- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Revlon Professional Orofluido Radiance Argan Conditioner 1 l
od 295 Kč
- Poškozené vlasy
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
- Hydratační
- 1000 ml
Obnovte krásu vlasů pomocí Radiance Argan Conditioner. Jeho složení hydratuje, vyhlazuje a pomáhá opravit poškozené vlasy. Vlasy vypadají zdravěji a krásně se lesknou.
KEVIN.MURPHY Smooth Again Rinse uhlazující kondicionér pro hrubé a nepoddajné vlasy…
od 563 Kč
2 252 Kč/l- Suché vlasy
- Na rozčesávání
- 250 ml
Kondicionér Kevin Murphy Smooth Again Rinse uhladí, zjemní a změkčí silné, hrubé, husté a nepoddajné vlasy. Obsažená kombinace aktivních olejů jim navrátí znovu lesk, hydrataci a sílu. Vlasy…
Paul Mitchell Awapuhi Wild Ginger Repair Cream Rinse vyživující kondicionér pro…
od 694 Kč
- Krém
- Dámský
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Přírodní
Kondicionér určený pro všechny typy vlasů, který poskytuje potřebnou péči a výživu. Jeho krémová konzistence zajišťuje snadné nanášení a vstřebávání do vlasových vláken, kde působí na jejich…
Ben & Anna Love Soap Very Berry 60 g
od 104 Kč
- Tuhý
- Pro všechny typy vlasů
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Přírodní
Tuhý kondicionér voní stejně šťavnatě, jako vypadá. Mezi pramínky proplete vůni lesních plodů, vlasy půjdou snáze rozčesat a získají ochranu před útoky smogu, slunečního záření a dalších…
Wella Profesionals SP Repair Conditioner 1 l
od 562 Kč
- Poškozené vlasy
- 1000 ml
Vyživující krémová péče pro poškozené vlasy. Produkt, který je speciálně vyvinutý pro velmi poškozené vlasy. Hluboce regeneruje a hydratuje poškozené a suché vlasy. Již po 30 vteřinách budou…
Moroccanoil Smooth Conditioner kondicionér na vlasy 1 l
od 1 172 Kč
- 1000 ml
Uhlazující kondicionér s arganovým olejem. Obsahuje patentovanou složku AminoRenew která navrací vlasům vyčerpané aminokyseliny a doplňuje keratin, který je vlasům přirozený. Arganový olej s…
Davines Alchemic kondicioner golden 250 ml
od 659 Kč
2 636 Kč/l- Barvené vlasy
- Hydratační
- 250 ml
- 300 g
Kondicionér pro hloubkovou hydrataci vlasů. Je obohacený o hydrolyzované mléčné proteiny, které vlasy chrání a pomáhají proti roztřepeným konečkům. Barevné pigmenty zvýrazňují a pomáhají udržet…
SO'BiO étic Kokos a kyselina hyaluronová BIO kondicionér 200 ml
od 164 Kč
820 Kč/l- Suché vlasy
- Na rozčesávání
- BIO
- 200 ml
Kondicionér je určen pro všechny typy vlasů, zejména ale pro vysušené. Vlasy nezatěžuje mastnou výživou a nezjemňuje je. Vlasy jsou po něm chráněné, disciplinované a hedvábné. O hydrataci se…
Goldwell Copper Dualsenses Color Revive Color Giving Condicioner 200 ml
od 262 Kč
- Pro blond a zesvětlované vlasy
- Dámský
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Revitalizační
Kondicionér Color Revive Color Giving Conditioner od společnosti Goldwell vám pomůže osvěžit barvu vašich vlasů ze salonu, pečovat o ni a zintenzivnit barevný efekt a hloubku. Kondicionér je…
MAUI Moisture kondicionér pro kudrnaté vlasy 385 ml
od 208 Kč
- Kudrnaté a vlnité vlasy
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Bez silikonů
Kondicionér pro husté kudrnaté vlasy je smíchán s výživným kokosovým olejem a s extraktem plumérie a papájovým máslem. Dokonale hydratuje a pomáhá rozčesat, defrizovat a stylizovat vaše husté…
Salerm Salerm 21 Leave-in kondicionér na vlasy, 200 ml
587 Kč
2 935 Kč/l- Poškozené vlasy
- 200 ml
Popis Salerm 21 díky obsahu hedvábných proteinů a vitamínu B5 je revoluční péčí pro poškozené, lámavé, porézní a suché vlasy. Bezoplachový kondicionér Salerm 21 s okamžitým hloubkovým účinkem…
milk_shake Volume Solution kondicionér na objem vlasů 1 l
od 507 Kč
- 1000 ml
Kondicionér pro objem jemných vlasů posílen Argininem vlasy jemně čistí, posiluje a dodává jim objem. Posiluje vlasovou strukturu, dodává objem od kořínků a vlasy se snadno rozčesávají.
