Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Literární cestopisy

Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Literární cestopis Neuseeland fürs Handgepäck - Riemenschneider, Dieter

Neuseeland fürs Handgepäck - Riemenschneider, Dieter

Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
237 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Wheelerová Sara - Chile: Cestování po štíhlé zemi

Wheelerová Sara - Chile: Cestování po štíhlé zemi

  • Rok vydání 2008

nakl. BB art, 2008, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 286 stran, velmi dobrý stav…

150 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Finnland fürs Handgepäck - Lind, Stefanie

Finnland fürs Handgepäck - Lind, Stefanie

Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
237 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Cvrk Karel - Cestování po světě

Cvrk Karel - Cestování po světě

Vzpomínky z potulek po blízkých i dalekých krajích, po souši i po moři, nakl. I. L. Kober, 1923, celoplátěná vazba, 178…

150 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Ryvolová Saša - Tváře v prachu Etiopie

Ryvolová Saša - Tváře v prachu Etiopie

  • Rok vydání 2005

nakl. Akcent, 2005, vázaná, lamino, s obálkou, 144 stran, fotografické přílohy, velmi dobrý stav…

169 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Trávníčková Dana - Příběh Arábie (Cesto-Faktopis)

Trávníčková Dana - Příběh Arábie (Cesto-Faktopis)

  • Počet stran 360
  • Rok vydání 2018

nakl. Dany Travel, 2018, 1. vydání, vázaná, 360 stran, fotografický doprovod, velmi dobrý stav…

180 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Novák A. V. - Cejlonem a Indií

Novák A. V. - Cejlonem a Indií

  • Rok vydání 1931

Črty z cest, vydalo Nakl. knih cestovatele A. V. Nováka, 1931, vázaná, 244 stran, 12 obrazů na přílohách, 94 vyobrazení v…

180 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Paul František - V rovníkové Africe

Paul František - V rovníkové Africe

  • Rok vydání 1951

nakl. Orbis, 1951, celoplátěná vazba, 295 stran, 27 obrázků a mapa, výborný stav…

190 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Africký deník Jaromíra Bosáka

Africký deník Jaromíra Bosáka

  • Rok vydání 2010

vydav. Unimex, 2010, 1. vydání, vázaná, lamino, 240 stran, fotografické přílohy, velmi dobrý stav…

190 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Vaverka Jiří - Moderní sakrální stavby církví a náboženských společností na území Čech, Moravy a Slezska

Vaverka Jiří - Moderní sakrální stavby církví a náboženských společností na území…

  • Rok vydání 2004

nakl. Jota, 2004, 1. vydání, vázaná, lamino, 364 stran, fotografický doprovod, velmi dobrý stav, bez obálky…

220 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Die Angst, dein bester Freund - Huber, Alexander [DE] (2025, Brožovaná, Piper Verlag GmbH)

Die Angst, dein bester Freund - Huber, Alexander [DE] (2025, Brožovaná, Piper Verlag…

  • Rok vydání 2025
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
238 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Couchsurfing im Iran - Orth, Stephan

Couchsurfing im Iran - Orth, Stephan

Stephan Orth ist mit 'Couchsurfing im Iran' ein wunderbares Buch über dieses Land im Schwebezustand gelungen., Süddeutsche…

238 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Der weite Himmel über den Anden - Carmen Rohrbach

Der weite Himmel über den Anden - Carmen Rohrbach

Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
238 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Loslassen - Wie ich die Welt entdeckte und verzichten lernte - Finke, Katharina [DE] (2020, Brožovaná, Piper Verlag GmbH)

Loslassen - Wie ich die Welt entdeckte und verzichten lernte - Finke, Katharina [DE]…

  • Rok vydání 2020
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
238 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Meine Suche nach dem Nichts - Schnabl, Lena

Meine Suche nach dem Nichts - Schnabl, Lena

Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
238 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Liebe in Lazise - Stern, Claire

Liebe in Lazise - Stern, Claire

Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
238 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Mit kleinem Gepäck - Kallert, Tamina

Mit kleinem Gepäck - Kallert, Tamina

Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
238 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Morning has broken - Altmann, Andreas [DE] (2025, Brožovaná, Piper)

Morning has broken - Altmann, Andreas [DE] (2025, Brožovaná, Piper)

