- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Alterna Haircare Caviar Multiplying Volume Conditioner 250 ml
od 486 Kč
1 944 Kč/l- Jemné vlasy
- Hydratační
- S keratinem
- Zvětšení objemu vlasů
- 250 ml
Kondicionér pro trvalý a výrazný objem vlasů, který hydratuje, aniž by vlasy zatěžoval. Vhodné pro jemné, řidší vlasy. Marine Plumping Complex je patentovaný komplex posilující jemné vlasy tím, …
Kunal Protein Bonding Damage Care No Wash Treatment bezoplachový kondicionér 130 ml
od 239 Kč
- Sérum
- Poškozené vlasy
- Bezoplachový
- Hydratační
- Přírodní
Bezoplachový kondicionér s objemem 130 ml je určen pro intenzivní péči o poškozené a oslabené vlasy. Obsahuje rostlinné proteiny, které posilují vlasová vlákna a podporují jejich regeneraci, …
Maria Nila True Soft Conditioner 300 ml
od 411 Kč
- Suché vlasy
- Na rozčesávání
- Bez parabenů
- Bez sulfátů
- Vegan
Hydratační kondicionér pro suché vlasy. Jemný kondicionér pro suché vlasy s hydratačními a zjemňujícími účinky, posiluje strukturu vlasového vlákna a usnadňuje rozčesávání. Obsažený arganový…
Moroccanoil Curl Enhancing Conditioner 250 ml
od 480 Kč
1 920 Kč/l- Kudrnaté a vlnité vlasy
- Hydratační
- Bez parabenů
- Bez sulfátů
- 250 ml
Kondicionér pro kudrnaté vlasy k obnovení elasticity, lesku a pružnosti. Vlastnosti Zlepšuje a posiluje texturu kudrlin Posiluje lesk a ovladatelnost vlasů Anti-frizz formule chrání proti…
Body Tip Arganový vlasový balzám 250 ml
od 71 Kč
284 Kč/l- Barvené vlasy
- 250 ml
Arganový vlasový balzám Body Tip pro barvené a narušené vlasy. Regenerační balzám s marockým arganovým olejem je vhodný především pro vlasy s poškozenou strukturou.
Sachajuan Leave In Conditioner bezoplachový kondicionér 250 ml
od 232 Kč
928 Kč/l- Poškozené vlasy
- Bezoplachový
- Vegan
- 250 ml
Sachajuan Leave In Conditioner je lehký bezolejový a bezoplachový kondicionér, který usnadňuje úpravu účesu. Technologie Ocean Silk poskytuje hydrataci, přirozený lesk a pomáhá udržovat zdravé…
Schwarzkopf Professional BC Repair Rescue Conditioner 1 l
od 487 Kč
- Poškozené vlasy
- 1000 ml
Schwarzkopf Professional BC Repair Rescue Conditioner 1l intenzivně vyživuje poškozené vlasy. Kondicionér eliminuje lámání konečků, posiluje strukturu vlasového vlákna a dodává zdravý vzhled.
Wella Professionals SP Luxeoil Keratin Conditioning Cream 1 l
od 397 Kč
- Krém
- Pro všechny typy vlasů
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
Kondicionér s keratinem je určen pro intenzivní regeneraci a ochranu vlasového vlákna, přičemž zachovává lehkost a pružnost vlasů. Obsahuje unikátní směs arganového, jojobového a mandlového…
Goldwell Dualsenses Just Smooth Taming kondicionér 200 ml
od 232 Kč
1 160 Kč/l- 200 ml
Kondicionér pro nepoddajné vlasy a rozlítané vlasy obohacený o microProtec complex a olej z ořechu Kukui. Kondicionér intenzivně vyživuje vlasy a usnadňuje jejich rozčesávání. Pro pocit hedvábně…
Matrix Biolage Soin Revitalisant Hydrasource Conditioner 1 l
od 741 Kč
- Suché vlasy
- 1000 ml
Kondicionér pro suché vlasy, hydratuje, vyživuje a dodává lesk. Uhaste žízeň suchých vlasů díky nejmodernějšímu složení, inspirovanému přírodními vlastnostmi rostliny Aloe Vera, která dokáže…
Elseve Total Repair 200 ml
od 79 Kč
395 Kč/l- 200 ml
Zaceluje a vyhlazuje povrch vlasu, posiluje jej, takže vlas je silný a hladký.
