- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
L'Oréal Elseve Extraordinary Oil Coco Conditioner 200 ml
od 79 Kč
395 Kč/l- Suché vlasy
- Unisex
- Na rozčesávání
- Hydratační
- 200 ml
Expertní péče pro normální až suché, nepoddajné vlasy. Tajemství složení obohaceného o kokosový olej pro hloubkovou výživu bez zatížení. Dodává optimální dávku výživy, rozčesává a uhlazuje…
Straight Arrow Mane N'Tail Conditioner, 355 ml
od 164 Kč
462 Kč/l- 355 ml
Originální kondicionér vycházející z receptur koňské kosmetiky upravené pro lidské využití zajistí plnější, silnější, delší a zdravější vlasy bez roztřepených konečků. Exkluzivní…
Lilien Shea Butter kondicionér na suché a poškozené vlasy 1 l
od 85 Kč
- Poškozené vlasy
- Unisex
- Hydratační
- S keratinem
- Bez parabenů
Kondicionér s obsahem bambuckého másla je dokonalým pomocníkem pro všechny, jejichž vlasy potřebují regeneraci. Péče tohoto kondicionéru jim dodá potřebnou hydrataci, výživu, hebkost a zdravý…
Dusy Envité Every 2-Phase Conditioner, 200 ml
390 Kč
1 950 Kč/l- Poškozené vlasy
- Bezoplachový
- 200 ml
Dvoufázový kondicionér vhodný pro všechny typy vlasů. Díky svému speciálnímu složení je velmi účinný na porézní vlasy. Vlasy se pak snadno rozčesávají, jsou hebké na dotek, poddajné a získávají…
Wella SP Luxe Oil Conditioner Creme 1 l
od 430 Kč
- Poškozené vlasy
- 1000 ml
Intenzivní kondicionér pro hedvábně hebké vlasy. Krémový kondicionér za pouhých 30 sekund dodá vlasům extra výživu. Vlasy jsou mimořádně lesklé a hedvábně hebké. Napravuje vlasovou strukturu a…
laSaponaria Beoplachový kondicionér proti krepatění vlasů s kokosem a moringou 150 ml
od 183 Kč
- Tekutý
- Suché vlasy
- Bezoplachový
- Hydratační
- Přírodní
Bezoplachový kondicionér s kokosovou vůní značky laSaponaria je určený pro péči o vlnité a kudrnaté vlasy. Kondicionér nejen zkrotí neposedné prameny, ale zároveň vlasům dodá lesk a hebkost. …
Biosilk Hydrating Therapy Conditioner kondicionér 355 ml
od 121 Kč
341 Kč/l- 355 ml
Hydratační kondicionér pro hebkost a dokonalý vzhled Kondicionér pro suché vlasy dodává vlasům optimální hydrataci. Obsahuje olej z marakuji a výtažky z hedvábí. Zanechává vlasy hebké a pevné. …
Schwarzkopf Schauma Fresh It Up kondicionér ve spreji 200 ml
od 83 Kč
- Sprej
- Suché vlasy
- Unisex
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Bezoplachový
Kondicionér ve spreji je určen pro snadné rozčesávání a péči o suché vlasy bez nutnosti oplachování. Jeho lehké složení umožňuje každodenní použití, aniž by vlasy zatěžoval. Obsahuje provitamín…
Revlon Professional Equave Sun Protection Instant Detangling Conditioner 100 ml
od 127 Kč
- Sprej
- Suché vlasy
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
- Hydratační
Revlon Professional Equave Sun Protection Instant Detangling Conditioner je bezoplachový kondicionér určený pro ochranu vlasů před slunečním zářením. Tento produkt je ideální pro použití během…
Schwarzkopf Professional Bonacure Q10 Plus Time Restore 1 l
od 390 Kč
- 1000 ml
Obnovující kondicionér Schwarzkopf BC Bonacure Q10+ Time Restore Conditioner. Šetrně pečuje o zralé a křehké vlasy. Obsahuje technologii Cell Perfector, Q10 a složkou Nutrifiller, které vlasy…
Nobilis Tilia Výživný balzám 500 ml
od 239 Kč
478 Kč/l- Suché vlasy
- 500 ml
Výživný balzám s Arganovým a konopným olejem. Obsahuje řadu bioaktivních látek, které vlasům dodávají výživu, podporují rozčesávání a zabraňují lámavosti. Jojobový olej dodává vlasům pružnost s…
