- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Redken Extreme Conditioner 500 ml
od 515 Kč
1 030 Kč/l- Poškozené vlasy
- 500 ml
Kondicioner pro posílení poškozených vlasů. Redken Extreme Conditioner vlasy uhlazuje, obnovuje jejich sílu, dodává lesk a zanechává je snadno upravitelné. Je vhodný pro vlasy oslabené, …
Davines ALCHEMIC kondicioner tobacco 250 ml
od 659 Kč
2 636 Kč/l- Barvené vlasy
- Hydratační
- Přírodní
- 250 ml
- 300 g
Kondicionér pro hloubkovou hydrataci vlasů. Je obohacený o hydrolyzované mléčné proteiny, které vlasy chrání a pomáhají proti roztřepeným konečkům. Barevné pigmenty zvýrazňují a pomáhají udržet…
KERASILK Restorative Balm regenerační a posilující balzám 75 ml
od 397 Kč
- Balzám
- Unisex
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Bezoplachový
- Hydratační
Regenerační balzám Kerasilk Restorative Balm je určen pro péči o poškozené a suché vlasy, kterým dodává potřebnou výživu a hydrataci. Obsahuje biomimetické hedvábí a Hyaluveil, které opravují a…
Maria Nila Luminous Colour Masque 250 ml
od 388 Kč
1 552 Kč/l- Barvené vlasy
- 250 ml
Jemná Maria Nila Luminous Colour Masque 250 ml pro barvené vlasy s extraktem z granátového jablka, hloubkově vlasy hydratuje, vyživuje a dodává hedvábně hladký výsledek. Poskytuje komplexní…
Matrix Biolage ColorLast Conditioner 400 ml
od 512 Kč
1 280 Kč/l- Suché vlasy
- 400 ml
Ochranný kondicionér pro barvené vlasy Matrix Biolage Color Last bez parabenů. Vyživuje vlasy a zachovává jejich zářivou barvu. Zanechává vlasy hebké a chrání je před zacucháním. Složení je…
Le Petit Olivier Vlasový kondicionér pro suché a poškozené vlasy Oliva, bambucké…
119 Kč
595 Kč/l- 200 ml
Vlasový kondicionér pro suché a poškozené vlasy Oliva, bambucké máslo a arganový olej 200 ml. Kondicionér pro suché a lámavé vlasy, francouzské značky Le Petit Olivier. S olivovým olejem, …
Original ATOK Hydratační kondicionér s ceramidy 150 ml
360 Kč
- Krém
- Poškozené vlasy
- Unisex
- Typ pokožky hlavy normální pokožka
- Na rozčesávání
Krémový kondicionér s ceramidy – pro hebkost, výživu a snadné rozčesání vlasů. Dopřejte svým vlasům po mytí okamžité zjemnění, hydrataci a ochranu. Tento přírodní kondicionér s ceramidy posiluje…
RR Line Argan Star Bi-Phase Conditioner 200 ml
328 Kč
- Poškozené vlasy
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
- Hydratační
- S keratinem
Regenerační kondicionér s arganem a keratinem vlasy hydratuje a usnadňuje jejich rozčesávání bez zatížení. Díky svému specifickému vyváženému a lehkému složení vlasy zahalí a dodá jim sílu, …
Hristina Pelargonie Přírodní kondicionér pro zdravé a silné vlasy 200 ml
od 200 Kč
1 000 Kč/l- Pro všechny typy vlasů
- Hydratační
- Přírodní
- 200 ml
Kondicionér obohacený o jojobový olej, avokádový olej, makadamový olej, kopřivu, šalvěj a vitaminy. Vyživuje a pomáhá zachovat pevnost vlasů a chrání je před lámáním a rozdvojováním. Určeno pro…
Joico Blonde Life Conditioner 250 ml
od 245 Kč
980 Kč/l- Krém
- 250 ml
Výživný kondicionér okamžitě rozzáří blond vlasy. Obsažené oleje pomáhají obnovit sílu, měkkost a lesk. Objem balení je 250 ml.
