- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Mádara Kondicionér pro normální vlasy 200 ml
od 187 Kč
935 Kč/l- 200 ml
Kondicionér Gloss & Vibrancy Mádara je určený pro normální vlasy, kterým dodává sílu. Zklidňuje vlasovou pokožku, čímž posiluje vlasové kořínky, a zároveň vyživuje suché konečky. Díky němu jsou…
Mádara Kondicionér pro barvené vlasy 200 ml
od 236 Kč
1 180 Kč/l- Barvené vlasy
- 200 ml
Kondicionér Colour & Shine Mádara je určený pro barvené a jinak chemicky poškozené vlasy. Kondicionér velmi intenzivně vyživuje, ochraňuje a dodává vlasům lesk i nový život. Pomáhá chránit…
Daeng Gi Meo Ri Gold Premium Hair Treatment posilující kůra na vlasy 500 ml
od 303 Kč
- Maska
- Dámský
- Proti vypadávání vlasů
- Na rozčesávání
- Hydratační
Tato vlasová péče je určena pro intenzivní hydrataci a posílení tenkých a suchých vlasů. Obsahuje keratin, který je hlavní strukturální složkou vlasů, a pomáhá tak zlepšovat jejich strukturu a…
Klorane Balzám s ovesným mlékem 200 ml
od 244 Kč
- Balzám
- Jemné vlasy
- Typ pokožky hlavy citlivá pokožka
- Na rozčesávání
- Hydratační
Klorane Balzám s ovesným mlékem 200 ml Tento balzám na vlasy s ovesným mlékem je vhodný pro všechny typy vlasů. Díky své lehké a sametové textuře zjemňuje a usnadňuje rozčesávání vlasů, přičemž…
Maria Nila Head & Hair Heal kondicionér 1 l
od 1 072 Kč
- Poškozené vlasy
- 1000 ml
Kondicionér stimulující růst vlasů, zabraňuje vypadávání, léčí a zklidňuje suchou pokožku hlavy. Složka Piroctone olamin a přírodní aloe vera a snižují tvorbu lupů a eliminuje problémy pokožky…
Bione Cosmetics Kozí syrovátka bezoplachový kondicionér ve spreji 260 ml
od 69 Kč
- Poškozené vlasy
- Dámský
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
- BIO
Bezoplachový kondicionér s kozí syrovátkou a s extraktem Cannabis je elegantní, moderní prostředek pro regeneraci, výživu a modelaci vlasů. Lesk podporuje vzácný arganový olej. Kozí syrovátka…
milk_shake Leave In Conditioner bezoplachový kondicionér, 350 ml
od 283 Kč
- Sprej
- Poškozené vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Bezoplachový
Milk_Shake Leave In Conditioner je bezoplachový kondicionér ve spreji, který je určen pro všechny typy vlasů. Tento přípravek nabízí péči a regeneraci s důrazem na hydrataci a ochranu vlasů. …
Lee Stafford CoCo LoCo Shine Conditioner 250 ml
od 197 Kč
- Suché vlasy
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
- Hydratační
- S keratinem
Kondicionér s objemem 250 mililitrů je určen pro péči o suché a matné vlasy, kterým dodává potřebnou hydrataci a lesk. Obsahuje kokosový olej, který je bohatý na kyselinu laurovou, a tím pomáhá…
Alterna Haircare Caviar Anti-Aging kaviárový kondicionér pro trvalý objem 1 l
od 957 Kč
- Poškozené vlasy
- 1000 ml
Kondicionér pro trvalý objem a ochranu před každodenní zátěží vlasů a jejich možným poškozením. Vyhlazuje strukturu vlasů a intenzivně hydratuje, aniž by vlasy zatěžoval.