Kallos Cosmetics Hair Pro-Tox kondicionér 200 ml
od 62 Kč
310 Kč/l- Poškozené vlasy
- 200 ml
Kondicionér Kallos Hair Pro-Tox Hair Bomb Conditoner šetrně pečuje o suché a poškozené vlasy. Složení obsahuje kyselinu hyaluronovou, kolagen a vitamíny, které pomáhají vlasy vyživovat a…
Alfaparf Milano Semi Di Lino Anti-Yellow Conditioner 200 ml
od 279 Kč
1 395 Kč/l- Pro blond a zesvětlované vlasy
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Vegan
- 200 ml
Osvěžte barvu blond vlasů a zbavte je nežádoucích žlutých tónů s tímto kondicionérem. Jeho vyživující a hydratační složení se postará o revitalizaci vlasového vlákna a ochrání ho před poškozením…
La'dor Moisture Balancing Condicioner 100 ml
od 88 Kč
880 Kč/l- 100 ml
Popis produktu: La'dor Moisture Balancing Conditioner 100 ml --- La'dor Moisture Balancing Conditioner je bezsilikonový kondicionér určený hlavně pro suché vlasy a citlivou pokožku hlavy. …
Le Petit Olivier Soin Nutrition Conditioner 150 ml
od 129 Kč
860 Kč/l- Poškozené vlasy
- Bezoplachový
- 150 ml
Vyživující bezoplachový kondicionér pro suché a poškozené vlasy je od francouzské značky Le Petit Olivier. Je s obsahem bambuckého másla, arganového a olivového oleje. Vaše vlasy budou opět…
Aussie Hydrate kondicionér 200 ml
od 159 Kč
795 Kč/l- Suché vlasy
- 200 ml
Vlasový kondicionér pro suché vlasy s obsahem oleje z makadamových ořechů dostane vaše vlasy zpátky do formy. Kondicionér je vhodný pro vyprahlé vlasy, které potřebují hydrataci a dokáže s nimi…
Rituals Luxury Haircare Restoring Conditioner 250 ml
od 325 Kč
- Dámský
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Revitalizační
- Pro růst vlasů
Kondicionér s vyživujícím a regeneračním účinkem je určen pro péči o suché a poškozené vlasy, kterým dodává hebkost, pružnost a přirozený lesk. Jeho lehká textura nezatěžuje vlasy a usnadňuje…
Label.M Cool Blonde Conditioner 1 l
od 1 061 Kč
- 1000 ml
Probuďte a rozzařte platinové a blond typy vlasů. Dodává ultra koncentrované barevné tónovací pigmenty pro odstranění mosazných a žlutých tónů, hluboce revitalizuje vlasy, aby se lépe…
Subrina Care Colour Conditioner keratinový balzám pro barvené vlasy 1 l
od 415 Kč
- Balzám
- Barvené vlasy
- Hydratační
- S keratinem
- 1000 ml
Subrina Care Colour Conditioner zajišťuje dlouhodobou stabilitu barev, vyživuje vlasy a obnovuje jejich pružnost a lesk. Kondicionér je určen pro všechny typy vlasů, které prošly barvícím nebo…
Sisley Restructuring Conditioner With Cotton Proteins 200 ml
od 1 100 Kč
5 499 Kč/l- Poškozené vlasy
- Hydratační
- 200 ml
Restructuring Conditioner s proteiny z bavlníku okamžitě vylepší kondici vlasu od začátku po konečky. Vysoká koncentrace v rekonstrukci účinných lipidů vyhlazuje vlas, zvyšuje jeho lesk a…
Alfaparf Milano Semi Di Lino Curls Wavy&Curly Hair Hydrating Co-Wash Conditioner 200…
od 207 Kč
1 035 Kč/l- Krém
- Kudrnaté a vlnité vlasy
- Na rozčesávání
- Hydratační
- 200 ml
Kondicionér Alfaparf Milano Semi Di Lino Curls zajistí vašim vlasům snadné rozčesání a potřebnou výživu, bez čehož se krásné a zdravé vlasy neobejdou. Uzavírá povrch vlasů. Činí vlasy…
Paul Mitchell Original kondicionér pro snadné rozčesávání vlasů 300 ml
od 335 Kč
1 117 Kč/l- 300 ml
Kondicionér šetrně pečuje o vlasy. Výrazně usnadňuje rozčesávání a tím chrání vlasy proti mechanickému poškozování hřebenem při česání.