Schwarzkopf Professional BC Hyaluronic Moisture Kick Spray Conditioner 400 ml
od 202 Kč
505 Kč/l- Poškozené vlasy
- Bezoplachový
- 400 ml
Kodicionér Schwarzkopf Professional BC bonacure obsahuje účinné receptury včetně kyseliny hyaluronové, které vyživují, restrukturalizují a regenerují vlasy zevnitř. Díky kondicionéru…
Paul Mitchell Original bezoplachový kondicionér pro všechny typy vlasů 300 ml
od 353 Kč
1 178 Kč/l- Barvené vlasy
- 300 ml
Bezoplachový kondicionér hloubkově hydratuje vlasy a zlepšuje jejich celkový vzhled. Vyhlazuje vlasové vlákno a snižuje statickou elektřinu. Vlasy proto nepoletují a jsou vyhlazené a lesklé.
Sol de Janeiro Brazilian Joia Milky Leave-In Conditioner 210 ml
od 589 Kč
- Sprej
- Poškozené vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Bezoplachový
Popis produktu: Brazilský kondicionér Joia™ Milky Leave-In Conditioner od značky Sol de Janeiro je určen k bezoplachové péči o vlasy. Tento kondicionér poskytuje vlasům hydrataci a zabraňuje…
Yellow Professional Silver Purple Leave-In Mousse 160 ml
od 194 Kč
- Pěna
- Pro šedivé a stárnoucí vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Bezoplachový
Bezoplachová pěna na vlasy je určena pro péči o barvené vlasy, zejména pro neutralizaci nežádoucího žlutého odstínu u blond a zesvětlených vlasů. Objem balení je 160 mililitrů, což zajišťuje…
CHI Olive Organics Hair & Body Conditioner 340 ml
od 249 Kč
732 Kč/l- Suché vlasy
- Hydratační
- 340 ml
CHA Olive Organics Hair & Body Conditioner 340 ml je univerzální kondicionér, který se postará jak o vlasy, tak i o pokožku těla. Tento výrobek je obzvláště vhodný pro suché vlasy a suchou…
Garnier Fructis Banana Hair Food vyživující kondicionér pro suché vlasy 350 ml
od 85 Kč
- Balzám
- Suché vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
Popis produktu: Garnier Fructis Banana Hair Food vyživující kondicionér pro suché vlasy 350 ml Garnier Fructis Banana Hair Food je vyživující kondicionér určený k péči o suché vlasy. Je k…
OGX Kukui Oil hydratační kondicionér proti krepatění vlasů 385 ml
od 150 Kč
391 Kč/l- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Bez sulfátů
- 385 ml
OGX Kukui Oil je hydratační kondicionér navržený pro boj proti krepatění vlasů. Díky obsahu oleje z ořechů Kukui, který je starým havajským tajemstvím, pomáhá kondicionér chránit vlasy před…
Farouk Systems CHI Keratin Leave-in Conditioner, 177 ml
od 207 Kč
1 169 Kč/l- 177 ml
CHI Keratin Leave-In Conditioner je výjimečná kúra na poničené vlasy, doplňuje jim velkou dávku přírodního keratinu a tím obnovuje vnější strukturu vlasu. Spojuje v sobě sílu přirozené obnovy…
Alcina barevný balzám zlatá blond 150 ml
od 286 Kč
1 907 Kč/l- Balzám
- Pro blond a zesvětlované vlasy
- 150 ml
Rozjasněte barvu vlasů inovativními color balzámy. Jedinečná kombinace barevných pigmentů, pěsticího balzámu a pH korektoru dodá barveným vlasům zdravý a hebký lesk. Ideální pro oživení barvy…
Inebrya No Yellow maska pro odbarvené a šedivé vlasy 1 l
od 277 Kč
- Poškozené vlasy
- 1000 ml
Maska pro odbarvené, blond nebo šedivé vlasy s hedvábnými proteiny a výtažky z lisovaných hroznů. Zmírňuje nežádoucí žluté tóny, obnovuje lesk u šedých vlasů. Chrání vlasy před slunečním…
TRESemmé Keratin Smooth kondicionér pro nepoddajné a krepatějící se vlasy 400 ml
od 115 Kč
287 Kč/l- Suché vlasy
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
- S keratinem
- 400 ml
Kondicionér Keratin Smooth s keratinem a marulovým olejem z Afriky zabraňuje krepatění vlasů. Zanechává je hedvábně jemné a lesklé. Objem činí 400 ml.