Kallos Hair Pro-Tox bezoplachový kondicionér na vlasy 250 ml
od 62 Kč
- Balzám
- Poškozené vlasy
- Dámský
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
Bezoplachový kondicionér Kallos Hair Pro-Tox o objemu 250 ml je určen pro ženy, které hledají řešení pro intenzivní hydrataci a výživu vlasů. Tento produkt je vhodný zejména pro suché, slabé a…
La'dor Moisture Balancing kondicionér pro suché a poškozené vlasy 530 ml
od 271 Kč
512 Kč/l- 530 ml
La'dor Moisture Balancing kondicionér pro suché a poškozené vlasy je určen pro péči o citlivou pokožku hlavy a vlasy, které potřebují hloubkovou hydrataci a výživu. Tento produkt neobsahuje…
Kallos Chocolate Full Repair Conditioner For Dry And Damaged Hair 1 l
od 71 Kč
- 1000 ml
Kallos Chocolate Full Repair Conditioner kondicionér na barvené, poškozené vlasy 1000ml Kondicionér pro suché a poškozené vlasy Kallos Chocolate Full Repair Conditioner.Kondicionér na vlasy…
Farouk Systems CHI Keratin Conditioner, 355 ml
od 254 Kč
715 Kč/l- 355 ml
Tento kondicionér optimalizuje hydrataci ve vlasech díky přírodním výtažkům z olejů a síle keratinu, který dodává vlasům hladký a zdravý vzhled. Vyživující látky pomáhají vlasy posílit, spojují…
Vivaco Vivapharm keratinový balzám na vlasy s kofeinem 200 ml
od 150 Kč
- Balzám
- Poškozené vlasy
- Na rozčesávání
- S keratinem
- Pro růst vlasů
Balzám na vlasy vhodný pro všechny typy vlasů, především pro suché, lámavé nebo poškozené chemickými procesy. Vlasový balzám s keratinem a kofeinem chrání vlasy před vnějšími vlivy. Podporuje…
Bes Beauty & Science Silkat Protein Restitutive Conditioner D2 1 l
od 410 Kč
- Poškozené vlasy
- Na rozčesávání
- Revitalizační
- 1000 ml
Balzám dodávající vlasům lesk a usnadňující jejich rozčesávání. Obsahuje výtažek fytoplanktonu, který má hydratační schopnost, udržuje vlasovou pokožku a vlasy v optimální hydro-lipidové…
Biolage Strength Recovery Conditioner 236 ml
od 355 Kč
- Krém
- Poškozené vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy normální pokožka
- Na rozčesávání
Kondicionér určený pro péči o poškozené a oslabené vlasy, který pomáhá obnovit jejich přirozenou sílu a vitalitu. Díky svému složení s olivovým skvalanem a rostlinnými proteiny posiluje vlasová…
Pantene Pro-V Active Nutri Plex Thick & Strong kondicionér pro slabé a poškozené…
od 64 Kč
- Poškozené vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
- Hydratační
Pantene Pro-V Active Nutri Plex Thick & Strong kondicionér je určen pro slabé a poškozené vlasy. Tento kondicionér o objemu 275 ml poskytuje vlasům potřebnou péči po mytí šamponem, kdy je…
Farouk Systems CHI Keratin Conditioner, 946 ml
od 511 Kč
540 Kč/l- 946 ml
Keratin kondicionér optimalizuje hydrataci ve vlasech díky přírodním výtažkům z olejů a síle keratinu, který dodává vlasům hladký a zdravý vzhled. Vyživující látky pomáhají vlasy posílit, …
KERASILK Smoothing Conditioner 750 ml
od 881 Kč
- Kudrnaté a vlnité vlasy
- Na rozčesávání
- Bez parabenů
- Bez silikonů
- Bez sulfátů
Kondicionér má bohaté složení s obsahem biomimetického hedvábí a bambuckého oleje. Veganské složení dodává vlasům potřebnou výživu a zanechává je hebké a hladké od kořínků až ke konečkům. Objem…
Alfaparf Milano Semi di Lino Brunette 200 ml
od 235 Kč
- Tekutý
- Barvené vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
Kondicionér Alfaparf Milano Semi di Lino Brunette je určen pro péči o tmavé a hnědé vlasy, které potřebují neutralizovat nežádoucí oranžové tóny. Tento přípravek intenzivně vyživuje a…
Joanna Professional Color Revitalizing Conditioner 500 g
od 118 Kč
236 Kč/l- Maska
- Pro šedivé a stárnoucí vlasy
- Hydratační
- Revitalizační
- 500 ml
Revitalizační maska na vlasy oživující blond barvu vlasů s mikroproteiny. Dokonale neutralizuje nežádaný žlutavý odstín blond vlasů po zesvětlování nebo barvení. Perfektně hydratuje vlasy. …
Wella Professional Kondicionér pro oživení blond vlasů Color Recharge (Cool Blonde…
od 199 Kč
995 Kč/l- 200 ml
Díky životnímu prostředí a mechanickému poškození mají přírodní blond i odbarvené a šedé vlasy tendenci žloutnout a stávají se matnými. Kondicionér Cool Blond osvěžuje a udržuje záři a vitalitu…