Label.M Royal Yuzu Anti-Frizz Conditioner 300 ml
od 490 Kč
1 633 Kč/l- Suché vlasy
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Vegan
- 300 ml
Label.M Royal Yuzu Anti-Frizz Conditioner o objemu 300 ml je vyživující kondicionér, který je určený k péči o nepoddajné a krepaté vlasy. Díky své technologii Biopolymer, obsahující extrakt z…
Alterna Haircare Caviar Replenishing Moisture Leave-in Conditioning Milk 147 ml
od 437 Kč
2 973 Kč/l- 147 ml
Vysoce hydratační bezoplachový kondicionér pro suché, lámavé vlasy. Poskytuje maximální míru hydratace a hloubkově zavlažuje vysušená vlasová vlákna. Zanechává za sebou hedvábně jemné vlasy…
SAELA Pivní vlasový balzám 300 ml
od 155 Kč
517 Kč/l- Balzám
- 300 ml
Pivní vlasový balzám s UV ochrannými vlastnostmi. Vysoký obsah piva s vitaminy skupiny B podporuje stálou regeneraci a normální vývoj vlasových folikulů a mazových žláz. Balení obsahuje 300 ml.
Alfaparf Milano Semi Di Lino Curls Enhancing Conditioner, 200 ml
od 242 Kč
- Kudrnaté a vlnité vlasy
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
- Hydratační
Tento kondicionér zajistí vašim vlasům snadné rozčesání a potřebnou výživu. Kondicionér zlepšuje strukturu vlasů, poskytuje potřebnou hydrataci a dodává vlasům pružnost a objem. Hodí se pro…
milk_shake Moisture Plus Conditioner 250 ml
od 279 Kč
1 116 Kč/l- Suché vlasy
- Na rozčesávání
- 250 ml
Kondicionér milk shake Moisture Plus zajistí vašim vlasům snadné rozčesání a potřebnou výživu, bez čehož se krásné a zdravé vlasy neobejdou. Tento kondicionér dodává suchým vlasům hebkost, …
Matrix Biolage Bond Therapy Conditioner 200 ml
od 330 Kč
- Krém
- Poškozené vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Bezoplachový
Výrobce: Matrix Matrix Biolage Bond Therapy Conditioner je regenerační kondicionér určený pro poškozené, oslabené a lámavé vlasy. Tento kondicionér je speciálně vyvinutý pro vlasy, které jsou…
Some By Mi Cica Peptide Anti Hair Loss Derma Scalp Treatment péče proti vypadávání…
od 143 Kč
- Pro všechny typy vlasů
- Unisex
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Proti vypadávání vlasů
- Na rozčesávání
Tato péče o vlasy ve formě kondicionéru je určena pro všechny typy vlasů a vlasové pokožky, včetně citlivé. Její složení je 100% veganské, neobsahuje žádné složky živočišného původu, silikony…
Kallos Cosmetics Botaniq Superfruits kondicionér 300 ml
od 65 Kč
217 Kč/l- Poškozené vlasy
- 300 ml
Kondicionér na vlasy, obohacený o super ovoce goji a červených plodů, dodává vlasům sílu. Regeneruje a vyživuje vlasové vlákno díky komplexu arganového, kokosového, avokádového, makadamiového a…
Londa Professional Visible Repair Leave-In-Conditioning Balm kondicionér 250 ml
od 159 Kč
- Balzám
- Poškozené vlasy
- Bezoplachový
- Hydratační
- Revitalizační
Tento bezoplachový kondicionér je určený pro poškozené vlasy. Výrobek chrání poškozené a suché délky vlasů před zacucháváním a následným mechanickým poškozením. Tento bezoplachový kondicionér…
Pure Harmony Hydratační tuhý kondicionér meruňka 75 g
od 135 Kč
- Tuhý
- Pro všechny typy vlasů
- Unisex
- Typ pokožky hlavy citlivá pokožka
- Na rozčesávání
Tuhý kondicionér Meruňka je určen pro podporu hydratace a regenerace vlasů, vhodný pro všechny typy vlasů. Obsahuje meruňkový olej, který účinně hydratuje a zvláčňuje vlasy, a rýžový škrob, …
Joanna Professional Silver Boost Conditioner 500 g
od 116 Kč
- Pro blond a zesvětlované vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
- 500 g
Kondicionér Joanna Silver Boost Complex zajistí vašim vlasům snadné rozčesání a potřebnou výživu, bez čehož se krásné a zdravé vlasy neobejdou. Kondicionér neutralizuje žluté tóny ve vlasech.