Kallos Lab 35 Signature kondicionér na barvené, poškozené vlasy 500 ml
od 99 Kč
198 Kč/l- Poškozené vlasy
- 500 ml
Díky přírodním keratinu budou vlasy silné a pružné. Obsahuje olivový olej, který je bohatý na antioxidanty, obnovuje strukturu vlasů a revitalizuje oslabené vlasové vlákno. Kokosový olej…
Morgan's Restore & Darkens Grey Hair ztmavující a hydratační kondicionér na vlasy…
249 Kč
2 075 Kč/l- Sprej
- Pro šedivé a stárnoucí vlasy
- Pánský
- Hydratační
- 120 ml
Morgan's Restore & Darkens Grey Hair je kondicionér určený pro muže, kteří chtějí ztmavit své šedivé vlasy a zároveň jim dodat potřebnou hydrataci a výživu. Tento produkt je vhodný pro všechny…
Syoss Repair vlasový kondicionér 250 ml
od 95 Kč
- Balzám
- Poškozené vlasy
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
- Hydratační
Syoss Repair je intenzivní balzám pro hladké zdravě vypadající vlasy, které jsou po použití 20x pevnější a odolnější vůči poškození. Složení kombinuje koncentrovanou aminokyselinu a řasu Wakame. …
Lee Stafford Bleach Blondes Purple Reign 250 ml
od 245 Kč
980 Kč/l- Pro blond a zesvětlované vlasy
- Hydratační
- 250 ml
Tónující kondicionér s fialovým pigmentem pro docílení dokonalého odstínu blond vlasů, který společně se šamponem pečuje o barvené nebo melírované vlasy. Kondicionér pro blond vlasy Lee Stafford…
Maria Nila Sheer Silver kondicionér 300 ml
od 415 Kč
1 382 Kč/l- 300 ml
Maria Nila Sheer Silver Conditioner 300 ml určený pro blond vlasy s fialovým pigmentem a ostružinovým extraktem, neutralizuje zlatavé odstíny na blond vlasech. Chrání před UV zářením.
Kallos GoGo Regenerační kondicionér pro suché vlasy 200 ml
od 30 Kč
150 Kč/l- Suché vlasy
- 200 ml
Regenereční kondicionér hydratuje a zregeneruje namáhané, oslabené, vyčerpané a zničené vlasy. Navrací jim sílu a zdraví.
