  • Počet stran 200
  • Rok vydání 200
  • Brožovaná

Kolem Česka za 66 dní - Tomáš Lachman (*1956) se vyučil elektrikářem ve Škodovce, poté absolvoval Střední průmyslovou školu v Plzni, kde se nakonec usadil. Povoláním projektant a elektrikář, od…

od 184 Kč

v 12 obchodech

Porovnat ceny
Literární cestopis Das Leere und das Volle - Nicolas Bouvier

Das Leere und das Volle - Nicolas Bouvier

  • Rok vydání 1964

1964 reist Nicolas Bouvier zusammen mit seiner schwangeren Frau Eliane und seinem kleinen Sohn Thomas nach Japan. Seine…

212 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Izzard Ralph - Po stopách sněžného muže

Izzard Ralph - Po stopách sněžného muže

  • Rok vydání 1960

nakl. Mladá fronta, 1960, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 328 stran, obrazové přílohy, pěkný stav knihy, obálka…

25 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis The Last Overland - Bescoby, Alex

The Last Overland - Bescoby, Alex

  • Rok vydání 1956

The Last Overland is the remarkable story of filmmaker and historian Alex Bescoby’s journey to recreate the iconic First…

od 219 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Literární cestopis Frauen, Fische, Fjorde - Siegel, Anne [DE] (2026, Brožovaná, Piper)

Frauen, Fische, Fjorde - Siegel, Anne [DE] (2026, Brožovaná, Piper)

  • Rok vydání 1949

Ein berührendes Kapitel der Zeitgeschichte und außergewöhnliches Island-Porträt\n1949. Auf Islands Bauernhöfen herrscht…

238 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Mord am Unmöglichen - Messner, Reinhold

Mord am Unmöglichen - Messner, Reinhold

  • Rok vydání 1968

Im Jahr der Studentenrevolution1968 gelingt Reinhold Messner am Heiligkreuzkofel in den Dolomiten seine schwierigste…

436 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Němeček Zdeněk - Islandské dopisy

Němeček Zdeněk - Islandské dopisy

  • Rok vydání 1948

nakl. ELK, 1948, 1. vydání, poloplátěná, s obálkou, 235 stran, fotografické přílohy, pěkný stav knihy, obálka po okrajích…

29 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Ganguliová Milada - Obrázky z Bengálska

Ganguliová Milada - Obrázky z Bengálska

  • Rok vydání 1963

nakl. Orbis, 1963, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 200 stran textu, 36 stran černých a 20 barevných příloh, pěkný…

29 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Granin Daniil - Lidé vzhůru nohama

Granin Daniil - Lidé vzhůru nohama

  • Rok vydání 1967

nakl. Svět sovětů, 1967, 1. vydání, celoplátěná vazba,m s obálkou, 128 stran, fotografický doprovod, pěkný stav…

29 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Danielsson Bengt - Zapomenuté ostrovy Tichomoří

Danielsson Bengt - Zapomenuté ostrovy Tichomoří

  • Rok vydání 1968

nakl. Orbis, 1968, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 200 stran, fotografické přílohy, mapky, pěkný stav knihy, obálka…

29 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Jirsík Josef - Na svobodě a za mřížemi

Jirsík Josef - Na svobodě a za mřížemi

  • Rok vydání 1937

Skutečné příběhy zvířat v přírodě i v zajetí, nakl. Šolc a Šimáček, 1937, celoplátěná převazba, 276 stran, dobrý stav, část…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Putík Jaroslav - Pod egyptským půlměsícem

Putík Jaroslav - Pod egyptským půlměsícem

  • Rok vydání 1957

nakl. Mladá fronta, 1957, 1. vydání, poloplátěná vazba, s obálkou, 104 stran textu + fotografické přílohy, pěkný stav knihy,…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Šedivý Vladimír - Na ledovcích Váchánu

Šedivý Vladimír - Na ledovcích Váchánu

  • Rok vydání 1965

1. čs. horolezecká expedice do Hindúkuše 1965, vydalo Sportovní a turistické nakl., 1967, celoplátěná vazba, s obálkou, 124…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Kužvart, Neužil - Ghanská cesta