Schwarzkopf Professional BC Repair Rescue Conditioner 200 ml
od 210 Kč
1 050 Kč/l- Poškozené vlasy
- 200 ml
Máte poškozené vlasy a toužíte po jejich celkové regeneraci? Pak sáhněte po kondicionéru na vlasy BC Bonacure Repair Rescue od značky Schwarzkopf Professional, který je vyvinut právě pro…
Natura Siberica Rakytníkový balzám pro všechny typy vlasů maximální objem 400 ml
od 169 Kč
422 Kč/l- Poškozené vlasy
- 400 ml
Dodává vlasům maximální objem, lesk a hustotu, chrání je před termickým poškozením při tepelné úpravě účesu. Revitalizuje a nazdvihuje vlasy od kořínků, nezatěžuje je. Usnadňuje rozčesávání. …
Black Professional Line Platinum Absolute Blond Tone Booster 125 ml
od 208 Kč
- Sprej
- Pro blond a zesvětlované vlasy
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
- Hydratační
Již žádné žluté tóny. Tone Booster je pigmentový bezoplachový tónovací sprej, který neutralizuje nežádoucí žluté odstíny u světlých, blond a odbarvených vlasů. Určen do vlhkých vlasů před…
NUXE Hair Prodigieux Kondicionér pro vysoký lesk vlasů 200 ml
od 267 Kč
- Jemné vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Proti vypadávání vlasů
- Na rozčesávání
Kondicionér určený pro zvýšení přirozeného lesku vlasů přináší unikátní složení s fermentovaným olejem z růžových kamélií, který prohlubuje výživu vlasového vlákna. Tento olej, získaný…
Maria Nila Pure Volume kondicionér 100 ml
od 249 Kč
Hydratační kondicionér s vitamínem B5 dodává jemným vlasům bohatý objem a vitalitu s dlouhotrvajícím účinkem. Chrání vlasy před UV zářením, redukuje ztrátu barvy způsobenou mytím, nebo tepelnou…
Farouk Systems Chi Argan Oil conditioner, 739 ml
od 485 Kč
656 Kč/l- 739 ml
CHI Argan Conditioner - CHI Argan Oil je luxusní péče o vlasy. Kondicioner s olejem. jemně myje vlasy a očišťuje pokožku hlavy hydratace pomocí záporných iontů posiluje vlasy a…
Garnier Botanic Therapy Magnetic Charcoal čisticí balzám na vlasy 200 ml
od 70 Kč
- Balzám
- Poškozené vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy mastná pokožka
- Na rozčesávání
Garnier Botanic Therapy Magnetic Charcoal je čisticí balzám na vlasy určený pro ženy. Tento balzám je ideální volbou pro mastné vlasy se suchými konečky, poskytuje potřebnou péči a hydrataci, …
milk_shake Silver Shine Conditioner 250 ml
od 216 Kč
864 Kč/l- Pro blond a zesvětlované vlasy
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
- Hydratační
- 250 ml
Chtějte jen perfektní studený odstín svých světlých vlasů. Přesně o takový výsledek se postará kondicionér pro blond vlasy neutralizující žluté tóny Silver Shine. Obsahuje totiž fialové…
Schwarzkopf Professional BC Bonacure Moisture Kick Spray Conditioner, 200 ml
od 172 Kč
- Sprej
- Suché vlasy
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
- Hydratační
