- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
milk_shake Silver Shine Conditioner 1 l
od 669 Kč
- Pro blond a zesvětlované vlasy
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Revitalizační
Milk_shake Silver Shine Conditioner je kondicionér, který byl speciálně vytvořen pro udržení studených blond odstínů. Kosmetika ve svém složení obsahuje speciální fialový pigment, který působí…
Aussie SOS Repair & Revive vyživující kondicionér 200 ml
od 125 Kč
- Poškozené vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
- Hydratační
Kondicionér určený pro péči o suché a poškozené vlasy, který usnadňuje jejich rozčesávání a pomáhá obnovit jejich vitalitu. Obsahuje australské superpotraviny, které vlasy regenerují a chrání…
CareMedica Vlasový kondicionér s bylinnými extrakty 200 ml
od 239 Kč
- Poškozené vlasy
- Proti vypadávání vlasů
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Revitalizační
Kondicionér vlasy viditelně hydratuje a dodává jim jemnost a lesk. Reishi a rdesno mnohokvěté podporují růst vlasů a vyživují je od kořínků. Kokosový olej aktivně napomáhá regenerovat oslabené a…
Biosilk Silk Therapy balzám na vlasy 67 ml
od 233 Kč
3 478 Kč/l- 67 ml
Obsahuje čisté hedvábí, vitamíny a rostlinné výtažky. Obnovuje a silně hydratuje vlasy i pokožku hlavy. Zajišťuje zničeným, suchým i matným vlasům velmi zdravý vzhled, pružnost a smyslnou…
Wella Professionals Invigo Color Brilliance Miracle BB 150 ml
od 258 Kč
1 720 Kč/l- Barvené vlasy
- 150 ml
Bezoplachový BB balzám na barvené vlasy. Balzám usnadňuje rozčesávání vlasů bez lámání konečků, chrání barvu vlasů před blednutím a dodává oslnivý lesk. Balzám je bohatý na antioxidanty a…
Kallos Argan Colour Hair Conditioner Argan 1 l
od 79 Kč
- Poškozené vlasy
- Proti vypadávání vlasů
- 1000 ml
Kallos Argan kondicionér pro barvené vlasy nabídne vašim vlasům vysoký standart. Barevné vlasy hydratuje a udrží je v kondici. Kondicionér Kallos chrání barvu před vymýváním a ta vám tak vydrží…
Alterna Caviar Replenishing Moisture Conditioner 1 l
od 1 169 Kč
- Poškozené vlasy
- 1000 ml
Alterna Moisture poskytuje dokonalou hydrataci a výživu suchým a lesklým vlasům a dodává jim měkkost, pružnost a mladistvý vzhled. Kondicionér s komplexem Color Hold a UVA/UVB ochranou vlasy…
Cameleo Silver Conditioner Anti-Yellow Effect kondicionér pro blond a šedivé vlasy…
od 47 Kč
- Pro blond a zesvětlované vlasy
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Revitalizační
Rozjasňující a intenzivně vyživující kondicionér je vhodný pro každodenní používání, zejména na blond a šedivé vlasy. Eliminuje nežádoucí žluté tóny blond vlasů a zvýrazňuje platinové tóny. …
Khadi Shikakai 150 g
199 Kč
- Poškozené vlasy
Přírodní kondicionér a vlasová kúra pro intenzivní péči a lesk. Čisticí a pečují prášek Shikakai se dá použít buď jako vlasový kondicionér nebo jako vlasová kúra. Působí proti svědění pokožky a…
Natura Siberica Kondicionér pro mastné vlasy 400 ml
od 171 Kč
427 Kč/l- 400 ml
Borovice zakrslá a arktické maliny mají skvělý účinek na mastné vlasy! PopisAktivní látky: borovice zakrslá - je bohatá na aminokyseliny, které obnovují strukturu poškozených vlasů., extrakt z…
Pantene Pro-V Miracles Molecular Bond Repair Conditioner 160 ml
od 95 Kč
- Poškozené vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
- Hydratační
Pantene Pro-V Miracles Molecular Bond Repair je vlasový kondicionér s biotinem. Kromě uzavření vlasových vláken zajistí jejich výživu, hydrataci a změkčení, bez čehož se krásné, lesklé a zdravé…
BES Lipocomplex Balsam 200 ml
od 280 Kč
- Jemné vlasy
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Zvětšení objemu vlasů
Speciální objemový, bezoplachový kondicionér s přídavkem lecitinu a jojobového oleje je určen především pro jemný typ vlasů. Pokud budete tento produkt používat na silný typ vlasů, doporučuje se…