Kužvart, Neužil - Ghanská cesta

  • Rok vydání 1962

nakl. Orbis, 1962, 1. vydání, celoplátěná vazba s obálkou, 204 stran, fotografický doprovod, pěkný stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Bártl Stanislav - Tady končí svět

Bártl Stanislav - Tady končí svět

  • Rok vydání 1961

nakl. Mladá fronta, 1961, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 316 stran, fotografický doprovod, pěkný stav knihy,…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Šotola Jiří, Šiktanc Karel - Raci a racci

Šotola Jiří, Šiktanc Karel - Raci a racci

  • Rok vydání 1962

nakl. Mladá fronta, 1962,, brožovaná, 172 stran, fotografické přílohy, dobrý stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Pařízek L. M. - Řeka kouzelníků

Pařízek L. M. - Řeka kouzelníků

  • Rok vydání 1961

Státní nakl. dětské knihy, 1961, vázaná, lamino, 225 stran, ilustrace, fotografické přílohy, pěkný stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Baum Jiří - Stepí a pralesem

Baum Jiří - Stepí a pralesem

  • Rok vydání 1960

nakl. SNDK, 1960, poloplátěná vazba,212 stran, fotografické přílohy, pěkný stav, bez obálky…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Pařízek L. M. - Řeka kouzelníků

Pařízek L. M. - Řeka kouzelníků

  • Rok vydání 1956

Státní nakl. dětské knihy, 1956, poloplátěná vazba, 225 stran, ilustrace, fotografické přílohy, pěkný stav v knize, na…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Kubík Václav - Na sobích stezkách

Kubík Václav - Na sobích stezkách

  • Rok vydání 1967

ilustrace Václav Bláha, nakl. Svět sovětů, 1967, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 128 stran, fotografický doprovod,…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Jedlička I. M. - Na mopedu k beduínům

Jedlička I. M. - Na mopedu k beduínům

  • Rok vydání 1964

vydalo Sportovní a turistické nakl., 1964, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 244 stran, fotografické přílohy, dobrý…

45 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Vávra Jaroslav R. - Země zadávená žízní

Vávra Jaroslav R. - Země zadávená žízní

  • Rok vydání 1946

vydalo Plzákovo nakl., 1946, poloplátěná vazba, 300 stran, pěkný stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Vávra Jaroslav R. - Africké cesty

Vávra Jaroslav R. - Africké cesty

  • Rok vydání 1955

nakl. Mladá fronta, 1955, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 280 stran, fotografický doprovod, pěkný stav knihy,…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Treue W. - Za neznámými světy (Po stopách velkých objevitelů)

Treue W. - Za neznámými světy (Po stopách velkých objevitelů)

  • Rok vydání 1941

Knihy dalekých obzorů: Sbírka ilustrovaných cestopisů a monografií, řada II, svazek VI, nakl. Fr. Borový, 1941, celoplátěná…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Malý J. J. - V roklinách Darvázu

Malý J. J. - V roklinách Darvázu

  • Rok vydání 1941

nakl. Družstevní práce, 1941, celoplátěná vazba, 310 stran, obrazový doprovod, mapka, dobrý stav, desky mírně zašlé, bez…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Byrd Richard E. - Sám a sám v ledových pustinách jižní točny

Byrd Richard E. - Sám a sám v ledových pustinách jižní točny

  • Rok vydání 1947

vydal Rudolf Škeřík, 1947, poloplátěná vazba, s obálkou, 276 stran, pěkný stav knihy, obálka otřepená, natržená a podlepená…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Mielche Hakon - Cesta na konec světa

Mielche Hakon - Cesta na konec světa

  • Rok vydání 1941

vydavatelstvo Družstevní práce, 1941, celoplátěná vazba, s obálkou, 285 stran, 417 kreseb, 26 fotografií, 1 mapka, dobrý…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Johnsonová Osa - K lidojedům jižních moří

