- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Alfaparf Milano Semi di Lino Moisture 125 ml
od 251 Kč
2 008 Kč/l- Suché vlasy
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
- 125 ml
Hydratuje a vyživuje vlasy, zjemňuje je a navíc výrazně usnadňuje jejich rozčesávání. To vše hravě zvládá bezoplachová péče pro suché vlasy Alfaparf Milano Semi di Lino Moisture, která vyhlazuje…
Kérastase Nutritive Lait Vital Irisome kondicionér, 200 ml
od 649 Kč
3 245 Kč/l- Jemné vlasy
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Revitalizační
- 200 ml
Kérastase Nutritive Lait Vital Irisome kondicionér, navržený speciálně pro normální až lehce suché vlasy, poskytuje jemnou výživu a ochranu. Obsahuje výtažek z kosatce a kombinaci účinných…
Officina Naturae Ultra Delicato kondicionér pro velmi citlivou pokožku 250 ml
od 242 Kč
- Jemné vlasy
- Typ pokožky hlavy citlivá pokožka
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Ekologický
Officina Naturae Ultra Delicato kondicionér pro velmi citlivou pokožku 250 ml Kondicionér z řady Ultra Delicato od italského výrobce Officina Naturae je určen pro osoby s velmi citlivou…
Goldwell Dualsenses Bond Pro Fortifying kondicionér, 1 l
od 649 Kč
649 000 Kč/l- Jemné vlasy
- 1 ml
Posilující kondicionér pro slabé a křehké vlasy Goldwell Dualsenses Bond Pro chrání vlasy před mechanickým poškozením. Vlasy se po použití kondicionéru méně lámou. Díky technologii…
Dear Barber kondicionér na vlasy a vousy 1 l
od 401 Kč
- 1000 ml
Dear Barber kondicionér s antistatickými účinky, díky kterému nebudou vlasy či vousy rozčepýřené, budou vyživené, snadno rozčesatelné a po použití budou působit pěstěným vzhledem.
O&M Know Knott Conditioning Detangler 250 ml
od 525 Kč
- Sprej
- Suché vlasy
- Dámský
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
Kondicionér v bezoplachové formě se snadno aplikuje a je určen pro rozčesávání a regeneraci vlasů. Udržuje vlasy hydratované, lesklé a nezatížené, což ocení zejména nepoddajné nebo sušší typy…
Label.M Honey & Oat kondicionér 1 l
1 620 Kč
- Poškozené vlasy
- 1000 ml
Kondicionér na bázi medu a ovsa, zvyšuje pevnost a regeneruje všechny typy přirozeně suchých a dehydratovaných vlasů. Účinky Vyživuje vlasy zevnitř a posiluje. Regeneruje a hydratuje namáhané…
Curapil Kondicionér péče o vlasy 200 ml
od 248 Kč
- Poškozené vlasy
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Proti vypadávání vlasů
- Na rozčesávání
- Hydratační
Přírodní kondicionér na vlasy Curapil zajistí vašim vlasům snadné rozčesání a potřebnou výživu, bez čehož se krásné a zdravé vlasy neobejdou. Kondicionér poskytuje vlasům vitalitu, pružnost a…
Alterna Haircare Caviar Anti-Aging Replenishing Moisture kondicionér 250 ml
od 505 Kč
2 020 Kč/l- 250 ml
Kondicionér Alterna Caviar Replenishing Moisture Conditioner Dry Hair obnovuje a regeneruje suché vlasy. Složení obsahuje Photozyme Complex, který chrání vlasy před poškození. Extrakt z kaviáru…
Soaphoria Nutrieeze Přírodní tekutý kondicionér 250 ml
od 249 Kč
996 Kč/l- Poškozené vlasy
- 250 ml
Organický tekutý kondicionér na suché a poškozené vlasy je unikátním skvostem pro Vaše nepoddajné a vysušené vlasy resp. rozdvojené konečky vlasů! Díky bambuckému máslu, jojobovému oleji a…
Farouk Systems CHI Infra Treatment, 946 ml
od 590 Kč
624 Kč/l- 946 ml
Hydratační kondicionér chrání barvu a udržuje hydrataci. Vyhlazuje poréznost vlasů a obnovuje vrchní keratinovou vrstvu. Zajišťuje ochranu vlasů před teplem. Obsahuje přírodní hedvábí, bylinné a…
Biosilk Silk Therapy balzám na vlasy, 167 ml
od 427 Kč
2 555 Kč/l- 167 ml
Farouk Systems Biosilk Silk Therapy balzám na vlasy 167 mlobsahuje čisté hedvábí, vitamíny a rostlinné výtažky. Obnovuje a silně hydratuje vlasy i pokožku hlavy. Zajišťuje zničeným, suchým i…
BBcos Emphasis Nami-Tech Curling Style Base Leave In 200 ml
293 Kč
- Sprej
- Kudrnaté a vlnité vlasy
- Dámský
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
Kondicionér bezoplachový je určen pro péči o kudrnaté a vlnité vlasy, které potřebují podporu pružnosti a ochrany před vnějšími vlivy. S objemem 200 mililitrů poskytuje dostatečné množství…
Joanna Herbal Bomb Detangling Spray Conditioner pro snadné rozčesání vlasů 300 ml
od 74 Kč
- Sprej
- Pro všechny typy vlasů
- Dámský
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
Kondicionér ve formě spreje je určen pro obtížně rozčesatelné vlasy, které mají tendenci se zamotávat. Obsahuje bylinný komplex složený z kopřivy, přesličky, chmele, tataráku a lopuchu, který…
Alcina Ganz Schön Lang 150 ml
od 350 Kč
- Dámský
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Revitalizační
- S keratinem
Vyhlazující kondicionér pro dlouhé vlasy je od značky Alcina. Rozmazluje a napravuje vlasy. Úžasně hladká struktura a úžasný lesk jsou pak zaručeny. Úžasně snadné rozčesávání je samozřejmostí.
