- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Medavita Blondie Violet Blondes leave-in kondicionér pro studené blond vlasy 150 ml
od 677 Kč
- Mlha
- Unisex
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
- Hydratační
Tento bezoplachový kondicionér ve spreji je určen pro péči o studené tóny blond vlasů, které potřebují hydrataci a regeneraci. Obsahuje fialové pigmenty, které podtrhují a zvýrazňují popelavé, …
Lilien Olive Oil kondicionér pro normální vlasy 350 ml
od 56 Kč
- Normální vlasy
- Unisex
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Hydratační
- Revitalizační
Lilien Olive Oil kondicionér pro normální vlasy 350 ml Kondicionér s obsahem olivového oleje je určen pro normální vlasy, které potřebují regeneraci a výživu. Tento kondicionér dodává vlasům…
Davines Alchemic Creative Conditioner For Blonde And Lightened Hair Coral 250 ml
od 766 Kč
3 064 Kč/l- Pro blond a zesvětlované vlasy
- Bez silikonů
- 250 ml
Davines Alchemic Creative Conditioner For Blonde And Lightened Hair je kreativní tónovací kondicionér s pastelovými odstíny. Obsahuje přírodní pigmenty. Dodává pastelovou barvu a zároveň působí…
Revlon Professional Equave Kids Princess Look kondicionér 200 ml
od 177 Kč
- Sprej
- Dětský
- Typ pokožky hlavy citlivá pokožka
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
Kondicionér pomáhá vyživovat a hydratovat dětské vlásky. Usnadňuje rozčesávání a zabraňuje cuchání. Výtažky z rozmarýnu a heřmánku šetrně pečují o dětské vlasy a dodávají jim hebkost a jemnost.
Medavita Blondie Ice Blondes kondicionér pro studené blond vlasy 150 ml
od 677 Kč
- Sprej
- Pro blond a zesvětlované vlasy
- Unisex
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
Medavita Blondie Ice Blondes je zvýrazňující bezoplachový kondicionér ve spreji určený pro speciálně pro studené tóny blond vlasů. Hydratační a regenerační kondicionér ve spreji s fialovými…
lterna My Hair My Canvas Easy Does It Air-Dry Balm 101 ml
od 735 Kč
7 277 Kč/l- Balzám
- Hydratační
- Vegan
- 101 ml
Nová veganská řada Alterna Haircare My Hair My Canvas obsahuje novou klíčovou složku - veganský rostlinný kaviár, který má omlazující účinky, hloubkově vlasy hydratuje, zvyšuje lesk a navrací…
Natura Siberica Agafja balzám na vlasy březový propolis 550 ml
od 109 Kč
198 Kč/l- Proti vypadávání vlasů
- 550 ml
Tradiční sibiřský balzám vytvořený na základě květového propolisu velmi šetrně regeneruje oslabené vlasy a zlepšuje stav pokožky hlavy. Citlivé složení balzámu nedráždí ani nevysušuje…
Alcina Color Conditioning Shot Kondicionér pro barvené vlasy měděný 150 ml
od 342 Kč
2 280 Kč/l- Balzám
- Barvené vlasy
- Hydratační
- Revitalizační
- 150 ml
Barevný dotek pro pěstěné vlasy Vysoce účinné pigmenty obalí vlas a zajistí intenzivní oživení barvy. Lehká pěsticí emulze chrání vlasy a propůjčuje jim jedinečnou hebkost - viditelně…
Nuskin Ageloc Nutriol Scalp & Hair Conditioner 175 ml
od 1 043 Kč
5 960 Kč/l- Poškozené vlasy
- Hydratační
- Revitalizační
- Zvětšení objemu vlasů
- 175 ml
Vtírá se do vlasů i do pokožky. Hydratuje a dodává výživu suchým, poničeným a příliš namáhaným vlasům. Při použití v kombinaci s AgeLoc Nutriol Scalp & Hair Shampoo a AgeLoc Nutriol Intensive…
Jāsön Kondicionér Vlasový Jojoba 454 g
od 242 Kč
Tento kondicionér s obsahem rostlinných proteinů a panthenolu posiluje vlasy, tím že jim dodává hloubkovou hydrataci a přirozený zdravý lesk. Zklidňuje podrážděnou pokožku hlavy a regeneruje…
Farouk Systems CHI Tea Tree Oil kondicionér 739 ml
od 519 Kč
702 Kč/l- 739 ml
Kondicionér Farouk Systems CHI Tea Tree Oil jemně čistí vlasy, odstraňuje veškeré nečistoty a přebytečný maz. Obsahuje výtažky z Tea Trea Oil, které pomáhají vlasy čistit a osvěžovat. Mátový…
Alea Daňados kondicionér pro poškozené vlasy 500 ml
333 Kč
666 Kč/l- Barvené vlasy
- 500 ml
Kondiconér na vlasy Alea Danados dodává vlasům výživu. Silné regenerační a reparační schopnosti působí do hloubky vlasového vlákna. Obsahuje hedvábné proteiny a arganový olej. Proteiny hedvábí…
Salerm 21 Express Spray bezoplachová maska 150 ml
575 Kč
3 833 Kč/l- 150 ml
Sprej s okamžitým účinkem Salerm 21 Express Spray All in One přináší okamžité účinky bez zatížení. Salerm 21 Express podporuje objem a poddajnost vlasů, usnadňuje konečnou úpravu, zabraňuje…
Salerm 21 leave-in kondicionér Jasmín a Jantar 200 ml
587 Kč
2 935 Kč/l- Poškozené vlasy
- 200 ml
Salerm 21 bezoplachový kondicionér s novou vůni jasmínu a jantaru. Salerm 21 díky obsahu hedvábných proteinů a vitamínu B5 je ideálním ošetřením pro poškozené, lámavé, porézní a suché vlasy. …
Soaphoria Shinyeeze Přírodní tekutý kondicionér 250 ml
od 249 Kč
996 Kč/l- 250 ml
Organický tekutý kondicionér na normální vlasy bez lesku vytvořen z nejcennějších organických olejů a másel dopřeje vlasům a pokožce hlavy hydrataci a potřebnou výživu. Vzácné oleje jako…
Natura Siberica Loves Estonia balzám na vlasy obnovující 400 ml
od 138 Kč
345 Kč/l- 400 ml
Obnovující balzám na vlasy Natura Siberica Loves Estonia hydratuje a vyživuje vlasy, pomáhá jim získat jejich přirozený lesk a rozkošný vzhled! Jemný recept balzámu vyživuje vlasy, aniž by je…
Bes Beauty & Science PHF Color kondicionér pro zvýraznění a ochranu barvy 1 l
od 365 Kč
- Barvené vlasy
- Na rozčesávání
- Hydratační
- 1000 ml
Ideální pro hydrataci a rozpletení barvených vlasů. Prodlužuje životnost a zářivost barvy a přispívá k jejímu zafixování. Zaručuje kompenzační účinek na vlas a uzavírá jeho kapilární strukturu. …
BES PHF Objemový kondicionér pro jemné a tenké vlasy 1 l
od 526 Kč
- Jemné vlasy
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Zvětšení objemu vlasů
- 1000 ml
Dodává vlasům objem a lehkost, hydratuje je a chrání. Posiluje a vyztužuje vlasy, vlasy si tak déle zachovávají svůj objem. Má antigravitační účinek, vlasy působí husté a silné. Účinnou látkou…
Davines SÚ Hair mask 150 ml
749 Kč
4 993 Kč/l- Maska
- Poškozené vlasy
- Hydratační
- 150 ml
- 200 g
Komletní anti-aging ochrana pro zničené vlasy. Navrací vlasem jemnost, hydrataci a lesk. Vhodná na všechny typy vlasů během a po opalování. Hlavní aktivní složky: Bambucké máslo – pokožku…
Mon Platin DSM Aktivní vlasový kondicionér 300 ml
od 204 Kč
680 Kč/l- 300 ml
Aktivní vlasový kondicionér s minerály. Je obohacen o 26 minerálů z Mrtvého moře. Vyživuje vlasy i pokožku životně důležitými komponenty. Chrání před slunečním zářením i znečištěným ovzduším. …
Framesi Morphosis Color Protect Conditioner 1 l
995 Kč
- 1000 ml
Intenzivní kondicionér pro hrubé nebo obzvlášť suché barvené vlasy, vyživuje a hydratuje do hloubky, zanechává vlasy mimořádně hebké. Složení kondicionéru obohaceného o bambucké máslo chrání…
Biosilk Color Therapy Conditioner, 355 ml
od 215 Kč
606 Kč/l- Barvené vlasy
- 355 ml
Tento vVyživující kondicionér zajistí vlasům optimální hydrataci a zároveň ochranu jejich barvy. Výživné výtažky z bambusu a angreštu chrání barvu, VibraRiche® prohlubuje intenzitu barevných…
Wella Professionals Elements Conditioning Leave-in spray, 150 ml
od 349 Kč
2 326 Kč/l- 150 ml
Wella Elements Conditioning Leave-in Spray balzám na vlasy 150ml Dvoufázový sprej na vlasy Wella Elements Conditioning Leave-in Spray.Vlasový sprej Wella Elements Conditioning Leave-in Spray…
Brazil Keratin Ayurvedic Eclipta Alba Balm 300 ml
od 178 Kč
593 Kč/l- 300 ml
Tento přípravek vlasy čistí, do hloubky vyživuje, hydratuje, zmírňuje jejich vypadávání a podporuje růst nových vlasů. Obsahuje výtažky byliny Eclipta Alba, která je ajurvédskou medicínou…
Nizoral Daily Care kondicionér proti lupům 200 ml
od 197 Kč
- Pro všechny typy vlasů
- Dámský
- Typ pokožky hlavy citlivá pokožka
- Na rozčesávání
- Hydratační
Kondicionér určený pro péči o pokožku hlavy se sklonem k tvorbě lupů a vlasy, které vyžadují hydrataci a výživu. Receptura je navržena tak, aby podporovala pokožku hlavy, zmírňovala svědění a…
Dr. Konopka's Kondicionér pro regeneraci vlasů 500 ml
od 164 Kč
- Suché vlasy
- Hydratační
- Přírodní
- Pro růst vlasů
- BIO
Dr. Konopka's Kondicionér pro regeneraci vlasů, 500 ml, je navržen specificky pro péči o suché a barvené vlasy. Tento kondicionér obsahuje květovou vodu z verbeny (Lippia Citriodora), která…
milk_shake Pink Lemonade tónovací kondicionér pro světlé vlasy růžový 250 ml
od 403 Kč
1 612 Kč/l- Pro blond a zesvětlované vlasy
- Na rozčesávání
- 250 ml
Při mytí vlasů šampon otevírá povrchovou vlasovou strukturu - kutikulu. Proto je důležité dodat po mytí vlasům péči, která kutikulu opět uzavře. A právě o to se postará kondicionér Milk Shake…
Vivaco Vivapharm Tea Tree Oil přírodní balzám na vlasy 200 ml
85 Kč
425 Kč/l- Na rozčesávání
- 200 ml
Jemný přírodní balzám s olejem čajovníku australského a rostlinnými výtažky napomáhá odstranění lupů a chrání vlasy před tvorbou nových. Lehká konzistence balzámu nezatěžuje vlasy a napomáhá jim…
Schwarzkopf Gliss Aqua Revive balzám na vlasy 200 ml
90 Kč
449 Kč/l- Suché vlasy
- Na rozčesávání
- Hydratační
- 200 ml
- 300 g
Stejně jako suchá pokožka potřebuje hydrataci, vaše vlasy vyžadují speciální péči. Pro hydratování vlasů použijte řadu Schwarzkopf Gliss Aqua Revive. Složení balzámu s hyaluronem a mořskými…
Goldwell Light Cool Blonde Dualsenses Color Revive Condicioner 200 ml
od 272 Kč
136 Kč/l- Pro blond a zesvětlované vlasy
- 2000 ml
Kondicionér pro oživení barvy vlasů je od značky Goldwell. Kondicionér odstraňuje z vlasů nežádoucí žluté odstíny. Zachovává čistou a zářivou blond barvu vlasů. Kondicionér Light Cool Blonde je…
Macadamia Professional Ultra Rich Moisture Cleansing 300 ml
437 Kč
1 457 Kč/l- 300 ml
Macadamia Professional Ultra Rich Moisture Cleansing je kondicionér pro hrubé a kudrnaté vlasy určen především pro ženy.
milk_shake Integrity Nourishing Conditioner 1 l
od 626 Kč
- 1000 ml
Z.ONE Milk Shake Integrity Nourishing Conditioner je vyživující kondicionér pro všechny typy vlasů speciálně vyvinutý pro úpravu a výživu vlasů zachovává integritu barvy vlasů vyživuje a…
milk_shake Color Maintainer kondicionér na barvené vlasy 1 l
od 458 Kč
- Barvené vlasy
- 1000 ml
Dodává vlasům hydrataci a zachovává optimální vlhkost. Chrání barvu před vyblednutím. Regeneruje vlasovou strukturu a kutikulu. Speciální vyživující a hydratační látky zklidňují stav pokožky a…
Alea Uso Frecuente kondicionér pro normální vlasy 500 ml
333 Kč
666 Kč/l- 500 ml
Kondiconér na vlasy Alea Uso Frecuente hydratuje a posiluje vlasy. Limetkový extrakt zaručuje dlouhotrvající hydrataci. Díky obsahu vitamínů a minerálů tak posiluje vaše vlasy a pokožku hlavy. …
Brazil Keratin Dtangler Conditioner Spray 100 ml
od 138 Kč
1 380 Kč/l- Sprej
- Bezoplachový
- 100 ml
Bezoplachový kondicionér na vlasy je elegantní, moderní prostředek pro regeneraci, výživu a modelaci vlasů.
Moroccanoil Extra Volume Conditioner pro objem vlasů 1 l
od 1 035 Kč
- 1000 ml
Kondicionér pro extra objem vlasů s arganovým olejem. Lehké složení, které dodává vlasům extra objem obohacen o arganový olej a další živiny, které vlasy chrání a vyživují. Doporučen pro jemné a…
Logona Kondicionér Bio Argan, 200 ml
od 186 Kč
930 Kč/l- 200 ml
Díky jedinečnému složení z bio arganového, meruňkového oleje, oleje Incha inchi a rostlinnému betainu se vlasy skvěle rozčesávají, jsou hladké a lesklé. Působí regeneračne na suché a poškozené…
DSM aktivní vlasový kondicionér s minerály, 500 ml
295 Kč
590 Kč/l- 500 ml
Šampon je obohacen 26 minerály Mrtvého moře. Vyživuje vlasy i pokožku životně důležitými komponenty. Chrání před slunečním zářením i znečištěným ovzduším. Zabraňuje lámání a štěpení konečků…
Framesi Rigenol Conditioner, kelímek, 500 ml
od 175 Kč
350 Kč/l- 500 ml
Jemný mléčný krém na vlasy, který proniká do hloubky vlasů, vyrovnává a upevňuje jejich strukturu. Příjemná konzistence krému RIGENOL umožňuje optimální aplikaci po celé délce vlasů, které jsou…
SANTÉ Glossy shine kondicionér150 ml
148 Kč
- Hydratační
- Přírodní
- Ekologický
- Bez silikonů
- Bez sulfátů
SANTÉ Glossy Shine Kondicionér 150 ml Kondicionér Glossy Shine od výrobců SANTÉ je určen především pro péči o matné vlasy. Jeho pečující složení obsahuje organický extrakt z březových listů a…
Dusy Envité Every Daily kondicionér pro denní použití 1 l
589 Kč
- Pro všechny typy vlasů
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Revitalizační
- Bez parabenů
Kondicionér Dusy Envité Every Daily je určen pro všechny typy vlasů. Díky obsahu D-panthenolu poskytuje vlasům potřebnou hydrataci a podporuje jejich zdravý vzhled. Pravidelné používání…
Xpel Hemp kondicionér s konopným olejem 400 ml
41 Kč
- Poškozené vlasy
- Dámský
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Revitalizační
Xpel Hemp kondicionér s konopným olejem 400 ml Popis produktu: Xpel Hemp kondicionér s konopným olejem je určen k intenzivní péči o vlasy. Objem 400 ml zajišťuje dlouhodobé používání, vhodné…
Herbal Essences Chamomile Smooth & Shine Conditioner , 145 ml
od 180 Kč
- Suché vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
Herbal Essences Chamomile Smooth & Shine Conditioner je bezoplachový kondicionér určený pro všechny typy vlasů. Tento produkt je obohacen o výtažky z heřmánku, které přispívají k přirozenému…
Xpel Banana Conditioner 400 ml
41 Kč
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Bez parabenů
- Bez sulfátů
- Vegan
Xpel Banana Conditioner je výživný kondicionér, který je navržen tak, aby dodal vlasům hebkost a lesk. S objemem 400 ml poskytuje dostatečné množství pro pravidelné používání. Kondicionér je…
Farouk Systems CHI Ionic Color Illuminate Conditioner Dark Chocolate 251 ml
od 316 Kč
1 259 Kč/l- Barvené vlasy
- 251 ml
Farouk Systems CHI Ionic Color Illuminate Conditioner Dark Chocolate je kondicionér určený pro péči o barvené vlasy. S objemem 251 ml nabízí praktické balení pro pravidelné použití. Tento…
meer. Hair Repair Treatment Step II Conditioner 500 ml
od 425 Kč
- Poškozené vlasy
- Dámský
- Hydratační
- Ekologický
- Revitalizační
Tento kondicionér má pokročilé složení, které okamžitě proniká do vlasů. Navrací vašim vlasům zdravý, hebký a lesklý vzhled. Chrání vlasy před všemi druhy poškození.
Revlon Professional Equave Blonde bezoplachový kondicionér ve spreji pro světlé…
od 203 Kč
1 015 Kč/l- Pro blond a zesvětlované vlasy
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
- 200 ml
Vyzkoušejte bezoplachový dvoufázový kondicionér Revlon Professional Equave Blonde pro blond vlasy, který hloubkově hydratuje a chrání barvu před vyblednutím a UV zářením. Obnovuje a hydratuje, …
Medavita Blondie All Blondes posilující kondicionér pro blond vlasy 150 ml
608 Kč
- Jemné vlasy
- Unisex
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Bez parabenů
Medavita Blondie All Blondes s pH 3,5 je posilující vlasový kondicionér určený pro všechny typy blond vlasů. Kondicionér poskytuje blond vlasům potřebnou péči, posiluje a vyzdvihuje jejich…