  • Rok vydání 2025

Reporter und Weltbürger Andreas Altmann erzählt in diesem Band mit seiner unnachahmlichen Sprache von prägenden Begegnungen…

238 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Oldřich Čech z Pordenone - Cesta do říše Velkého chána (1316-1330)

Oldřich Čech z Pordenone - Cesta do říše Velkého chána (1316-1330)

  • Rok vydání 1998

Popis východních krajů světa, nakl. Kvasnička & Hampl, 1998, brožovaná, 182 stran, velmi dobrý stav…

240 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Majrani Marco - Himálaje

Majrani Marco - Himálaje

  • Rok vydání 1994

vydal Trango, 1994, vázaná, s obálkou, 144 stran, fotografický doprovod, velmi dobrý stav…

250 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Ossendowski Antoni Ferdynand - Zemí lidí, zvířat a bohů I. díl

Ossendowski Antoni Ferdynand - Zemí lidí, zvířat a bohů I. díl

Koňmo střední Asií, se 17 obrázky a mapou, nákladem České grafické unie, 1925, poloplátěná vazba, 190 stran, dobrý stav…

250 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Prokofjev V. K. - Spektrální analysa kovu a slitin II.

Prokofjev V. K. - Spektrální analysa kovu a slitin II.

  • Rok vydání 1954

nakl. SNTL, 1954, 1. vydání, celoplátěná vazba, 272 stran, 54 obrázků, 33 tabulek, pěkný stav v knize, desky trochuzašlé, v…

290 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Schneider Rolf - Cesta do Jaroslavi

Schneider Rolf - Cesta do Jaroslavi

  • Rok vydání 1978

ilustrace Jindřich Kovařík, nakl. Mladá fronta, 1978, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 177 stran, dobrý stav, u cca…

300 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Vaverka Jiří - Moderní sakrální stavby církví a náboženských společností na území Čech, Moravy a Slezska

Vaverka Jiří - Moderní sakrální stavby církví a náboženských společností na území…

  • Rok vydání 2004

nakl. Jota, 2004, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 364 stran, fotografický doprovod, velmi dobrý stav knihy, obálka v jednom…

390 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Togner Milan - Historický nábytek

Togner Milan - Historický nábytek

  • Rok vydání 1996

nakl. Datel 1996, vázaná, lamino, 135 stran, obrazový doprovod - ilustrace, fotografické přílohy, velmi dobrý stav, lehce…

399 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis kalniete Sandra - V plesových střevíčkách sibiřským sněhem

kalniete Sandra - V plesových střevíčkách sibiřským sněhem

  • Rok vydání 2005

vydal Lubor Kasal, 2005, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 296 stran, pěkný stav…

420 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Löwenherzen - Neitzel, Gesa [DE] (2022, Brožovaná, Ullstein Taschenbuchvlg.)

Löwenherzen - Neitzel, Gesa [DE] (2022, Brožovaná, Ullstein Taschenbuchvlg.)

  • Rok vydání 2022
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
238 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Die Yanomami-Indianer - Nehberg, Rüdiger

Die Yanomami-Indianer - Nehberg, Rüdiger

Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
238 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Italienische Reise - Johann Wolfgang von Goethe [DE] (2024, Firma, C.H. Beck)

Italienische Reise - Johann Wolfgang von Goethe [DE] (2024, Firma, C.H. Beck)

  • Rok vydání 2024
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
238 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Wo die Ostsee Westsee heißt - Bünz, Tilmann

Wo die Ostsee Westsee heißt - Bünz, Tilmann

Eine verwunschene Gegend, ein zauberhaftes Buch. Alexander Smoltczyk, Reporter Der SPIEGEL, über Wo die Ostsee Westsee heißt…

238 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Auf versunkenen Wegen - Tesson, Sylvain [DE] (2023, Brožovaná, Penguin TB Verlag)

Auf versunkenen Wegen - Tesson, Sylvain [DE] (2023, Brožovaná, Penguin TB Verlag)

  • Rok vydání 2023
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
238 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Ich bin dann mal weg - Hape Kerkeling [DE] (2026, Brožovaná, Piper)

Ich bin dann mal weg - Hape Kerkeling [DE] (2026, Brožovaná, Piper)