Dusy Envité Color 2-Phase Conditioner 200 ml
390 Kč
1 950 Kč/l- Barvené vlasy
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
- 200 ml
Dvoufázový kondicionér je vhodný pro barvené vlasy. Díky svému speciálnímu složení je velmi účinný na porézní vlasy. Vlasy se pak snadno rozčesávají, jsou hebké na dotek, poddajné a získávají…
HASK Curl Care pečující kondicionér pro vlnité a kudrnaté vlasy 355 ml
179 Kč
- Suché vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
- Hydratační
Kondicionér HASK Curl Care je určen pro vlnité a kudrnaté vlasy, které potřebují speciální péči. Tento produkt usnadňuje rozčesávání a poskytuje vlasům potřebnou výživu a hydrataci. Hlavní…
La'dor Wonder Balm hydratační balzám na vlasy 200 ml
od 289 Kč
- Poškozené vlasy
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Přírodní
- Revitalizační
Hydratační balzám na vlasy s objemem 200 mililitrů je určen pro intenzivní péči o všechny typy vlasů, zejména pak pro suché, poškozené či chemicky zatěžované. Obsahuje kombinaci účinných látek, …
Biofresh Kondicionér na vlasy s růžovým olejem 330 ml
od 86 Kč
261 Kč/l- BIO
- 330 ml
Obsah růžové vody s extrémně vysokým obsahem esenciálního růžového oleje je důležitou přísadou v tomto balzámu na vlasy od výrobce Biofresh, který v kombinaci se speciálními výživnými látkami a…
Dr. Santé Aloe Vera sprej na rozčesávání 150 ml
od 65 Kč
- Sprej
- Pro všechny typy vlasů
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Bez parabenů
Sprej na vlasy s obsahem aloe vera je určen pro usnadnění rozčesávání a péči o všechny typy vlasů. Objem 150 mililitrů zajišťuje dostatečnou zásobu pro pravidelné použití. Sprej obsahuje čistou…
Davines Alchemic Conditioner Silver 250 ml
od 612 Kč
2 448 Kč/l- Pro blond a zesvětlované vlasy
- Vegan
- 250 ml
Kondicionér zvýrazňující šedé, melírované a platinové blond odstíny vlasů Alchemic obsahuje přímé pigmenty, které dodají vlasům barvu i bez použití aktivátoru. Je vhodný pro přírodní i barvené…
Farouk Systems CHI Argan Oil Plus Moringa Oil výživný a uhlazující kondicionér 340 ml
od 285 Kč
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Přírodní
Kondicionér určený pro péči o suché a poškozené vlasy, který kombinuje výživné vlastnosti arganového a moringového oleje. Pomáhá obnovit hebkost a zářivost vlasů, zjemňuje je a uhlazuje, zároveň…
Framesi Rigenol Conditioner, tuba, 250 ml
od 156 Kč
624 Kč/l- 250 ml
Jemný mléčný krém na vlasy, který proniká do hloubky vlasů, vyrovnává a upevňuje jejich strukturu. Příjemná konzistence krému RIGENOL umožňuje optimální aplikaci po celé délce vlasů, které jsou…
Mádara Kondicionér pro suché a poškozené vlasy 200 ml
od 236 Kč
1 180 Kč/l- Poškozené vlasy
- 200 ml
Kondicionér Nourish & Repair Mádara je určený pro poškozené a suché vlasy. Výživný a regenerační kondicionér pečuje o narušená vlasová vlákna a zjemňuje je. Vlasy vyživuje, regeneruje, zabraňuje…
Davines Alchemic kondicioner red 250 ml
od 607 Kč
2 428 Kč/l- Barvené vlasy
- Hydratační
- 250 ml
- 300 g
Kondicionér pro hloubkovou hydrataci vlasů. Je obohacený o hydrolyzované mléčné proteiny, které vlasy chrání a pomáhají proti roztřepeným konečkům. Barevné pigmenty zvýrazňují a pomáhají udržet…
Redken All Soft zjemňující kondicionér 1 l
od 917 Kč
- Suché vlasy
- 1000 ml
Luxusní řada vlasové kosmetiky All Soft s arganovým olejem zajišťuje vašim vlasům po aplikaci intenzivní hebkost. Doplňuje a udržuje nezbytnou rovnováhu hydratace tak, aby byly vlasy dlouhodobě…
Natura Siberica Rakytníkový balzám pro poškozené vlasy 400 ml
od 169 Kč
422 Kč/l- Poškozené vlasy
- 400 ml
Tento balzám obsahující výtažky z rakytníku obnovuje a revitalizuje poškozenou strukturu vlasů a obnovuje jejich přirozenou ochrannou bariéru.Zaceluje povrch vlasů,činí vlasy silnější a hustší a…