Gestil Pantesalmina balzám na vlasy 300 ml
od 264 Kč
880 Kč/l- 300 ml
Vynikající hydratační a regenerační vlasový balzám obohacený o čistý Pantenol. Jeho vyjímečné složení se doporučuje pro vlasy poškozené trvalými, chemickým barvením, smogem a na vlasy křehké se…
Joico K-Pak Color Therapy Color-Protecting Conditioner 250 ml
od 251 Kč
- Barvené vlasy
- Unisex
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
- Hydratační
Kondicionér určený pro péči o barvené a chemicky ošetřené vlasy, který kombinuje účinné látky pro ochranu barvy a posílení vlasové struktury. Obsahuje keratin, arginin, olej z ořechu mongongo a…
CHI Aloe Vera Curl Humidity Resistant Leave-in Condicioner 177 ml
od 269 Kč
1 520 Kč/l- Poškozené vlasy
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
- Hydratační
- 177 ml
Před vlhkostí i veškerými rozmary počasí ochrání vaše kudrnaté vlasy tento bezoplachový kondicionér. Poskytuje vlasům dlouhodobou porci hydratace, zanechává je hladké, lesklé a pružné. Perfektně…
Goldwell Dualsenses Curly Twist Hydrating Conditioner kondicionér pro vlnité a…
od 542 Kč
- 1000 ml
Kondicionér pro přírodně vlnité, kudrnaté nebo ztrvalené vlasy obohacený o microPROtec complex a mléčný protein. Vlasy okamžitě hydratuje a tvaruje. Usnadňuje rozčesávání vlnitých vlasů a dodává…
Cemio Kolagen conditioner 250 ml
od 181 Kč
- Poškozené vlasy
- Na rozčesávání
- Hydratační
- S keratinem
- Bez silikonů
Cemio Kolagen kondicionér 250 ml je určen pro každodenní péči o vlasy, které potřebují obnovu a posílení. Obsahuje kolagen, který dodává vlasům pevnost a pružnost, a keratin, jenž obnovuje…
Vitalitys SoNice Energy Phase regenerační sprej dvousložkový 250 ml
od 269 Kč
1 076 Kč/l- Sprej
- Hydratační
- Revitalizační
- 250 ml
- 280 g
Tento přípravek je určen pro regeneraci a péči o vlasy, které jsou po trvalé ondulaci nebo mají tendenci být suché. Dvousložková forma zajišťuje komplexní působení na strukturu vlasu, přičemž…
Alterna Caviar Anti-Aging Restructuring Bond Repair 1 l
od 1 125 Kč
- Poškozené vlasy
- 1000 ml
Rekonstrukční kondicionér pro slabé a poškozené vlasy. Vhodné pro rovné, vlnité i kudrnaté typy vlasů. Kondicionér uzavírá vlas a chrání ho před budoucím poškozením. Minimalizuje poškození a…
Goldwell Dualsenses Rich Repair Restoring Conditioner pro suché a poškozené vlasy 1 l
od 688 Kč
- Poškozené vlasy
- 1000 ml
Regenerační kondicionér pro suché a lámavé vlasy s okamžitě znatelným a viditelným efektem. Efektivně redukuje poškození vlasů, usnadňuje rozčesávání a dodává vlasům sametovou hebkost.
