- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Kérastase Blond Absolu Masque Ultra-Violet 500 ml
od 1 616 Kč
3 232 Kč/l- Pro blond a zesvětlované vlasy
- 500 ml
Maska Kérastase Blond Absolu Masque Ultra-Violet neutralizuje žluté tóny blond vlasů a chrání barvu. Maska udržuje vlasy svěží, hydratuje a dodává lesk a objem. Doporučuje se nanést na umyté…
Caltha Máta bezoplachový kondicionér 200 ml
250 Kč
- Mastné vlasy
- Typ pokožky hlavy mastná pokožka
- Bezoplachový
- Proti vypadávání vlasů
- Hydratační
Kondicionér na mastné vlasy nezatěžuje a pomůže s rozčesáváním. Máta kadeřavá se svou svěží vůní je odpradávna používána k čištění a ke zklidnění podrážděné pokožky. Zabraňuje také tvorbě lupů. …
American Crew Kondicionér pro muže pro každodenní použití 250 ml
od 185 Kč
740 Kč/l- 250 ml
Kondicionér je vhodný pro každodenní použití. Zanechává vlasy krásně hebké a jemné. Hloubkově čistící šampon pro každodenní použití. Odstraní okamžitě i ty nejvíce usazené zbytky použitého…
BES Hergen Leave-In Enriching 300 ml
od 383 Kč
- Balzám
- Poškozené vlasy
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
- Hydratační
Okamžitě navrací suchým a poškozeným vlasům výživu, aniž by je nějak zatížil. Vlasy jsou po něm hebké, snadno rozčesatelné. Neoplachuje se. Tato linie s velkou koncentrací výživných látek je…
Davines Minu conditioner 250 ml
od 434 Kč
1 736 Kč/l- Barvené vlasy
- Hydratační
- Bez parabenů
- Bez sulfátů
- 250 ml
Ideální pro barvené vlasy, kterým dodává dlouhotrvající lesk. Vlasy nezatěžuje. Charakteristickou vůní řady MINU jsou citrusy (pomerančový květ). Bez parabenů a sulfátů. S extraktem z květu ze…
Aloxxi hydratační kondicionér, 300 ml
780 Kč
2 600 Kč/l- 300 ml
Tajemství krásy je odhaleno tímto hydratačním kondicionérem, který navíc chrání vaši barvu vlasů. Je obohacený o olivový, jojobový a avokádový olej, hydrolyzovaný přírodní keratin a hedvábné…
Inventia Kolagenový regenerační a posilující kondicionér, 200 ml
450 Kč
- Poškozené vlasy
- Unisex
- Proti vypadávání vlasů
- Hydratační
- Revitalizační
Kondicionér má pozitivní účinky na pokožku hlavy a vlasy. Výtažek z hedvábí spolu s D-panthenolem dodávají vlasům přirozený lesk a navrací jim měkkost, přírodní mastné alkoholy pak vlasy…
Aloxxi Hydrating Conditioner 1 l
1 800 Kč
- 1000 ml
Tajemství krásy je odhaleno tímto hydratačním kondicionérem, který navíc chrání vaši barvu vlasů. Je obohacený o olivový, jojobový a avokádový olej, hydrolyzovaný přírodní keratin a hedvábné…
Prosalon Intensis kondicionér pro barvené vlasy 1000 g
167 Kč
- Barvené vlasy
- Hydratační
- Revitalizační
- Bez sulfátů
- Bez parfemace
Kondicionér určený pro péči o barvené vlasy nabízí intenzivní výživu a ochranu barvy. Obsahuje hedvábné proteiny, které vyplňují strukturu vlasů a vyhlazují jejich povrch, čímž zvyšují jejich…
Matrix Biolage Volume Bloom kondicionér pro jemné vlasy, 200 ml
409 Kč
2 045 Kč/l- Jemné vlasy
- Hydratační
- Bez parabenů
- Zvětšení objemu vlasů
- 200 ml
Krémový kondicionér pro jemné vlasy bez objemu Biolage Volumebloom dodává vlasům výživu bez zatížení a zabezpečuje jejich poddajnost a objem. Dodává zplihlým vlasům objem díky nejmodernější…
System Professional Solar Hydro Repair Conditioner 200 ml
638 Kč
3 190 Kč/l- Poškozené vlasy
- 200 ml
System Professional Solar Hydro Repair Conditioner je hydratační krémový kondicionér pro sluncem namáhané vlasy. Je vhodný pro všechny typy vlasů, ideální pro suché, poškozené a delší vlasy. …
Biosilk Hydrating Therapy Leave In Spray 207 ml
224 Kč
1 082 Kč/l- Suché vlasy
- Bezoplachový
- 207 ml
Kondicionér Biosilk Hydrating Therapy Leave In Spray dodává suchým vlasům optimální hydrataci. Zabraňuje ztrátě vlhkosti. Obsažené výtažky z maracuji vlasy vyživují, optimálně hydratují a chrání…
Matrix Biolage Color Balm Color Depositing Conditioner 250 ml Earl Grey
369 Kč
- Pro všechny typy vlasů
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
- Hydratační
Díky tónujícímu balzámu Matrix Biolage Color Balm Color Depositing Conditioner můžete oživit, zvýraznit či změnit barvu svých vlasů bez závazků či obav z poškození. Balzám vznikl spojením vysoce…
Macadamia Nourishing Moisture Conditioner 300 ml
437 Kč
1 457 Kč/l- Poškozené vlasy
- 300 ml
Kondicionér Macadamia Nourishing Moisture pro hloubkovou výživu a hydrataci normálních a hrubých vlasů. Bohaté složení pomáhá opravovat poškozená místa. Zároveň vlasy posiluje a chrání. …