Garnier Fructis Coconut Water Conditioner 200 ml
od 70 Kč
- Balzám
- Poškozené vlasy
- Typ pokožky hlavy mastná pokožka
- Na rozčesávání
- Hydratační
Garnier Fructis Coconut Water Conditioner je ideální pro vlasy, které jsou mastné u kořínků, ale mají suché konečky. Obsahuje složky, které vlasy čistí a zároveň vyživují konečky – pomáhá…
Dusy Envité Repair+ Spray 200 ml
349 Kč
- Sprej
- Poškozené vlasy
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
- Bez parabenů
Výživný a regenerační balzám ve spreji je vhodný pro každý typ vlasů, zejména pro velmi poškozené vlasy. Proniká hluboko do vlasu, kde ho chrání a regeneruje. Vlasy se snadno rozčesávají. Dodává…
Revlon Professional Re Start Restorative Melting Conditioner 200 ml
od 237 Kč
1 184 Kč/l- Poškozené vlasy
- 200 ml
Kondicionér Revlon Professional Re Start Recovery zajistí vašim vlasům snadné rozčesání a potřebnou výživu, bez čehož se krásné a zdravé vlasy neobejdou. Kondicionér usnadňuje rozčesávání a…
Tigi Bed Head Men Clean Up kondicionér 750 ml
od 329 Kč
439 Kč/l- 750 ml
Vlasový kondicioner Tigi Bed Head Men Clean Up Peppermint Conditioner s mátou pro muže. Čistící kondicioner pro zdravé vlasy. Posiluje a povzbuzuje vlasy. Je vhodný pro každoděnní použití.
Davines Melu conditioner kondicionér na dlouhé a lámavé vlasy 250 ml
607 Kč
2 428 Kč/l- Poškozené vlasy
- Hydratační
- Revitalizační
- Zvětšení objemu vlasů
- 250 ml
Kondicionér zabraňuje lámání vlasů, dodává jim lesk, objem, hebkost a jemnost. Naneste na ručníkem vysušené vlasy po použití šamponu Melu. Nechte působit 2–5 minut, pročešte a poté…
milk_shake No Frizz Allowed Perfecting Conditioner 300 ml
od 356 Kč
- Poškozené vlasy
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Proti vypadávání vlasů
- Na rozčesávání
- Hydratační
Kondicionér určený pro každodenní péči o krepaté, sušší a nepoddajné vlasy, které se obtížně rozčesávají a na vlhkost reagují poletováním a ztrátou hladkosti. Jeho složení s mléčnými bílkovinami…
Kallos Cosmetics KJMN Nourishing kondicionér 1 l
od 105 Kč
- Poškozené vlasy
- 1000 ml
Kondicionér pomáhá vyživovat poškozené vlasové vlákno. Regeneruje ho od kořínků až ke konečkům. Suchým vlasům poskytuje hydrataci a lesk. Redukuje lámavost vlasů. Preventivně chrání vlasové…
Kallos Placenta Hair Mask Maska na vlasy 275ml W, pro suché a poškozené
od 53 Kč
193 Kč/l- Suché vlasy
- 275 ml
Kallos Placenta Hair Mask - maska na suché vlasy. Maska pro suché a poškozené vlasy. Vlasy účinně vyživuje, regeneruje a dávkuje potřebné živiny pro zdravý růst a vzhled. Použitie: Aplikujte na…
Miriam Quevedo Platinum & Diamonds Volume Conditioner 250 ml
od 1 617 Kč
- Poškozené vlasy
- Unisex
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Revitalizační
Platinum & Diamonds Volume Conditioner od Miriam Quevedo je kondicionér navržený pro posílení a hydrataci jemných a poškozených vlasů. Balení obsahuje 250 ml produktu. Obsahuje 22 vzácných…
