Hlavní obsah stránky

Anno 1800 PC digitální verze

Nový díl oblíbené budovatelské série Anno vás tentokrát zavede do století páry a průmyslové revoluce kolem roku 1800. Postavte prosperující město za pomoci přelomových objevů a zapojte ho do světové diplomatiky a válčení.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuUbisoft

Popis

Nový díl oblíbené budovatelské série Anno vás tentokrát zavede do století páry a průmyslové revoluce kolem roku 1800. Postavte prosperující město za pomoci přelomových objevů a zapojte ho do světové diplomatiky a válčení.

Klíčové vlastnosti
  • strategická budovatelská hra
  • postavte město v Jižní Americe 19. století
  • zakládejte výnosné obchodní cesty
  • digitální verze

Budujte město v Anno 1800

Století páry vám díky přelomovým objevům umožní postavit skutečnou metropoli, ve které budete moct plánovat infrastrukturu, ovládat výrobu a dokonce se věnovat i diplomacii a válčení s protivníky. Hra zabaví jak fanoušky série Anno, tak i úplné nováčky, a to zejména díky kampaním, které vás naučí vše potřebné.

Anno 1800 screenshot
Na sklonku 19. století

Klasická strategická série Anno se převážně zaměřuje na budování měst v historických obdobích. Ve hře Anno 1800 se vypravíte do století páry; období průmyslu, diplomacie a objevů. Konkrétně budete stavět v oblasti Jižní Ameriky, obsazovat exotické kontinenty a posílat expedice napříč celým světem.

Anno 1800 screenshot
Klasické budování

Série Anno se pyšní více než dvacetiletou tradicí a i v této hře se můžete těšit na klasické mechaniky budování velkoměsta, příběhovou kampaň a sandbox mód. Zahrát si můžete i s přáteli pomocí multiplayeru. Základem hry jsou náhodně generované mapy a AI nepřátelé, proti kterým můžete bojovat nebo s nimi diplomaticky jednat a obchodovat. Vaším cílem je ale především postavit prosperující město a spravovat jeho produkci.

Zbrusu nové prvky

K již známým mechanismům budování přibylo v Anno 1800 mnoštví novinek. Hráči mohou například vyslat expedice plné specialistů, kteří budou po světě hledat slávu a bohatství. V domácím městě je pak potřeba klasicky spravovat výrobu v továrnách, která se ale stala více náročnou a realistickou, než tomu bylo kdy dříve. Přibyla také možnost kolonizovat Jižní Ameriku a získávat tzv. černé zlato, které je novým zdrojem ve hře. Nově se zde objevuje také turismus a s ním související půvab města, který klesá a stoupá v závislosti na vašich stavitelských rozhodnutích.

Parametry

Žánrstrategické
Věk od7 let
Indiene
Česká lokalizacečeský manuál
Hodnocení PEGI7
Multiplayerpo internetu

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Počítačové hry Ubisoft

Všechny počítačové hry Ubisoft