Bes Beauty & Science PHF Curl kondicionér pro vlnité vlasy oživující kudrny 1 l
od 435 Kč
- Kudrnaté a vlnité vlasy
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
- Hydratační
- 1000 ml
Hydratuje do hloubky kudrnaté vlasy, díky čemuž se pak vlasy lépe tvarují a zachovávají formu, aniž by ztěžkly. Díky působení balzámu jsou vlasy pružné a tonizované. Působí na vlasy jemně, ale s…
Garnier Botanic Therapy Oat Delicacy zklidňující balzám na vlasy 200 ml
od 48 Kč
- Balzám
- Poškozené vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy citlivá pokožka
- Na rozčesávání
Balzám na vlasy Garnier Botanic Therapy Oat Delicacy je určen ženám se citlivou pokožkou hlavy a jemnými vlasy, které vyžadují jemnou péči a hydrataci. Tento balzám v objemu 200 ml poskytuje…
#mydentity #MyHero Collagen Shield Spray 177 ml
od 580 Kč
- Sprej
- Pro všechny typy vlasů
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
- Hydratační
Chraňte své vlasy před mechanickým poškozením pomocí tohoto produktu. Tento bezoplachový kondicionér usnadní rozčesávání vašich vlasů. Přípravek je vhodný pro všechny typy vlasů. Vlasům…
Bes Colour Lock Maximum Moisture 300 ml
175 Kč
583 Kč/l- Barvené vlasy
- Unisex
- Hydratační
- 300 ml
Tento kondicionér je vhodný pro udržení pH během následujících týdnů po barvení a slouží jako prevence před oxidací barvy. Ošetřující linie Locour Lock. Je to linie výrobků, která vám zaručuje…
Matrix Total Results Color Obsessed So Silver Conditioner 300 ml
od 275 Kč
917 Kč/l- Pro blond a zesvětlované vlasy
- Na rozčesávání
- Hydratační
- 300 ml
- 330 g
Kondicionér ze systému So Silver pro blond a šedé vlasy. Zaměřuje se na lámavé a suché vlasy, cíleně je vyživuje a zároveň přináší intenzivní lesk jednotlivým pramenům. Systém se skládá z…
Soaphoria ApotheQ Leave-In Conditioner bezoplachový kondicionér 250 ml
od 209 Kč
- Tekutý
- Pro všechny typy vlasů
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Bezoplachový
Bezoplachový kondicionér Soaphoria ApotheQ Leave-In Conditioner je určen pro všechny typy vlasů a poskytuje jim okamžitou hydrataci a výživu. Díky tekuté formě se snadno nanáší a zajišťuje, že…
Medavita Blondie Ice Blondes pěnový kondicionér pro studené blond vlasy 300 ml
718 Kč
- Pěna
- Pro blond a zesvětlované vlasy
- Unisex
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
Pěnový kondicionér Medavita Blondie ICE Blondes je zvýrazňující pěnový kondicionér určený speciálně pro studené tóny blond vlasů. Hydratační a regenerační kondicionér ve formě pěny v ledovém…
Goldwell Dualsenses Silver minutová stříbrná maska na vlasy 500 ml
od 468 Kč
- Maska
- Pro šedivé a stárnoucí vlasy
- Dámský
- Na rozčesávání
- Hydratační
Tato maska na vlasy je určena pro péči o šedivé a chladné blond odstíny, které vyžadují speciální pozornost. Její složení je navrženo tak, aby během krátké doby 60 sekund regenerovalo a…
Farouk Systems CHI Ionic Color Lock Treatment výživa pro barvené vlasy 946 ml
od 519 Kč
549 Kč/l- Barvené vlasy
- 946 ml