Tento bezoplachový kondicionér ve spreji dodá optimální vlhkost dehydratovaným vlasům. Vlasy okamžitě získají lesk, pružnost a vydrží hydratované až po dobu 48 hodin. Kondicionér je čistě…
Tomas Arsov Sapphire Blonde Conditioner, 250 ml
od 239 Kč
956 Kč/l- Pro blond a zesvětlované vlasy
- Na rozčesávání
- Hydratační
- S keratinem
- 250 ml
Vyživující kondicionér s barevnými pigmenty je ideální pro blond, odbarvené, melírované či šedivé vlasy. Díky obsaženým pigmentům neutralizuje žlutý a zlatý nádech vlasů a zvýrazňuje jejich…
Schwarzkopf Professional BC Color Freeze Conditioner 1 l
od 544 Kč
- Barvené vlasy
- 1000 ml
Bohatý krémový kondicionér pro zachování zářivé barvy vlasů. Kondicionér hydratuje vlasové vlákno do hloubky, usnadňuje rozčesávání a eliminuje krepatění. Hydratuje vlasy, posiluje vlasovou…
Bione Cosmetics Kozí syrovátka regenerační kondicionér pro citlivou pokožku 260 ml
od 69 Kč
- Poškozené vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy citlivá pokožka
- Na rozčesávání
- Hydratační
Tento kondicionér je určen pro regeneraci všech typů vlasů a poskytuje jim intenzivní výživu díky kombinaci tradiční kozí syrovátky a rostlinných extraktů v moderním složení. Obsahuje keratinový…
Color Wow Money Mist 150 ml
od 533 Kč
- Sprej
- Poškozené vlasy
- Unisex
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
Color Wow Money Mist je bezoplachový kondicionér v objemu 150 ml, určený pro péči o vlasy během tepelné úpravy. Tento kondicionér je vhodný pro všechny typy vlasů, ať už jsou jemné, hrubé, suché…
KEVIN.MURPHY Everlasting Colour Rinse 1 l
od 1 488 Kč
- Barvené vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
- Hydratační
Kondicionér určený pro barvené vlasy, který zajišťuje dlouhodobou ochranu a fixaci barvy ve vlasové struktuře. Pomáhá obnovit rovnováhu pH pokožky hlavy a po barvení uzavírá povrch vlasu, čímž…
Label.M Anti-Frizz vyhlazující balzám proti krepatění 150 ml
od 422 Kč
- Balzám
- Suché vlasy
- Bezoplachový
- Hydratační
- Vegan
Vyhlaďte a zkroťte své vlasy pomocí tohoto vysoce účinného balzámu s trojím účinkem, který obsahuje směs přírodních olejů včetně oleje ze semen baobabu, který hydratuje, posiluje, chrání vlasy a…
VENIRA Bezoplachový kondicionér 250 ml
od 391 Kč
- Sprej
- Poškozené vlasy
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
- Hydratační
Bezoplachový kondicionér ve spreji s úžasným složením celkem 12 aminokyselin a hedvábným proteinem pro dokonalou a efektivní péči. Dopřejte svým vlasům to nejlepší s kondicionérem ve spreji a…
Garnier Botanic Therapy Ricin Oil & Almond balzám 200 ml
od 48 Kč
- Balzám
- Poškozené vlasy
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Proti vypadávání vlasů
- Na rozčesávání
Balzám zajistí vašim vlasům snadné rozčesání a potřebnou výživu, bez čehož se krásné a zdravé vlasy neobejdou. Chrání před negativními dopady vnějšího prostředí. Zlepšuje strukturu vlasů a…