Hape Kerkeling, Deutschlands vielseitigster Entertainer, nimmt sich eine Auszeit und wandert 600 Kilometer von Frankreich…

238 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis It's teatime, my dear! - Bryson, Bill

It's teatime, my dear! - Bryson, Bill

  • Rok vydání 1989

Vom Autor des Weltbestsellers Reif für die Insel Vor über dreißig Jahren beschloss der Amerikaner Bill Bryson, England zu…

238 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Turin ist unser Haus - Culicchia, Giuseppe

Turin ist unser Haus - Culicchia, Giuseppe

Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
238 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Fedosejev Grigorij - Divokým pohořím Sajanu

Fedosejev Grigorij - Divokým pohořím Sajanu

  • Rok vydání 1961

nakl. Orbis, 1961, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 368 stran, 32 stran příloh, dobrý stav knihy, obálka na okrajích…

490 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Polanski, Smulikowski - Geochémia

Polanski, Smulikowski - Geochémia

  • Rok vydání 1978

vydalo Slovenské pedagogické nakl., 1978, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 608 stran, ve slovenském jazyce, velmi…

490 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Domin Karel - Dvacet tisíc mil po souši a po moři, č. 1-37

Domin Karel - Dvacet tisíc mil po souši a po moři, č. 1-37

kniha první: Cesty po západní Indii, nakl. J. Otto, 1928, originální sešitové vydání, čb fotografické přílohy, vesměs dobrý…

500 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Slavík, Smejkal - Květena České republiky 4

Slavík, Smejkal - Květena České republiky 4

  • Rok vydání 1995

nakl. Academia, 1995, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 532 stran, velmi dobrý stav…

530 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Kraus Jan - Nálitky

Kraus Jan - Nálitky

  • Rok vydání 1951

Knižnice hutnického průmyslu č. 7, vydalo Průmyslové nakl., 1951, 1. vydání, brožovaná, 124 stran, 127 obrázků, 3 tabulky,…

650 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Battúta Ibn Muhammad Ibn Adalláh - Cesty

Battúta Ibn Muhammad Ibn Adalláh - Cesty

Živá díla minulosti sv. 29, nakl. SNKLU, 1961, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 596 stran, velmi dobrý stav knihy,…

900 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Kennan George - Na Sibiři 1.-2. díl

Kennan George - Na Sibiři 1.-2. díl

Dojmy a úvahy z cest, s četnými vyobrazeními, nakl. Höfer a Klouček, 1892, celoplátěná vazba, 278 stran, skládaná mapa,…

900 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Slavík, Štěpánková- Květena České republiky 6

Slavík, Štěpánková- Květena České republiky 6

nakl. Academia, 2000, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 776 stran, velmi dobrý stav…

3 000 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Literární cestopis Frauen, Fische, Fjorde - Siegel, Anne [DE] (2026, Brožovaná, Piper)

Frauen, Fische, Fjorde - Siegel, Anne [DE] (2026, Brožovaná, Piper)

  • Rok vydání 1949

Ein berührendes Kapitel der Zeitgeschichte und außergewöhnliches Island-Porträt\n1949. Auf Islands Bauernhöfen herrscht…

238 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis 34 Tage, 33 Nächte - Altmann, Andreas

34 Tage, 33 Nächte - Altmann, Andreas

Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
238 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Auf den Gipfeln der Welt - Jon Krakauer

Auf den Gipfeln der Welt - Jon Krakauer

Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
238 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Expeditionen eines englischen Gentleman - Waugh, Evelyn [DE] (2019, Brožovaná, Diogenes Verlag AG)

Expeditionen eines englischen Gentleman - Waugh, Evelyn [DE] (2019, Brožovaná,…

  • Rok vydání 2019
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
238 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Ohne Geld bis ans Ende der Welt - Wigge, Michael

Ohne Geld bis ans Ende der Welt - Wigge, Michael

Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
238 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Literární cestopis Kein Weg zurück - Bowley, Graham [DE] (2025, Brožovaná, Malik)

Kein Weg zurück - Bowley, Graham [DE] (2025, Brožovaná, Malik)

»Das stärkste Buch über ein Bergunglück seit Jon Krakauers \'In eisige Höhen\'.« Mail On Sunday\nDer K2 ist der zweithöchste…

238 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie