Hlavní obsah stránky

Swiss NatureVia UroPerfect Manóza Rapid

Přírodní produkt Swiss NatureVia UroPerfect Manóza Rapid

Optimální kombinace vysoké dávky D-Manózy, koncentrovaného brusinkového extraktu s vysokým obsahem proanthokyanidinů a zlatobýlu, který podporuje zdraví močových cest a měchýře, zvýšení vylučování moči a tím pomáhá k vyplachování močových cest. Obohaceno o vitamin D, který podpoří imunitní systém.

Vybrat variantu (2)

Swiss NatureVia UroPerfect Manóza Rapid 10 sáčků

2 varianty pro
Swiss NatureVia UroPerfect Manóza Rapid

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuNatureVia

Popis

Optimální kombinace vysoké dávky D-Manózy, koncentrovaného brusinkového extraktu s vysokým obsahem proanthokyanidinů a zlatobýlu, který podporuje zdraví močových cest a měchýře, zvýšení vylučování moči a tím pomáhá k vyplachování močových cest. Obohaceno o vitamin D, který podpoří imunitní systém. Jedná se o doplněk stravy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nemá léčivé účinky. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Čtěte pozorně informace na etiketě nebo v příbalovém letáku.

Parametry

BIOne
Forma přípravkusáček
Počet sáčků10

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Všechny podobné

Přírodní produkty NatureVia