Davines Naturaltech Nourishing Vegetarian Miracle Conditioner 250 ml
819 Kč
3 276 Kč/l- Suché vlasy
- Hydratační
- Přírodní
- Vegan
- 250 ml
Hydratační kondicionér pro suché a lámavé vlasy. Hlavní aktivní složky: Fytoceutika z hroznového vína – ke stimulaci vlasové pokožky Olej z rýže, Acai a mučenky – péče o vlasy a ochrana vlasové…
Medavita Huile d'Étoile Dreamful bezoplachový kondicionér 150 ml
od 677 Kč
- Sprej
- Poškozené vlasy
- Unisex
- Bezoplachový
- Proti vypadávání vlasů
Snový bezoplachový kondicionér na vlasy Medavita Huile d'Étoile Dreamful je určen pro extra snadné rozčesávání vlasů s 10 výhodami. Krém ve spreji je navržen tak, aby poskytoval nádherné vlasy…
Urtekram Soft Wild Rose kondicionér na vlasy 180 ml
od 180 Kč
- Poškozené vlasy
- Dámský
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Přírodní
Urtekram Soft Wild Rose kondicionér na vlasy je specificky navržený pro potřeby barvených vlasů, které jsou často vystaveny mytí a používání stylingových přípravků. Objem balení je 180 ml, což…
Ice Cream Inebrya Keratin Bi-Phase Conditioner 200 ml
od 180 Kč
900 Kč/l- Poškozené vlasy
- 200 ml
Profesionální vlasová kosmetika Inebrya představuje restrukturační řadu s keratinem Ice Cream - Keratin, jenž je ideální pro vlasy chemicky narovnané, krepaté a často podléhající chemickým…
Kallos Lab 35 Protecting Serum Balzám na vlasy 50ml W, Ochranné konečky vlasů
od 69 Kč
1 380 Kč/l- 50 ml
Kallos Lab 35 Protecting Serum balzám na vlasy 50ml Kosmetika Kallos Kallos Lab 35 Protecting Serum Ochranné sérum na konečky vlasů. Okamžitě se vstřebává. Použití: Vmasírujte malé množství do…
Framesi Morphosis Restructure posilující kondicionér na vlasy 1 l
995 Kč
- Poškozené vlasy
- Proti vypadávání vlasů
- Na rozčesávání
- Hydratační
- S keratinem
Kondicionér navrací vlasům ztracenou sílu a lesk, dodává jim zdravější vzhled a zanechává je krásně hebké. Jeho tajemstvím je kolagen získaný z mořských řas, který spolu s dalšími složkami…
Framesi Morphosis Repair Conditioner, 250 ml
473 Kč
1 892 Kč/l- 250 ml
Kondicionér pro jemné a normální vlasy, má ideální konzistenci pro časté použití. Kondicionér vlasy nezatěžuje a původně poškozené vlasové stvoly ošetří a zanechává je hedvábné a poddajné. …
TRESemmé Purify & Hydrate čisticí kondicionér pro mastné vlasy 400 ml
od 85 Kč
212 Kč/l- Suché vlasy
- Na rozčesávání
- 400 ml
Kondicionér TRESemmé Purify & Hydrate zajistí vašim vlasům snadné rozčesání a potřebnou výživu, bez čehož se krásné a zdravé vlasy neobejdou. Kondicionér poskytuje potřebnou hydrataci uzavírá…
Sebastian Professional Twisted Conditioner 250 ml
od 297 Kč
1 188 Kč/l- Suché vlasy
- Dámský
- Na rozčesávání
- Hydratační
- 250 ml
Nezbytným společníkem vlnitých či kudrnatých vlasů je kondicionér Sebastian Professional Twisted Conditioner. Po umytí z nich elegantně vytvoří pružné, vitální kadeře s uzamčenou vlhkostí, které…
