- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Alterna Haircare Caviar Anti-Aging Clinical Densifying Foam Conditioner 50 ml
697 Kč
13 940 Kč/l- Jemné vlasy
- Proti vypadávání vlasů
- 50 ml
Lehký pěnový kondicionér, který dodá vašim jemným a řídnoucím vlasům potřebnou hydrataci, objem a plnost. Kondicionér je vhodný pro řídnoucí vlasy. Obsahuje aktivní složky Age-Control Complex, …
Alterna Caviar Infinite Color Conditioner 250 ml
560 Kč
2 240 Kč/l- Barvené vlasy
- 250 ml
Jemný kondicionér bez sulfátů, který zajišťuje silnou UV ochranu, chrání barvu před vyblednutím a udržuje ji zářivou a zároveň hydratuje vlasy namáhané barvením.
Tierra Verde Bezoplachový kondicionér s vůní růže 100 ml
od 108 Kč
- Sprej
- Jemné vlasy
- Typ pokožky hlavy citlivá pokožka
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
Tierra Verde Bezoplachový kondicionér s vůní růže 100 ml je přírodní produkt, který může podstatně usnadnit péči o vaše vlasy. Tento kondicionér je speciálně navržen pro snadnější rozčesávání…
Alterna Haircare Caviar Anti-Aging Smoothing Anti-Frizz Conditioner kondicionér…
1 012 Kč
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Revitalizační
- Bez parabenů
- Bez sulfátů
Luxusní vyživující kondicionér je určený zejména pro krepaté, normální až silné vlasy. Přípravek vlasy ošetřuje, zvlhčuje, hydratuje a usnadňuje rozčesávání. Krotí krepatění a chrání proti…
Johnson's Baby Strength Drops posilující kondicionér ve spreji 200 ml
od 82 Kč
- Sprej
- Jemné vlasy
- Dětský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Bezoplachový
Johnson's Baby Strength Drops je kondicionér ve spreji pro jemné dětské vlasy. Obsahuje vitamin E. Posiluje vlasy a snižuje jejich lámavost. Není třeba oplachovat.
Macadamia Weightless Moisture Conditioner 300 ml
464 Kč
1 548 Kč/l- Poškozené vlasy
- 300 ml
Macadamia Weightless Moisture Conditioner je lehký hydratační kondicionér. Kondicionér posiluje vlasy a chrání je před poškozením. Dodává vlasům potřebnou hydrataci. Ultra lehká formule navíc…
Plantur 39 Structural Hair Treatment 30 ml
216 Kč
7 200 Kč/l- Bezoplachový
- Na rozčesávání
- 30 ml
Jemný fluid s dávkovačem slouží pro snadnější rozčesání vlasů a zvýšení objemu. Strukturovací péče obsahuje hydratační komplex s panthenolem, který zlepšuje strukturu a kvalitu vlasů.
Sachajuan Scalp Conditioner 250 ml
od 432 Kč
- Pro všechny typy vlasů
- Dámský
- Typ pokožky hlavy citlivá pokožka
- Na rozčesávání
- Hydratační
Kondicionér, který napomáhá k odstranění lupů a zabraňuje svědění pokožky hlavy. Rozmarýnový olej, mentol a extrakt ze zázvoru zklidňují podrážděnou pokožku. Kondicionér je vhodný také pro…
Moroccanoil Color Complete Continue Conditioner 250 ml
od 350 Kč
1 400 Kč/l- Barvené vlasy
- 250 ml
Výživný bezsulfátový kondicionér pro barvené vlasy. Blýskněte se s mnohem lépe vypadající a déle trvající barvou. Vyživuje a regeneruje chemicky i mechanicky namáhané vlasy. Uzamyká barevné…
Natura Siberica Rakytníkový balzám pro normální a suché vlasy 400 ml
od 169 Kč
422 Kč/l- Suché vlasy
- 400 ml
Intenzivně hydratuje a vyživuje vlasy, chrání je před termickým poškozením při tepelné úpravě účesu. Proniká hluboce do struktury vlasů, nasycuje je životní vlhkostí a potřebnými výživnými…
Inebrya Ice Cream Dry-T Whipped Cream 200 ml
od 153 Kč
- Pěna
- Poškozené vlasy
- Dámský
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
Inebrya Ice Cream Dry-T Whipped Cream 200 ml je ideální pro péči o délky a konečky přírodních i chemicky upravených vlasů, především těch suchých a krepatých. Výsledkem jsou hebké, odlehčené, …
TRESemmé Replenish & Cleanse kondicionér na vlasy 400 ml
od 74 Kč
- Mastné vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy mastná pokožka
- Na rozčesávání
- Hydratační
TRESemmé Replenish & Cleanse kondicionér na vlasy 400 ml Kondicionér TRESemmé Replenish & Cleanse je navržen pro péči o mastné vlasy. Obsahuje vitamín C a komplex vitamínů B3, B5, B7 a E, které…
Tigi Bed Head Ego Boost
od 155 Kč
654 Kč/l- 237 ml
Tigi Bed Head Ego Boost Leave-In Conditioner kondicionér na barvené, poškozené vlasy 237ml Bezoplachový kondicioner Tigi Bed Head Ego Boost Leave-In Conditioner na roztřepené konečky s příjemnou…
Kvitok Tuhý kondicionér pro suché a namáhané vlasy 50 g
od 211 Kč
- Tuhý
- Suché vlasy
- Unisex
- Na rozčesávání
- Přírodní
Tento tuhý kondicionér je vytvořen pro péči o suché, křehké a lámavé vlasy. Díky propracované receptuře bude přínosem i pro kudrnaté, husté vlasy a pro vlasy tepelně, chemicky a mechanicky…
Uppercut Deluxe kondicionér na vlasy 240 ml
od 388 Kč
1 617 Kč/l- 240 ml
Kondicionér na vlasy (240 ml) od Uppercut pro každodenní použití obnovuje lesk a poddajnost vlasů. Obsahuje jojobový olej, který uzavírá vlhkost ve vlasech a výtažek z máty peprné, která…
Maria Nila Luminous Colour kondicionér 1 l
od 979 Kč
- Barvené vlasy
- 1000 ml
Rozjasňující kondicionér pro barvené vlasy s extraktem z granátového jablka, do hloubky vlasy hydratuje, zjemňuje a předchází účinkům statické elektřiny. Poskytuje komplexní ochranu vlasů a…
Farouk Systems Chi Rose Hip Oil Protecting kondicionér 739 ml
od 429 Kč
581 Kč/l- 739 ml
Kondicionér na barvené vlasy bez obsahu sulfátů a parabenů. Chrání barvu před ztrátou pigmentace, hloubkově regeneruje a poskytuje vlasům dokonalou péči a oslnivý lesk. Kondicionér obsahuje…
Maria Nila Structure Repair kondicionér 1 l
od 979 Kč
- Poškozené vlasy
- 1000 ml
Kondicionér na poškozené, suché a barvené vlasy, který zjemňuje, hydratuje a posiluje strukturu vlasů, přičemž zároveň bojuje s účinky statické elektřiny. Revitalizující extrakt z mořské řasy…
Dixi Revitalizační kondicionér na vlasy 200 ml
od 39 Kč
- Barvené vlasy
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Revitalizační
- S keratinem
Revitalizační kondicionér na vlasy s objemem 200 mililitrů je navržen pro každodenní péči o všechny typy vlasů. Obsahuje vyváženou kombinaci extraktů z aloe vera a měsíčku lékařského, které…
milk_shake Icy Blond Conditioner 250 ml
od 284 Kč
1 136 Kč/l- 250 ml
Kondicionér milk_shake Icy Blond je určený pro hnědé nebo tmavě blond vlasy. Dodává vlasům popelavé tóny. Aktivní složky zvýrazňují přirozenou krásu vlasů a zanechávají je hebké a lesklé.
Kallos Cosmetics Lab 35 Curl Mania kondicionér 250 ml
od 94 Kč
376 Kč/l- 250 ml
Kondicionér Kallos Lab 35 Curl Mania dodá vlnitým vlasům potřebnou hydrataci a pružnost. Obsahuje výtažky z bambusu a olivový olej, které pomáhají vlasy vyživovat a chránit. Po použití budou…
Alterna Caviar Infinite Color Hold Conditioner 250 ml
od 483 Kč
1 932 Kč/l- Poškozené vlasy
- 250 ml
Hydratační kondicionér, který pomáhá chránit barvu a dodává ji dlouhotrvající zářivost. Chrání vlasy při mytí, aby se nevymyl barevný pigment. Zjemňuje povrch vlasového vlákna pro dosažení…
Dermacol Hair Ritual Weightless & Volume Conditioner 200 ml
od 168 Kč
- Poškozené vlasy
- Dámský
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Revitalizační
Dermacol Hair Ritual Weightless & Volume Conditioner je oplachový kondicionér o objemu 200 ml, určený pro jemné, normální a poškozené vlasy. Kondicionér je navržen tak, aby dodával vlasům objem, …
KERASILK Taming Balm 75 ml
od 420 Kč
- Balzám
- Pro všechny typy vlasů
- Bezoplachový
- Bez parabenů
- Bez silikonů
Bezoplachový balzám KERASILK Taming Balm bohatý na biomimetické hedvábí a bambucký olej zajišťuje okamžité vyhlazení a zjemnění nepoddajných, krepatých a hrubých vlasů nebo vlasů kudrnatých a…
Kallos Professional Repair Conditioner 500 ml
od 70 Kč
- Balzám
- Suché vlasy
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Revitalizační
Kondicionér představuje záchranu pro vaše vlasy. Perfektně je regeneruje a poskytuje jim hloubkovou výživu. Zabraňuje jejich předčasnému lámání a dodává jim perfektní vzhled.
Alcina Pastell Ice-Blond 100 ml
od 214 Kč
- Balzám
- Pro blond a zesvětlované vlasy
- Dámský
- Na rozčesávání
- Hydratační
Pastell balzám Ice-Blond pěstí a osvěžuje blond vlasy. Oživuje blond barvu, dodává lesk a usnadňuje rozčesávání. Balzám vytváří v barvených, melírovaných a zesvětlených vlasech efekt trendy…
Davines Authentic Moisturizing Balm 150 ml
od 509 Kč
- Balzám
- Suché vlasy
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Přírodní
Jemný kondicionér na olejové bázi s výjimečně jemnými a hydratačními účinky. Je vhodný pro jemné odličování make-upu, hloubkovou péči vlasů a extra hydrataci pokožky těla. Hlavní aktivní složky:…
Alterna Haircare My Hair My Canvas Me Time Everyday kondicionér pro lesk vlasů 251 ml
od 445 Kč
1 773 Kč/l- Na rozčesávání
- Vegan
- 251 ml
Alterna Haircare My Hair My Canvas představuje novou éru v oblasti vlasové péče a stylingu. Dokonalou proměnu jakéhokoliv typu vlasů zajistí vzácný rostlinný kaviár s unikátní transformativní…
So´Bio étic Cheveux Nourris Karité 200 ml
od 158 Kč
790 Kč/l- Suché vlasy
- BIO
- 200 ml
Kondicionér So´Bio étic Cheveux Nourris Karité uhlazuje a usnadňuje jejich rozčesávání a následnou úpravu. Díky bambuckému máslu a rostlinným ceramidům z arganového oleje vlasy pečlivě vyživuje, …
PALACIO Herbal Therapy konopný vlasový balzám 500 ml
od 89 Kč
178 Kč/l- Na rozčesávání
- 500 ml
Vlasový balzám s kvalitním olejem ze semen konopí (Cannabis Sativa L.,Angiospermae). Pro ošetření vlasů po umytí, pro snadné rozčesávání a vyšší lesk.
Biosilk Volumizing Therapy Conditioner, 355 ml
od 211 Kč
593 Kč/l- 355 ml
Volumizing Therapy kondicionér je regenerační výživa, která dodává objem a tvar vlasům díky základní složce Hair Volume Complex. Hedvábí a proteiny z rýže vlasy hydratují dlouhodobě a zároveň se…
Balmain Hair Conditioner Leave-In Spray, 50 ml
od 226 Kč
- Sprej
- Poškozené vlasy
- Unisex
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Bezoplachový
Kondicionér ve spreji je určen pro každodenní péči o vlasy, které potřebují ochranu a výživu bez zatížení. Jeho lehká textura usnadňuje rozčesávání a zabraňuje zacuchávání vlasů, zároveň dodává…
Redken All Soft Conditioner 500 ml
od 550 Kč
1 100 Kč/l- Suché vlasy
- 500 ml
Kondicioner pro suché a křehké vlasy. Redken All Soft kondicionér je určen pro suché a křehké vlasy, který působí na kutikulu vlasového vlákna a uhlazuje ji. Zajišťuje snadné rozčesávání a díky…
Soaphoria Balanceeze Přírodní tekutý kondicionér 250 ml
od 249 Kč
996 Kč/l- 250 ml
Organický tekutý kondicionér na mastné vlasy je vytvořen z nejcennějších organických olejů vysloveně k navrácení rovnováhy a normalizaci tvorby mazu žlázami pokožky hlavy. Účinky éterických…
Noberu Sandalwood kondicionér na vlasy 250 ml
od 429 Kč
1 716 Kč/l- Pro všechny typy vlasů
- Hydratační
- 250 ml
Účinný vlasový kondicionér Noberu obsahuje výživné oleje s mnoha živinami díky lisování za studena. Se smyslnou vůni s tóny santalového dřeva, kůže a pižma.
Alcina Color Conditioning Shot tónovací balzám Cold Brown 150 ml
od 284 Kč
1 893 Kč/l- Balzám
- Pro blond a zesvětlované vlasy
- 150 ml
Vysoce účinné pigmenty tónovacího balzámu Alcina Color Conditioning Shot obalí vlas a zajistí intenzivní oživení barvy. Lehká pěsticí emulze chrání vlasy a propůjčuje jim jedinečnou hebkost. …
Marion Little Care 120 ml
od 56 Kč
466 Kč/l- Bezoplachový
- Na rozčesávání
- 120 ml
Sprej Marion Little Care je speciálně navržen pro dětské vlasy a vlasovou pokožku. Má svěží a jemnou ovocnou vůni přizpůsobenou preferencím dětí. Neobsahuje barviva, parabeny, SLES, SLS. Jemné…
Alcina Color 150 ml Silver
od 297 Kč
1 980 Kč/l- Balzám
- Pro blond a zesvětlované vlasy
- Dámský
- 150 ml
Balzámy Alcina Color Conditioning Shots vrací intenzitu a lesk barveným vlasům. Zapomeňte na matnou a blednoucí barvu. Dopřejte svým vlasům jedinečnou péči v podobě pečujícího balzámu. Obsahuje…
L´Oréal Paris X-Tenso Moisturist Smoothing Cream 250 ml
od 846 Kč
3 384 Kč/l- 250 ml
Vlasová péče pro vyhlazení vlasů. Permanentní narovnávač L´Oréal Paris X-Tenso Moisturist Smoothing Cream je přípravek, který narovnává vlasy a působí jako uhlazující krém. Bohaté složení…
Matrix Biolage Strength Recovery kondicionér pro poškozené vlasy 200 ml
od 306 Kč
- Poškozené vlasy
- Dámský
- Hydratační
- Přírodní
- BIO
Matrix Biolage Strength Recovery kondicionér pro poškozené vlasy 200 ml je určen pro zákazníky, kteří hledají účinnou péči pro oslabené a křehké vlasy. Tento kondicionér je obohacen o aktivní…
Zahir Cosmetics Neroli kondicionér pro nepoddajné vlasy 200 ml
od 94 Kč
470 Kč/l- Proti vypadávání vlasů
- Hydratační
- Revitalizační
- 200 ml
Účinný kondicionér s arganovým olejem a vůní pomerančových květů skvěle doplňuje jemný čistící šampon se stejnou vůní. Přípravek pečuje o neposlušné, krepaté, přesušené a elektrizující vlasy, …
Milva Hair Repair kondicionér 200 ml
od 127 Kč
635 Kč/l- Poškozené vlasy
- 200 ml
Regenerační kondicionér na poškozené a suché vlasy s bio-regenerační formulí, která zahrnuje komplex přírodních olejů a bylinných výtažků, které hydratují a vyživují vlasy do hloubky, chrání…
Alcina barevný balzám červený 150 ml
od 297 Kč
1 980 Kč/l- Balzám
- Barvené vlasy
- 150 ml
Alcina barevný balzám je ideální jak pro výrazné červené odstíny, tak pro odstíny s červeným nádechem. Jedinečná kombinace barevných pigmentů, pěsticího balzámu a pH korektoru dodá barveným…
Matrix Total Results Brass Off Conditioner 300 ml
od 240 Kč
800 Kč/l- Barvené vlasy
- 300 ml
Kondicionér je speciálně vyvinutý pro potřeby blonďatých a melírovaných vlasů v odstínech studené barvy. Unikátní systém s fialovo-modrými pigmenty aktivně posiluje zakotvení barevných molekul. …
PHYTO Blond zesvětlující sprej pro lesk 150 ml
od 275 Kč
- Sprej
- Pro blond a zesvětlované vlasy
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Hydratační
- Bez silikonů
Tento sprej je určen pro světlé až tmavé přírodní blond vlasy, kterým dodává postupné zesvětlení až o dva odstíny. Obsahuje jablečný ocet, který vyhlazuje kutikulární vrstvu vlasového vlákna a…
TRESemmé Rich Moisture hydratační kondicionér s vitaminem E 400 ml
od 85 Kč
- Poškozené vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
- Hydratační
TRESemmé Rich Moisture hydratační kondicionér s vitaminem E 400 ml Hydratační kondicionér TRESemmé Rich Moisture s vitaminem E je navržený pro každodenní péči o vaše vlasy. Tento produkt je…
Paul Mitchell Platinum Blonde hydratační kondicionér pro blond a melírované vlasy…
od 401 Kč
2 005 Kč/l- Pro blond a zesvětlované vlasy
- 200 ml
Kondicionér Paul Mitchell Platinum Blonde zajistí vašim vlasům snadné rozčesání a potřebnou výživu, bez čehož se krásné a zdravé vlasy neobejdou. Kondicionér usnadňuje rozčesávání a následnou…
So´Bio étic Cheveux doux 200 ml
od 164 Kč
820 Kč/l- BIO
- 200 ml
Kondicionér So´Bio étic Cheveux doux vlasům dodává potřebnou výživu, zabraňuje jejich zbytečnému vysušování a zanechává je sametově hebké. Usnadňuje jejich rozčesávání a následnou úpravu. …
