Hlavní obsah stránky

Wargame: Red Dragon PC

  • Wargame: Red Dragon PC
Wargame: Red Dragon PC

Nejnovější díl okázalé real-time strategie nás zavede do srdce Asie, kde se budou odehrávat budoucí střety v sérii Wargame. Ve hře Wargame Red Dragon stoupá napětí až k bodu varu! Nejnovější díl okázalé real-time strategie od Eugen Systems se dnes odhaluje úplně prvním teaserem, který nás zavede do srdce Asie, kde se budou odehrávat budoucí střety v sérii Wargame.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuFocus Home Interactive

Popis

Nejnovější díl okázalé real-time strategie nás zavede do srdce Asie, kde se budou odehrávat budoucí střety v sérii Wargame. Ve hře Wargame Red Dragon stoupá napětí až k bodu varu! Nejnovější díl okázalé real-time strategie od Eugen Systems se dnes odhaluje úplně prvním teaserem, který nás zavede do srdce Asie, kde se budou odehrávat budoucí střety v sérii Wargame. Armády Nato a Smlouvy a jejich spojenců jsou konečně nasazeny do Asie. První video z Red

Parametry

Žánrstrategické
Produktové číslo30774
Věk od16 roků

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Počítačové hry Focus Home Interactive

Všechny počítačové hry Focus Home Interactive