
Neuseeland fürs Handgepäck - Riemenschneider, Dieter
MEGAKNIHY.cz

MEGAKNIHY.cz

nakl. BB art, 2008, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 286 stran, velmi dobrý stav…
Antikvariát u kostela

MEGAKNIHY.cz

Vzpomínky z potulek po blízkých i dalekých krajích, po souši i po moři, nakl. I. L. Kober, 1923, celoplátěná vazba, 178…
Antikvariát u kostela

nakl. Akcent, 2005, vázaná, lamino, s obálkou, 144 stran, fotografické přílohy, velmi dobrý stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Dany Travel, 2018, 1. vydání, vázaná, 360 stran, fotografický doprovod, velmi dobrý stav…
Antikvariát u kostela

Črty z cest, vydalo Nakl. knih cestovatele A. V. Nováka, 1931, vázaná, 244 stran, 12 obrazů na přílohách, 94 vyobrazení v…
Antikvariát u kostela

nakl. Orbis, 1951, celoplátěná vazba, 295 stran, 27 obrázků a mapa, výborný stav…
Antikvariát u kostela

vydav. Unimex, 2010, 1. vydání, vázaná, lamino, 240 stran, fotografické přílohy, velmi dobrý stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Jota, 2004, 1. vydání, vázaná, lamino, 364 stran, fotografický doprovod, velmi dobrý stav, bez obálky…
Antikvariát u kostela
![Literární cestopis Die Angst, dein bester Freund - Huber, Alexander [DE] (2025, Brožovaná, Piper Verlag GmbH)](/img/image-placeholder.png)
MEGAKNIHY.cz

Stephan Orth ist mit 'Couchsurfing im Iran' ein wunderbares Buch über dieses Land im Schwebezustand gelungen., Süddeutsche…
MEGAKNIHY.cz

MEGAKNIHY.cz
![Literární cestopis Loslassen - Wie ich die Welt entdeckte und verzichten lernte - Finke, Katharina [DE] (2020, Brožovaná, Piper Verlag GmbH)](/img/image-placeholder.png)
MEGAKNIHY.cz

MEGAKNIHY.cz

MEGAKNIHY.cz

MEGAKNIHY.cz
![Literární cestopis Morning has broken - Altmann, Andreas [DE] (2025, Brožovaná, Piper)](/img/image-placeholder.png)
Reporter und Weltbürger Andreas Altmann erzählt in diesem Band mit seiner unnachahmlichen Sprache von prägenden Begegnungen…
MEGAKNIHY.cz

Popis východních krajů světa, nakl. Kvasnička & Hampl, 1998, brožovaná, 182 stran, velmi dobrý stav…
Antikvariát u kostela

vydal Trango, 1994, vázaná, s obálkou, 144 stran, fotografický doprovod, velmi dobrý stav…
Antikvariát u kostela

Koňmo střední Asií, se 17 obrázky a mapou, nákladem České grafické unie, 1925, poloplátěná vazba, 190 stran, dobrý stav…
Antikvariát u kostela

nakl. SNTL, 1954, 1. vydání, celoplátěná vazba, 272 stran, 54 obrázků, 33 tabulek, pěkný stav v knize, desky trochuzašlé, v…
Antikvariát u kostela

ilustrace Jindřich Kovařík, nakl. Mladá fronta, 1978, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 177 stran, dobrý stav, u cca…
Antikvariát u kostela

nakl. Jota, 2004, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 364 stran, fotografický doprovod, velmi dobrý stav knihy, obálka v jednom…
Antikvariát u kostela

nakl. Datel 1996, vázaná, lamino, 135 stran, obrazový doprovod - ilustrace, fotografické přílohy, velmi dobrý stav, lehce…
Antikvariát u kostela

vydal Lubor Kasal, 2005, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 296 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela
![Literární cestopis Löwenherzen - Neitzel, Gesa [DE] (2022, Brožovaná, Ullstein Taschenbuchvlg.)](/img/image-placeholder.png)
MEGAKNIHY.cz

MEGAKNIHY.cz
![Literární cestopis Italienische Reise - Johann Wolfgang von Goethe [DE] (2024, Firma, C.H. Beck)](/img/image-placeholder.png)
MEGAKNIHY.cz

Eine verwunschene Gegend, ein zauberhaftes Buch. Alexander Smoltczyk, Reporter Der SPIEGEL, über Wo die Ostsee Westsee heißt…
MEGAKNIHY.cz
![Literární cestopis Auf versunkenen Wegen - Tesson, Sylvain [DE] (2023, Brožovaná, Penguin TB Verlag)](/img/image-placeholder.png)
MEGAKNIHY.cz
![Literární cestopis Ich bin dann mal weg - Hape Kerkeling [DE] (2026, Brožovaná, Piper)](/img/image-placeholder.png)
Hape Kerkeling, Deutschlands vielseitigster Entertainer, nimmt sich eine Auszeit und wandert 600 Kilometer von Frankreich…
MEGAKNIHY.cz

Vom Autor des Weltbestsellers Reif für die Insel Vor über dreißig Jahren beschloss der Amerikaner Bill Bryson, England zu…
MEGAKNIHY.cz

MEGAKNIHY.cz

nakl. Orbis, 1961, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 368 stran, 32 stran příloh, dobrý stav knihy, obálka na okrajích…
Antikvariát u kostela

vydalo Slovenské pedagogické nakl., 1978, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 608 stran, ve slovenském jazyce, velmi…
Antikvariát u kostela

kniha první: Cesty po západní Indii, nakl. J. Otto, 1928, originální sešitové vydání, čb fotografické přílohy, vesměs dobrý…
Antikvariát u kostela

nakl. Academia, 1995, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 532 stran, velmi dobrý stav…
Antikvariát u kostela

Knižnice hutnického průmyslu č. 7, vydalo Průmyslové nakl., 1951, 1. vydání, brožovaná, 124 stran, 127 obrázků, 3 tabulky,…
Antikvariát u kostela

Živá díla minulosti sv. 29, nakl. SNKLU, 1961, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 596 stran, velmi dobrý stav knihy,…
Antikvariát u kostela

Dojmy a úvahy z cest, s četnými vyobrazeními, nakl. Höfer a Klouček, 1892, celoplátěná vazba, 278 stran, skládaná mapa,…
Antikvariát u kostela

nakl. Academia, 2000, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 776 stran, velmi dobrý stav…
Antikvariát u kostela
![Literární cestopis Frauen, Fische, Fjorde - Siegel, Anne [DE] (2026, Brožovaná, Piper)](/img/image-placeholder.png)
Ein berührendes Kapitel der Zeitgeschichte und außergewöhnliches Island-Porträt\n1949. Auf Islands Bauernhöfen herrscht…
MEGAKNIHY.cz

MEGAKNIHY.cz

MEGAKNIHY.cz
![Literární cestopis Expeditionen eines englischen Gentleman - Waugh, Evelyn [DE] (2019, Brožovaná, Diogenes Verlag AG)](/img/image-placeholder.png)
MEGAKNIHY.cz

MEGAKNIHY.cz
![Literární cestopis Kein Weg zurück - Bowley, Graham [DE] (2025, Brožovaná, Malik)](/img/image-placeholder.png)
»Das stärkste Buch über ein Bergunglück seit Jon Krakauers \'In eisige Höhen\'.« Mail On Sunday\nDer K2 ist der zweithöchste…
MEGAKNIHY.cz