Matrix Biolage Color Balm Color Conditioner 250 ml Lavender
375 Kč
- Balzám
- Pro všechny typy vlasů
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Hydratační
- Vegan
Tónující balzám Biolage Color Balm kombinuje hydratační balzám s barevnými pigmenty. Díky snadné aplikaci se již po 5 minutách můžete radovat z proměny. Vaše vlasy budou navíc optimálně zvlhčené…
FRUCTIS balzám 200ml color resist
od 77 Kč
385 Kč/l- Barvené vlasy
- 200 ml
Garnier Fructis Color Resist Balm balzám na vlasy 200ml Balzám pro barvené a melírované vlasy Garnier Fructis Color Resist Balm.Dlouhodobě zachovává intenzitu barvy. Hloubkově vyživuje vlasy a…
British M Hydrate Hair Butter, 250 g
750 Kč
- Balzám
- Poškozené vlasy
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Revitalizační
Hydratační vlasové máslo značky British M je určeno k okamžitému vylepšení vzhledu a kvality vlasů. Produkt dodává lesk a hebkost, což ocení především majitelé křehkých a poškozených vlasů. …
System Professional Lipid Code Color Save kondicionér na barvené vlasy 200 ml
od 534 Kč
- Barvené vlasy
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Vegan
Kondicionér určený pro péči o barvené vlasy, který pomáhá udržet jejich zářivost a lesk. Obsahuje účinné složky, které pronikají do struktury vlasu a obnovují jeho porézní keratinovou strukturu, …
Matrix Biolage Color Balm Color Depositing Conditioner 250 ml Cinnamon
od 375 Kč
- Pro všechny typy vlasů
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Hydratační
- Vegan
Díky tónujícímu balzámu Matrix Biolage Color Balm Color Depositing Conditioner můžete oživit, zvýraznit či změnit barvu svých vlasů bez závazků či obav z poškození. Balzám vznikl spojením vysoce…
Shiseido Fino Premium Touch kondicionér 550 ml
od 353 Kč
- Poškozené vlasy
Kondicionér je formulován tak, aby efektivně regeneroval a chránil poškozené a suché vlasy, přičemž zajišťuje jejich plné oživení. Kombinace pečlivě vybraných aktivních složek jako extrakt z…
Farouk Systems CHI Ionic Color Illuminate Conditioner Platinum Blonde 251 ml
od 257 Kč
1 024 Kč/l- Pro blond a zesvětlované vlasy
- Unisex
- Hydratační
- Revitalizační
- 251 ml
Oživte svou barvu vlasů s barevným kondicionérem, který je ideální pro použití mezi salónním obarvením. Kondicionér CHI Ionic Color Illuminate Conditioner Platinum Blond zvýrazňuje barvu…
Schwarzkopf Gliss Aqua Revive bezoplachový balzám 200 ml
od 94 Kč
- Balzám
- Jemné vlasy
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
- Hydratační
Je pro vás podstatné, aby vaše vlasy vypadaly zdravě a bezchybně? Potom jistě oceníte kondicionér Schwarzkopf Gliss Aqua Revive o objemu 200 ml, tento pomocník bude vyhovovat všem, kteří mají…
Paul Mitchell Color Protect Daily Conditioner 500 ml
od 444 Kč
Color Protect Daily Conditioner je kondicionér pro barvené vlasy. Obsahuje výtažky ze slunečnice, díky kterým chrání barvu před blednutím a působením slunečních paprsků.
BES PHF Curl Conditioner kondicionér pro vlnité vlasy oživující kudrny 300 ml
od 206 Kč
687 Kč/l- Suché vlasy
- Na rozčesávání
- Hydratační
- 300 ml
Hydratuje do hloubky kudrnaté vlasy, díky čemuž se pak vlasy lépe tvarují a zachovávají formu, aniž by ztěžkly. Díky působení balzámu jsou vlasy pružné a tonizované. Působí na vlasy jemně, ale s…
COLLAMEDIC Hydratační kondicionér na vlasy s kolagenem 200 ml
od 490 Kč
- Poškozené vlasy
- Unisex
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Proti vypadávání vlasů
- Na rozčesávání
Kondicionér na vlasy obohacený o kyselinu hyaluronovou, keratin a kolagen. Kondicionér nejenže vaše vlasy důkladně vyživí, ale také je hydratuje, revitalizuje a zanechá je jemné, pružné a…
Selective Professional Artistic Flair Due Phasette 150 ml
od 181 Kč
- Sprej
- Barvené vlasy
- Dámský
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
Kondicionér s okamžitým účinkem a bez nutnosti oplachování je navržen pro péči o vlasy po chemických úpravách, jako je trvalá ondulace a barvení. Pomáhá hydratovat a vyživovat vlasová vlákna, …
Faith in Nature Kokos kondicionér 400 ml
od 158 Kč
395 Kč/l- Poškozené vlasy
- 400 ml
Pro normální až suché vlasy. Výtažky z organického kokosu dopřejí vašim smyslům, vlasům i vlasové pokožce tropickou dovolenou. 100% přírodní vůně. Obsahuje organický kokosový olej. Výrobky faith…
Aloe Vera Nutri-Repair kondicionér 200 ml
od 370 Kč
1 850 Kč/l- Hydratační
- Přírodní
- Revitalizační
- 200 ml
Kondicionér s obsahem 15 procent gelu z Aloe Vera a komplexem sedmi přírodních olejů je určen pro intenzivní péči o vlasy. Kombinace těchto složek pomáhá vyživovat a regenerovat vlasy zevnitř, …
Moroccanoil Hydrating Conditioner 1 l
1 206 Kč
- 1000 ml
Jemně čistící hydratační kondicionér s arganovým olejem. Naplňuje dehydrované vlasy antioxidačním arganovým olejem a živinami. Bohatý na vitamín A a červené řasy, které jsou účinné v boji proti…
Garnier Fructis Hair Food Cocoa Butter Smoothing Conditioner 350 ml
od 86 Kč
- Balzám
- Poškozené vlasy
- Unisex
- Na rozčesávání
- Hydratační
Garnier Fructis Hair Food Cocoa Butter Smoothing Conditioner je ideální volbou pro všechny, kdo hledají způsob, jak zkrotit nepoddajné a krepaté vlasy. Tento kondicionér o objemu 350 ml obsahuje…
Revlon Professional Equave Instant Beauty Hydro Nutritive Detangling Conditioner,…
214 Kč
1 070 Kč/l- Poškozené vlasy
- Bezoplachový
- 200 ml
Bezoplachový kondicionér ve spreji perfektně vyživuje a hydratuje vlasy.
Moroccanoil Moisture Repair Conditioner kondicionér pro poškozené vlasy 1 l
od 959 Kč
- Poškozené vlasy
- 1000 ml
Regenerační kondicionér pro poškozené vlasy s arganovým olejem. Regeneruje vlasy pomocí arganového oleje, keratinu, mastných kyselin a bílkovin pomáhá vlasy hydratovat. Napravuje poškozené a…
Garnier Fructis Hair Food Watermelon Plumping Conditioner 350 ml
85 Kč
- Jemné vlasy
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Přírodní
- Revitalizační
Veganský kondicionér s výtažky z vodního melounu pečuje o jemné vlasy. Jeho lehká textura okamžitě proniká do vlasů a dodáním hydratace vlasy vyplňuje. Vlasy se jednoduše rozčesávají, vypadají…
Revlon Professional Equave Hydro Nutritive bezoplachový kondicionér ve spreji pro…
od 217 Kč
- Poškozené vlasy
- Dámský
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
- Hydratační
Hydratační kondicionér Equave je lehký dvoufázový kosmetický přípravek, který ošetřuje, chrání a vyživuje vaše vlasy. Přípravek regeneruje strukturu suchých a narušených vlasů, navrací jim…
Schwarzkopf Professional Fibre Clinix Hydrate Spray Conditioner 200 ml
od 358 Kč
1 790 Kč/l- Suché vlasy
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
- 200 ml
Bezoplachový hydratační kondicionér ve spreji rozčesává suché vlasy a zároveň zpevňuje vazby uvnitř vlasů. Přináší okamžitý hydratační efekt a předchází pocitu suchých vlasů.
Redken Frizz Dismiss Conditioner 1 l
od 1 068 Kč
- 1000 ml
Regenerační kondicionér s ochranou proti vlhkosti a krepacení vlasů uzamyká ve vlasu jeho přirozenou míru vlhkosti, zatímco zabraňuje přístupu vlhkosti z okolního prostředí. Obsahuje…
Sebastian Penetraitt Conditioner, 50 ml
71 Kč
1 420 Kč/l- Poškozené vlasy
- 50 ml
Posilující a regenerační kondicionér dokáže hloubkově pečovat, zacelit a posílit vlas. Aktivní záchranný systém proniká do hloubky vlasu a zbavuje ho poškození, způsobeného předchozími…
Rituals The Ritual Of Karma Colour Protect & Nutrition Conditioner 250 ml
od 279 Kč
- Dámský
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Přírodní
- Vegan
Kondicionér o objemu 250 ml je navržen pro komplexní péči o vlasy, která zahrnuje intenzivní hydrataci, výživu a ochranu. Je vhodný pro všechny typy vlasů a díky přírodním složkám podporuje…