Moroccanoil Curl Cleansing Conditioner 250 ml
589 Kč
2 356 Kč/l- 250 ml
Nepěnivý čistící šampon a kondicionér v jednom. Vlastnosti V jednom kroku myje a rozplétá. Hydratuje a uhlazuje. Udržuje integritu kudrnatých vlasů. Obnovuje pružnost a tvar kudrlinek. …
Jāsön Kondicionér vlasový Mořská řasa 454 g
290 Kč
Hydratující kondicionér s obsahem výtažků z mořské řasy Kelp, a havajských květin. Hluboce hydratuje vaše vlasy jemnými tropickými extrakty řasy Kelp, kukui ořechů, havajského zázvoru, plumérie…
Macadamia Volumizing kondicionér pro objem jemných vlasů 1 l
859 Kč
- 1000 ml
Lehký kondicionér pro snadné rozčesání a plnější vzhled vlasů. Účinky Šetrně rozčesává vlasy a dodává jim hebkost. Dodává vlasům tvar a zvyšuje objem. Pro plnější vzhled vlasů. Pomáhá snížit…
Biosilk Color Therapy kondicionér na vlasy 1006 ml
726 Kč
722 Kč/l- Barvené vlasy
- 1006 ml
Díky extraktu z angreštu a bambusu bude barva déle zářivá, chráněná a lesklá. Obsažené UV faktory zabraňují vymývání, chrání před vnějšími vlivy. Hedvábné proteiny udržují vlasy silné a zdravé.
Biosilk Hydrating Therapy kondicionér pro hydrataci vlasů 1006 ml
683 Kč
679 Kč/l- Suché vlasy
- 1006 ml
Kondicionér pro hydrataci vlasů dodává suchým vlasům optimální hydrataci. Obsahuje olej z Marakuji a hedvábí zanechává tak vlasy pevnější. Díky vyživujícím vlastnostem látky quinoa (merlík) jsou…
Eoné kosmetika Ligia balzám na mytí vlasů 200 ml
534 Kč
2 670 Kč/l- 200 ml
Svými hydratačními účinky je extrémně jemným a velmi šetrným balzámem pro umývání všech typů vlasů pro dospělé i děti od 5 let věku. Je vhodný i pro citlivou a poškozenou vlasovou pokožku. Ligia…
Eoné Ligia balzám na mytí vlasů 100 ml
296 Kč
2 960 Kč/l- 100 ml
Svými hydratačními účinky je extrémně jemným a velmi šetrným balzámem pro umývání všech typů vlasů pro dospělé i děti od 5 let věku. Je vhodný i pro citlivou a poškozenou vlasovou pokožku. Ligia…
Macadamia Professional Natural Oil Smoothing kondicionér 1 l
1 118 Kč
- 1000 ml
Kondicionér Macadamia Professional Natural Oil Smoothing Conditioner pomáhá uhlazovat nepoddajné a rozlítané vlasy. Šetrně pečuje o poškozené vlasy a pomáhá jim navracet sílu a zdravý vzhled. …
Nivea Hairmilk Pečující kondicionér pro normální vlasy 200 ml
85 Kč
425 Kč/l- 200 ml
Pečující kondicionér s obsahem mléčných proteinů hydratuje a vyživuje vlasy. Usnadňuje rozčesávání a zanechá vlasy hedvábně jemné.
BES Colour Lock Maximum Moisturizing ph 6,0 1 l
450 Kč
- Barvené vlasy
- Hydratační
- Bez parabenů
- Bez silikonů
- Bez sulfátů
Kondicionér po barvení. Tento kondicionér je vhodný pro udržení pH během následujících týdnů po barvení a slouží jako prevence před oxidací barvy. Ošetřující linie Locour Lock. Je to linie…
Macadamia Smoothing Conditioner uhlazující kondicionér pro silné a nepoddajné vlasy…
651 Kč
2 171 Kč/l- 300 ml
Uhlazující kondicionér pro hydrataci poškozených a nepoddajných vlasů. Šetrně rozčesává vlasy a dodává jim hebkost. Obsahuje Anti-Frizz ochranu, která zabraňuje krepatění vlasů. Po použití jsou…
Goldwell Kerasilk Color Cleansing Conditioner 250 ml
456 Kč
1 824 Kč/l- Barvené vlasy
- 250 ml
Čisticí kondicionér pro barvené vlasy. Šetrně čistí vlasy a zároveň o ně pečuje v jednom kroku. Brání blednutí barvy vlasů. Dodává vlasům hydrataci a jemnou výživu. Obohacen o keratin, esenci z…
Facevolution Aktivní kondicionér 150 ml
723 Kč
- Poškozené vlasy
- Proti vypadávání vlasů
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Pro růst vlasů
Zdravé a husté vlasy, objem a lesk! Kondicionér důkladně pečuje o vlasy a propůjčuje jim více objemu a bohatosti bez zbytečného zatížení.
NIOXIN System 3 Scalp Therapy + Hair Conditioner 1 l
495 Kč
- 1000 ml
Kondicionér **Nioxin System 3 Scalp Revitaliser Conditioner** pro začínající řídnutí vlasů a jemné vlasy. Kondicionér Nioxin System 3 Scalp Revitaliser Conditioner vlasy hydratuje a udržuje v…
GK Hair Leave In Condicioner Cream 130 ml
790 Kč
6 077 Kč/l- 130 ml
Bezoblachový krémový kondicionér dodává vlasům zdravývzhled, lesk a poddajnost. Vyživuje a posiluje vlasy Juvexinem. Juvexin je směs proteinů optimalizovaná speciálně pro péči o vlasy. Obnovuje…
Kérastase Nutritive Masquintense Irisome Thick, 200 ml
1 288 Kč
6 440 Kč/l- 200 ml
Maska na vlasy vyživuje suché a citlivé vlasy. Dodává vlasům potřebnou hydrataci a energii. Obsahuje glucidy, protidy a lipidy, které vlasy ošetří a vyživí.

Pantene Pro-V Active Nutri Plex Smooth & Silky posilující kondicionér pro zplihlé a…
- 275 ml
- Pro všechny typy vlasů
- Hydratační
- Na rozčesávání
Pantene Pro-V Active Nutri Plex Smooth & Silky, 275 ml, Pro snadné rozčesávání pro ženy, Při mytí vlasů šampon otevírá…
v 13 obchodech

Palacio Vlasový balzám s výtažkem z chmele,1000 ml
- Hydratační
- Na rozčesávání
- Barvené vlasy
- 1000 g
- Balzám
- 1000 ml
- Bez silikonů
- Unisex
Zvyšte odolnost a hydrataci svých vlasů s PALACIO chmelovým balzámem. Speciálně navržený proti vysychání a poškození vlasů.…
v 2 obchodech

TRESemmé Lamellar Shine rozjasňující kondicionér pro lesk a snadné rozčesávání vlasů…
- Na rozčesávání
- Pro všechny typy vlasů
- 400 ml
- Hydratační
TRESemmé Lamellar Shine, 400 ml, Kondicionéry na vlasy pro ženy, Při mytí vlasů šampon otevírá povrchovou vlasovou strukturu…
v 4 obchodech

Goldwell StyleSign Air-Dry BB Cream stylingový BB krém pro hladké a zdravé vlasy 75…
- Hydratační
- Vegan
- Bez sulfátů
- Dámský
- Krém
- 75 ml
Chcete mít hladké, zdravé a přirozeně lesklé vlasy bez námahy? Goldwell StyleSign Air-Dry BB Cream je ideálním řešením!…
v 5 obchodech

Lehký krémový kondicionér DUOLOGI
- Hydratační
O DUOLOGI Hybridní péče o vlasy s vlastnostmi péče o pleť podporuje péči o pokožku hlavy a celý rituál si můžete přizpůsobit…
Beauty obchod

Garnier Fructis Strength & Shine posilující balzám pro posílení a lesk vlasů 200 ml
- 200 ml
- Hydratační
- Bez silikonů
Garnier Fructis Strength & Shine, 200 ml, Pro snadné rozčesávání pro ženy, Potřebují vaše vlasy okamžitou záchranu v podobě…
v 8 obchodech
Pokles cenyBio Rosemary Elixir Bio rozmarýnový elixír regenerační kondicionér s keratinem pro…
- Hydratační
- BIO
- Zvětšení objemu vlasů
- Bez parabenů
- Bez silikonů
- Bez sulfátů
- S keratinem
- Pro všechny typy vlasů
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Pro růst vlasů
- Unisex
- 260 ml
Vlasový oplachový kondicionér s rozmarýnou je velmi jemný a vydatný vlasový kondicionér pro všechny typy vlasů, v BIO…
v 28 obchodech

Pantene Pro-V Robert Indiana intenzivní kondicionér pro poškozené vlasy 220 ml
- 220 ml
- Hydratační
- Na rozčesávání
Pantene Pro-V Robert Indiana, 220 ml, Pro snadné rozčesávání pro ženy, Při mytí vlasů šampon otevírá povrchovou vlasovou…
v 8 obchodech

MONDAY Repair bezoplachový kondicionér pro poškozené vlasy 150 ml
- Hydratační
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
- S keratinem
- 150 ml
- Bez silikonů
MONDAY Repair, 150 ml, Bezoplachové kondicionéry pro ženy, Bezoplachová péče MONDAY Repair dodá vašim vlasům po umytí vše,…
v 13 obchodech

Aussie Oh My Gloss Hydrating Conditioner rozjasňující a hydratační kondicionér 200 ml
- 200 ml
- Pro všechny typy vlasů
- Vegan
- Hydratační
Aussie Oh My Gloss Hydrating Conditioner, 200 ml, Kondicionéry na vlasy pro ženy, Při mytí vlasů šampon otevírá povrchovou…
v 2 obchodech

MONDAY Moisture kondicionér na suché vlasy 354 ml
- Hydratační
- 354 ml
MONDAY MOISTURE – kondicionér na suché vlasy Kondicionér na vlasy Moisture díky složení s kokosovým olejem, bambuckým…
v 16 obchodech

John Frieda Go Blonder Lightening Conditioner zesvětlující kondicionér pro blond…
- 250 ml
- Hydratační
John Frieda Go Blonder Lightening Conditioner, 250 ml, Kondicionéry na vlasy pro ženy, Při mytí vlasů šampon otevírá…
v 3 obchodech

John Frieda Violet Crush Purple Conditioner fialový kondicionér 250 ml
- 250 ml
- Hydratační
- Bez silikonů
- Vegan
- Na rozčesávání
- Dámský
John Frieda Violet Crush Purple Conditioner, 250 ml, Kondicionéry na vlasy pro ženy, Při mytí vlasů šampon otevírá…
v 2 obchodech

John Frieda Frizz Ease Dream Curls Kondicionér vyživující kondicionér pro vlasy
- 250 ml
- Hydratační
- Na rozčesávání
John Frieda Frizz Ease Dream Curls kondicionér pro kudrnaté vlasy 250 ml John Frieda Frizz Ease Dream Curls kondicionér pro…
v 2 obchodech

John Frieda PROfiller+ Thickening Conditioner zhušťující kondicionér pro jemné vlasy…
- 250 ml
- Hydratační
- Bez silikonů
- Vegan
John Frieda PROfiller+ Thickening Conditioner, 250 ml, Kondicionéry na vlasy pro ženy, Při mytí vlasů šampon otevírá…
v 2 obchodech

Lola Cosmetics Morte Súbita Condicionador hydratační kondicionér pro poškozené vlasy…
- 250 ml
- Hydratační
- Vegan
- Poškozené vlasy
Lola Cosmetics Morte Súbita Condicionador, 250 ml, Kondicionéry na vlasy pro ženy, Při mytí vlasů šampon otevírá povrchovou…
v 3 obchodech

Goldwell Kerasilk Essentials Color Protecting Conditioner kondicionér pro ochranu…
- 75 ml
- Bez parabenů
- Bez silikonů
- Bez sulfátů
- Hydratační
- Vegan
Veganský kondicionér navržený speciálně pro barvené vlasy. Jeho unikátní složení nejenže intenzivně hydratuje, ale také…
v 7 obchodech
Sleva 19 %Dove Scalp + Hair Therapy Damage Rescue kondicionér pro poškozené vlasy 400 ml
- 400 ml
- Hydratační
- Na rozčesávání
Dove Scalp + Hair Therapy Damage Rescue, 400 ml, Kondicionéry na vlasy pro ženy, Při mytí vlasů šampon otevírá povrchovou…
v 3 obchodech