Hlavní obsah stránky

Mafia Definitive Edition PC digitální verze

Prožijte návrat do Lost Heaven v příběhu Tommyho Angela. Legendární hra Mafia se vrací ve vylepšené verzi Definitive Edition, ve které na vás čeká rozvinutější příběh s novými herními prvky, úžasný hudební doprovod a český dabing.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobku2K Games

Popis

Prožijte návrat do Lost Heaven v příběhu Tommyho Angela. Legendární hra Mafia se vrací ve vylepšené verzi Definitive Edition, ve které na vás čeká rozvinutější příběh s novými herními prvky, úžasný hudební doprovod a český dabing.

Klíčové vlastnosti
  • remake Mafie z roku 2002
  • návrat do Lost Heaven
  • původní postavy
  • český dabing
  • 4K grafika

Akční hra Mafia: Definitive Edition PC

Po osmnácti letech od vydání Mafie přichází velký návrat. Poutavý příběh taxikáře Tommyho je rozšířen a přichází s mnoha vylepšeními, která umocní váš hráčský požitek. Bavit se budou nováčci, kteří se ocitnou v Lost Heaven poprvé, nadšeni budou i věrní fanoušci původní verze, protože Definitive Edition obsahuje spoustu novinek.

Mafia: Definitive Edition
Z taxikáře mafiánem

Příběh obyčejného taxikáře Tommyho Angela, který se vypracuje na respektovaného mafiána. Co je lepší? Tvrdě pracovat a protloukat se životem nebo využít příležitosti a ponořit se do nebezpečného světa italských mafiánů? Díky náhodě se Tommy nechtěně připlete do vyřizování mafiánských účtů, které mu otevřou bránu do světa velkých peněz rodiny Dona Salieriho.

Mafia: Definitive Edition
Amerika 30. let

Dvě mafiánské rodiny bojující o kontrolu nad městem Lost Heaven, ve kterém propukla hospodářská krize 30. let a do toho zde panuje prohibice. Salieri a Morello – velcí nepřátelé, kteří si jdou po krku. V tomhle městě není dost místa pro oba. Která rodina se ukáže jako silnější a převezme kontrolu nad městem? V roli Tommyho Angela se budete pouštět do nebezpečných akcí, které ukážou, kdo vládne Lost Heaven.

V novém kabátu

Mafia: Definitive Edition je věrný remake původní verze z roku 2002, která okouzlila celý herní svět. Tato verze se bude snažit zážitek ze hry ještě více umocnit. Čeká na vás vyladěná 4K grafika, výtečný hudební doprovod, nové herní prvky a videa, rozvinutější příběh a propracovanější postavy. Nebude chybět ani český dabing. Dočkáte se nových dopravních prostředků (motorky) a zbraní.

Parametry

Žánrakční
Věk od18 roků
Hodnocení PEGI18
Česká lokalizaceplná lokalizace
ESRB ratingM
Indiene

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Počítačové hry 2K Games