Inebrya Ice Cream Dry-T Conditioner výživný kondicionér na suché, krepovité a…
od 117 Kč
- Poškozené vlasy
- Dámský
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
- Hydratační
Tento kondicionér je navržen pro intenzivní hydrataci a výživu suchých, křehkých a chemicky ošetřených vlasů. Zlepšuje elasticitu a hebkost vlasového vlákna, zároveň usnadňuje rozčesávání a…
Dusy Envité Moisture Liquid Keratin 200 ml
od 279 Kč
1 395 Kč/l- Bezoplachový
- 200 ml
Tekutý keratin ve spreji pro krásné a zdravé vlasy. Obsahuje tekuté keratinové složky, hodnotné proteiny a aminokyseliny. Díky trvalému ukládání keratinu do vlasů získají vlasy lesk a dosáhnou…
Moroccanoil Color Care Blonde Perfecting Purple Conditioner 200 ml
od 452 Kč
- Pro blond a zesvětlované vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
- Hydratační
Kondicionér určený pro péči o blond, šedivé a světle hnědé vlasy, který neutralizuje nežádoucí žluté a oranžové podtóny. Obsahuje fialové pigmenty, které zajišťují studený efekt a zvyšují…
Wella Professional Brilliance Conditioner Coarse 1 l
od 652 Kč
- Barvené vlasy
- 1000 ml
Hydratační kondicionér pro silné barvené vlasy Hydratační kondicionér pro silné barvené vlasy. Kondicionér chrání intenzitu barvy a dodává vlasům objem a lesk díky obsahu diamantového prachu. …
Mádara Kondicionér pro suché a poškozené vlasy 200 ml
od 236 Kč
1 180 Kč/l- Poškozené vlasy
- 200 ml
Kondicionér Nourish & Repair Mádara je určený pro poškozené a suché vlasy. Výživný a regenerační kondicionér pečuje o narušená vlasová vlákna a zjemňuje je. Vlasy vyživuje, regeneruje, zabraňuje…
Esthetic House CP-1 Bright Complex Intense Nourishing Conditioner Version 2.0 500 ml
od 265 Kč
531 Kč/l- Poškozené vlasy
- Proti vypadávání vlasů
- Hydratační
- Revitalizační
- 500 ml
Kondicionér určený pro intenzivní výživu a regeneraci vlasů, vhodný pro různé typy vlasů, zejména pro suché, poškozené a barvené. Obsahuje objem 500 mililitrů, což zajišťuje dostatečnou zásobu…
Bes Silkat Protein/Restitutive regenerační kondicioner 300 ml
od 156 Kč
520 Kč/l- Poškozené vlasy
- Na rozčesávání
- Revitalizační
- 300 ml
Balzám dodávající vlasům lesk a usnadňující jejich rozčesávání. Obsahuje výtažek fytoplanktonu, který má hydratační schopnost, udržuje vlasovou pokožku a vlasy v optimální hydro-lipidové…
Divination Simone de Luxe Botox Like Hair Therapy Balsam 5.2.1 150 ml
900 Kč
- Balzám
- Poškozené vlasy
- Bezoplachový
- Proti vypadávání vlasů
- Na rozčesávání
Divination Simone de Luxe Botox Like Hair Therapy Balsam 5.2.1 150 ml Balzám 5.2.1 Hair Therapy de Luxe je určen pro poskytování restrukturalizační péče, která udržuje hydrataci vlasů a…
Maria Nila Coils&Curls Co-Wash, 100 ml
od 212 Kč
- Poškozené vlasy
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Vegan
Tento kondicionér je hydratační a rozčesávací. Hodí se pro všechny typy vln a kudrn. Kondicionér zanechává vlasy jemné a zároveň čisté.
Redken Color Extend Blondage Conditioner 250 ml
od 475 Kč
1 900 Kč/l- 250 ml
Kondicionér pro blond vlasy, který díky svým fialovým tónovacím pigmentům neutralizuje nežádoucí žluté tóny. Komplex Triple Acid Protein pečuje a posiluje blond vlasy a dodávají jim zářivý lesk.
Vivaco Vivapharm balzám na vlasy s kozím mlékem, 200 ml
od 49 Kč
- Balzám
- Poškozené vlasy
- Dámský
- Na rozčesávání
- Hydratační
Regenerační balzám na vlasy s komplexem složek z kozího mléka slouží pro šetrné ošetření vlasů a snadné rozčesávání. Přírodní extrakty a provitamin B5 pomáhají obnovovat narušenou strukturu…
Goldwell Kerasilk Color Conditioner, 200 ml
od 432 Kč
2 160 Kč/l- Barvené vlasy
- Na rozčesávání
- 200 ml
Tento kondicionér vlasy hydratuje, zvláčňuje a zvyšuje brilantnost barvy. Usnadňuje rozčesávání. Dodává vlasům oslnivý lesk a hedvábnou jemnost.
Revlon Professional Restart Curls Nourishing Conditioner bezoplachový vyživující…
od 172 Kč
860 Kč/l- Bezoplachový
- 200 ml
Revlon Professional Restart Curls Nourishing Conditioner je bezoplachový vyživující kondicionér určený speciálně pro kudrnaté a vlnité vlasy. Tento produkt obsahuje 200 ml a je navržen tak, aby…
Paul Mitchell Clean Beauty Hydrate vyživující kondicionér pro suché vlasy, 250 ml
od 515 Kč
- Suché vlasy
- Typ pokožky hlavy citlivá pokožka
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Přírodní
Kondicionér Paul Mitchell Clean Beauty Hydrate zajistí vašim vlasům snadné rozčesání a potřebnou výživu, bez čehož se krásné a zdravé vlasy neobejdou. Uzavírá povrch vlasů, usnadňuje rozčesávání…
Authentic Beauty Concept Glow Conditioner 250 ml
od 849 Kč
3 396 Kč/l- Barvené vlasy
- Vegan
- 250 ml
Glycerylstearát dodává produktu jemný a hebký vzhled. Kondicionér zachovává barvu a zvlhčuje barvené vlasy. Bez parabenů a silikonů, vhodný pro vegany.
Framesi Morphosis Sublimis Oil Contidioner 1 l
od 775 Kč
- Jemné vlasy
- Hydratační
- Bez parabenů
- Bez sulfátů
- Vegan
Kondicionér s arganovým olejem pro normální a jemné vlasy hydratuje, zjemňuje a zanechává vlasy hedvábné a poddajné. Kondicionér má jemné složení, jeho aktivní látky snadno pronikají do…
NEQI Volume Victory Conditioner 250 ml
od 159 Kč
- Jemné vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Hydratační
- Přírodní
Objevte tajemství vzdušného účesu plného lehkosti a síly s kondicionérem Volume Victory. Tento kondicionér byl speciálně vyvinut pro jemné vlasy bez objemu. Jemně uzavírá vlasovou strukturu, …
Dr. Santé Keratin keratinový kondicionér na poškozené vlasy 200 ml
od 49 Kč
- Poškozené vlasy
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Revitalizační
- S keratinem
Kondicionér určený pro péči o poškozené vlasy nabízí objem 200 mililitrů, který zajišťuje dostatečné množství produktu pro pravidelné použití. Obsahuje kombinaci keratinu, argininu a kolagenu, …
Echosline Frequent Use kondicionér pro každodenní použití 300 ml
od 112 Kč
- Pro všechny typy vlasů
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
- Hydratační
Kondicionér určený pro každodenní použití zajišťuje vlasům potřebnou hydrataci a výživu, aniž by je zatěžoval. Je vhodný pro všechny typy vlasů a díky svému složení s minimálně 95 procenty…
Kallos Pro-Tox Cannabis Hair Bomb bezoplachový kondicionér 200 ml
od 67 Kč
- Sprej
- Poškozené vlasy
- Unisex
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
Konopný olej zlepšuje stav vlasů, podporuje tvorbu keratinu, díky kterému jsou vlasy silnější a zdravější. Keratin zvyšuje elasticitu, objem a lesk vlasů, zatímco vitamínový komplex vlasy…