Mil Mil Regenerační balzám s Arganovým olejem 400 ml
od 69 Kč
172 Kč/l- Krém
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Revitalizační
- 400 ml
Regenerační kondicionér s arganovým olejem díky krémovému složení nezacuchává vlasy a zanechává je hedvábně jemné. Pomáhá získat ztracený lesk a pružnost. Naneste na mokré vlasy, nechte několik…
Revlon Professional Nourishing Conditioner 750 ml
od 414 Kč
- Kudrnaté a vlnité vlasy
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Bezoplachový
- Bez silikonů
- Vegan
Revlon Professional Nourishing Conditioner 750 ml je vyživující kondicionér určený pro vlnité a kudrnaté vlasy. Tento produkt nabízí dvojí použití – jako klasický kondicionér s oplachováním nebo…
Revlon Professional Re/Start Color Protective Melting Conditioner ochranný…
od 244 Kč
- Tekutý
- Poškozené vlasy
- Dámský
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
Kondicionér určený pro barvené vlasy pomáhá udržet jejich sytou a dlouhotrvající barvu a zároveň poskytuje potřebnou péči a ochranu. Zlepšuje strukturu vlasů, zvyšuje jejich lesk a usnadňuje…
Being Mega No-Frizz maska proti krepatění vlasů 354 ml
199 Kč
- Maska
- Kudrnaté a vlnité vlasy
- Unisex
- Hydratační
- Přírodní
Maska na vlasy s objemem 354 mililitrů je určena pro péči o kudrnaté a vlnité vlasy, které potřebují zjemnění a uhlazení. Její složení bez silikonů, sulfátů, barviv a parafinu zajišťuje šetrné…
Farouk Systems Chi Rose Hip Oil Protecting kondicionér 340 ml
od 227 Kč
668 Kč/l- Barvené vlasy
- 340 ml
Kondicionér na barvené vlasy bez obsahu sulfátů a parabenů. Chrání barvu před ztrátou pigmentace, hloubkově regeneruje a poskytuje vlasům dokonalou péči a oslnivý lesk. Kondicionér obsahuje…
American Crew Kondicionér pro muže pro každodenní použití 1 l
od 336 Kč
- 1000 ml
Kondicionér je vhodný pro každodenní použití. Zanechává vlasy krásně hebké a jemné. Účinné látky: výtažek z tymiánu, výtažek z rozmarýnu. Vlastnosti: posiluje vlasy, stimuluje vlasovou pokožku, …
Color Wow Color Security Conditioner N-T, 250 ml
od 390 Kč
1 560 Kč/l- Barvené vlasy
- 250 ml
Kondicionér, který vlasy vyhlazuje, hydratuje, ošetřuje a díky složení se speciálními činidly nepoškozuje barvené vlasy. Jedná se o profesionální produktovou řadu, která vám zajistí péči o…
Davines Alchemic kondicioner chocolate 250 ml
od 611 Kč
2 444 Kč/l- Barvené vlasy
- Hydratační
- 250 ml
- 300 g
Kondicionér pro hloubkovou hydrataci vlasů. Je obohacený o hydrolyzované mléčné proteiny, které vlasy chrání a pomáhají proti roztřepeným konečkům. Barevné pigmenty zvýrazňují a pomáhají udržet…
Davines Love Curl Primer hydratační mléko ve spreji 150 ml
449 Kč
- Mléko
- Suché vlasy
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
- Hydratační
Mléko je ideální pro kudrnaté nebo vlnité vlasy. Jedná se o speciální produkt, který hydratuje a dává definici kudrnatým vlasům. Pomáhá s rozčesáváním vlasů, chrání je před zdroji tepla, působí…
Goldwell Dualsenses Just Smooth Taming Conditioner pro nepoddajné vlasy 1 l
od 508 Kč
- 1000 ml
Kondicionér pro nepoddajné vlasy a rozlítané vlasy obohacený o microProtec complex a olej z ořechu Kukui. Kondicionér intenzivně vyživuje vlasy a usnadňuje jejich rozčesávání. Pro pocit hedvábně…
Maria Nila Pure Volume Kondicionér 1 l
od 1 131 Kč
- 1000 ml
Maria Nila Pure Volume Kondicionér 1000 ml Maria Nila Pure Volume Kondicionér pro efektivní dokončení procesu řady PURE VOLUME. Řada Pure volume díky Vitamin B5 posiluje vlasy a dodává jim objem…
Maria Nila Luminous Colour Kondicionér 100 ml
od 206 Kč
2 059 Kč/l- Barvené vlasy
- 100 ml
Rozjasňující kondicionér pro barvené vlasy s extraktem z granátového jablka, do hloubky vlasy hydratuje, zjemňuje a předchází účinkům statické elektřiny. Poskytuje komplexní ochranu vlasů a…
Farouk Systems CHI Magnified Volume Conditioner, 355 ml
od 276 Kč
777 Kč/l- 355 ml
Kondicionér pro zvětšení objemu vlasů. Vlasy získají zdravý vzhled a lesk. Ulehčuje rozčesávání, dodává lesk a chrání tenké a poničené vlasy. Mezi aktivní látky patří pravé přírodní hedvábí, …
Revlon Professional Equave Instant Beauty 500 ml
342 Kč
684 Kč/l- Poškozené vlasy
- Bezoplachový
- 500 ml
Okamžitá hydratace a výživa. Dvoufázový bezoplachový kondicionér Revlon Professional Equave Hydro Nutritive přináší rychlou a efektivní péči pro vaše suché a poškozené vlasy. První fáze…
Framesi Repair obnovující kondicionér 1 l
995 Kč
- 1000 ml
Kondicionér pro jemné a normální vlasy, má ideální konzistenci pro časté použití. Kondicionér REPAIR vlasy nezatěžuje a původně poškozené vlasové stvoly ošetří a zanechává je hedvábné a…
Garnier Fructis Hair Food Aloe Vera kondicionér, 350 ml
od 112 Kč
- Suché vlasy
- Unisex
- Typ pokožky hlavy suchá pokožka
- Na rozčesávání
- Hydratační
Garnier Fructis Hair Food Aloe Vera kondicionér je speciálně navržený přípravek určený k péči o normální až suché vlasy. V balení o objemu 350 ml nabízí hydrataci a výživu, kterou suché vlasy…
Alterna Haircare Caviar Replenishing Moisture Priming Leave-in Conditioner 147 ml
od 437 Kč
- Sprej
- Jemné vlasy
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
- Hydratační
Dodejte svým vlasům hloubkovou výživu a ochranu před tepelným stylingem s bezoplachovým kondicionérem Alterna Caviar Anti-Aging Replenishing Moisture Priming Leave-In Conditioner. Lehoučká…
Maria Nila Head & Hair Heal Kondicionér, 100 ml
od 238 Kč
2 376 Kč/l- Poškozené vlasy
- 100 ml
Protizánětlivý kondicionér proti lupům stimulující růst vlasů. Usnadňuje rozčesávání a zároveň poskytuje prevenci proti vzniku lupů a problémů vlasové pokožky. Obsažené aloe vera zklidňuje…
Maria Nila Luminous Colour Conditioner 300 ml
od 356 Kč
1 187 Kč/l- Barvené vlasy
- 300 ml
Rozjasňující kondicionér pro barvené vlasy. Rozjasňující kondicionér pro barvené vlasy s extraktem z granátového jablka, do hloubky vlasy hydratuje, zjemňuje a předchází účinkům statické…
Brazil Keratin Caviar Conditioner 250 ml
od 236 Kč
- Poškozené vlasy
- Dámský
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Revitalizační
Kondicionér s kaviárovým extraktem a keratinem intenzivně ošetřuje, hloubkově hydratuje a vyživuje i velmi suché a roztřepené vlasy. Kaviár obsahuje směs proteinů a aminokyselin, které poničené…
Hair Rituel by Sisley Restructuring Nourishing Balm 125 ml
od 1 758 Kč
- Maska
- Hydratační
- Přírodní
- Bez parabenů
- Bez silikonů
Le Baume je balzám, který vašim vlasům vrátí život. Intenzivně vyživující, zvlhčující, smyslný přípravek pro suché i matné vlasy. Receptura obohacená o přírodní oleje ovlivňuje vlasové vlákno, …
Natura Siberica Rakytníkový balzám ve spreji 125 ml
od 211 Kč
1 688 Kč/l- Suché vlasy
- 125 ml
Tento hedvábný balzám ve spreji usnadňuje rozčesávání a poskytuje vlasům ochranu a potřebnou výživu.Regeneruje poškozené části a navrací vlasům zdraví a krásu. Altajský rakytníkový olej, marocký…
Mádara Organic Skincare Grow Volume Conditioner 175 ml
od 240 Kč
- Poškozené vlasy
- Typ pokožky hlavy pro všechny typy
- Na rozčesávání
- Hydratační
- Přírodní
Kondicionér pro objem a růst vlasů je určený pro všechny typy vlasů. Kondicionér krásně vyživuje a posiluje vlasy, aniž by je zatížil. Usnadňuje rozčesávání vlasů a zanechává je hedvábně hladké…
Revlon Professional Equave Instant Beauty Blonde Detangling Conditioner 200 ml
od 199 Kč
995 Kč/l- Pro blond a zesvětlované vlasy
- Bezoplachový
- Na rozčesávání
- 200 ml
Jedná se o dvoufázový produkt určený pro blond, zesvětlené, melírované nebo šedivé vlasy. Revlon Professional Equave Instant Beauty Blonde Detangling Conditioner obsahuje velké množství modrých…