Johnsonová Osa - K lidojedům jižních moří

  • Rok vydání 1947

nakl. Václav Petr, 1947, první vydání, poloplátěná vazba, 240 stran, fotografické přílohy, dobrý stav…

55 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Collinson Clifford W. - Osm roků na Šalamounech

Collinson Clifford W. - Osm roků na Šalamounech

  • Rok vydání 1948

nakl. A. V. Nováka, 1948, 1. vydání, celoplátěná vazba, 286 stran, obrazové přílohy, dobrý stav…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Elstner F. A. - S kamerou a za volantem třemi díly světa

Elstner F. A. - S kamerou a za volantem třemi díly světa

  • Rok vydání 1957

ilustrace Erik Kaizr, mapky v textu, hlubotiskové fotografie, nakl. SNDK, 1957, 1. vydání, vázaná, lamino, 326 stran, pěkný…

70 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Hedin Sven - Na velké cestě

Hedin Sven - Na velké cestě

  • Rok vydání 1930

Cestopisná knihovna, svazek II, Moje výprava se švědy, němci a číňany pouští Gobi, nakl. J. Elstner, 1930, celoplátěná…

80 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Zikmund, Hanzelka - Světadíl pod Himálajem

Zikmund, Hanzelka - Světadíl pod Himálajem

  • Rok vydání 1969

ilustrace František Přikryl, nakl. Svoboda, 1969, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 376 stran, bohatý fotografický…

80 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Broda, Schönfeld - Využití radioaktivity v technice

Broda, Schönfeld - Využití radioaktivity v technice

  • Rok vydání 1959

nakl. SNTL, 1959, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 316 stran, 22 obrázků, 7 tabulek, pěkný stav knihy, obálka po…

90 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Čech, Jasný, Kachyňa - Byli jsme v zemi květů

Čech, Jasný, Kachyňa - Byli jsme v zemi květů

  • Rok vydání 1954

nakl. Naše vojsko, 1954, 1. vydání, celoplátěná vazba, 160 stran, fotografický doprovod, pěkný stav, obálka mírně zašlá,…

90 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Sobota Emil - Amerika a evropský divák (Výhledy 5)

Sobota Emil - Amerika a evropský divák (Výhledy 5)

  • Rok vydání 1930

nakl. Melantrich, 1930, brožovaná, 224 stran, dobrý stav…

90 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Havlasa Jan - Zahrada splněné touhy

Havlasa Jan - Zahrada splněné touhy

  • Rok vydání 1932

Kniha japonerií, s dvacetipěti kresbami Hokusaiovými, vydalo Ústřední nakladatelství a knihkupectví učitelstva…

99 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Elstner F. A. - Saharou a pralesem

Elstner F. A. - Saharou a pralesem

  • Rok vydání 1956

nakl. SNDK, 1956, 1. vydání, celoplátěná vaba, s obálkou,, 382 stran, fotografický doprovod, mapky, pěkný stav knihy, obálka…

120 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Zatulovskij, Krasavin - Dni na Pamíre

Zatulovskij, Krasavin - Dni na Pamíre

  • Rok vydání 1958

nakl. Osveta, 1958, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 148 stran, fotografický doprovod, mapka,ve slovesnkém jazyce,…

129 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Novák A. V. - Cejlonem a Indií

Novák A. V. - Cejlonem a Indií

  • Rok vydání 1931

Črty z cest, vydalo Nakl. knih cestovatele A. V. Nováka, 1931, vázaná, 244 stran, 12 obrazů na přílohách, 94 vyobrazení v…

180 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Paul František - V rovníkové Africe

Paul František - V rovníkové Africe

  • Rok vydání 1951

nakl. Orbis, 1951, celoplátěná vazba, 295 stran, 27 obrázků a mapa, výborný stav…

190 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Fedosejev Grigorij - Divokým pohořím Sajanu

Fedosejev Grigorij - Divokým pohořím Sajanu

  • Rok vydání 1961

nakl. Orbis, 1961, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 368 stran, 32 stran příloh, dobrý stav knihy, obálka na okrajích…

490 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie