Hlavní obsah stránky

Minecraft PC digitální verze

  • Počítačová hra Minecraft PC digitální verze
  • Počítačová hra Minecraft PC digitální verze
  • Počítačová hra Minecraft PC digitální verze
Počítačová hra Minecraft PC digitální verze

Minecraft je sandboxová hra, ve které si hráč může dělat, co se mu zachce. V tomto případě je hráč vrhnut do krychlovitého 3D světa, kde si musí sám nasbírat materiál na stavbu obydlí a na výrobu nástrojů.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobku

Popis

Minecraft je sandboxová hra, ve které si hráč může dělat, co se mu zachce. V tomto případě je hráč vrhnut do krychlovitého 3D světa, kde si musí sám nasbírat materiál na stavbu obydlí a na výrobu nástrojů.

Klíčové vlastnosti
  • objevujte nové lokace
  • těžte suroviny a upravujte krajinu
  • vytvářejte své vlastní stavby

Kreativní hra Minecraft PC

Minecraft řadí sám sebe do adventurního žánru, ale žádný předpřipravený příběh se v něm nenachází. Až se ráno probudíte v divočině, jednoduše se o sebe musíte postarat stejně, jako se o sebe postaral kdysi Robinson Crusoe. Se západem slunce vycházejí příšery a do večera není mnoho času. Kde si uděláte skrýš? Jaká ta skrýš bude? Každým svým rozhodnutím budete psát svůj jedinečný příběh. Stejně jako v životě, je i zde bezpočet možností a záleží pouze na hráči, co od života v Minecraftu očekává.

Minecraft na PC
Bez práce nejsou koláče

Ve hře je aplikován efekt dne a noci. V noci se objevují příšery. Hráč buď může sedět a čekat na svítání, jít ven a bojovat o svůj holý život, jen se snažit rozšířit svůj skromný přístřešek nebo jít spát. Jednotlivými volbami si vytváříte jedinečný mix činností, které se netočí pouze kolem stavění, ale i kolem objevování, bojování a pěstování plodin. V podstatě si tím sami tvoříte vlastní questy, které vám padnou na míru – obtížností i zajímavostí.

Dům v minecraftu
Prožijte si vlastní sny

Minecraft je jako nepopsaná stránka, otevřený svět, který nabízí místo, kde si můžete splnit své vlastní sny a prožít různé příběhy. S každou vytěženou kostičkou budete mít radost, že jste zase o krok dál k pohodlnějšímu a bezpečnějšímu životu. Hra je vhodná pro všechny, kteří v sobě stále ještě nezabili poslední kapičku fantazie. Jste tvůrci svého osudu, tak na co ještě čekáte.

Různé herní módy
  • Survival - původní herní mód, hráč může sbírat zdroje, budovat struktury, bojovat s příšerami, jíst a prozkoumávat svět ve snaze prosperovat a přežít. Při úmrtí se znovu obnoví.

  • Hardcore - stejný jako mód Survival, s nezměnitelnou obtížností „Hardcore". Pokud zemřete, vymaže se celý svět a hra končí.

  • Creative - herní mód, ve kterém je zpřístupněno neomezené množství věcí zcela bez těžení, s funkcí létání. Všechny bloky lze rozbít na jedno kliknutí a hráč je v této hře nesmrtelný, ovšem pokud vypadne ze světa, zemře.

  • Adventure - Stejné jako Survival. Nedají se těžit ani pokládat bloky. Předměty se dají ovládat.

Parametry

Žánradventury
Věk od7 let
Indieano
Česká lokalizacebez české lokalizace
Hodnocení PEGI7
Multiplayernezáleží

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné