- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Subrina Professional Care Hydro 2-Phase Spray 200 ml
od 225 Kč
- Sprej
- Jemné vlasy
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
- Hydratační
Subrina Professional Care Hydro 2-Phase Spray 200 ml je dvoufázový hydratační bezoplachový kondicionér vhodný pro všechny typy vlasů. Tento kondicionér je navržen pro snadné použití a okamžité…
L'Oréal Elseve Hyaluron Plump 8 Second Wonder Water Balm 200 ml
od 149 Kč
- Balzám
- Poškozené vlasy
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Revitalizační
S lamelárním kondicionérem L'Oréal Elseve Hyaluron Plump 8 Second Wonder Water bude péče o suché a dehydratované vlasy ještě snadnější. Pouhých 8 sekund stačí k tomu, aby vaše vlasy dostaly…
Dixi Kopřivový kondicionér 200 ml
od 40 Kč
- Poškozené vlasy
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Přírodní
- Pro růst vlasů
Používáním kopřivového kondicionéru usnadníte rozčesávání a pomůžete předcházet lámavosti a třepení konečků vlasů. Kondicionér na suché vlasy s obsahem přírodního kopřivového extraktu nabije…
Daeng Gi Meo Ri Dlae Soo Hair Loss Care Treatment regenerační kondicionér proti…
od 269 Kč
- Poškozené vlasy
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Proti vypadávání vlasů
- Na rozčesávání
- Hydratační
Regenerační kondicionér Daeng Gi Meo Ri Dlae Soo je určen pro osoby, které se potýkají s problémem vypadávání vlasů. Tento kondicionér je vhodný zejména pro tenké a slabé vlasy, které potřebují…
Schwarzkopf Schauma Repair & Care Coconut balzám 250 ml
od 55 Kč
- Balzám
- Poškozené vlasy
- Dámský
- Na rozčesávání
- Hydratační
Schwarzkopf Schauma Repair & Care Coconut balzám je určen pro poškozené a suché vlasy. Objem balení je 250 ml, což zajišťuje dostatek produktu pro déle trvající používání. Balzám obsahuje…
Wella Profesionals Nutricurls Waves and Curls Cleansing Conditioner, 250 ml
od 232 Kč
928 Kč/l- 250 ml
Jemný čisticí kondicionér pro vlnité a kudrnaté vlasy dodá vlasům definici a potřebnou výživu. Přípravek vlasy nezatěžuje a zlepšuje odolnost proti krepatění. Udržuje vlasy rovnoměrně…
ZENZ Conditioner Deep Wood No. 08 250 ml
od 700 Kč
- Suché vlasy
- Typ pokožky hlavy citlivá pokožka
- Bezoplachový
- Hydratační
- Přírodní
Hydratační kondicionér na vlasy s hřejivou vůní santalového dřeva, cedrového dřeva, pačuli a myrhy. Posiluje vlasy a pokožku hlavy. Vlasy jsou po použití zdravé, zářivé, lesklé a snadno se…
Redken Frizz Dismiss Conditioner 300 ml
od 465 Kč
- Poškozené vlasy
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Bez sulfátů
Uhlazující kondicionér Redken Frizz Dismiss poskytuje vlasům intenzivní hydrataci a snižuje přitom krepatění vlasů. Bez problémů zkrotí i ty nejvíce nepoddajné vlasy, uhladí je po celé délce a…
Natura Siberica Arctic Rose regenerační kondicionér 400 ml
od 156 Kč
- Balzám
- Poškozené vlasy
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Revitalizační
Regenerační balzám Natura Siberica Arctic Rose se pečlivě stará a pečuje o suché a poškozené vlasy, obnovuje jejich přirozenou sílu a krásu. Růže hydratuje vlasy, vyhlazuje je a vlasy se…
Davines Heart of Glass Rich Conditioner 250 ml
od 638 Kč
- Poškozené vlasy
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Přírodní
- Revitalizační
Kondicionér pro přírodní a chemicky ošetřené blond vlasy je od značky Davines. Poskytuje intenzivní výživu a lesk. Posiluje vlasové vlákno. Obsahuje přírodní pigmenty - indigo modrá. Rozjasňuje…
Wella Professional Nutricurls Waves & Curls Conditioner 1 l
od 679 Kč
- Jemné vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
- Hydratační
Wella Professional Nutricurls Waves & Curls Conditioner 1000 ml Kondicionér Wella Professionals Nutricurls Waves & Curls Conditioner je určený pro péči o vlnité a kudrnaté vlasy. S obsahem 1000…
tianDe Zlatý zázvor balzám na vlasy 300 ml
od 315 Kč
- Balzám
- Poškozené vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy citlivá pokožka
- Proti vypadávání vlasů
Balzám na vlasy Zlatý zázvor od značky tianDe je určen pro komplexní péči o vlasy. Tento produkt je dostupný v balení o objemu 300 ml, což zajišťuje dostatečné množství pro pravidelné používání. …
Sachajuan Moisturizing kondicioner 250 ml
od 392 Kč
1 568 Kč/l- 250 ml
Intenzivně hydratační kondicionér pro suché, bělení, lehce barvené nebo melírované vlasy. Obsahuje Ocean silk technologii a arganový olej pro dosažení optimální hydratace. Napravuje poškození a…
Maria Nila Structure Repair Masque 250 ml
od 539 Kč
2 156 Kč/l- 250 ml
Intenzivní vlasová Maria Nila Structure Repair Masque 250 ml na poškozené, suché a barvené vlasy do hloubky vlasy hydratuje, zjemňuje a předchází účinkům statické elektřiny. Revitalizační…
Yves Rocher Boucles kondicionér pro kudrnaté vlasy 200 ml
od 174 Kč
- Tekutý
- Kudrnaté a vlnité vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
Yves Rocher Boucles kondicionér pro kudrnaté vlasy 200 ml Kondicionér Yves Rocher Boucles je určený speciálně pro potřeby vlnitých a kudrnatých vlasů. S objemem 200 ml poskytuje dostatečné…
Urtekram BIO Aloe Vera Kondicionér 250 ml
od 180 Kč
720 Kč/l- Suché vlasy
- 250 ml
Revitalizující kondicionér. Kombinace přírodních výtažků a olejů dodá vlasům lesk a pružnost. Pozitivní, zejména hydratační a zklidňující účinky aloe vera doprovázejí oživení a stimulaci pokožky…
milk_shake Leave In Conditioner Flower Fragrance 350 ml
od 244 Kč
- Sprej
- Suché vlasy
- Dámský
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
Kondicionér ve spreji je určen pro každodenní péči o normální a suché vlasy, které potřebují hydrataci, výživu a ochranu. Obsahuje účinné látky jako extrakt z moringy olejodárné, sójové proteiny…
milk_shake Color Care Maintainer Conditioner Flower Fragrance 300 ml
od 224 Kč
- Barvené vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
- Hydratační
Kondicionér určený pro péči o barvené vlasy pomáhá udržet intenzitu a zářivost barvy a zároveň poskytuje vlasům potřebnou hydrataci a výživu. Je vhodný pro všechny typy vlasové pokožky a díky…
tianDe FreshClick kondicionér na vlasy efekt bio-laminace 250 ml
444 Kč
1 776 Kč/l- Pro všechny typy vlasů
- Dámský
- Na rozčesávání
- Hydratační
- 250 ml
Kondicionér určený pro péči o různé typy vlasů, který pomáhá dosáhnout hladkého a lesklého vzhledu. Vytváří na vlasech jemnou ochrannou vrstvu, která chrání délky a konečky před třepením a…
WELLA Profesionals Invigo Nutri-Enrich Wonder Balm balzám pro okamžitou hloubkovou…
od 300 Kč
- Balzám
- Poškozené vlasy
- Dámský
- Bezoplachový
- Hydratační
Bezoplachový balzám pro suché a poškozené vlasy Invigo Nutri-Enrich dodá vašim vlasům intenzivní a hloubkovou hydrataci, kterou tak potřebují! Navíc vyhlazuje povrch vlasů, dodává jim jemnost a…
Wella Professionals Color Motion Plus Conditioner , 200 ml
od 281 Kč
- Tekutý
- Poškozené vlasy
- Dámský
- Na rozčesávání
- Hydratační
Hydratační kondicionér Wella Professionals Color Motion Plus Conditioner pečuje o barvené vlasy. Zlepšuje jejich kvalitu, vyhlazuje jejich strukturu a dodává lesk. Přípravek usnadňuje…
Hairburst Longer Stronger Hair Oily Scalp & Roots čisticí kondicionér pro rychle se…
od 227 Kč
- Mastné vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy mastná pokožka
- Na rozčesávání
- Hydratační
Hairburst Longer Stronger Hair Oily Scalp & Roots čisticí kondicionér je vhodný pro ty, kdo se potýkají s nadměrnou mastnotou u kořínků a pokožky hlavy. Tento kondicionér reguluje produkci…
Alfaparf Milano Semi di Lino Smoothing Conditioner, 200 ml
od 224 Kč
1 120 Kč/l- Jemné vlasy
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Vegan
- 200 ml
Alfaparf Milano Semi di Lino Smoothing Conditioner je uhlazující kondicionér pro neposlušné vlasy. Produkt zlepšuje rozčesávání a odstraňuje krepatost. Climate-Proof udržuje optimální hladinu…
Subrina Care Repair kondicionér pro suché a poškozené vlasy 1 l
od 415 Kč
- Poškozené vlasy
- Hydratační
- Revitalizační
- 1000 ml
- 1000 g
Vyživující kondicionér Subrina Care Repair s obsahem baobabového oleje a výtažku z baobabu je vhodný pro suché, lámavé a poškozené vlasy. Kondicionér má posilující a obnovující účinky, uzavírá…
Masil 9 Protein Perfume Silk Balm bezoplachový balzám na vlasy 180 ml
od 225 Kč
- Balzám
- Pro všechny typy vlasů
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Bezoplachový
- Hydratační
Masil 9 Protein Perfume Silk Balm - bezoplachový balzám na vlasy 180 ml Masil 9 Protein Perfume Silk Balm je bezoplachový balzám na vlasy, navržený k intenzivní regeneraci a výživě. Tento…
Schwarzkopf Professional BC Q10 Time Restore Conditioner 200 ml
od 189 Kč
945 Kč/l- Suché vlasy
- 200 ml
Kondicionér Schwarzkopf Professional BC Bonacure Time Restore pečuje o zralé vlasy, dodává jim hebkost a uhlazuje je. Díky vysoké koncentraci koenzymu Q10 budou vaše vlasy méně lámavé, na pohled…
TRESemmé Botanique Nourish & Replenish kondicionér 400 ml
od 129 Kč
322 Kč/l- Poškozené vlasy
- 400 ml
Kondicionér TRESemmé Botanique Nourish & Replenish zajistí vašim vlasům snadné rozčesání a potřebnou výživu, bez čehož se krásné a zdravé vlasy neobejdou. Je ideální pro žíznivé, krepatící se…
Syoss Color Intensive Conditioner 250 ml
od 95 Kč
380 Kč/l- Poškozené vlasy
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
- Hydratační
- 250 ml
Balzám na vlasy Syoss Color Intensive Conditioner zajistí vašim vlasům po mytí potřebnou péči, dodá hydrataci a usnadní jejich následnou úpravu. Receptura kombinuje koncentrovanou aminokyselinu…
Pantene 3 Minute Miracle Infinitely Long 220 ml
od 85 Kč
- Poškozené vlasy
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
- Hydratační
Pantene 3 Minute Miracle Infinitely Long, 220 ml Kondicionér Pantene 3 Minute Miracle Infinitely Long je navržen pro ženy, které hledají intenzivní péči o své vlasy. Tento kondicionér je…
L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Gold Quinoa + Protein Conditioner…
od 382 Kč
1 910 Kč/l- Suché vlasy
- Na rozčesávání
- Hydratační
- 200 ml
Loreal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Lipidium maska 200 ml Intenzivní restrukturační maska pro poškozené vlasy Okamžitě rekonstruující intenzivní maska Absolut Repair Lipidium pro…
Matrix Total Results High Amplify 1 l
od 354 Kč
- Barvené vlasy
- 1000 ml
Kondicionér pro objem vlasů Total Results High Amplify (Protein Conditioner for Volume) 1000 ml je ideálním přípravkem pro jemné vlasy bez objemu.
ENERGY Nutritive Balsam , 180 ml
od 231 Kč
- Balzám
- Poškozené vlasy
- Proti vypadávání vlasů
- Na rozčesávání
- Hydratační
Energy Nutritive Balsam Výživa a hydratace pro vaše vlasy Energy Nutritive Balsam je vlasový balzám, který byl navržen pro cílenou výživu vlasové pokožky a vlasových vláken. Obsahuje přírodní…
Paul Mitchell Kids Taming Spray 250 ml
od 298 Kč
- Sprej
- Pro všechny typy vlasů
- Dětský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Bezoplachový
Dětský rozčesávací sprej na vlasy je navržen pro snadné rozčesávání zacuchaných vlasů a zajištění jejich jemnosti a hladkosti. Složení je šetrné k dětským vlasům i pokožce hlavy, minimalizuje…
Urtekram Kondicionér na citlivou pokožku hlavy bez parfemace Bio 180 ml
od 180 Kč
- Typ pokožky hlavy citlivá pokožka
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Pro růst vlasů
- Bez parfemace
Kondicionér bez parfemace je od značky Urtekram. Jemný vlasový kondicionér Urtekram s výtažky z aloe vera, bambuckým máslem a směsí přírodních olejů (jojobový a olivový), obsahující velké…
Urtekram Levandulový kondicionér pro uhlazení a lesk vlasů Bio 180 ml
od 179 Kč
- Normální vlasy
- Dámský
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Přírodní
Kondicionér s přírodním složením je určen pro každodenní péči o normální vlasy, kterým dodává lesk a hebkost. Obsahuje olej z brokolicových semínek, který zvyšuje pružnost a lesk vlasů, a…
Klorane Balzám s bio lnem 200 ml
od 271 Kč
- Balzám
- Jemné vlasy
- Na rozčesávání
- Přírodní
- Ekologický
Tento přírodní balzám usnadňuje rozčesávání vlasů, aniž by je zatěžoval. Vlasům dodává sílu a objem od kořínků. Vlasy jsou okamžitě pružné a plné objemu.