Výživa na vlasy pro dlouhodobou ochranu barvy CHI Color Lock Treatment je kyselá výživa pro dlouhodobou ochranu barvy. Tento kondicionér se používá po každém chemickém ošetření. Unikátní…
Apivita Frequent Use Gentle Daily Conditioner vyživující kondicionér pro každodenní…
od 212 Kč
- Pro všechny typy vlasů
- Dámský
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Přírodní
Kondicionér určený pro každodenní péči o vlasy nabízí komplexní výživu a hydrataci, která je nezbytná pro udržení zdravého vzhledu vlasů. S objemem 150 mililitrů je vhodný pro pravidelné použití…
Nishman Pro-Hair Conditioner 1,25 l
od 221 Kč
- Poškozené vlasy
- Pánský
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Revitalizační
Kondicionér na vlasy s obsahem keratinu je určen pro důkladnou hydrataci a obnovu poškozených vlasů. Po použití zanechává vlasy jemné a snadno rozčesatelné, zároveň obnovuje jejich přirozený…
Maria Nila Sheer Silver kondicionér 1 l
od 1 290 Kč
- Barvené vlasy
- 1000 ml
Kondicionér určený pro blond vlasy s fialovým pigmentem a ostružinovým extraktem, neutralizuje zlatavé odstíny na blond vlasech. Kondicionér poskytuje komplexní ochranu vlasů a redukuje ztrátu…
Paul Mitchell Tea Tree Thickening Conditioner Lemon Sage 1 l
od 948 Kč
- Krém
- Na rozčesávání
- Přírodní
- Bez parabenů
- 1000 ml
Vitalizující kondicionér pro větší objem. Receptura nezatěžující vlasy pečuje, zvětšuje objem, usnadňuje rozčesávání a chrání. Panthenol zajišťují větší objem, lehké pečující látky chrání a…
Davines Momo hair potion 150 ml
od 263 Kč
1 753 Kč/l- Suché vlasy
- Bezoplachový
- Hydratační
- 150 ml
- 200 g
Univerzální hydratační krém, který zanechává vlasy jemné a lesklé bez zatížení. Bezoplachová péče k hloubkové hydrataci všech typů vlasů. Hlavní aktivní složky: Extrakt ze žlutého…
Davines Alchemic Conditioner Copper 250 ml
659 Kč
2 636 Kč/l- Barvené vlasy
- Hydratační
- 250 ml
- 300 g
Kondicionér pro hloubkovou hydrataci vlasů. Je obohacený o hydrolyzované mléčné proteiny, které vlasy chrání a pomáhají proti roztřepeným konečkům. Barevné pigmenty zvýrazňují a pomáhají udržet…
KERASILK Essentials Repairing Conditioner, 75 ml
od 225 Kč
- Poškozené vlasy
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Revitalizační
Kondicionér určený pro péči o poškozené vlasy, který pomáhá obnovit jejich strukturu a vitalitu. Poskytuje vlasům potřebnou hydrataci, výživu a změkčení, čímž zajišťuje jejich zdravý vzhled a…
Glamot Pure Repair Boost Conditioner, 250 ml
349 Kč
- Poškozené vlasy
- Dámský
- Proti vypadávání vlasů
- Na rozčesávání
- Hydratační
Glamot Pure Repair Boost Conditioner je kondicionér určený pro intenzivní péči o suché a poškozené vlasy. S objemem 250 ml poskytuje dostatečné množství produktu pro pravidelné používání. Tento…
Alterna Caviar Anti-frizz kondicionér 250 ml
od 379 Kč
1 516 Kč/l- Poškozené vlasy
- 250 ml
Kondicioner, který pomáhá vytvořit mladistvé a hedvábně hebké a přitom nezatížené vlasy. Tato kolekce vás ohromí typickou vůní Alterna - zelený čaj s citrusovým Bergamotem. Ochraňující komplex…
Glisskur Serum Deep Repair balzám 200 ml
od 65 Kč
325 Kč/l- Poškozené vlasy
- Na rozčesávání
- 200 ml
Regenerační balzám na vlasy Total Repair dodá vašim vlasům intenzivní péči. Posiluje vlasovou strukturu od kořínků až ke konečkům a dodává jim potřebnou pružnost. Aktivní komplex 19 obsažených…
Kallos Profesionální obnovující kondicionér s keratinem 1 l
74 Kč
- Poškozené vlasy
- 1000 ml
Obnovující kondicionér s posilujícím komplexem pro suché, křehké a poškozené vlasy. Cashmere Keratin - posiluje a hloubkově vyživuje vlasovou strukturu. Vlastnosti: navrací vlasům lesk a…
Syoss Oleo Intense intenzivní kondicionér pro lesk a hebkost vlasů 250 ml
od 100 Kč
- Poškozené vlasy
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Přírodní
Balzám na vlasy Syoss Oleo Intense zajistí vašim vlasům po mytí potřebnou péči, dodá hydrataci a usnadní jejich následnou úpravu. Je vhodný pro všechny typy vlasů.
Matrix Biolage ColorLast Conditioner 1 l
od 545 Kč
- Barvené vlasy
- 1000 ml
Kosmetika Matrix Matrix Biolage Colorlast Conditioner Kondicionér pro barvené vlasy. Vyživuje vlasy do hloubky.Zachovává barvu vlasů. Použití: Aplikujte na umyté vlasy, nechte chvíli působit a…
Wella Professionals SP Color Save Conditioner 1 l
od 403 Kč
- Barvené vlasy
- 1000 ml
Kondicioner pro barvené vlasy. Speciálně vyvinut pro potřeby barvených vlasů všech typů. Tento unikátní kondicionér disponuje 3D technologií ochrany barvy, která zaručuje maximální efekt Vaší…
TIGI Bed Head Re-Energize Conditioner 750 ml W
od 293 Kč
391 Kč/l- Poškozené vlasy
- 750 ml
Kondicioner na vlasy pro revitalizaci a posílení unavených vlasů. Napomáhá uchovat barvu, hydratuje, uhlazuje povrch vlasu a posiluje vlasové vlákno zevnitř. Vlasy jsou viditelně silnější, …
BES PHF Volume Conditioner objemový kondicionér pro jemné a tenké vlasy 300 ml
od 260 Kč
- Jemné vlasy
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Revitalizační
- Zvětšení objemu vlasů
Dodává vlasům objem a lehkost, hydratuje je a chrání. Posiluje a vyztužuje vlasy, vlasy si tak déle zachovávají svůj objem. Má antigravitační účinek, vlasy působí husté a silné.
Kérastase Spécifique Hydra-Apaisant Maska na vlasy 500 ml
od 1 584 Kč
3 168 Kč/l- 500 ml
Maska Kérastase Specifique Hydra-Apaisant regeneruje vlasová vlákna i pokožku u všech typů vlasů. Důkladná péče, kterou ocení všechny typy vlasů, hloubkově vyživuje vlasy od kořínků ke konečkům. …
Soratinex Dr. Michaels dermatologický kondicionér 200 ml
od 698 Kč
3 490 Kč/l- 200 ml
Kondicionér Soratinex se používá k péči o suchou, odlupující se a zanícenou pokožku postiženou lupénkou nebo atopickým ekzémem ve vlasové části. Přípravek hydratuje a chrání ošetřená místa. …
Maui Moisture Revive & Hydrate + Shea Butter hydratační kondicionér 385 ml
od 206 Kč
- Poškozené vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
- Hydratační
Oživující kondicioner pro zničené vlasy je vysoce hydratační kondicionér. Obsahuje krémové bambucké máslo a bohatý na obsah kokosového a makadamského oleje pro dokonalou obnovu a zdravý vzhled…