Pantene Pro-V Miracles Hydra Glow hydratační kondicionér, 160 ml
od 75 Kč
- Poškozené vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
- Hydratační
Hydratační kondicionér Pantene Pro-V Miracles Hydra Glow je navržen tak, aby poskytoval vlasům potřebnou péči po jejich mytí. Objem balení je 160 ml, což je ideální množství pro pravidelné…
Sebamed balzám na vlasy 200ml
od 105 Kč
525 Kč/l- 200 ml
SEBAMED Kondicionér na vlasy,200mlPopis:Balzám na vlasy podporuje obnovu přirozeného ochranného pláště kůžehlavy pro zdravé a krásné vlasy. Stabilizuje strukturu vlasů díky pH5,5. Neobsahuje…
Paul Mitchell Tea Tree Vitalizující kondicionér pro objem vlasů 300 ml
od 402 Kč
1 340 Kč/l- 300 ml
Kondicionér pro posílení a vitalitu vlasů, stimuluje vlasovou pokožku a dodává lesk. Obsahuje olej z australského čajovníku, mátu peprnou, jojobu, awapuhi, hennu a výtažky z rozmarýnu, mořských…
Nivea Color Care & Protect Kondicionér na barvené vlasy 200 ml
od 65 Kč
- Barvené vlasy
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Ekologický
- S keratinem
Nivea Color Care & Protect Kondicionér na barvené vlasy 200 ml nabízí péči pro barvené a melírované vlasy. Díky makadamiovému oleji a Shine séru tento kondicionér pomáhá chránit sytost a…
Wella Professionals Invigo Color Brilliance kondicionér pro husté, hrubé nebo…
od 530 Kč
- Emulze
- Barvené vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
Kondicionér Wella Professionals Invigo Color Brilliance je navržen speciálně pro husté, hrubé nebo kudrnaté vlasy, které jsou barvené. Obsah balení je 1 litr, což poskytuje dlouhodobou péči o…
Klorane Balzám gelový pivoňka 150 ml
od 254 Kč
1 693 Kč/l- BIO
- 150 ml
Gelový balzám na vlasy byl speciálně vyvinut pro citlivou a podrážděnou vlasovou pokožku. Přináší úlevu od podráždění a pnutí. Gelová textura a fyziologické pH přispívá k optimální rovnováze…
Wella Professionals Elements Renewing Leave-in Spray bezoplachový kondicionér 150 ml
od 381 Kč
2 540 Kč/l- Bezoplachový
- Na rozčesávání
- Vegan
- 150 ml
Bezoplachový kondicionér Wella Professionals z řady Elements chrání vlasy před mechanickým poškozením. Složení z 99 % přírodních složek hydratuje vlasy a zabraňuje elektrizování, krepatění i…
ZENZ Organic Cactus NO.18 Conditioner, 50 ml
od 232 Kč
- Poškozené vlasy
- Dámský
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
- Hydratační
Tento kondicionér zajistí vašim vlasům snadné rozčesání a potřebnou výživu, bez čehož se krásné a zdravé vlasy neobejdou. Zajištuje pružnost vlasů. Poskytuje potřebnou hydrataci.
Framesi Morphosis Color Protect Conditioner, 250 ml
od 426 Kč
1 704 Kč/l- 250 ml
Intenzivní kondicionér pro hrubé nebo obzvlášť suché barvené vlasy, vyživuje a hydratuje do hloubky, zanechává vlasy mimořádně hebké. Složení kondicionéru obohaceného o bambucké máslo chrání…
Label.M Anti-Frizz Conditioner 1 ml
od 990 Kč
- 1000 ml
Pro zkrocení krepatosti, snadné rozčesávání, hydrataci a uhlazení, pro déle trvající efekt rovných a hedvábně hladkých vlasů. Složky přírodního původu. Extrakt zelené mandarinky intenzivně…
Dear Barber kondicionér na vlasy a vousy 250 ml
od 187 Kč
748 Kč/l- 250 ml
Kondicionér na vlasy a vousy, ideální volba pro muže, kteří by nejradši měli jeden přípravek na všechno. Ošetřuje vlasy a vousy, pomáhá proti třepení, je vhodný pro všechny myslitelné typy. A k…
Farouk Systems CHI Ionic Color Illuminate Conditioner Silver Blonde 251 ml
od 244 Kč
- Barvené vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
- Hydratační
Kondicionér určený pro péči o barvené a blond vlasy, který zároveň oživuje a prodlužuje trvanlivost barvy. Obsahuje technologii Silk Amino Complex, která kombinuje keratin a hedvábné…
Schwarzkopf Professional Fibre Clinix Fortify Conditioner 250 ml
od 358 Kč
1 432 Kč/l- Na rozčesávání
- 250 ml
Schwarzkopf Professional Fibre Clinix Fortify je plně modulární režim péče o vlasy určený primárně pro salony a následně pro domácí péči. Využívá špičkovou vědu s možnostmi dokonalého…
Natura Siberica Vitaminový kondicionér Zmrazené bobule 400 ml
od 156 Kč
390 Kč/l- 400 ml
Kondicionér s vitamíny,který je navržen speciálně pro mastné vlasy, hydratuje a vyživuje vlasy vitaminy, snižuje nadměrnou aktivitu mazových žláz, dává svěží a zdravý vzhled. Je vytvořen na…
Matrix Biolage ColorLast Conditioner 400 ml
od 512 Kč
1 280 Kč/l- Suché vlasy
- 400 ml
Ochranný kondicionér pro barvené vlasy Matrix Biolage Color Last bez parabenů. Vyživuje vlasy a zachovává jejich zářivou barvu. Zanechává vlasy hebké a chrání je před zacucháním. Složení je…
Goldwell Dualsenses Curls&Waves 200 ml
od 232 Kč
- Suché vlasy
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Zvětšení objemu vlasů
Kudrnaté či vlnité vlasy mívají sklon ke krepatění a vysychání, proto je důležité zvolit správnou péči určenou pro dokonalé a hladké kadeře. Hydratační kondicionér Goldwell Dualsenses Curls &…
Naif Easy Styling Hair Lotion 150 ml
od 342 Kč
2 280 Kč/l- Na rozčesávání
- Vegan
- 150 ml
Naif Easy Styling Hair Lotion je kondicionér pro výživu a snadné rozčesávání vlasů. Je vyroben pouze z přírodních ingrediencí, jako je extrakt ze semen bavlníku a oblíbený Naif parfém, který…
Paul Mitchell Tea Tree Scalp Care Anti-Thinning Conditioner 300 ml
od 571 Kč
- Pro všechny typy vlasů
- Proti vypadávání vlasů
- Na rozčesávání
- Bez parabenů
- Bez parfemace
Paul Mitchell Tea Tree Scalp Care Anti-thinning je kondicionér pro plnější a silnější vlasy. Preventivní systém, který přirozeným způsobem pomáhá řešit řídnutí vlasů. Je určen pro ženy i muže, …
Paul Mitchell Clean Beauty Anti-Frizz uhlazující bezoplachový kondicionér pro…
od 497 Kč
- Krém
- Kudrnaté a vlnité vlasy
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
Bezoplachová péče o vlasy je určena pro každodenní regeneraci a ochranu vlasů, které jsou náchylné ke krepatění. Tento přípravek o objemu 150 ml dodává vlasům potřebnou hydrataci a výživu, aniž…
Wonder Fleir balzám s arganovým olejem 500 ml
od 318 Kč
636 Kč/l- Maska
- 500 ml
Vlasový balzám s arganovým olejem je vhodný především na vlasy s poškozenou strukturou, krepaté, stárnoucí, křehké či špatně ovladatelné nebo na vlasy s tendencí k padání. Hlavní složkou balzámu…
Framesi Morphosis Re-structure revitalizační kondicionér pro suché a poškozené vlasy…
473 Kč
- Poškozené vlasy
- Na rozčesávání
- Hydratační
- S keratinem
- Bez parabenů
Kondicionér na vlasy ideální pro prodloužení efektu dosaženého v salonu kúrou Framesi Morphosis Restructure. Obnovuje přirozenou krásu a pružnost vlasu. Mořský kolagen velmi účinně vyplňuje…
CHI Luxury Black Seed Oil Moisture Replenish Conditioner 355 ml
od 256 Kč
721 Kč/l- Poškozené vlasy
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
- Hydratační
- 355 ml
Hydratační kondicionér pro snadné rozčesání vlasů CHI Luxury Black Seed Oil s exotickým olejem z černého kmínu navrací sílu a zdravý vzhled suchým a poškozeným vlasům. Vyživuje a posiluje…
Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Yellow Conditioner kondicionér pro…
od 555 Kč
- Barvené vlasy
- 1000 ml
Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Yellow Conditioner 1l Kondicionér pro blond a melírované vlasy Kondicionér pro blond a melírované vlasy, okamžitě usnadňuje rozčesávání, oživuje…
Wella Professionals Invigo Color Brilliance Miracle BB 150 ml
od 266 Kč
1 773 Kč/l- Barvené vlasy
- 150 ml
Bezoplachový BB balzám na barvené vlasy. Balzám usnadňuje rozčesávání vlasů bez lámání konečků, chrání barvu vlasů před blednutím a dodává oslnivý lesk. Balzám je bohatý na antioxidanty a…
Balmain Hair Couture Revitalizing regenerační kondicionér 300 ml
od 681 Kč
2 270 Kč/l- Poškozené vlasy
- Na rozčesávání
- Revitalizační
- Bez parabenů
- 300 ml
Intenzivní obnovující péče slouží pro suché, poškozené vlasy a vlasy zatěžované nadměrnou úpravou. Posiluje, obnovuje a opravuje vlasy zevnitř. Posilující složení obsahuje pečlivý výběr…
Natura Siberica Rakytníkový balzám pro normální a mastné vlasy 400 ml
od 169 Kč
422 Kč/l- 400 ml
Rakytníkový balzám pro normální a mastné vlasy Natura Siberica působí lehce protizánětlivě a současně osvěžuje jemné vlasy s tendencemi k plihnutí a rychlému maštění. Rostlinné výtažky společně…