Revlon Professional Equave Hydro Professional Bi-Phase Detangling Conditioner, 200 ml
od 198 Kč
- Sprej
- Poškozené vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Bezoplachový
Bezoplachový kondicionér Revlon Professional Equave Hydro Nutritive představuje jednoduchý a rychlý způsob regenerace vašich vlasů s mnoha dalšími benefity. Výrobek poskytuje vlasům hydrataci a…
Cemio Kofein conditioner 250 ml
od 125 Kč
- Tekutý
- Poškozené vlasy
- Unisex
- Proti vypadávání vlasů
- Na rozčesávání
Cemio Kofein conditioner obsahuje kofein, kopřivu, lopuch a panthenol pro podporu kvality a hebkosti vlasů. Vlasům dodá výživu, hydrataci a pevnost. Kofein přispívá k podpoře zdravého růstu…
Herbal Essences Coconut Scent Hydrate maska na vlasy pro výživu a hydrataci 300 ml
od 104 Kč
- Maska
- Suché vlasy
- Dámský
- Na rozčesávání
- Hydratační
Herbal Essences Coconut Scent Hydrate maska na vlasy pro výživu a hydrataci 300 ml Maska na vlasy Herbal Essences Coconut Scent Hydrate je určená k intenzivní péči o velmi suché vlasy. Obsahuje…
Urtekram BIO Anti-Dandruff Nettle Conditioner 180 ml
od 199 Kč
- Jemné vlasy
- Na rozčesávání
- Přírodní
- BIO
- Vegan
Přírodní kondicionér s hydratačními účinky aloe vera, kopřivou, vrbovou kůrou a bergamotem vyživuje vlasy a zklidňuje pokožku hlavy. Bojuje proti lupům a přispívá ke zdravé rovnováze vlasů i…
Navlasil Kondicionér pro jemné vlasy 200 ml
od 429 Kč
- Jemné vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy citlivá pokožka
- Proti vypadávání vlasů
- Hydratační
Navlasil Kondicionér pro jemné vlasy je určen pro jemné vlasy, které potřebují lehkou, ale účinnou péči. Tento produkt zajišťuje intenzivní hydrataci bez zatížení vlasů, což je klíčové pro…
Alcina It´s never too late! Coffein Vital Conditioner 150 ml
od 340 Kč
2 267 Kč/l- Bezoplachový
- Na rozčesávání
- Revitalizační
- 150 ml
Kondicionér Vital s vysoce účinným kofeinovým komplexem se postará o revitalizaci vlasů, jejich posílení, dodání energie i objemu. U slábnoucích vlasů a vlasů s tendencí vypadávat pomáhá…
Prosalon Protein Therapy proteinový regenerační kondicionér 1 l
138 Kč
- Pro všechny typy vlasů
- Hydratační
- Revitalizační
- S keratinem
- 1000 ml
Prosalon Protein Therapy proteinový regenerační kondicionér je určen pro suché, poškozené a vysoce porézní vlasy. Produkt je dostupný v balení o objemu 1 litr, což zajišťuje dlouhodobé použití. …
Label.M Diamond Dust Nourishing Leave-In Conditioner 150 ml
od 419 Kč
- Sprej
- Suché vlasy
- Dámský
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
Tento bezoplachový kondicionér je určen pro péči o suché a poškozené vlasy, kterým dodává intenzivní hydrataci a výživu. Obsahuje mikrofinní diamanty, kokosový olej a olej z bílých růžových…
Kallos Lab 35 Duo-Phase Detangling Conditioner 500 ml
od 132 Kč
264 Kč/l- Suché vlasy
- 500 ml
Díky dvousložkovému bezoplachovému kondicionéru budou vaše vlasy krásné nejen na pohled, ale i na dotek. Obsahuje keratin, hedvábné proteiny a provitamin B5, hydratuje, vyživuje, chrání konečky…
Goldwell Dualsenses Ultra Volume kondicionér pro objem jemných vlasů 200 ml
od 195 Kč
- Gel
- Jemné vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Zvětšení objemu vlasů
Gelový kondicionér je určený pro jemné až normální vlasy. Obsahuje speciálně vyvinutý systém Volume System posílený multiminerály v kombinaci s technologií Instant Microfluid Technology. …
Elgon Colorcare Pure Silver Mousse kondicionační pěna 200 ml
od 313 Kč
- Pěna
- Pro šedivé a stárnoucí vlasy
- Bezoplachový
- Hydratační
- Bez parabenů
Kondicionérová pěna Elgon Colorcare Pure Silver Mousse je skutečná lahůdka pro dosažení krásných chladných a lesklých blond a hebkých vlasů. Složení s neutralizačními pigmenty, které působí v…
Davines Nounou hair mask 250ml
619 Kč
2 476 Kč/l- 250 ml
Intenzivní maska na poškozené vlasy s hloubkovou regenerací. Vlasy nezatěžuje. S extraktem z rajčat Fiaschetto z oblasti Torre Guaceto bohatých na sacharidy a proteiny, vitamín C.