Kondicionér TIGI Bed Head Resurrection Conditioner 750 ml
od 205 Kč
273 Kč/l- 750 ml
Tigi Bed Head Resurrection Conditioner regenerace - ochrana 750ml Kondicioner Tigi Bed Head Resurrection Conditioner.Kondicioner Tigi Bed Head Resurrection Conditioner pro velmi oslabené vlasy. …
Matrix Biolage ColorLast conditioner 200 ml
od 306 Kč
1 530 Kč/l- Barvené vlasy
- 200 ml
Kondicionér Matrix Biolage Repairinside Conditioner vyživuje a obnovuje poškozené vlasy. Hloubkově vlasy vyživuje a regeneruje. Bohaté složení napravuje vlasy zevnitř a dodává jim zdravý vzhled. …
Hair by Simona Sprej s kyselinou hyaluronovou 200 ml
590 Kč
- Sprej
- Pro všechny typy vlasů
- Unisex
- Na rozčesávání
- Hydratační
Sprej na vlasy s kyselinou hyaluronovou je určen pro komplexní péči o všechny typy vlasů. Objem balení 200 mililitrů zajišťuje dostatečnou zásobu pro pravidelné použití. Složení bez parabenů, …
Bione Cosmetics Keratin & Panthenol regenerační kondicionér pro všechny typy vlasů…
od 69 Kč
- Poškozené vlasy
- S keratinem
- Bez parabenů
- Bez sulfátů
- BIO
Bione Cosmetics Keratin & Panthenol je regenerační kondicionér pro všechny typy vlasů. Jedná se o velmi jemný a vydatný oplachový kondicionér pro všechny typy vlasů. V Bio formulaci, bez SLS, …
Xpel Biotin & Collagen kondicionér 300 ml
od 46 Kč
153 Kč/l- 300 ml
Kondicionér Xpel Biotin & Collagen pro dojem plnějších vlasům. Tento luxusní kondicionér vlasy posiluje, vyživuje a hydratuje. Bohaté složení s vitamíny a kolagenem vytvoří dojem plnějších vlasů.
Dixi Žloutkově-pšeničný kondicionér na vlasy 200 ml
od 40 Kč
- Poškozené vlasy
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Revitalizační
- Bez parabenů
I vy si pamatujete jako vám babička dělala domácí zábal z vaječných žloutků a vaše vlasy ožily? Vraťte se do těch dob díky tomuto kondicionéru. Je vhodný pro suché a poškozené vlasy bez lesku. …
Pantene Pro-V Miracles Lift & Volume Thickening Conditioner, 1 l
od 332 Kč
- Poškozené vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
- Hydratační
Pantene Pro-V Miracles Lift & Volume Thickening Conditioner je kondicionér, který je vytvořen pro ženy a je balen v praktickém objemu 1000 ml. Tento kondicionér je navržen tak, aby pečoval o…
Paul Mitchell Tea Tree Lavender Mint bezoplachový kondicionér pro lesk a hebkost…
od 471 Kč
- Sprej
- Poškozené vlasy
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
- Hydratační
Bezoplachový kondicionér Paul Mitchell Tea Tree Lavender Mint představuje jednoduchý a rychlý způsob regenerace vašich vlasů s mnoha dalšími benefity. Usnadňuje rozčesávání a následnou úpravu, …
Black Professional Black Line Balsamo Bifase Conditioner 200 ml
od 199 Kč
- Poškozené vlasy
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
- Revitalizační
- Zvětšení objemu vlasů
Dvoufázový sprej pro okamžitou regeneraci roztřepených a narušených vlasů. Obě fáze přípravku působí současně a dodávají vlasům okamžitou hydrataci, objem a zdraví. Tato kůra také zajišťuje…
L'Oréal Professionnel Expert 200 ml
od 270 Kč
1 350 Kč/l- Jemné vlasy
- 200 ml
Posilující kondicionér L'Oréal pro jemné vlasy posiluje vlasy a zvyšuje jejich pružnost již po prvním použití. Naneste do vlhkých, ručníkem prosušených vlasů, nechte chvilku působit a poté…
Paul Mitchell Tea Tree Special kondicionér pro namáhané vlasy 300 ml
od 386 Kč
- Pro všechny typy vlasů
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Revitalizační
Kondicionér s Tea Tree pečuje o vaše vlasy, dodává jim hebkost a navrací je k životu. Obsahuje přírodní čajovníkový olej, levanduli a mátu peprnou. Dodává hebkost namáhaným vlasům a…
Centifolia Sublime Brillance sprej na vlasy pro snažší rozčesávání a lesk 200 ml
od 199 Kč
- Sprej
- Suché vlasy
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
- Hydratační
Centifolia Sublime Brillance sprej na vlasy je bezoplachová rozčesávací mlha, která je vhodná pro všechny typy vlasů. Díky ultra jemnému a biologicky odbouratelnému organickému složení tento…
Ziaja Plant Essentials Banana Flower bezoplachový kondicionér pro poškozené vlasy…
od 113 Kč
- Sprej
- Poškozené vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Bezoplachový
Vyživující kondicionér na vlasy na rostlinné bázi zaměřený na intenzivní výživu a regenerační činnost. Doporučen zejména lidem s vysokou pórovitostí vlasů. Těm, kteří mají poškozené vlasy, se…
Kallos Cosmetics Vanilla kondicionér 1 l
od 70 Kč
- Poškozené vlasy
- 1000 ml
Kondicionér Kallos Vanilla Shine Hair Conditioner vlasy hloubkově vyživuje a regeneruje. Bohaté složení s pšeničnými proteiny dodává vlasům lesk, sílu a pružnost. Po použití budou vlasy hedvábně…
Dermacol Hair Ritual Diamond Shine & Super Blonde Conditioner 200 ml
od 79 Kč
- Pro všechny typy vlasů
- Dámský
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Revitalizační
Kondicionér určený pro péči o blond vlasy přináší komplexní výživu a ochranu vlasového vlákna. S objemem 200 mililitrů je vhodný pro pravidelné použití a zajišťuje dostatečnou hydrataci a…
Farouk System CHI Ionic Color Illuminate Conditioner Rose Gold 251 ml
od 257 Kč
1 024 Kč/l- Pro blond a zesvětlované vlasy
- 251 ml
Oživte svou barvu vlasů s barevným kondicionérem, který je ideální pro použití mezi salónním obarvením. Kondicionér Farouk System CHI Ionic Color Illuminate Conditioner Rose Gold je určený pro…
Natava Bio balzám s kopřivou 250 ml
od 114 Kč
- Pro všechny typy vlasů
- Unisex
- Proti vypadávání vlasů
- Na rozčesávání
- Hydratační
Složení balzámů a šamponů Natava Bio jemně pečuje o vlasovou pokožku a vaše vlasy, a umožňují tak každodenní použití. Kopřiva podporuje přirozenou rovnováhu vlasové pokožky. Extrakt z kopřivy…
Wella Professional Nutricurls Curlixir Balm výživný balzám pro kudrnaté vlasy 150 ml
od 430 Kč
2 867 Kč/l- Balzám
- Suché vlasy
- Bezoplachový
- Hydratační
- 150 ml
Vyživující bezoplachový balzám pro dokonalou definici a hravost vln. Nourish-In Komplex se stará o každou vlnu a loknu zvlášť v závislosti na jejích potřebách. Čím jsou vlasy vlnitější a…
Wella Professional Elements lehký regenerační kondicionér 200 ml
od 347 Kč
1 735 Kč/l- 200 ml
Lehký obnovující kondicionér pro barvené, suché a poškozené vlasy, obnovuje vlhkost a jemnost ve vlasech a dodává zpět jejich přirozenou pružnost.
Moroccanoil Hydratační kondicionér na vlasy s arganovým olejem, 70 ml
od 172 Kč
- Poškozené vlasy
- Unisex
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
- Hydratační
Hydratační kondicionér je vhodný pro všechny typy vlasů, speciálně pro normální až suché vlasy. Pečuje o vlasy bez zatížení a usnadňuje jejich rozčesání. Hydratuje, vyživuje a chrání vlasy před…
Syoss Oleo Intense Conditioner 440 ml
od 78 Kč
177 Kč/l- Suché vlasy
- Vegan
- 440 ml
Pokud jsou vaše vlasy suché a mají nedostatek lesku, je tento kondicionér pro vás to pravé. Díky směsi čtyř japonských olejů dodá vašim vlasům až 2x více lesku a obnoví jejich hebkost bez…
Tigi Catwalk Oatmeal & Honey Nourishing Conditioner 750 ml
od 252 Kč
336 Kč/l- Poškozené vlasy
- 750 ml
Hledáte profesionální péči pro vaše suché a zcitlivělé vlasy? Vyživujicí kondicionér Tigi Catwalk Oatmeal & Honey Nourishing Conditioner poskytuje prvotřídní hydrataci s cílem vlasy zregenerovat…
BC Bione Cosmetics Bio Keratin arganový olej bezoplachový kondicionér, 260 ml
od 80 Kč
308 Kč/l- 260 ml
Unikátní a intenzivní regenerace všech typů vlasů. Keratinový hydrolyzát z ovčí vlny a proteiny získané hydrolýzou přírodního hedvábí obsahují aminokyseliny shodné s aminokyselinami lidských…
Inebrya Ice Cream Dry-T Leave-In bezoplachový kondicionér 300 ml
od 126 Kč
- Suché vlasy
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Bez sulfátů
Tento vyživující bezoplachový kondicionér je ideální pro suché, kudrnaté, barvené a chemicky namáhané vlasy. Díky extraktu ze slunečnice provádí hlubokou hydrataci, intenzivní výživu, regeneruje…
Lavera Repair & Care kondicionér 200 ml
od 161 Kč
805 Kč/l- Suché vlasy
- 200 ml
Kondicionér bez silikonu na suché, lámavé, roztřepené vlasy s rostlinným proteinem a výtažky z bio růže. Kondicionér obsahuje pečující oleje, bohaté na množství nenasycených mastných kyselin a…
Maria Nila True Soft Kondicionér 1 l
od 984 Kč
- Suché vlasy
- 1000 ml
Maria Nila True Soft Kondicionér 1 l Maria Nila True Soft Kondicionér pro efektivní dokončení procesu řady True soft. Řada True soft obsahuje vzácný arganový olej, který přináší vlasům lesk, …
Framesi Morphosis Love Extension Conditioner 250 ml
od 456 Kč
- Jemné vlasy
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Revitalizační
- Bez parabenů
Framesi Morphosis Love Extension Conditioner je speciálně navržený kondicionér pro prodloužené vlasy. V balení o objemu 250 ml obsahuje výtažek z proskurníku, organické sójové proteiny, arginin…
